HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ku grafike a hlavne vymakanemu prostrediu dungeonov a vobec stuffu ma napadlo ze by bolo mrte spravit v takom style nejake klasicke rpg na sposob baldurs gate.

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A co sa obtiaznosti tyka. hra je evidentne stavana na opakovane hrania aj s tou istou postavou. Zacali sme ACT III, som lvl 26 a to sme explorovali vsetko co sa dalo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na Nightmare to zacina byt ta skutocna sranda, normal je easy peasy prejde si to kazdy a ani nezomrie (alebo na vlastnu blbost...)
Nightmare zacina byt sranda, treba trocha taktizovat, bossovia a elity uz davaju aj zabrat a nezomru na 4 rany.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej na vlastnu blbost akurat tak, zatial ma naviac zafragovali stromy a potom este nieco co v pusti par krat.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nezabudni na beliala :) pritom tam som nechapal lebo ak clovek sledoval jeho pattern sa mi zdalo ze je tam nemozne umriet.. ale asi len pomohla skusenost s plosinovkami ako rayman kde je hentake uhybanie bossom na dennom poriadku :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Belial bol ciste o tom, ze sa mi panak hybal pomalsie nez on sprejoval svoj sajrajt. Po poslednom oziveni som uz nezomrel ;)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Belial? Ten bol lahucky, nezomrel som ani raz :) Horsie to bolo na prvom bossovi v stvrtom akte, ktory ma twoshotoval a nedalo sa tomu uhnut (spell)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak zalezi za aku postavu sa hra
u meele charov staci prijst a rubat a boss za pol minuty zomrie ale napr u wizarda si clovek musi zahrat
takzvanu boss mini arcadu :P
tj u butchera musi ustupovat horiacej podlahe u beliala tym zelenym kruhom ktore ukazuju kde buchne atd
len u diabla som to akosi nevypozorova lco mam robit a presiel som ho u wizarda cez multiplayer
(kto vie nech mi napise)

btw tie gemy su na burze tak neuveritelne lacne ze nema ani zmysel si zasierat truhlicku najdenymi gemami a rovno ich predavat

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Burza neviem ... ja aj zlte itemy tavim na crafting materials :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som sa rozhodol ze sa budem tvarit ze ta hra burzu nema :ikonka01: to nieje fun kupit si predmet v burze.. treba pekne 3 hodiny cakat kym mas lvl na tu uzasnu vec co ti robi Haedrig a potom za 5 min najst lepsiu! :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pripadne na tom levely uz mat davno lepsiu takze ani necraftis ...

Toto je fakt divne nastavene rovnako ako kupci ktori povacsine nemaju itemy ktore by ma zaujali. Ano raz som si kupil gate, nejake naramenniky tusim a medailon ci pristen ci co to bolo. Ale v dvojke som pravidelne nasiel nieco co sa mi oplatilo kupit.

Principialne mi nevadi, ze z priser pada dobry loot ale ked uz je tam tych obchodnikov tak vela mohli by mat nieco unikatnejsie nez Wirth's cow belt. Mozno sa to zmeni na vyssich obtiaznostiach este.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nezmeni, stale ti padnu lepsie veci ako mozes kupit. Obcas sa oplati nieco vyrobit (zlte veci alebo zbrane) hlavne koli tomu ze mozes skusat kym mas material aby si vyrobil nieco co ti pasuje. Neraz som minul skoro vseok material aby som dostal nieco s +dex...
A hram t os demon hunterkou, takzvany glass cannon, nieco sa na nu skaredo pozrie a zomrie...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co uz, typujem, ze je za tym doraz na auction house aby hraci chodili a lootili a menili medzi sebou.

Inac sa mi naozaj velmi paci ta varaibilita skillov a prepinanie medzi nimi takze napr u wizarda nieje problem prisposobit si skilly a kuzla jednotlivym sekciam hry.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Odporucam sa natu burzu pozriet
Raz nieco co by si inac rozbil dobre predas a uvidis ako sa ti to roztoci
Mne sa uz x raz stalo ze mi vec co som kupil za cca 10k niekedy na 17 lvl zostala az do konca normalu
lebo mi nic lepsie skratka nepadlo :wink:
treba si to vyfiltrovat v search ,dat si tam svoje tri hlavne atributy co potrebujete a dostanete na vyber take skvosty..no nekup to hehe
Dalej pre tych co este nepresli diablo mam spoiler ze sa kovac da upgrade v normale len do lvl 4
a jewelery do lvl2 a na dalsi upgrade potrebujete material co pada az v nightmare

Ak spekulovanie nechcete riesit tak dajte aspon ten max limit predmetov do drazby (myslim ze max 7 sa da dat)..maly by byt aspon trocha dobre ..kraviny nejdu velmi na odbyt :)
dajte bid 5000 buyout 25000 a nechajte to tak ci sa niekto nechyti a nekupy ..peniaze sa vzdy zidu
peniaze za predane veci nejdu automaticky do vasich penazi treba ich rucne presunut s burzy v sekcii complete

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ono peniaze... s nimi som problem nemal a ani mat nebudem.. takze to vidim tak ze peniaze za predaj v burze len preto aby som nieco v nej zas kupil, inak mi to pride zbytocne, v hre samotnej ti chybat nikdy nebudu ked uz ani tych followerov netreba furt ozivovat za prachy ako v dvojke :D

ale tak.. len som tam mrkol nakoniec predsa a napr kuse som zistil ze tie najlepsie co tam su na moj level su dvakrat tak dobre ako co mam, bah :D

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Po. 28. Máj 2012, 15:01, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun