HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:

S kopec vecami uplne suhlasim, ale autor podla mna od Skyrim trochu chybne ocakava, ze to ma byt simulacia reality a nie hra, kde ide o zabavu.

Tne rant o architektonickych styloch, grafickom smerovani a podobne je podla mna dost mimo.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hral som zopar hier od bethesdy a ak to je take iste zabugovane a hlupo vygenerovane ako minule diely tak kaslem nato ani to nezapnem..aj ked potesujuce je to ze je to stary engine a mozno by som to na mojej sunke aj rozbehal

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak sa ti nepacili predchadzajuce diely, tento sa ti urcite nebude pacit tiez, takze by si asi naozaj stracal cas.

Tie hry podla mna bud milujes, alebo nenavidis, nezda sa mi, ze by bola stredna cesta. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alebo si to zahras, zabavis sa, zanadavas si na chyby, stiahnes zopar modov ktore tie chyby odstranuju (plus samozrejme zopar patchov ;) ) a zaspominas na stare dobre casy Baldur's Gate :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow napísal:
Alebo si to zahras, zabavis sa, zanadavas si na chyby, stiahnes zopar modov ktore tie chyby odstranuju (plus samozrejme zopar patchov ;) ) a zaspominas na stare dobre casy Baldur's Gate :)

Wat. Prirovnavat otrasne ES hry k BG? Heresy.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Iliathan napísal:

S kopec vecami uplne suhlasim, ale autor podla mna od Skyrim trochu chybne ocakava, ze to ma byt simulacia reality a nie hra, kde ide o zabavu.

Tne rant o architektonickych styloch, grafickom smerovani a podobne je podla mna dost mimo.

Tiež súhlasím s takmer všetkým. Ale narozdiel od Annuna uznávam, že grafika sa skoro vôbec nezlepšila, no chápem, že je to kvôli hardwareovej šitovosti ako konzol, tak aj toho dementného enginu. I keď pre PC users to nebude až taký problém, keďže už teraz existujú mody s oveľa lepšími modelmi/textúrami, obávam sa len, či je aj tentokrát nenávratne pokazený a padavý (Morrowind aj Oblivion je nemožné umodovať na 100% spolahlivosť, pretože majú niektoré hardcoded hlúposti, ktoré tomu bránia).

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Tiež súhlasím s takmer všetkým. Ale narozdiel od Annuna uznávam, že grafika sa skoro vôbec nezlepšila, no chápem, že je to kvôli hardwareovej šitovosti ako konzol, tak aj toho dementného enginu.

Ja som v tomto relativne benevolentny, na grafike mi az tak nezalezi, ak sa mam priznat, ja v tych hrach za poslednych par rokov uz vidim graficky rozdiel minimalny. Az tak mi nezalezi na tom, ci sa kazdy listok spravne odrazi na vodnej hladine, ked vacsinu hry aj tak niekde bezim, prudko sa otacam, mierim a strielam.

Ale mne sa inak "umelecky" styl Skyrimu paci (a je mi fuk, ze je historicky nespravny) a podla mna sa na tu hru pozera celkom dobre (na PC a plne detaily).

Podla mna je ta krajina pekna.


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Po. 28. Nov 2011, 19:14, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Posledne dva ES som sice nehral ale zoznam bugov je typicky pre tuto hernu seriu.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Posledne dva ES som sice nehral ale zoznam bugov je typicky pre tuto hernu seriu.

No to áno. Keď nad tým tak rozmýšlam, mali by okrem Construction Setu rovno vydávať aj source code, nech ich modderi dokážu 100% opraviť, keď už sú tak leniví a debilní sa s tým unúvať sami.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano lenivy a ustrnuty na vavrinoch ktore dostali pred x rokmi
Ja som sa dost vyhral v Morrowinde a ked pocujem ze sa "v podstate nic nezmenilo" tak sa mi do toho ani velmi nechce priznam sa
dopekla aj s nimi toto ja podporovat nebudem :twisted:
p.s ale ked bude platinova edicia budget verzia za par rokov tak mozno :lol:

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Iliathan napísal:

S kopec vecami uplne suhlasim, ale autor podla mna od Skyrim trochu chybne ocakava, ze to ma byt simulacia reality a nie hra, kde ide o zabavu.

Tne rant o architektonickych styloch, grafickom smerovani a podobne je podla mna dost mimo.


podla mna neni idea clanku v tom ci je to dobra alebo zla hra, ale v tom, ze ta hra si nezasluzi tak vysoke hodnotenia a tu sa da uplne suhlasit. Ked pozeram tie videa, tak rozmyslam, co vobec ta hra absolvovala beta testing, lebo zatia to vyzera, ze batatesting robia az teraz platiaci hraci.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je pravda.

Ja mam k tej serii zaujaty postoj, lebo som s tym vyrastal uz od Areny, ale je fakt, ze 10 (ani 9) si to nezasluzi.

Na vacsinu tych bugov som sice osobne nenatrafil (asi tri krat mi to uz spadlo, ale to je zatial vsetko), no autor spomenul kopec veci, ktore vadia aj mne. Cez vacsinu z toho sa da preniest a ak rad roleplayujes, vies si spravit vlastne pravidla, ako to hrat a je to celkom zabava, ale to urcite nie je pre kazdeho.

A autor mal urcite pravdu aj v tom, ze v tomto zanri velmi nemas vyber. Open-world singe player RPG sa velmi nerobia a to je skoda (a Bethesda sa nemusi snazit).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
podla mna neni idea clanku v tom ci je to dobra alebo zla hra, ale v tom, ze ta hra si nezasluzi tak vysoke hodnotenia a tu sa da uplne suhlasit. Ked pozeram tie videa, tak rozmyslam, co vobec ta hra absolvovala beta testing, lebo zatia to vyzera, ze batatesting robia az teraz platiaci hraci.

No to je akosi v posledných rokoch ten trend developerov, že stačí vyhypeovať hru a rýchlo releasnuť, ostatné sa porieši (ak vôbec) v patchoch o pár mesiacov. Myslím, že okrem Blizzardu, MMORPGčiek a FPS bullshitov ala CoD,MW,w/e sa nejaký schopnejší betatesting vôbec nekoná.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pridam si svoje 2 centy.
Hra si urcite 10 nezasluzi, ale taka solidna 8 to je, su tam bugy, obcas to pada, inventar je fakt dost neprehladny a to nehovorim o tom ako je to debilne vyriesene v truhlach... Ale je to kopec zabavy, velky otvoreny svet so stovkami questov... To proste neodladis behom pol dna ani neprejdes cele za dva dni ako vacsinu modernych hier. Ano engine je zastaraly, noaco? Pekne je to az dost, nepotrebujem ultrarealizmus kde dokazezm vystrelit nepriatelovi oko z dvoch kilometrov a to sa na mna este aj sposobne vyplazne...
A sa mi vidi ze ten clanok je kopa hejtovania s par zrnieckami pravdy... bah
Este edit: A to ze hry od bethesdy maju tolko aktivnych, schopnych a ochotnych moderoch o niecom svedci (nie nutne o prave najuserfriendly pristupe firmy ale co uz, snazia sa)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow napísal:
Este edit: A to ze hry od bethesdy maju tolko aktivnych, schopnych a ochotnych moderoch o niecom svedci (nie nutne o prave najuserfriendly pristupe firmy ale co uz, snazia sa)

Práveže naopak to tak nevyzerá. Ale ako vravím, mali by dať možnosť modderom prístupu k sourcecodu, aspoň tím čo už majú reputáciu v snahe technicky doladiť ich hry a s ich pomocou urobiť patche, ktoré to naozaj opravia.

Čo sa týka bodovania a hodnotenia hier, na masmediálne recenzie nedám už nejaký ten rok (asi odkedy som prestal kupovať herné magazíny cca 2002-3). Skyrim určite nie je dokonalá hra po každej stránke (ale ktorá je, že?), ale mal som možnosť si to na vlastné oči pozrieť a vyskúšať u známeho a môžem povedať, že až v najbližších rokoch našetrím na nový komp, tak v zemi Nordov strávim ďalších pár stoviek hodín. Feeling z ES hier proste nikde inde nezažijem.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun