HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 105 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja nelamentujem nad tym, ze som nemal vsetky augy, mne sa prave pacilo, ze som si daval augy podla toho akym sposobom som hral ... a pritom ja prave dost preliezam lokacky, otvaram kazdu blbost, aj na strielani honil expy (headshot :P) a vela mojho combatu bolo iba omracovacieho. Ale od vsetkeho som mal este daleko.

Miso> pises, ze hackovanie je zbytocne ale za hack je viac bodov tak si vyber ;) Mimochodom aj hacknuty turret alebo robot zaraba expy ... cize ono sa to celkom vybalancuje.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak som to prave spustil a wow, mozem povedat, ze tak rychlo som 20 eur uz davno nevyhodil z okna.

Hra je skoro nehratelna, nenormalne to seka bezohladu na vsetky nastavenia a graficky to nevyzera bohvieako. Ked som do googlu napisal "deus ex stuttering" tak na mna vypadla zaplava stostranovych tem a clankov o problemoch portu na PC o neschopnosti Eidosu to fixnut, videa na youtube plne ludi ktorym to seka presne tak isto a nakoniec aj kratky clanok o tom, ze Eidos neoutsourcol len boss fighty, ale aj PC port.

Zda sa ze sa problem tykal a tyka velkeho poctu ludi s uplne roznorodym harverom, nezda sa, ze by to malo nieco spolocne s vykonom pocitaca.

Momentalne som zistil, ze to viem do hratelneho stavu dostat len ked to hram v okne, co je hodne iritujuce.

Som smutny a celkom znechuteny.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uhhh... tak to je vskutku smutne :-/
Co takto skusit nejaky crack?

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok seriously asi jedine co som vypol boli nejake shadows, lebo tie vypinam vzdy. Inac som tam mal pozapinane vsetko, rozlisenie 1920 x 1080 ziaden problem. Chcekni si graficku kartu etc. Raz mi to zacalo slusne sekat na konci myslel som, ze je to environment ale potom som zistil, ze som mal debil prehodeny vykon procaku na polovicu ... ale aj vtedy to bolo hratelne ked som znizil rozlisko :D

Hral som aj cracknutu verziu aj a neskor original. Ziaden roblem s grafikou whatsoever.
Vypdatuj si vsetky ovladace, direct x a podobne kraviny.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ok seriously asi jedine co som vypol boli nejake shadows, lebo tie vypinam vzdy. Inac som tam mal pozapinane vsetko, rozlisenie 1920 x 1080 ziaden problem. Chcekni si graficku kartu etc. Raz mi to zacalo slusne sekat na konci myslel som, ze je to environment ale potom som zistil, ze som mal debil prehodeny vykon procaku na polovicu ... ale aj vtedy to bolo hratelne ked som znizil rozlisko :D

Hral som aj cracknutu verziu aj a neskor original. Ziaden roblem s grafikou whatsoever.
Vypdatuj si vsetky ovladace, direct x a podobne kraviny.

Podla toho co som sa docital to nema nic ocividne spolocne s hardwarom ani drivermi (btw minuly tyzden som komplet preinstaloval system, taky up-to-date system som nemal uz dlho :) ), je to chyba PC portu. Vcera som stravil plodnu hodinku citanim si siahodlhych tem na Steame a Eidose, uplne rovnako to seka to ludom s high end masinami aj ludom s par rokov starymi pocitacmi. Inym ludom s podobnym hardwarom to ide bez problemov. Ked si clovek pozrie videa AKO to seka, je jasne ze to musi byt chyba softveru - problem je totiz v tom, ze ty vlastne mas relativne vysoke FPS, tak akurat ti to priblizne raz za sekundu fest sekne.

Kazdy ma inu radu, vo vseobecnosti sa radi vypnut tiene, SSAO a hrat to v okne (kludne maximalizovanom, ale v okne), ale je to individualne a nikomu to problem nevyriesilo uplne. Existuje dokonca ENB fix, ktory som vcera vyskusal a trochu pomohol, ale stale to nie je idealne.

Vsetky debaty sa uzavreli viac menej tak ze ako uzivatel nemas sancu to vyriesit, kym to neopravi Eidos (co sa asi nikdy nestane).

Pre mna je nepochopitelne, ako to moze takymto sposobom fungovat, ta hra graficky vyzera na dnesne pomery dost biedne.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stalo sa to niekomu pri recenzovani?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz si nespominam ktora stranka to presne bola (ale je to zname meno), no oni dokonca po release odmietli kvoli tomu PC verziu recenzovat.

Na Gamespote su o tom tiez clanky.

Support fora Square Enix su plne nahnevanych ludi, teraz ked bol ten Steam sale sa znovuotvorili temy aj na Steame. Podla toho co sa ale deje na Square Enix forach to maju oni uz celkom v pecku.

Som hlupak, mal som si to vyskusat pred tym, nez som to kupil.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm ok, lebo ja som zrovna na taku nenatrafil tak ma to ani napadlo. Shame :(

Nj, try before buy ... uz odkedy mame diskety :) drzim sa toho aj ked sa na nieco strasne tesim iba s par par vynimkami ale to si zas kupujem CE tak aj keby to neslo mozem si citat knizkua pocvat hudbu :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vcera som sa s tym bavil a ked skombinujem ten ENB fix, hru v okne a vypnute SSAO a tiene tak to je pre mna hratelne (aj ked to vyzera celkom hnusne).

Presiel som tu prvu misiu (kde zachranujes ten typhoon), hral som to ako sneak na najvyssej obtiaznosti, ale velmi ma to nebavilo, vela som musel loadovat a bolo to take trosku repetitivne.

Nabuduce asi skusim primejsi a agresivnejsi pristup, chcem sa bavit. :)

Pribeh vyzera velmi zaujimavo, vadi mi len ze neviem preskakovat dialogy, ktore som uz videl.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skusaj stlacat medzernik, obcas to pomaha, videa preskocit idu.
Aaa mno mna napriklad sneakovanie, hlavne v neskorsich misiach zacalo bavit, hlavne koli tomu ze som musel pamatak kto kade chodi, vymyslat kedy nanho skocim a ci ho stiham stiahnut prec kym ho uvidi jeho hliadkujuci kamarat etc :) Ale tiez som v polke prveh mysie vytiahol pistol a vsetko to postrielal. Nemam rad ked zabijaju rukojemnikov
Btw hram to na strednej.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Btw hram to na strednej.

tak to aby si sa pomaly prestal hrat a zacal ucit na maturu!

ja som to hral skoro na najvyssich tusim a vobec som nemal problem, prave naopak, praisoval som engine ze jake to je rychle, pekne a alttaby jak fajn funguju a vsetko. Tak je to asi naozaj len vecou nahodou "nevhodneho" HW, to je dost smutne :\

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obtiaznosti mameluk... Nie detailoch.
A preco na maturu? To skor aby som vyhodil frajerku z domu a zacal zarabat na novy pc ne?

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som vcera natrafil na prveho bossa, stal ma dva frag granaty, zo desat striel z revolvera, dva typhoony a asi 15 loadov.

Nebyt toho, ze som mal usetrene dva praxis pointy a ked som zistil, ze to inak nepojde, tak som ich vrazil do typhoona, asi ho davam dole este teraz.

Cakal som nieco zle, ale az take hrozne som si to nepredstavoval, 2x2 metre miestnost, typek s milionom hitpointov bez akejkolvek AI (jednoducho ide rovno ku mne) a ziadne moznosti taktizovat. Plus na najvyssej obtiaznosti clovek umrie ak schyta co i len cast jedinej davky z toho jeho samopalu.

Celkovo hra je inak OK, ale nic prevratne. Pride mi to ako taky interaktivny film. Perfektne napisany, super dialogy, pribeh, zaujimave informacie pomimo. Ale samotna hra? Ludia vyzdvihovali vela ciest ako dokoncit ulohu a naozaj to tam je, bohuzial po niekolkych ulohach clovek odhali recept - bud sa prestrielat, alebo pohladat za krabicou skrytu sachtu (seriozne, tie sachty su VSADE), alebo prerazit stenu.

Hackovanie sa velmi rychlo stane skor otravnou minihrou a este nikdy som asi nevidel tolko top secret organizacii, kde je sice kazdy pocitac zaheslovany, ale vsade sa povaluju PDA, poznamky a emaily, ktore obsahuju hesla a login informacie, casto aj nielko v tej istej miestnosti, alebo dokonca hned vedla zaheslovaneho pocitaca.

Plus vadi mi to co aj na povodnom Deus Ex, ze hlavna postava vyzera ako douchebag, ktory naviac trpi akutnym zapalom dychacich ciest.

Technicke prevedenie nie je nic moc, postavy vyzeraju plasticky a divne sa hybu, interierom chyba atmosfera a dobre osvetlenie, AI mi pride relativne hlupa (hlavne ked sa vas pokusi najst, co v praci znamena ze sa pohybuju v okruhu dvoch metrov a pokrikuju "kde si?"). Co vyzera super su exteriery miest (Detriot vyzera velmi dobre, aj ked trochu mrtvo).

Ale aj napriek vsetkemu negativnemu, co som napisal, to urcite nie je zla hra, ako som povedal, cele to taha velmi dobre napisany pribeh, zaujimave dialogy a celkom dobry setting.

Nieco tomu ale chyba.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Cakal som nieco zle, ale az take hrozne som si to nepredstavoval, 2x2 metre miestnost, typek s milionom hitpointov bez akejkolvek AI (jednoducho ide rovno ku mne) a ziadne moznosti taktizovat. Plus na najvyssej obtiaznosti clovek umrie ak schyta co i len cast jedinej davky z toho jeho samopalu.

Return to castle Wolfenstein, Ubersoldat? Anyone?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne to uplne pripomenulo toho robotickeho Hitlera z klasickeho Wolfensteina. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 105 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun