HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som len vestec :ikonka01:

a tip snad mozem mat :) tip a tvrdenie ze to MALO byt vtedy a vtedy je nieco ine...

EDIT - anyway, ak som sa snazil byt teraz poslednych par postov moc chytry tak sorry, ale proste mi pride nespravodlive a hlupe ked niekdo kyda na blizzard za to ze oddaluju datum vydania, ked ziadny datum neposkytli, nemyslim teraz priamo nikoho tu na forach, skor celkovo co po nete sledujem veci ohladom noveho diabla a starcraftu

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som zvedavy ako sa bude darit javelinovo / spearovej amazonke. Lightning ftw!

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://bonusweb.idnes.cz/foto.aspx?c=A1 ... novinky_oz

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som rozpolteny, nieco sa mi paci na tom Diablo III paci, nieco nie ... ci uz sa jedan ok grafiku, efekty, charakter design atd. .... som zvedavy veru

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to nove diablo je graficky nechutne, nepaci sa mi graficky styl na ktory blizzard presiel pri warcrafte, potom ho dokonale zohyzdil vo wowku a teraz dodrbal diablo

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok dovolim si zajst az tak daleko ze poviem ze diablo ma pre mna iba dva diely a treti si rozhodne nekupim

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak mas pravdu, ked si to clovek zoomne vyzera to hnusne, zase tie drble omalovankove textury
ale este som sa nerozhodol ci to zatratim :)

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja nechapem co na to vyvijali tak dlho, ved meshe a vsetky texture packy, ani nemozem povedat ze z wowka, ale warcraftu trojky, graficky je to na urovni dungeon siege 2, nwn bolo krajsie, animacie postav su mizerne to sa do roku 2011 ani nehodi, som alergicky na system wowkoveho inventaru a ikonky predmetov vymalovane komixovo fialovo, ked som pozeral videa diabla, mal som skor pocit ze pozeram dotu, pohyby postav, plastov a latky, neohrabane pady, efekty kuziel, to fakt oni nemaju fantaziu?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dufajme, ze co najskor vyjde texturepack ktory z toho srpavi dvojku ... wait wut?! Ja nejak nechapem toto ... pustis si to 1920*1080 a dobre bude. Zoomovat urcite nebudes, v ziadnej hre to realne nevyuzijes lebo vsetko je skarede ked to zoomnes (aj DS) a pri hre chces co najvacsiu plochu.

Kedy bolo diablo nieco ine nez omalovanka? Animovane efekty a farbicky kde sa len dalo. Porovnavas tu dve neporovnatelne hry ale ked si zoberies bars jaky Sacred tak je to uplne to iste. Farbicky, efektiky a pri zoome skarede.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa to paci

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne tiez ... a popravde ... je mi to v podstate jedno. Chcem tam vybuchy, efekty, farbicky ... je to pre mna oddychova klikacka nie serious business.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Dufajme, ze co najskor vyjde texturepack ktory z toho srpavi dvojku ... wait wut?! Ja nejak nechapem toto ... pustis si to 1920*1080 a dobre bude. Zoomovat urcite nebudes, v ziadnej hre to realne nevyuzijes lebo vsetko je skarede ked to zoomnes (aj DS) a pri hre chces co najvacsiu plochu.

Kedy bolo diablo nieco ine nez omalovanka? Animovane efekty a farbicky kde sa len dalo. Porovnavas tu dve neporovnatelne hry ale ked si zoberies bars jaky Sacred tak je to uplne to iste. Farbicky, efektiky a pri zoome skarede.



my head is full of fuck

Obrázok

kde sa ja hovoril o rozliseni a zoomovani?
preco ma wow ikonkovany inventar oproti wysiwyg inventaru v diable?
diablo je temne temne realisticke a temne, a jedine farebne efekty su magic najma ked hras v screene kuzelnika, ziadna omalovanka, na to mas plus light radius predmety

pre porovnanie ked mi tu zacnes jebkat [vymazané] o efektoch tak diablo 2 je k trojke ako blesk pocas burky ku novorocnemu ohnostroju na hrade, uplne realisticka a proporcionalna grafika zatial co vo wow/trojke charaktery su rozpravkove warcraftovske, vsetko je krive textury su jednoduche

este raz - vsetko je krive- neexistuje jediny rovny stlp, normalna plocha, neexistuje v tom svete dobre zvladnuta remeselna robota? vsetky mece musia byt zakrivene komiksovo? vsetky dvere zo 4 ohnutych latiek ktore nedosadaju? vsetci musia mat velke paste a nadmerne velke hlavy?(figurkovy syndrom)

dalsia vec co mi vadi - obludy maju nad hlavou ciselka ked im davam dmg
- neviem ci sa mi to zda, ale mam pocit ze herne mechaniky dmg dps ac a vsetko mozne je prebrate z wowka, teraz myslim system, nie samotne tabulky (kto kedy pouzil dps ako vyraz pri hrani diabla)

animacie postav- su prehnane, zaroven tak nejak wowkarsky plavajuco spomalene, to znamena ze napriklad pady nepriatelov velkych aj malych su tazkopadne a dlho trvaju, zasahy su nepresvedcive, pokazde mam pocit najma pri nepriateloch ze postava zasiahla vzduch, v podstate sa aj kolko krat stane ked som pozeral videa, najma jeden bossfight ze obluda len (opat tazkopadne) macha rukami a postavam sa rozdeluje dmg podla nejakej zasahovej aury, aj ked napriklad boss pozeral do stlpu/steny, to je nieco co by som necakal v roku 2011
- animacie su prehnane expresivne a chaplinovske, ja sa predsa nepozeram na pantominu, nez mi niekto zacne namietat, pozrite si ako vyzera perfektne rozanimovane rpg
http://www.youtube.com/watch?v=bfAkfS4i ... re=related a zaroven vyborna pocta k diablu, skoda ze to nema multiplayer, som to presiel asi 3 krat,

vsetko co som vlastne chcel povedat som nagodou vygooglil ked som si zo zlomyselnosti dal do googla- diablo 3 looks like (wow), wow mi uz doplnilo samo

prajem prijemne citanie

http://crankygamer.blogspot.com/2008/07 ... ft-15.html


edit: este som googlil

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Those fans (now me as well) feel that Diablo 3 currently looks more like a WoW expansion pack than a successor to the Diablo franchise. The environment is too colorful and cartoon’ish, featuring waterfalls and rainbows and sunny grass fields. The dungeons are too bright and shinny, almost spotless clean as if a brigade of cleaning crews raided them moments earlier. The armor set and weapons look like they were copy-pasted from WoW.
I mean, where is the dark and foreboding world of Diablo, where evil lurks behind every corner? where are the dark scary dungeons you go thru without seeing but a few steps ahead? Diablo should be a mature and heavy game, not a light and cartoon’ish like WoW..

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No prepac, mame iny mindset na Diablo, to kde DII graficky nezvlada ja si tam tie vybuchy a vsetko predstavujem. Ze tam je menej tmy to je to posledne z coho mi uleti hlava. Aneb bright and shiny cela pust v druhom akte a vobec, akurat tak som zhanal +X to light radius aby som videl aspon trochu normalne. Verim, ze v singlaci to ma atmosferu, nepopieram to, ale ked tam ideme banda ludi kecame na skype a chlastame pri tom pivo ... neustala tma tu atmosferu nespravi.


Ano aj mne vadi, ze vsetci zrazu tak nejak korculuju po zemy a ich pohyby su romachle a pomale.


S tym inventarom si ma stratil, stale obliekas postavu do brnenia ako pred tym, stale vidis aj v inventary co obliekas na postavu. Iba, ze by to radikalne zmenili za psoledne dva mesiace ci kedy som pozeral tie gameplay videa.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uuuuh, sorry Ozzy, ale stále mám pocit, že sa pozerám na úplne iné Diablo 3 Beta videá, lebo tie čo som zatiaľ videl (courtesy of Day9 & Husky) vyzerajú imho dobre, niekedy priam až príliš temne (v niektorých dungoch som mal miestami problém rozoznať okolie aj na 1080p videu) a neprehľadne. Graficky nemám žiadne námietky zatiaľ, len sa mi zdá, že sa tá hra zvrháva už od začiatku na spamovanie AoE skillov, lebo handpickovať ciele imo nemá význam ako zatiaľ pozerám, čo však nie je až tak prekvapivé, keďže je to holt stále hack-and-slash a o to predsa ide.

A ohľadom tých animácií ala AoE "aura" apod., tak skús sa zamyslieť nad tým koľko práce navyše (nie len animátorom, ale hlavne strojom hráčov) by to dalo, keby mali byť všetky animácie zosynchronizované s každou vecou v okolí. Ak je aj tak podstatou hry behať a spamovať hromadne (po desiatkach) zabíjajúce srandičky, tak to stráca zmysel aby každé buchnutie mečom do nepriateľa bolo synchronizované, alebo malo dvadsať rôznych animácií.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Clanok co Ozzy linkol je z 09 ... Tiez si pamatam vsetko mozne len ne presvetielkovane dungeony s vylestenymi texturami.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Majestic-12 [Bot] a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun