HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna velmi podareny novy trailer na Crysis 2:

http://www.sector.sk/video/13389/crysis ... railer.htm

Osobne nie som az taky fanusik Crysis, prvy diel bol okej, ale Half Life mi to z hlavy nevybilo. :)

Tesite sa na dvojku?

EDIT: a pridam este gameplay video: http://www.sector.sk/video/13381/crysis ... d_rage.htm

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tesim sa, ale problem je, ze pocas hrania starej Crysis mi zhorela graficka karta a teraz pouzivam iba taku provizornu. Takze zas budem musiet investovat 200E, aby som si to mohol zahrat.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som stale nepobral preco sa tam bojuje proti alienom a ludom zaroven? Z tych videii mi to pride take normalne ala Gears of War a pod. Je tam nejaky special treat?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ja som stale nepobral preco sa tam bojuje proti alienom a ludom zaroven? Z tych videii mi to pride take normalne ala Gears of War a pod. Je tam nejaky special treat?


Proti gustu ziaden disputat. Mne sa povodny Crysis velmi pacil, jedna z najlepsich fps, co som hral (spolu s Max Payne a Mafia), takze sa tesim aj na pokracovanie. Ked to bude podobne ako jednotka, tak si to urcite uzijem. Len by to mohlo byt kusa dlhsie.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som to stale nehral a mam na to konflikne reviews kde na jednej strane vsetci onanuju nad grafikou ktoru z hentakych videii bohuzial nieje vidiet (screenshoty smakozne) ale tym to konci. AI vraj nic moc, strielanie stale dokola a tak.

Preto sa pytam kde je tam special treat - atmosfera, pribeh ... nieco?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ja som to stale nehral a mam na to konflikne reviews kde na jednej strane vsetci onanuju nad grafikou ktoru z hentakych videii bohuzial nieje vidiet (screenshoty smakozne) ale tym to konci. AI vraj nic moc, strielanie stale dokola a tak.

Preto sa pytam kde je tam special treat - atmosfera, pribeh ... nieco?

Z toho čo si pamätám keď som ešte hral jednotku u kamoša, tak appeal spočíva v možnosti zvoliť si vlastný playstyle vďaka tým špeciálnym schopnostiam armoru. Ergo, môžeš kľudne hrať ako Rambo, proste rovno nabehnúť a všetko rozstrielať jak chodiaci tank, alebo hrať vietcong snipera, alebo lightspeed parchanta, ktorý piatich ľudí podreže na otvorenej pláži na obed. + samozrejme gorgeous graphics, ala "aha, ja hrám akčný blockbuster a nie hru." Príbeh nebol zrovna niečo extra, ale to autentické prevedenie kórejcov v jednotke bolo zaujímavé.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ja som to stale nehral a mam na to konflikne reviews kde na jednej strane vsetci onanuju nad grafikou ktoru z hentakych videii bohuzial nieje vidiet (screenshoty smakozne) ale tym to konci. AI vraj nic moc, strielanie stale dokola a tak.

Preto sa pytam kde je tam special treat - atmosfera, pribeh ... nieco?


Je tam sice jednoduchy ale nie zly pribeh a atmosfera, myslim, ze aj ta spickova grafika tomu pomaha... ked mas PC, ktore to dokaze spustit na najvyssich detailoch, tak v mnohych momentoch to vyzera skoro ako keby si pozeral film.

Pribeh je jednoduchy. Si clenom specialneho komanda. Ste vysadeni na nejakom tichomorskom ostrove, kde korejska armada robi podivne archeologicke vykopavky. Najprv je tvojou ulohou zachranit 4 americkych vedcov, ktorych korejci uniesli. Neskor zistite, ze korejci tam robia vykopavky, pretoze tam nasli obrovsku havarovanu kozmicku lod. Postupne budes bojovat proti slabym korejcom, silnejsim korejcom, aj proti nejakym kyborgom alebo co (alebo to su tiez korejci v nejakom specialnom armore) aj proti alienom roznych druhov (od mensich az po alienov velkosti panelaku).

Kazdy clen toho komanda ma specialny oblek/armor, ktory ma 4 mody medzi ktorymi si vies prepinat: stealth (invisibility ala predator), strength (netrasie sa ti zbran pri automatickom strielani, vies robit asi 4 metrove skoky do vysky, chytit cloveka a zabit ho tym, ze ho vyhodis do vzduhu do vysky asi 20m), speed (si velmi rychli, mozno 60km/h behom) a armor (prve 3-4 zasahy ti nic nespravia). Kazdy z tych modov samozrejme trva iba obmedzeny pomerne kratky cas, takze nie si superman a treba to vediet dobre skombinovat. Vies pouzivat takmer vsetky dopravne prostriedky v hre (auta, clny, myslim, ze budes riadit aj lietadlo a helikopteru, ked si to nepletiem s niecim inym), co tiez pridava na zabave.


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Troll vyliezol z diery,zafrflal "ze vas to stale bavi hrat" a zaliezol

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, vo volnom case mozem skusit.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa jednotka celkom pacila, nebolo to nic mega uzasne, ale ani ma to nenudilo, ani neotravovalo a zabavil som sa pri tom. Velmi prijemna, nenarocna strielacka s krasnou grafikou a v zaujimavom prostredi.

Plus velmi sa mi pacila cast v tom mimozemskom prostredi v stave beztiaze, podla mna to vyzeralo prenadherne.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja za chvílu dohrám Crysis 2.
Grafika mi to utiahne na full HD a extremne detaily. Takže sa vážne kochám celú hru :)
Oproti jednotke je o veľa ťažšia. Jednotku som prešiel na najťažšej obtiažnosti. Dvojku som si musel zmeniť obtiažnosť na normal.
Ovládanie obleku je zmenené, dá sa upgradovať, armor viac vydrží, speed je oveľa pomalší, strenght - kopanie do prekážok :) a bár čo...

Crysis 2 je oproti jednotke príbehovo ... trochu inde. Jednoducho tí alieni vypadajú úplne inak...
Upgrade na zbrane je realistickejšie riešený.
No a graficky je to ... nemám slov. Intro na kampaň bolo šokujúce... Videá v hre sú graficky krajšie než realita :)

EDIT>
Prejdené ... musím povedať, klobúk dole, teším sa na ďalšie pokračovanie! Soundtrack je neskutočný, pripomína film "28 weeks later". Tedaaa atmosferovo určite :)
Keby som mal hodnotiť, tak dám 95% ... Hra je celkom dlhá na dnešné pomery.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun