HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
... ale preto, ze cez mody som si do hry pridal cele nove survival systemy, co znamena, ze ked sa chcem vybrat v noci na prechadzku do snehovej burky, musim byt dobre obleceny, najdeny, zo zasobou vody a dreva a so stanom, aby som sa mal kde schovat, ked pride na najhorsie. ...


Aha tato informacia mi tam chybala, vyznievalo to totiz, ze iba hras hru nejakym vlastnym minimalistickym sposobom.

Ked poviem mag v brneni nemyslim tym automaticky full plate od hlavy po paty. Osobne preferujem kombinovat iba casti zbroje podla potreby kde ti hrozi najviac skaredych zasahov a zraneni (hrudny plat, holene a rukavice plus predlaktia).

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som hral fallout tri na realismus, ale tam nebol chlad, odniesol si minimum veci a minimum zbrani. Tak hram aj skyrim. Nesiem len svoju zbroj, lahku a luk a sekundarnu zbran, ziadne oblecenor navyse atd. Zasoby davam na kona. Rollayujem huntera a kvoli tomu nosim hunter armor( btw najktajsia zbroj v hre) som bez helmy, zasoby mi nosi kon, aj ked bez problemov unesiem 460 poundov som zatazeny na cca 190-210. Smithing hram lebo ako hunter si vyrabam vela veci sam. Boji sa ze na ten realisticky mod som uz prilis silny (lvl 44) ale skusim ho dik za tip. Tiez som si dal random start, hodilo ma to s lukom a bez nicoho rovno forswornom do kempu. Inak mam este morrowindovsko oblivionske lvlovanie a kompletne overhauled hunting a smithing. Inak v hre jedlo aj varis alebo len scavengeujes? Lebo pamatat si recepty a zhanat na ne zeleninu etc sa mi zdalo strasne pita

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw onen najkrajsi armor v hre

Obrázok
a tu s konikom, obcas nosim masku ked idem robit zle (krosis)

Obrázok


vcera som dostal shadowmere, ale neviem ci chcem opustit frosta, neviete ako je to s manageovanim viacerych koni?

nuze postnite svoje screeny

annun ako si vyriesil konvertovanie modov na dawnguard?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
Boji sa ze na ten realisticky mod som uz prilis silny (lvl 44) ale skusim ho dik za tip.

Ja som teraz zacal hru odznova kvoli tymto modom, mal som rozohratu postavu s ktorou som presiel vacsinu hlavnych questov a uz som bol OP (neviem presne level ale tiez uz okolo 50) a prestala to byt zabava.

Tieto overhaul mody je lepsie dat od zaciatku, mensie riziko, ze sa nieco pokasle.

Ozzy napísal:
Inak v hre jedlo aj varis alebo len scavengeujes? Lebo pamatat si recepty a zhanat na ne zeleninu etc sa mi zdalo strasne pita

Jedlo viac menej len varim, ten mod spravi vacsinu volne pohodeneho jedla "pokazenym", cize si nuteny varit. Nie je to ale taky pain, recepty si pamatat nemusis, jednoduche pravidlo je, ze skoro vzdy potrebujes sol, pre polievky cibulu a potom bud nejake maso, alebo vydatnu zeleninu (zemiaky, kapustu...).

Zo zaciatku hry, podla toho ako hras a ako si zacal, to moze byt celkom zlozite ostat najedeny (stalo sa mi, ze som pod ruskou tmy vykradal domy hladajuc nieco pod zub), ale po par hodinach to uz je relativna pohoda, ak vies co robis. Plus ma to symbiozu s Frostfallom, ak mas mody oba, tak ta napriklad teple polievky zahreju, co je celkom sympaticke.

Ozzy napísal:
vcera som dostal shadowmere, ale neviem ci chcem opustit frosta, neviete ako je to s manageovanim viacerych koni?

Myslim ze je na to mod, ale nie som si isty. Kone su IMHO naimplementovane dost debilne, skor sa im vyhybam. Pouzivam Cowardly Horses, ale stale to nie je bohvie co.

Ozzy napísal:
annun ako si vyriesil konvertovanie modov na dawnguard?

Tak, ze som si kupil Dawnguard. :) Ine riesenie ma nenapadlo, s postupom casu to urcite bude vyzadovat stale viac modov.

Screeny:
Spoiler! :
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

(inak nie je to na obrazkoch, ale tiez nosim v dungeonoch Krosis, aka nahoda :) )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hram to teraz od zaciatku za khajida
celkom pekne som si ho spravil.Je tigroidny ma bielu srst ma biele dlhe vlasy like Gerard a biele fuzy
sakramentsky dobre vyzera v kozenom armore s tou bielou kozusinou (fotky neskorsie)
A este som si "zohnal"bieleho frkaneho kona ..no cista specialna jednotka na boj v snehu :lol:
a do toho taka turbanova ciabka z bielou kozusinou,neludske mandlove oci,gulaty stit a sabla co mi dava trochu mongolsky najazdnik vzhlad najprv som chcel silent assasin look ale zatial cisty atilla the hun
rozmyslam ze asi pojdem na dve sable (btw sable spadaju pod mece?)
Mechanika hry je taka lahka ze po par spravne danych perkoch clovek nemusi vobec riesit nepriatelov
takze sa zakradam , riesim vzhlad a snazim sa hrat na efekt a aby to pekne vyzeralo

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyzeras ako bandita. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sťahujem :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jasne som rogue len v tychto" cimmerskych" brneniach vyzeram skor ako lovec
co sa mi aj celkom paci lebo nepouzivam fastravell a vetsimu casu som podstate vo volnej prirode
Takze uz smrdim ako mokry pes (zasveteny vedia) a podla vsetkeho asi pojdem medzi lovcov upirov a dam dole vampire lorda
Beham pesi ..zda sa mi to pre mackoida take prirodzenejsie
a opustil som companiona a pouzivam jedneho ako truhlicu kym si nekupim dom
ale ked dostanem na vyber tu lovkynu od druznikov tak asi neodolam
a snazim sa vsetko hlavne prestealthovavat a zabijat len ked namna pridu
Spoiler! :
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hras celkom podobne ako ja, ja som to tiez hral s prvou postavou na plizenie a nepouzival som fast travel.

Teraz s touto druhou, kedze som conjurer, to na stealth uplne nejde, ale stale chodim vsade po svojom. Kupil som si ale kona, lebo niekedy uz to je trochu pain, ked clovek ide piaty krat cez celu mapu.

Moj momentalny ciel je postavit si dom vo Falkreath holde (Hearthfire), ale nemam na to momentalne peniaze, takze sporim. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No a aky mas styl hry za conjurera? vyvolany mec alebo luk a dva summony?
ja by som si asi vyvolal mec nech mi naskakuje conjuration skill potichu sa priplizil k dveram
ticho ich otvoril a vyvolal dvoch dremora lordov a dvere zatvoril nech nepocujem ten masaker :lol:
alebo z dialky strielal s tym vyvolanym lukom
btw kde mozem zohnat kuzlo storm atronach?

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
No a aky mas styl hry za conjurera? vyvolany mec alebo luk a dva summony?

Luk (normalny, nie vyvolany) a summon, zatial len jeden, lebo som nizky level. :)

buči napísal:
btw kde mozem zohnat kuzlo storm atronach?

Musis mat na to dostatocny level v Conjuration skille, kuzla vyssich urovni ti ani neponuknu, kym v tom nie si dostatocne dobry.

Frost Atronacha som si mohol kupit, az ked som mal Conjuration 40, dovtedy to nikto nemal ani v ponuke.

Ak chces mat istotu, vyleveluj si skill a chod to kupit do kuzelnickej guildy, tam to budu mat urcite.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
update mojho zivota

nocna obloha ma fascinuje

Spoiler! :
Obrázok

Spoiler! :
Obrázok

Spoiler! :
Obrázok


Windstad manor
chcelo by to viac skripotovanych kniznic
Spoiler! :
Obrázok


najvacsia hanba mojho herneho zivota
Spoiler! :
Obrázok

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co je to brnenie v strede, vyzera indiansky.

Apropo hanba, to je jedna dejova linia, ktoru som este ani nezacal ani z jednou postavou, nemam na to silu, byt taky zly.

Aj napriek tomu, ze viem, ze to jedna z tych lepsich linii.

Musim sa prinutit.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hunter armor, momentalne mam upgrade od neho einherjar armor, odporucam nevykaslat sa na smithing a pridat si mody s armormi etc

spatne uz by som tu dejovu liniu nehral, bola relativne kratka a slaba, inak gioldove questy liny v oblivione boli ovela lepsie a ovela menej povrchne, a clovek sa do nich viac vzil

za vrahov mam odpor zabijat, dostavas random questy bez vysvetlenia preco ma ten clovek zomriet, nema to ziadne pozadie, pribeh, oblivion bol zaujimavy, skoro ako hitman, kazdy hit bol challenge a mal vela sposobov hrania, questy mali v sebe humor a ironiu (napr ludia zavreti na party) etc. tu je linia kratka nasilna a priamociara, jednoducha. ani jedna postava v gilde neni sympaticka, v oblivione som mal s wipom obrovsky mentalny problem lebo mi postavy prirastly k srdcu

companioni a carodejovia nestoja za rec, tri dungeony a par fetch questov, pritom keby viac prepracovali augura a viac sa vyuzivali dwemerske vynalezy a hrobky bolo by to super, questy za carodejov mohli byt skyrimovsky tomb raider

zlodeji maju prijemne charaktery a naozaj sympatickych ludi, ale robia zle veci, maju zabavnejsie radiant questy, vymahanie penazi sa mi nepaci a mal som odpor k vypalovaniu podnikov, oblivion bol lepsi super komicky a ku koncu epicky quest line ktory pripominal zlodejsku komediu ako oceans eleven, robime zle policajtom a oni nam, a pri tom kradneme veci a posledny heist bol skutocne zaujimavy, plus clovek musel byt naozaj sikovny zlodej

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun