HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Kym to ale bude zabava, asi to prezujem.


Cele Diablo a cely Blizzard prezuvam len preto, ze je to zabava ... obzvlast MP.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tie brnenia vyzeraju ako by ich kopirovali z wowka... Cim dalej tym to vyzera horsie a horsie...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok, pozeral som si prve video, a povedal som si fuu tak nakoniec to opravili, pozeram dalej, kukam inventar vyzera normalnejsie, potom som pozeral dalsie videa, a som znova nestastny, prve video a new tristram este vyzeraju ako tak ako keby som hral nwn 2, aj ked je vidno v architekture istu gycovost, aj tak mi namietnes ze je to klasicka S&S stylizacia (bullshit zahraj si might and magick VI alebo baldurs gate), podla mna fantasy nie je charakteristicke tym ze niekto nevie urobit rovny kamenny plot, a skridle na streche su kazda krivo a nic nepasuje, a ze dosky na brane su kazda inej dlzky a maju medzi sebou medzery, ale ok je to podla teba klasicke fantazy, nech sa paci, zniesol som to este vo fable

v tristrame sa interiery este dali pozerat, ostatne videa uz maju klasicky groteskny interier a disproporcny nabytok s prehnane velkymi okrasami atd., som bol zhrozeny inventarom v dalsich dvoch videach najma v poslednom, lebo magicke veci uz musia proste vyzerat cukrikovo vsak

pre porovnanie

Obrázok

Obrázok

postavy uz vyzeraju normalnejsie , nemaju prehnane velke ruky, nechapem vsak ale z akeho dovodu blizzard stale trva na tom ze ked postava stoji tak sa pohupuje jak retard s obrnou, uz vo falloute to bolo vyriesene tak ze si chlapik pohadzoval nozik, vymienal zasobnik etc...

ako pisal ivko, prezijem ze seky mecom maju okolo seba swoosh a farebnu duhu, ale aby si pri kazdom melee utoku a prdnuti vysvietil celu miestnost to je vrchol, kazda hracska akcia je vizualne prehnana a predimenzovana, v starom diable som proste rozkopol sud, teraz musi sud urcite vyletiet rozmetat sa a hadzat iskry, oh a tiez sud musi byt sestuholnik, lebo tak su stlcene laty

este k tej prehnanej vizualizacii, v podstate pri trosku vacsich bitkach neni vidno prostredie lebo kazde kuzlo bud robi popraskanu zem, alebo urobi glyph, alebo efekt na obludy takze je meter okolo kazdeho monstra veterna aura etc...

co sa tyka disproporcionality, mozno je to tym ze mam 190 cm, ale nejak nie som zvyknuty ze vsetky knihy su ako gumkacsky lexikon, zabradlia po lopatky a stavebne kamene po stehna- najviac je vidno rozdiel prave v samotnych diablo 3 artworkoch a skiciach ktore je vidno pri loadovani alebo vyberani aktu a a tym ako realne vyzera to prostredie, kazdopadne ratam s tym ze mi povies ze nemam pravdu ze takto ma byt a tebe sa nezda nic v neporiadku

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo to s tymi efektami to je terno, tesim sa techno. Proste budeme buchat dokym nedojde mana a potom zistime ci este niekto stoji alebo co :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy: No, áno, Diablo 3 tak ako vyzerá JE mainstream americká SnS fantasy štylizácia. Teda jej current podoba. Časy Black Isle enginu a ADnD hier sú dávno preč a keď si všimneš, od 3E verzie DnD a zlepšovania hardwaru sa fantasy v gamingu (teda art style) posúvala stále smerom k tomu čo je dnes, či sa nám to páči alebo nie. Čiže táto current štylizácia je tu už takmer nejaké to desatročie. A ja nikomu nezazlievam, že sa mu to nepáči, ja som to kedysi tiež neznášal kým som ešte hrával hry oveľa viac než teraz a trápili ma také veci. No holt, zvykol som si hrať čo ma baví (a čo systém utiahne) bez ohľadu na to ako to vyzerá a myslím si, že testovanie každého free MMORPG ktoré mi prišlo pod ruky ma už dostatočne otužilo voči kadejakým art stylom, takže sa fakt sústreďujem len na fun faktor.

Samozrejme by som si aj ja prial, aby bolo mrte RPG v grafickej kvalite a realistickej štylizácii ala Witcher, ale viem, že je to proste veľmi nerealistická predstava a proste som sa s týmto faktom zmieril. Raging about it never did anything for me, so that's that. Máš/te samozrejme pravdu, ale ako vravím, ja som tento "boj" už dávno vzdal.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmmm, ako som si prave precital nebudu ziadne body do atributov ci skilly ... tak zbohom blizzard uz aby si skrachoval ty nenazrana svina

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja uz viem co vas vsetkych sere, loot pada samostatne takze Lakatos je nahrany ... :D :D :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
hmmmm, ako som si prave precital nebudu ziadne body do atributov ci skilly ... tak zbohom blizzard uz aby si skrachoval ty nenazrana svina

daj linku

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.mydiablo3news.com/diablo-3-skill-system/

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Treba si pozret to gameplay video z bety najlepsie.



_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ze skilly su pristupne vsetky ale je limit na to kolko ich mozes mat aktivovanych a jednotlive skilly sa upgraduju predmetmi sa mi paci. Je to to iste ako cpat do toho body akurat, ze pouzivat fire kuzla neznamena zavrhnut vsetko ostatne lebo nemozes do toho dat body.
Zaroven sa vsetky skilly leveluju takze necpes body do niecoho co ti vydrzi iba prvy akt a potom musis feedovat nieco ine.


Ze niesu body na atributy ... mmm ... v Diable ma to vzdy sralo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:

wow, tak neviem co si o tomto mysliet, autor mal na to celkom pozitivny pohlad a aj celkom dobre argumenty, ale mne asi bude chybat to sedenie nad skill tree a rozmyslanie nad tym, akym smerom sa vydam

mal som pocit ze kazda postava, za ktoru som hral bola jedinecna a mala svoju osobnost, teraz mi to pride take, za kazda bude de facto rovnaka

na Diable bol vzdy jediny RPG element ten skill strom, ak to teraz zrusili, ostala uz naozaj len akcna klikacka vo fantasy prostredi

ostava dufat, ze to este stale bude zabava

taky borderlands tiez nemal komplexny vyvoj postavy a zabava to bola

uvidime

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
[vymazané]. ja chcem pointy
[vymazané] [vymazané]
americkym detom sa nechce pocitat?
[vymazané] ich mater

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
je pravda, ze diablo 2 skill system bol trosku prisny, ale to v patchoch genialne vyriesila synergia kuziel ( kuzla sa navzajom posilovali ak na seba mali navaznost bud logicku alebo v ramci skillu ) vobec nechapem preco to uplne zretardili

toto je pre mna tazka rana, lebo skill system diabla mi maximalne vyhovoval a je to jeden z dovodov preco Diablo 2 hram aj teraz ( narozdiel od napriklad Sacredu ci Titan Questu ) ... teraz som napriklad rozohral carodejnicku ako bojovnika na blizko a je to sranda, v novom systeme mozem zabudnut

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pridaj sa k dam v Dvojke ak mas b.net :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun