HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heh chvilu som uvazoval ci som klikol spravnu temu ked tu citam o mass effecte...

anyway.. stiahol som si demo na DA2 (stahovanie cca 2 hodiny, herny cas cca 15-30 minut XD) a teda... chce to plnu hru, hento je predlzeny trailer nic viac.. par krat sa pobijes, kuknes nejake animacky, hotovo.. kustomizovat charakter sa v deme neda na co som sa najviac tesil... interface prekopany chvilku som kukal jak puk co kde je a hlavne ability maju dost iny system, takze to si budem musiet navyknut nedaval som tomu velku pozornost teraz pri deme... k comu sa mozem vyjadrit - grafika vyzera ok, system vypravania bude vcelku zaujimavy (ak teda bereme v uvahu ze hento demo bolo skratkovite a preskakovalo sa tam veci) s tym vypocuvanim a rozpravanim pribehu, koliesko ala ME je win, este to bude chciet osvedcit si tie symboly ktore znamenaju aku reakciu ale inak fajne.. suboj je.. vcelku rychly svizny, ale miestami divny.. hovorim vobec som neriesil tie ability a imo v deme sa to ani moc neda ale su tam zaujimave vecae.. ale napr fail je ta "efektovost" hral som thiefa a akoze zakazdym ked enemy od teba odide spravi postava [vymazané] piruetu aby sa k nemu dostala.. cize mi takto uteka bezmek a ja sa k nemu divnymi priskokmi blizim.. kinda meh
interakcia postav a celkovo kakavo, pribeh, etc treba pockat na hru

Splitol som to do novej temy (Nightfall)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zhodou okolnosti vcera tiez stiahol demo a mozem uprimne povedat, ze sa mi to nepacilo.

Divna, sterilna grafika, mierne infantilne dialogy, nesympaticke postavy a pribeh, co ma zatial velmi nezaujal.

Pevne dufam, ze to bude v plnej hre lepsie, ale demo je meh.

Plus nehorazne mi vadili tie caste animacky a to, ze este aj tie samotne boli prerusovane kratuckymi loading momentami.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
loading momenty som si nevsimol.. mozno to chce znizit graficke nastavenia
zvysok suhlas viacmenej.. to demo bolo meh.. hru kupim, uvidim co z toho bude..

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem odkial si stahoval ale odporucam Gamers Hell na dema a videa, celkom slusna kapacita across the world a toto demo konkretne stiahnute do pol hodky takmer 1MB/s.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som to stahoval priamo od nich a vtedy ked to stahovala zaroven polka sveta asi :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preto lepsie pouzit takyto zdroj :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm upgrades.

Interface prekopany ale hlavne responsivnejsi, trochu mi vadia tie hranate animacky ale ok sedi to s hranatym logom trochu evokuje Thiefa. Neviem presne preco prave jeho, tento styl nebol iba tam ale evokuje. Mozno iba tym fantasy settingom.

Nepodarilo sa mi rozbehat DX11 option takze som to mal iba na medium detailoch ale zase to slape 1920x1080 bez sekania aj so zapnutym antialiasingom. Akurat pri zapnutom AA sa zacala robit kratka pauza medzi animackou a hrou ale nic strasne bez AA to slo uplne bez prestavky. Obavam sa, ze caste "animacky" budu, boli uz aj v jednotke az som mal niekedy chut rozmlatit klavesnicu pretoze som sa konecne chcel pohnut cez dvere a nie mat pat rozhovorov o [vymazané].

Krajsie rozanimovany boj vitam, akurat tie velke mece ach joj ale ja si to tak ci tak asi zahram hlavne za maga. Prekvapilo ma, ze zaciatok je v tom istom case ako jednotka, cakal som uplne ine casove obdobie tak so zvedavy ako sa to cele rozmota. Viac mi teda ale vadilo vseobecne opakovanie pribehu - ideme bojovat stretneme bojovnika, ideme do mesta strestneme cicu v krcme ... tak preto dufam, ze dvojka sa velmi rychlo odputa od jednotky casovo, lokacne aj charakterovo.

Zatial ma to zaujalo viac ako Elder Scrolls.
Hmm cokolada :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Prekvapilo ma, ze zaciatok je v tom istom case ako jednotka, cakal som uplne ine casove obdobie tak so zvedavy ako sa to cele rozmota. Viac mi teda ale vadilo vseobecne opakovanie pribehu - ideme bojovat stretneme bojovnika, ideme do mesta strestneme cicu v krcme ... tak preto dufam, ze dvojka sa velmi rychlo odputa od jednotky casovo, lokacne aj charakterovo.


ono ma to byt casovo rozdelene na 10 rokov co som teda zvedavy kazdopadne zaciatok je utok na lothering... co sa teda tych casti tyka tak imo v samotnej hre to jednoznacne je oddelene nejakym casom hrania nie skok ako v deme a ta mestska sa mi pacila viac, ta zaciatocna bola taka nemastna neslana a aj rozhovor s flemeth bol kinda eh? tak snad sa to potom casom rozbehne, mesto vyzera byt pekne aj ked tiez to bol len jeden kombat tesim sa ked si to budem moct cele pobehat

co sa tyka charakterov tak ja som si uz zvykol na to ze bioware pouziva v podstate klasicke stereotypy, inak henta piratka bola v jednotke v nevestinci, dalo sa u nej naucit specializaciu na duelistu a ponukala aj ine slusby prislusiace k tomu miestu :D anyway ja osobne to vidim na elfku - http://dragonage.wikia.com/wiki/Merrill :D
kazdopadne tesim sa stale len to demo mi prislo take meh proste.. mohli tam aspon tu customizaciu charakteru supnut nech sa da s cim hrajkat

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Ne. 27. Feb 2011, 14:23, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bohovia na Olympe to co si linkol :D

Aha to je ta ista, pamatam si ju ale nepamatal som si meno ... anyway nevadia charaktery ako take skor rovnaky rump up pribehu. Na tak kratne demo cutomizaciu nepotrebujem, skor te hlupy inventar mohol byt pristupny ajtak si nazbieral dokopy 10 predmetov. Co sa boja, ze to niekto haxne a najde uber sword of demon slaying and metal?

Tiez som pobral, ze to mesto neskor je v Orleis ci jak sa to Francuzko pise :D a cele to vyzera trochu ako navrat domov s tym Kirkwallom.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Ne. 27. Feb 2011, 14:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej hej s tym inventarom to bolo dost ze wtf preco tam nemoze byt

nope orlais mas na zapad hento mesto je na severe vo free marches
http://greywardens.com/wp-content/uploa ... 0x1200.jpg

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neboli to tie jejich levy na stitoch? Well ... Francuzi jak cudzinci :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm ale pozrel som si charaktery a musim skonstatovat, ze okrem Izabelly tam nevidim nikoho zaujimaveho. Parta z jednotky ma chytila viac uz len pri citani bios.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha zabudol som spomenut - utok na najblizsieho nepriatela, pekna featura hlavne pre maga a strelca ked dava z dialky a nechce sa mi pauzovat boj, zoomovat a zameriavat. Zrychluje to boj.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej tie charaktery sa mi tiez zdaju take poslabsie.... mozno este ten trpaslik ma potencial... no snad v hre sa ukaze ze su kvalitnejsi ako zatial z tych biosov... chyba mi tam napr aj nejaky taky bro partak allistairovho typu... v BG bol Minsk, v Kotore ten kvazi han solo... snad ten trpaslik to ale bude splnat

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Ne. 27. Feb 2011, 14:55, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sadly enough trpazlik je cool a sympos ale inac uz iba Izabela. Koho budem tr...omancovat okrem nej?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun