HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Korporacia to ma dobre premyslene
-zmenenie skillpointov a skilltree a dany prehnany doraz na itemy (Item je teraz alfa a omega postavy)
-nahnanie vsetkych na net a zriadenie AH kde su teraz vsetci hraci diabla
-Faza 1-peniaze s kupenia Diabla..miliony
-Faza 2-ked opadne nakup Diabla zriadenie kupovania goldov za peniazektore budu hraci nehavat v AH ..dalsie miliony a neustaly prisun penazi vela rokov
-Faza 3-Datadisk bez ktoreho sa diablo nebude dat hrat cca za 30 euro..dalsie miliony

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jedna mala drobnost, goldy sa za peniaze kupovat nebudu(respektive, uz sa daju ale od pofidernych 3rd party).
Namiesto toho budes mat real money auction house.

Ale ja to skor vidim tak, ze to proste ludi prestane bavit, prachy neprachy, ked raz narazis na stenu ktoru sa ti nechce prekonavat, tak sa na to vyseres.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako casual gamer sa spolieham na to, ze aj pripadny datasdisk bude mat obtiaznost normal a tudiz neni o com.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Problem je v tom, ze pribeh a obtiaznost normal mi za tych 60 euracov nestoja, pribeh je totalne o nicom...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zaplatil asi 45 ale that's beside the point, za to ze je to hra ktora tu bude dalsich 10 rokov minimalne a kto vie coho sa este dockame, vid. patch 1.13 k D2 ktory dost pomenil rozne veci a celkovo v priebehu patchov sa veci menili.

Pribeh nicim neoslnil to je pravda, ovela viac pribehu som dostal z Book of Cain ktora stala polovicu. Ale herne som dostal nieco co ma bavi len tak na odreaovanie a to je dobre. To ma v D2 bavil mozno tak prvy akt. Tuna cokolvek.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno ja som za to zaplatil roznym predplatnym wowka :) Ale urcite chapes moj point, proste diablo nieje hra, ktoru si kupis koli pribehu a napinavemu deju/gameplayu.
A strasne to saje ze je to vsetko balancovane okolo AH a jeho pouzivania. Tomu nasvedcuju aj tie tony useless itemov (barbar only item s +int? halooo). Taktiez zabijanie elit a bossov na vyssich obtiaznostiach, Prides ku elite, pozries sa ake ma skilly a radsej ujdes/obides lebo komu sa s tym chce srat 10 minut, zomriet popri tom 5-10x (waller, teleporter, arcane, invulnerable minion, vortex anyone?) pripadne to ani nedat lebo potvora hodi berserk...
normal je fajn, ale po dosiahnuti levelu 30 - 40 je dobry len na zbieranie achievementov, vyssie obtiaznosti su uz... tazsie, ale da sa to obist jednoducho tym ze si kupis veci v AH (napodiv, veci co padaju su tak 5 - 10, niekedy aj 15 levelov nizsie ako je level postavy) a preblastujes to ani nevies ako. Az kym neprides do inferna kde vylezies z mesta a pokial nemas nakupene veci tak mas pruser. Hlavne ak si meele.
A to ze mas najprv nazbierat veci z hellu a potom ist do AH je cele podkopane tym ze z 1000 dropov vyuzijes mozno jeden, coz je na grind ktory pozname zo zaciatku wowka.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zatial len lvl 54 wizard a som na hell act 1
Bez AH si neviem predstavit ako by som drzal krok s mobmi
Ak by som mal len to co mi padlo tak by som uz toho wizarda uz davno vypol..skratka no change
Dorobim si lvl 60 a uvidim..uz teraz ked narazim na silnejsieho minibossa tak minimalne 3x zomriem a to mam vcelku dobry equip ..kupodivu ty minibossovia su silnejsi ako koncovi
hlavne ked to ma vampirik ,je to pospajane retazami alebo hadzu tie laserove miny
A tiez niektorych bosov skratka prebehnem..hlavne ked s nimi bojujem 10 minut v minidrame a vypadne s neho nejaka uplna kravina
keby sa aspon dali rychlo prehadzovat skilly na ine :(

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm.. zas utratenych penazi za diablo mi vobec nieje luto... jednak typka musim dat este na 60 lvl, jednak porobit achievementy aspon tie na ktore moje noob schopnosti stacia, a hej potom to nadsenie opadne (uz pomaly zacina) a nejaky cas si od toho da clovek pauzu.. a tak cca za pol roka vylevelujem na lvl 60 nejaky druhy char... (zostavaju 3 charaktery, myslim ze je jasne kam tym smerujem)... straveny cas a zabava sedi k cene aj keby som to kupil za plnu imo, takze no problem here.

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto, Diablo proste neni CoD ktore kupis za rovnakych 60 eur, dohras za tri hodiny a potom nevies co s tym pokial neches hrat online aj to iba dalsieho pol roka dokym nebude dalsie. Tuna sa zabavis either way. Napriklad take Diablo 2 som nikdy nehral na vyssej obtiaznosti nez normal ... vadi? Mne nie.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Achievementy za rychlost porobene ... tzv. Santuary Blitzkrieg tour.
Spatne opat docenujem Diabla ako finalneho bossa, zabit ho trvalo asi rovnako dlho ako preletiet High Heavens. Nevyvazenost prvych dvoch dielov ked hrac zisiel do pekla a zbil cerveneho psika grcajuceho ohen sa nekona. ajked mozno za barbara ...

Wizardi medzi nami, co hovorite na Archon mod? V tretom a stvrtom akte mi to prisla ako ultimatna schopnost kedze za kazdeho zabiteho sa pridava 1 sekunda. Uz som si takto vaic krat vratil cas dakde z polovice na zaciatok.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ono zas v dvojke sa na diablovi dalo spektakularne failnut ak clovek nemal dobre skilly.. true story, minuli sa potiony, minul sa cash, zloba, rage ale dali sme ho nakoniec

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano ano ale to bol jebly system bodov do skillov ktore v Diable nemaju co robit :) Navyse toto sa stavalo tak nejakym magom a pod. Paladin alebo Barbar s tymto nikdy nemali problem.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sorry ale diablo je strasne slaby boss, to uz druhy boss v stvrtok akte (ten co sa teleportuje) je narocnejsi...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na vsetkych sme si spravili achievemnty "zabi ho do 120 sekund" a "zabi ho bez bitia jeho minionov". Iba fight s Diablom zase trval asi 10 minut. Tak ma ospravedln ked nebudem brat tieto velkohube keci vazne ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To niesu velkohube kecy, za DH som diabla zabil asi na druhy pokus (solo) a ten boj trval mozno 3 minuty (ak neratam cutscenes).
To na tom druhom bossovi (co sa teleportuje) som chcipol asi 8x. Hlavne koli tomu ze ma two/three shotoval

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun