HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Spectre / Ghost
Spoiler! :
Haha ja som vam to hovoril, ze Tosh je spravna volba :P ale neviem teda, ajtak som ich v kampani nepouzi



Spoiler! :
well, thats just like, your opinion, man...
imo tam to spravili schvalne tak aby si bol za dobraka nez si vyberies co chces.. a mne osobne sa viac pacil koniec za novu :P


Will napísal:
Doktorka
Spoiler! :
Skoda, ze dali prec hlasku "What's with all the women in my life" v pripade, ze sa Raynor rozhodne pomoct Protossom, imo sadla tam dokonale :)



Spoiler! :
tu misiu na pomoc protossom som este stale nespravil :D uz len ta mi chyba, aj tajnu, aj obe toshove konco som spravil ale hento este nie.. ale video som si samozrejme pozrel na documenary (zly, zly koniec :P) a hej hento by tam sedelo :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf> Kedze si pozeral documentaries...

Spoiler! :
Tak vies, ze pomoct Toshovi je story line a pomoct Nove je alternativa. Rovnako ako story line je pomoct doktorke. Takze to nieje moja opinion ale autorsky zamer.


Otazka do plena; robil na Char niekto misiu s flyermi? Ja som si povedal, ze moja Luftwaffe sa o tych Zergskych sracov postara kedykolvek takze som siel do podzemia. Vikingovia FTW, battle cruisre som moc nestaval pretoze su pomale na zasahy proti svarmu z kazdej strany.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will

Spoiler! :
jaj tak to mi nejak uslo potom sorry... tak to je fajn ze pomoct doktorke je canon som myslel ze to nechali proste defaultne kdo si co vybere.. ale nic to nemeni na tom co som napisal ze za tosha obe koncove misie vyzneju ako ta spravna volba (aj ked je pravdiva len jedna)

char - jj spravil som aj tu druhu tam som vtedy mal miliondevat vikingov s banshees hehe, inak tam sa nezmeni nic storylinovo len teda ze co nebudes mat v poslednej misii ale tu som potom neopakoval takze nvm presne ako to vyzera

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf>

Spoiler! :
vychadzam jedoducho z toho, ze ked si pustis vsetky videa za sebou tak kometar medzi viedami porozprava co sa udialo meanwhile. Doktorka aj Tosh su dane ako prve volby, potom nasleduje alternativa. Konkretne ku Toshovmu videu je este aj zaujimavy komentar, v ktorom sa na 100% zhodujem s tvorcami; tiez som to tak citil pocas vyberania si.


Viem, ze story tam nieje ina ale zaujima ma herny rozdiel :) Ono v principe ci sypes Vikingov alebo sypes Marinu a Heliony je asi tak jedno ale ja mam radsej lietadla takze som siel do boja proti lietavcom. Skor mi ide o to slubovane vynaranie sa Zergov priamo v zakladni...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
dpc komentare.. ja som vedel ze mi nieco chybalo :D


no [vymazávajú] sa ti tam nydus wormy... vela, vela.. teraz som si vlastne uvedomil ze som spravil tu inu ak ty ako prvu takze som mal aj poslednu misiu inu.. duh.. :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meh, lietavci su lepsi :) akurat som si neustrazil prave kridlo a ku koncu sa mi tam obrana uz dost rozypala. Nastastie to bolo fakt na konci, takze sa aktivoval artefakt a zamavali sme Zergom papa :P

Vseobecne aj tu aj v Zeratulovej misii sa mi velmi vlemi pacilo stupnovanie tlaku. Prirodzene, ziadne rushe a este to vyslo aj pekne ... uz uz prelomenie obrany a vtedy tadaaaaa, slniecko z oblohy :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj, design misii bol celkovo velmi dobry

jo a pozrel som videa s komentarmi a hej je jasne co povazuju za canon a co za alternativu :) super inak tie komenty, napr v scene zeratul vs kerrigan kde vravia ze to malo byt 3 krat tak dlhe hehe.. a psia znamka v predposlednej animacke je tiez nice detail

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ma inac napadlo uz pri sledovani tej sceny, ci to nebude nieco take. Je to taky mily zvyk.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak co je take dobre na pomoci toshovi?
myslim z pohladu pribehu?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior>
Spoiler! :
Dobreho na tom nieje vela a prave o tom to je. Je tam samozrejme aspekt, ze oslobodis kopu politickych vaznov ale hlavna tema je, ajked sa ti obcas nepacia spojenci Raynor spravi vsetko v boji proti Mengskovi. Je to taka ilustrativna odvratena strana boja proti Dominiu. Inac z pomoci Nove som teda nepochopil uz vobec nic, jeden Ghost zabije druheho a to je vsetko. Imo ovela horsia volba. Ked pomozes Toshovi tak aspon oslobodzujes ludi ktori su vo vazeni za svoje myslienky, neoslobodzujes tam totiz iba Spectrov.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
to uz kde sme, aby sme politickych oslobodzovali :D PTPákov treba sak. budovat bunkre

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
Politicki su zvyknuti v bani kopat, tak aj bunkre vykopu :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
stále nikto nedá multák?;)

uz vas to vsetkych prestalo bavit?

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
stále nikto nedá multák?;)

uz vas to vsetkych prestalo bavit?

Zožeň mi o aspoň o kus lepší noťas ako mám teraz a môžme drtiť do aleluja, no bohužiaľ som nerátal s tým, že po bete pôjdu s nárokmi nahor a optimalizáciou nadol, takže som nakoniec nedokončil ani kampaň, lebo lagfest aj na najnižsích nastaveniach fakt nemienim hrať :lol:

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
batrflaj (pripadne ostatni):

CaptainKing #329

mam zatial len 7 hodinovy guest pass (nakoniec som sa rozhodol kupit si to az na Istrocone, ked uz tam ma brloh tie zlavy), tak z toho vela hier nebude, ale mozeme skusit.
nejak lamim este viac nez v bete, chcelo by to trochu sa rozohrat :)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun