HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, ci to je este aktualne, ale vcera som si kupil Dawnguard cez GreenManGaming.

Dawnguard (a ani ine DLC) sa stale nedaju kupit cez Steam v strednej Europe a uz to tak vyzera, ze sa ani nikdy kupit dat nebudu. Cenega sice uz vydala Dawnguard na Cesku a Slovensku normalne na DVD, ale je to ceska verzia, ktora neviem ci vobec na anglickom Skyrime funguje a treba si ju ist fyzicky kupit, co je nechutne, lebo si to vyzaduje pohyb, a ako vsetci vieme, pohyb je nezdravy, hlavne von na vzduchu.

Nastastie sa ale zda, ze region locking nema vplyv na predajcov steam klucov, cize som si to kupil od zeleneho muzika, oni mi poslali kluc, ten som si normalne aktivoval na Steame a zrazu mam anglicky Dawnguard.

GMG je inak celkom zaujimavy predajca, maju casto celkom slusne ceny (kupil som od nich aj XCOM ako preorder za polovicnu cenu oproti Steamu) a su vsetky v dolaroch. Da sa platit Paypalom, takze ak im velmi nedoverujete, netreba im posielat kreditku a zda sa, ze maju celkom dobru povest.

Rovnakym sposobom si planujem kupit aj Dragonborn, ked vide (zaciatkom Februara myslim).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Št. 24. Jan 2013, 13:15, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uha, dik za info.
Btw mas malu chybicku v linke, chyba ti : za http

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes som si všimol, že na Steame sú už všetky DLCčka sprístupnené, aj keď samotný Skyrim nie (a stojí to tam momentálne viac).

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz je aj Skyrim pristupny, za 30e. Nothx, ale ak to niekedy daju za -75% tak mozno skusim.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
onee ja si to tiez asi uz mozno kupim kde uz je to na tom steame
btw je potrebny ten dlc dawnguard uplne ze zivotne?

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som si kupil Dawnguard kvoli niektorym modom (SkyRe).

Keby nebolo modov, nekupim to, nepride mi to ako nieco nutne.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prve dojmy po polhodine hrania
hmm ako bretonec mag na prvom leveli som uplne bez problemov vyzabijal celu zlodejsku jaskynu
v jednej ruke zakladne fire kuzlo a v druhej zakladne liecenie :ikonka09:
tak toto som teda necakal ze to bude az takto za kuzliacu postavu lahke

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V menu sa da kedykolvek zvysit / znizit obtiaznost, na tej najvyssej to je uz zo zaciatku ovela zaujimavejsie.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano to bola prva vec co som si v menu pozrel..ci to nahodou nemam na easy :)
Asi si budem musiet dat vetsiu obtiaznost a dat si dole to tazke brnenie ktore nosim
ocividne vysoke obranne cislo fire kuzla a rychle doliecovanie moji nepriatelia nezvladaju :lol:
a to je vlastne druha vec co ma dost zarazila
som cca lvl 6 specializujem sa cisto len na magiu a vlastne doteraz ma ani raz nenapadlo dat dole tazke brnenie
beham a skacem v nom ako srnka a mam prekvapivo vela magicky a jej velku regeneraciu ze sa mi zda vyhoda vetsej many a vetsej mana regeneraciu keby som sa prezliekol do kuzelnickej roby uplne zanedbatelna
ale tak uvidim ako sa to dalej vyvrbi mozno to bol zamer a lahsie armory su pre postavy ktore chcu sneakovat

btw novym dlc prichadza aj jazda na drakoch :ikonka19:
recenzia :
http://www.sector.sk/uzivatelrecenzia/3 ... onborn.htm

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono Skyrim (a vlastne vsetky TES hry) su dost nevyvazene ked si sikovny a vies dobre min-maxovat, tak sa vies stat neporazitelnym bohom za par hodin. Skyrim konkretne mi osobne na normal pride extremne lahky uz od zaciatku.

Ja TESka vacsinou hram s vlastnymi pravidlami (napriklad ze nepouzivam smithing, alebo tvrdo roleplayujem a nebudem napriklad nosit lepsie brnenie / zbran, ak sa mojej postave "nepaci") co z toho robi ovela zaujimavejsi zazitok, ale nie je to pre kazdeho.

Druha moznost su mody. Osobne mam teraz rozohratu hru so (okrem ineho) SkyRe, Frostfallom a Total Realism: Basic Needs, ktore skombinovane s Alternate Start - Live Another Life znamenaju, ze si vies zo zaciatku hry spravit celkom vyzvu.

Moja posledna hra zacala tym, ze som sa nahy zobudil uprostred snehovej pustatiny v burke a ledva-ledva som dobehol k opustnemu majaku skor, nez ma zabili vlky. Skoro som pri tom umrel od chladu a po vbehnuti do vnutra som vypil polovicu tam najdeneho tvrdeho alkoholu len aby som prezil.

Niekolko hernych dni som nasledne stravil tym, aby som sa pripravil na cestu z Dawnstaru do Solitude, ktoru som potom tiez zvladol len na dvakrat (zastavil som sa na noc v Morthale), lebo inak by som po ceste umrel od mrazu.

Momentalne som level 12 a na tri udery ma da priemerny bandita (hram conjurera), takze musim dost planovat kam pojdem a co budem robit. Je pravda, ze roleplayujem a teda sa aktivne nesnazim min maxovat svoju postavu, ale aj keby som to robil, hra by bola podstatne zlozitejsia, ako nemodifikovana verzia.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na jednej strane nenosit a nepouzivat uplne cokolvek co najdem mi pride normalne na druhej strane ale absolutne nechapem mod hrania, nevyuzivam herne mechanizmy alebo budem behat cely cas nahy aby to bolo hardcore. Hlavne ked je to hra zalozena na levelovani postavy.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Na jednej strane nenosit a nepouzivat uplne cokolvek co najdem mi pride normalne na druhej strane ale absolutne nechapem mod hrania, nevyuzivam herne mechanizmy alebo budem behat cely cas nahy aby to bolo hardcore. Hlavne ked je to hra zalozena na levelovani postavy.

To mi pride ako extrem, az na niektore zabavne clanky (viz. An Illusionist in Skyrim) nepoznam nikoho, kto by takto Skyrim realne hral.

Na druhu stranu, ak by to tak niekoho bavilo, tak preco nie? Osobne hram hry preto, aby som sa bavil a nie preto, aby som si mohol povedat "good job, hral si to presne ako tvorcovia zamyslali", takze mi je vacsinou uplne fuk, ake mechanizmy hra chce, aby som pouzival. Ak sa mi nepacia, nemam problem ich ignorovat / vymenit za ine.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pises o tom ako si musis dobre naplanovat kam ides lebo dostanes tri rany a ides k zemy ... co mi pride taky ekvivalent behania celu hry nahy, nemyslel som, ze to konkretne robis ty. Tieto rozne obmedzenia mi vzdy pripomenu davne zaciatky ked macka domaca dokazala zabit level 1 commonera co proste nema ziaden realny zaklad iba nejaku pokrutenu nostalgiu.

Ano samozrejme mozes si vybrat co z hry budes pouzivat a ani ja nehram aby som si po 10tich hodinach povedal another job well done. Ale napriklad umelo si obmedzit nepouzivanie brnenia u maga mi pride ako holy nezmysel. Neexistuje realny dovod preco by mag nemohol mat na sebe plech ked ide do boja. Radsej sa napriklad v tych hrach snazim riesit situacie ako sa vyvinu a neriesit na 30 krat otvorenie jednej truhlice aby bol co najlepsi loot. So ... just moj nazor :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Pises o tom ako si musis dobre naplanovat kam ides lebo dostanes tri rany a ides k zemy ... co mi pride taky ekvivalent behania celu hry nahy, nemyslel som, ze to konkretne robis ty. Tieto rozne obmedzenia mi vzdy pripomenu davne zaciatky ked macka domaca dokazala zabit level 1 commonera co proste nema ziaden realny zaklad iba nejaku pokrutenu nostalgiu.

Nie je to uplne to iste. To, ze sa pripravujem kam idem nie je preto, ze ma niekto vie zabit na tri rany, ale preto, ze cez mody som si do hry pridal cele nove survival systemy, co znamena, ze ked sa chcem vybrat v noci na prechadzku do snehovej burky, musim byt dobre obleceny, najdeny, zo zasobou vody a dreva a so stanom, aby som sa mal kde schovat, ked pride na najhorsie. Kedze som hru zacinal ako opusteny zobrak v spodkoch, na tieto veci som si najprv musel nasporit.

Mna survival hry bavia a Skyrim pre ma tymto vyrazne ziskal.

To, ze ma vie niekto zabit na tri udery mi pride logicke - hram postavu, ktora sa nespecializuje na boj na blizko a nenosi tazke brnenia - ak som opatrny a viem co robim, stale viem vycistit cely tabor banditov bez skrabnutia. Ak by som hral geroja v platovom brneni, vyzeralo by to inak.

Plus, cele to bola reakcia na Buci komentar o tom, ze vanilla Skyrim je pre neho prilis lahky (comu rozumiem, kedze bol lahky aj pre mna), tak som sa snazil mi dat nejake tipy, ako si to skomplikovat. Ak ty nemas potrebu si to komplikovat, nik ta samozrejme nenuti. :)

Will napísal:
Ano samozrejme mozes si vybrat co z hry budes pouzivat a ani ja nehram aby som si po 10tich hodinach povedal another job well done. Ale napriklad umelo si obmedzit nepouzivanie brnenia u maga mi pride ako holy nezmysel. Neexistuje realny dovod preco by mag nemohol mat na sebe plech ked ide do boja. Radsej sa napriklad v tych hrach snazim riesit situacie ako sa vyvinu a neriesit na 30 krat otvorenie jednej truhlice aby bol co najlepsi loot. So ... just moj nazor :)

Ak preskocim nezmyselnu debatu o tom, ze dovody preco mag na sebe nemoze mat plech mozu vo fantasy svetoch kludne existovat (od magickych / nabozenskych dovodov - vid ADnD - az po tie jednoduche ako je pohyblivost a vyhlad), tak si stale myslim, ze toto je otazka osobnej preferencie. Osobne som uz neraz hral zaplechovanych magov a nemam s tym problem, ale ja vzdy rad hram za postavy, ku ktorym si vymyslam pribeh a cize ak mi hra dava relativnu slobodu v tom, co a ako nosit (ako napriklad Skyrim), mam tendenciu budovat si vlastne limity pre kazdu postavu, za ktoru prave hram.

Tak ma to bavi, pomaha mi to sa do postavy lepsie vzit. Ak to niekto hra inak / nechape to, je to jeho vec.

30x otvarat truhlicu pre lepsi loot je cisty min maxing, teda opak toho, ako taketo hry hram ja (standardne loadujem len ked umriem, zaseknem sa kvoli bugu, alebo sa fakt debilne ukliknem), plus v Skyrime sa to ani neda. Pokial si dobre spominam, loot sa generuje pri prvom vstupe do lokacie a odvtedy je konstantny az do respawnu kontajnerov.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
will ja nemam problem mat na kuzelnikovi tazke brnenie vo svete kde maju magovia tazke brnenie
ale zatial vsetci kuzliaci oponenti co sa namna vyrutili to lahke brnenie mali takze asi je chyba v zlom nastaveni v hre kedze ma to nenuti si to brnenie vyzliect resp mam asi vyhodu nad ostatnymi magmi v hre kvoli zle nastaveniu pociatocnych hodnot pre hracov skyrime (asi)
a hral som predtym elder scrolls 3 morrowind kde taktiez mali vsetci magovia roby takze nieje to uplne zase normalne v tom svete
v morowinde na zaciatku ako primarne kuzliaca postava som mal
menej many ,mensiu regeneraciu many a malu silu teda okamzite ked som mal tu moznost a uvidel(omnoho lahsiu) robu ktora zvetsovala manu alebo nieco podobne tak som sa okamzite prezliekol
plus som dokazal za celu manu vystrelit asi tri fireballs ktore sa aj zle mierili tak som ani netrafil a musel som utekat skryvat sa atd (myslim teraz na zaciatku hry postupovanim sa to prevdaze omnoho zlepsilo)

Preto som bol v skyrime prekvapeny ked som som sa dal kompletka do tazkeho brnenia ,dostal som defaultne flametrover do ruky s kontinualnym zabijanim kde stacilo iba ustupovat a vrhat pred seba ohen
a mal som tolko many ze sa mi ani na zaciatku nestacila minat plus pohoda cely v tazkom brneni a nic zadne viditelne postihy

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun