HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Skriatok Puk: nabuduce sa prosim ta vyvaruj obrovskeho fontu, predpokladam, ze nemas trinast rokov a nepotrebujes na seba upozornovat takymito zaciatocnickymi chybami. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skriatok momentalne nedycha zo Zaklinaca, lepsej hry neni takze bral by som ho s rezervou.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale ba, stále mi príjde ako najlepšia RPG baldurs gate a kotor..... ale to už sú prežité hry no =) cédečka vyškrabané mnohoročným pohadzovaním kade tade....vlastne Zaklínača 2 hrajem len preto že je to cédečko ide inštalovať narozdiel od BG :ikonka17:

alef0: ale kdeže, ja mám len [vymazané] monitor a nebaví ma stále CTRL+koléčko aby som si mohol prečítať čo tu píšete :ikonka17: :ikonka17:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozeram, ze som zmeskal epic trolling.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stopa je este cerstva, mozes sa zapojit :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
alef0: ale kdeže, ja mám len **** monitor a nebaví ma stále CTRL+koléčko aby som si mohol prečítať čo tu píšete :ikonka17: :ikonka17:

a) povedz mi, aky mas dovod na obchadzanie cenzury?
b) ako to suvisi s tvojim prispevkom? Mas 14ku monitor a vek a na nom 1280x800?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
item obchádzanie cenzúry- hlboké ospravedlnenie, došlo k preklepu, to č v tom slove nemalo byť
item zobrazovanie- alefo, ale nebuď jak hentí čo tu berú všetko čo poviem smrteľne vážne a idú sa kvôli tomu hádať do krvi a pohonievavať si ego. Samozrejme že mám normálny monitor a úplne normálne mi tu zobrazuje všetko a ten large text som tu dal preto lebo to formátovanie textu v tomto fóre dovoľuje. Zabudol som si pri registrácii prečítať tú časť o tom že je to zakázané používať podľa chuti :ikonka17:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad cenzura: tu nejde o preklep, ale o princip, vid pravidlo 1 for.

Ad zobrazovanie: to je opat mentalita 13rocneho decka, ktore namiesto toho, aby sa zamyslelo nad upozornenim, argumentujes, ze ,,I did it for teh lulz" (hahaha seci, vsak nebudte stari paprdovia, lol lol lol), mrmle cosi mimo temy o egu a argumentuje tym, ze co mam povolene, tak to mozem pouzivat, lebo som cool a zasady neuznavam a keby daco, tak lololol.

O preklepe v nicku pomlcim.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:!: VAROVANIE! NEBEZPEČENSTVO VLASTNÉHO NÁZORU! :!:

alef0..... zbytočne vytváraš OT. Za druhé, bazíruješ na jednom vulgarizme úplne zbytočne. Ten vulgarizmus nebol použitý aby kohokoľvek urazil a nepôsobí ani násilnícky, nehovoriac o tom, že som si ho chcel sám vycenzúrovať preto lebo som nevedel že tu to cenzúruje samo. Holt, nie každé SK fórum je také pokročilé. My apologies. Následne som mal potom dojem, že si na mne, za jedno použitie veľkých písmen na dvoch riadkoch textu, vylievaš zlosť za svojho šéfa, manželku, psa aj svokru dokopy. Fájn, ok, nevermind. Kritizuješ ma, že neuznávam zásady a mám 14 rokov, t.j. vytváraš domnelý konflikt nadradenosti tvojej entity nad tou mojou s tým, že ja som niečím menejcenný, nejakým exkrementom na topánke slovenského internetu, vytváraš predsudky. Pritom si zrejme ani neuvedomuješ, že ma tým urážaš zatiaľ čo ja teba som nijak urážať nezačal. Nevermind.

Podstata veci tkvela v tom, že som si dovolil vyjadriť názor na túto hru (Dragon Age 2), svoj názor som na požiadanie Wolfa argumentoval. Ten mi predostrel svoj názor, urobil analýzu toho môjho názoru a vydedukoval, že každému človeku sa páči niečo iné a oznámil mi to štýlom " je ok ze tebe sa to nepaci, je super ze si aj napisal dovody ale skratka kazdemu sa paci nieco ine...". Keďže použil edukačný tón, ako keby ma išiel poučovať že na svete existujú rozdieli v jeho chápaní a rôznym ľuďom sa páčia rôzne veci. Nakoľko som v žiadnom príspevku netvrdil, že všetkým sa páči niečo rovnaké tak som si neodpustil do jeho výchovného tónu rýpnuť a napísať "tak to si objavil teplú vodu že každému sa páči niečo iné :ikonka17: :ikonka18: ". Znova raz však nešlo o nijak útočný komentár, ale trafil do koreňa veci wolfového poučovania. A potom začal hostinský rýpať a urážať a vytvárať veľké haló z toho že som si dovolil dať sem dva riadky o hre Dragon Age 2 napísané veľkým fontom. Lebo keď nemože nakopať šéfa, svokru alebo psa, tak aspoň nakope mňa. A pritom je niekoľko posledných príspevkov v tomto fóre aj tak len Much Ado About Nothing. :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ne ze by som riesil zaklinaca alebo skriatka alebo co, ale boyz realne obhajovat Dragon Age (sice som hral len jednotku, no neverim, ze nieco zlepsili) ?

i ked sa mozno mylim. ale na porovnanie od BW som hral ME 1 aj 2, ktore sice tak ako DA boli prudko KKnD (kraš kill a destroj) styl, ale stale mali hlbsie myslienky, vedeli sa vyhrat s postavami & stuff

vo fantazy settingu su tie temy primitivnejsie (nemyslim ako nadavku) , na nizsich urovniach. ak tam nemas rasizmus. a ten v emerickych hrach?
ako hej, viem, ze elfikov v DA ludia mlatili a zili si jak otroci, ale realne ziaden rasizmus nebol.
este ked som stretol wild elfov, tak sa sli posrat od radosti mi pomoct.
hell yeah :lol:
Spoiler! :
(družina vedena paladinom Moshem, lukostrelcom Dežom a zlodejom Aminom dojdu do kotla Belasej slachty a chcu pomoct)


tak ja nevim, posunulo sa oproti tomu nekam DA: 2?
ale plz povedze mi to nekto iny nez skriatok a wolf

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hlavny pribeh dvojky sa toci okolo toho 'rasizmu' k magom, co ich nahanaju do Circlov jak Zidov do taborov.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
ne ze by som riesil zaklinaca alebo skriatka alebo co, ale boyz realne obhajovat Dragon Age (sice som hral len jednotku, no neverim, ze nieco zlepsili) ?

i ked sa mozno mylim. ale na porovnanie od BW som hral ME 1 aj 2, ktore sice tak ako DA boli prudko KKnD (kraš kill a destroj) styl, ale stale mali hlbsie myslienky, vedeli sa vyhrat s postavami & stuff

vo fantazy settingu su tie temy primitivnejsie (nemyslim ako nadavku) , na nizsich urovniach. ak tam nemas rasizmus. a ten v emerickych hrach?
ako hej, viem, ze elfikov v DA ludia mlatili a zili si jak otroci, ale realne ziaden rasizmus nebol.
este ked som stretol wild elfov, tak sa sli posrat od radosti mi pomoct.
hell yeah :lol:
Spoiler! :
(družina vedena paladinom Moshem, lukostrelcom Dežom a zlodejom Aminom dojdu do kotla Belasej slachty a chcu pomoct)


tak ja nevim, posunulo sa oproti tomu nekam DA: 2?
ale plz povedze mi to nekto iny nez skriatok a wolf


nechce sa mi zakladať ďalší nick aby som ti mohol odpovedať :ikonka18: ale posun tam isto je. Napr
Spoiler! :
ja som si až do konca myslel že to ešte nie je koniec, že to je len dohranie prvej časti hry. Veril som tomu že keď toho trpaslíka prepúšťala tak zrazu bum...príde niečo čo začne riešiť osudy žampióna, šedého strážcu a jeho sexi kurtizány morigany a konečne dáka tá epickosť príbehu ktorý by prestal riešiť bisexuálne mesto kde sa mágovia a templári nemajú radi. Srdco mi bilo ako o pretek vzrušením nad tým, čo po rozhovore medzi ryšavkou z origins a vyšetrovateľkou príde. A vtedy to prišlo. Záverečné titulky :ikonka17:


Takže tak dajako. Ale myslím si že po tomto kixe to v trojke napravia, veď origins je klenotom medzi klasickým fantasy RPG hrami a ak to mam porovnávať tak to bolo prepracovanejšie o trocha viac než Zaklínač 1. A tie nekonečné DLC....o niečom takom som sníval pri SW:KoTOR 1,2 =)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou


:D :D :D :D tak toto vychytali :D :D :D :D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://geek.pikimal.com/2011/08/30/biow ... 3-details/

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A takto Weerty zmeskal skriatka.

Ja som hral Drakken age I. po rusky, v azbuke,(rus haxorz ruls) takze som rozhovory klikal ako boh dal... chvilku ma bavilo bojovanie, a potom nebavilo... imho taka poslabsia hra ... oplati sa mi zahrat si cely storyline v anglictine?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 120 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun