HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Shadow napísal:
Ergo DS:
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... mons-Souls

Hehe.


Btw pc vs konzoly, ked na konzole vyjde nejaka poriadna strategia zacnem mozno o tom uvazovat. A nebude mi s vibratorom trvat minutu zamierit na hlavu nepriatela...

Btw ste OT az strach :lol:


Ta najvacsia kravina aku som videl. Ale fakt vsak pri konci som to len preskakoval vsak on povedal ze videl duse ale nemohol reagovat s inymi hracmi- kravina. mozete hrat s nimi alebo ich napadat. Ze hp sa daju doplnit len po zabiti bossa- kravina... ked clovek napadne a zabije hraca alebo ked pomoze dalsiemu hracovi. Ze nic nedostal poriadne z bossa- pri tomto vidim ze ten chalan sa nedostal ani do polky hry kde sa za duse z bossov kupuju kuzla. Ze ho zabil drak na jednu ranu- Tak toto ma zvlast rozosmialo lebo ked to cloveku pusti animacku ako tam beha drak a zapaluje cest asi sa tam len tak nerozbehnem :D Ze su tam len vybrate slova- preto aby tam hraci nepisali kraviny ako chcel on(tych slov je tam tak vela ze hrac z toho posklada co chce ale to by musel niakto z vas vidiet ako to funguje)... ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)


Hm otazka znie, preco hrat nieco co ma nebavi od zaciatku do polky hry? A preco vobed hrat hru ktora sa tvari ako singleplayer ale clovek ju solo dohrat nedokaze?

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Silverbow napísal:
Kainit napísal:
ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)

Uuuu ten realizmus.


Skoro ako v BG ;-)


BG sa nehra na uberrealisticku neviemco, ale pouziva sadu pravidiel skonvertovanu zo stoloveho hrania.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V živote som sa tak nenasmial ako v tejto téme :D asSilverBow rulezz
DS sa hrá na niečo?
Preboha však si to ani nehral! Videl si pár videí a už sa tu rozprávam s pánom - Hral som všetko, spravím lepšiu hru ako Blizzard za pol dňa.
BG mám doma originálky, lebo to je moja srdcovka a konečne z tých XY edícií Diablo remakov, ktoré vychádzajú na PC vyšla konečne poriadne RPG a to, že to bolo na PS3 nie je moja zásluha.
Takže hral to tu niekto?
Nope?... Tak potom o čom?


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Kainit napísal:
ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)

Uuuu ten realizmus.


XD :D videl si niekedy serm? Nebuchaju tam stale po jednom seknuti ale viac naraz. Takze serm je nerealny ako ta hra. Kde sa skryva realita? :D A ze ja si vyberam len to co sa mi hodi :D Zabil som ti pocet exkluzivyt tak aspon do nieco musis stuchnut.

shadow- no lebo fantasy hra kde su bossovia 100x vacsi ako ty sa hra na uber realisticku hru :D No ja by som skor povedal ze sa proste nedokazal dalej dostat. Vies preco sa tak tvari? Lebo ja som vacsinu hry presiel tiez sam nie s ludmi :D


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
XD :D videl si niekedy serm? Nebuchaju tam stale po jednom seknuti ale viac naraz. Takze serm je nerealny ako ta hra. Kde sa skryva realita? :D A ze ja si vyberam len to co sa mi hodi :D Zabil som ti pocet exkluzivyt tak aspon do nieco musis stuchnut.

Prestane utocit a caka kym mu urves je od sermu kusok ine. BTW som zvedavy ako to aplikujes na tie nesermujuce monstra. Tie psy tiez prestanu utocit lebo sermuju? :lol:

Exkluzivitami si nezabil nic, vymenoval si kopu exkluzivnych veci pre konzoly, skoda ze su to vsetko sracky. :ikonka05:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, neviem, porovnavat Demon's Souls (JRPG) a BG (WRPG). Ich pohlad na roleplaying v hre je diametralne odlisny.


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Kainit napísal:
XD :D videl si niekedy serm? Nebuchaju tam stale po jednom seknuti ale viac naraz. Takze serm je nerealny ako ta hra. Kde sa skryva realita? :D A ze ja si vyberam len to co sa mi hodi :D Zabil som ti pocet exkluzivyt tak aspon do nieco musis stuchnut.

Prestane utocit a caka kym mu urves je od sermu kusok ine. BTW som zvedavy ako to aplikujes na tie nesermujuce monstra. Tie psy tiez prestanu utocit lebo sermuju? :lol:

Exkluzivitami si nezabil nic, vymenoval si kopu exkluzivnych veci pre konzoly, skoda ze su to vsetko sracky. :ikonka05:


Tak nikto nesermuje stale XD :D a ukaz mi jednu hr kde nepriatel sermuje stale dookola bez toho aby ti dal sancu ho buchnut :D Nie tie psy treba odrazit stitom alebo sa uhnut a buchnut ich zo strany :roll: (skoda ze ti nevysiel tak dobry vtip :( )... Skoda ze o 99% tych hier nikdy nepocul a 100% z nich si nepresiel :D Ina zabava hubovat do niecoho o com nic nevies co? :D Asi idem hubovat do NASA ze vedia hovno a vsetky ich pristroje su sracky lebo ja o nich neviem nic :D


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Tak nikto nesermuje stale XD :D a ukaz mi jednu hr kde nepriatel sermuje stale dookola bez toho aby ti dal sancu ho buchnut :D Nie tie psy treba odrazit stitom alebo sa uhnut a buchnut ich zo strany :roll: (skoda ze ti nevysiel tak dobry vtip :( )... Skoda ze o 99% tych hier nikdy nepocul a 100% z nich si nepresiel :D Ina zabava hubovat do niecoho o com nic nevies co? :D Asi idem hubovat do NASA ze vedia hovno a vsetky ich pristroje su sracky lebo ja o nich neviem nic :D

Staci pozriet na herne zanre. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No pocuvam aky je problem v zanroch tych hier.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
osobne si tiez myslim, ze tie "exkluzivne" veci su presne to, co som napisal povodne... pic.oviny
proste kazdy mame iny vkus no :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
povodne mi vadilo, ze obvykle az prehnane prisni moderatori tu nic nerobia, ale teraz...

this thread is full of win :ikonka57:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozes mat iny vkus ale chces mi fakt povedat ze ta nebavi nic ine len stare zdlhave rpg s nulovou akciou a grafikou na... no vlastne grafikou prislusnou dobe kedy tie hry vychadzali.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Mozes mat iny vkus ale chces mi fakt povedat ze ta nebavi nic ine len stare zdlhave rpg s nulovou akciou a grafikou na... no vlastne grafikou prislusnou dobe kedy tie hry vychadzali.


nemas pravdu. bavi ma a brutalne IL2 Sturmovik, Hearts of iron a dokonca aj Doom III si obcas dam, FEAR 2 alebo mass effect 2
druha vec je, ze pri posledne menovanych moj zaujem konci zvacsa do par dni...
taky sturmovik.. no ako by som to, akurat ma mrte boli ruka a zapastie od drzania kniplu.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo a bavil ma celkom aj warhammer Dawn of war. a homeworld.
apropo.. ja chcem homeworld :(( novyyy

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
RPG s nulovou akciou? :D
Stare RPG? KOTOR, Zaklinac, DA, ME?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun