HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V kontexte novych endingov mi prislo divne, ze Shep je mrtvy pri inom ako red, je z nich totizto este viac zrejme, ze Shep prezil vsetky konce. Samozrejme v control je z neho nova entita ktora so starym clovekom nema nic spolocne ale napr. v symbioze nieje dovod preco by mal byt mrtvy.
BTW: novy koniec je pekny a je v poriadku ajked to v podstate iba viac vysvetluje preco su tam tie tri konce. Jednoducho nepouzitie Crucible znamena neobetovat niekoho aby sa zlomil cyklus a je tam pekna referencia na Liarino snazenie.

Blameujem EA, odkedy [vymazané] Command and Conquer, toto spravanie, povydavat kopu platenenho kontentu, naslubovat hory doly a dodavat vsetko v najnizsej moznej kvalite za co najrychlejsi cas je pre nich typicke chovanie a uplne v rozpore s BW pri vyvoji 1 a 2. Pamatam si na predstavovanie videa hlavne na dvojku ktore ma vlastne pritiahli k celemu ME a zacal som hrat jednotku. Pri trojke nic tak nebolo, iba klasicke PR reci o tom ako hra bude epicka, hrac bude mat epicky zazitok a kazde otvorenie dveri bude velke, osudove a epicke. No [vymazané].

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v symbioze to je pokial viem tak ze teba rozoberu na sucastky a pridaju do catalystu aby sa symbioza stala... cize hej, prezijes len red ending.

Will - a nezabudnut ze slubovali 16 roznych koncov.. ehm... proste [vymazané]...

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmmm ok, neposobilo to tak ale je mozne, ze ano. Vychadzam ciste z control kde telo zije dalej.

16 roznych koncov ... no sak uz ich je 7, este budu dajake na zaklade ohlasov na tieto neboj :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
decko ti to priamo povie ze pridavas svoju essence or whatnot... toto som inak ocenil ze sa ho mozes spytat ktora moznost co robi (aj ked si niesom uplne isty ci to nevravel uz predtym)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha ok, ja som pozera iba videa tam uz to je bez pokecov a decko som takmer vytesnil z pamate :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neskutocne hovnovy ending, ani mi nedalo vybrat si a rovno mi drblo Synthetis, co je akoze 'good' ending, az na to, ze ja skapanie Sheparda za 'good' jaksi neracim povazovat, sorry.

Bollocks. :ikonka11:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun