HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pred casom som sa viac menej nahodou preklikal ku Humble Bundlu, co je velmi zaujimava vec.

Raz za cas sa spoji niekoko vyvojarov indie hier a poskytnu na predaj svoje kusky systemom "zaplat kolko chces", pricom si nie len ze mozete sami vybrat cenu, ale aj rozhodnete, ako sa peniaze rozdelia medzi samotnych vyvojarov a dve rozne charity (EFF a Child's play). Ak zaplatite menej ako je priemer, co ludia platia, dostanete len jednu hru, ak zaplatite viac, dostanete vsetky v ponuke (priemer je vacsinou okolo 5 dolarov, co je smiesna suma).

Hry samotne su vacsinou velmi kvalitne kusky, v poslednom bundli, ktory som kupil, bolo napriklad Trine a Frozen Synapse, co su uplne uzasne hry.

Vsetky hry su vzdy bez DRM, mozete si ich instalovat kolko krat chcete a casto su ku nim zadarmo aj kody na Steam, takze si to viete potom uz zadarmo pridat do kniznice aj tam.

Nedavno zacal novy humble bundle, hry su znova celkom zaujimave: Blocks that Matter, The Binding of Isaac a Voxatron Alpha. Casom mozno pribudnu dalsie, bundly sa zvyknu rozrastat ako sa blizi termin ukoncia (ja som ich dostal naposledy dokopy 6). Ak si to ale kupite skor, nevadi, neskor sa mozte vratit a dotahat zadarmo to, co odvtedy pribudlo (dostanete o tom email).

Este som to nekupil, ale zajtra do toho planujem vrazit aspon tych 10 eur po poslednej prijemnej skusenosti.

Tak ak chcete prispiet malym vyvojarskym studiam, okuknite to.

Toto celkom podozrivo zneje ako reklama, ale prisamvacku to tak nie je. :) Osobne mam len slabost na podobne akcie, takyto biznis je blizky mojmu srdcu.

http://www.humblebundle.com/

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trine som kupil na Steame ked to tam bolo za lacny peniaz (nejake 3 eura myslim), uplne uzasna Indie hra to je :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prave do bundlu pridali Gish a nejake tri minihry.

Ja som uz ten bundle kupil, zatial sa mi nezdalo, ze by to bola rovnaka uroven, ako ten posledny, ale Gish je uzasna hra, takze asi zmenim nazor.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gish-a som mal na mobile. Super hra to je. :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nechcem zakladat novu temu, tak len upozornim, ze vysiel dalsi Humble Bundle, tentokrat ryzdo cesky - ponuka produkciu ceskeho timu Amanita Design - Samorost 2, Machinarium a Botanicula (tato myslim oficialne len dnes vysla aj na Steame a GOG, co je od autorov celkom zaujimavy tah). Vsetky tri hry maju kuzelny dizajn a celkom dobre recenzie, takze ak mate radi takyto zaner logickych arkadoviek, mozem len doporucit.

Ak zaplatite nad priemer, dostanete zadarmo anglicku verziu Sverakovho animaku Kooky (na ktoreho dizajne sa podielal Jakub Dvorsky, dizajner z Amanity), ktory som osobne mal tu cest zhliadnut v popradskom otvorenom kine a je to velmi mily detsky film, ktory je uplne prenadherne natoceny a urcite stoji za pozretie.


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, tak prave vysiel asi najlepsi Humble Bundle v historii:



Sword and Sworcery EP som si chcel kupit uz aj samotne, lebo ma uplne fascinoval trailer a soundtrack.

Amnesia je jedna z najlepsie hodnotenych horrovych hier tohto roku.

Limbo som videl u kamosa a vyzera to ako riadne depresivna, atmosferou napchata plosinovka.

Psychonautov nepoznam, ale vsetci to vychvaluju.

A ak zaplatite viec ako priemer (momentalne okolo 7 USD), dostanete Bastion, co je podla vsetkeho uplne uzasne (a originalne!) akcne RPG. Jeho originalita spociva v zvlastnom systeme rozpravaca, ktory vas sprevadza celym pribehom pocas toho, ako hru hrate.

Ako vzdy viete peniaze rozdelit medzi charitu a developerov.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nooo.. tento balik vyzera actually poriadne good, dik za info

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2005
Príspevky: 219
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
musim potvrdit Annunove slova, Kuky je skvely film, velmi pekne natoceny, videl som to v kine a bolo to ozaj skvele a jeden plysovy Kuky sa mi tu hompala aj nad pocitacom :D

adventurky od Amanity su skvele Samorosta 1+2 som presiel a da sa myslim zahrat aj zadarmo na stranke amanita design, Machinarium a Botaniculu som som aj kupil, obe carovne hry s nadychom oldschool, so super napadmi, roznorodymi puzzlami a v ozaj nevsednej grafike, obe som presiel a mam ich obe znova rozohrate

Bastion som si kupil nedavno v akcii a je to ozaj zabavna hra, s perfektnym voice actingom hlavneho rozpravaca, uzasnou grafikou a haldou vylepsitelnych zbrani, jedine co mi snad vadilo, ze som celu hru zdolal za nejakych 7-8 hodin, co povazujem za troska malo a je tam ista miera replaybility

Limbo som si kupil predvcerom a este som sa k tomu poriadne nedostal, ale vyzera to velmi dobre, nejak ma zas chytili adventurky :)


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skvely balicek, diky za info. Som uz dlhsie kukal po Amnesii a rozmyslal nad Bastionom,
takze sa z toho celkom tesim :)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shit akurat som sem chcel napisat ze vysiel skvely bundle :) hehe

no Bastion je skvely, tiez som si ho nedavno kupil samostatne v akcii a nelutujem ani cent, naozaj uzasna hra. Urcite sa oplati vycapit viac ako ten average a ziskat aj Bastion.

Amnesiu som tiez hral a je to dost neprijemne :) ak mate radi hororove hry tak si to uzijete, ja az tak nemam, ale presiel som to anyway.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Bastion nainstalovany, som zvedavy. :)

Amnesiu som nestiahol ani instalator, ja na taky hry nemam gule, stacili mi videa z jutubov. Ale pre milovnikov horroru to moze byt super.

Pozeral som tych Psychonautov a na Metacritic to ma 87 a potom som zistil, ze za tym stoji Tim Schafer (povodne z Lucasarts, stal za Monkey Islandami, Full Throttle, Grim Fandago a vobec vsetky tie uzasne adventury) cize som zrazu velmi zvedavy, co to bude. Podla vsetkeho sa nasmejem, co je dobre.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
weeee.. a zdarma pat novych directx-ov k tomu XD

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ten bastion mam od vianoc, akurat ho hram, ten noirovy rozpravac je genialny, aj prostredie
ovladanie ma serie

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm... limbo bolo prekvapivo kratke... aj ked sice asi tam sa daju este tajne lokacie poobjavovat

edit- uff.. ten bastion.. no neviem, zdalo sa mi ze to bude dobre ale... rozpravac je zabavny a hudba je skvela len zbytok ma vobec nechyta..

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou


popicozna tema

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun