HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tu co chcela na palubu.. dobre si spravil... proste uz od pohladu nesympaticka ze by som ju vykopol hned.. a hentu druhu co sa dalo mlatit som tiez ukludnil..

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To bolo jasne uz z tej prvej vety, ze to bude iba pritaz. Ach Wrex :D chybal mi celu dvojku :D hej odkedy sa tam zacnu vracat stare postavy tak to zacne naberat grady. Pri spravnom RP sa daju uzit aj tie minihry (warp in, scan, warp out - s tou animackou to vyzera tak spravne akcne :) )

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, včera som to prešiel prvý krát. Celkovo to vnímam pozitívne.

Čo mi trošku vadí, je, že je tam dosť veľa nevyužitého potenciálu a je to trošku.. zdebilizované.
Niekde je to fajn (chýbajúce minihry, mako z jednotky), ale zároveň je tam menej možností v dialógoch,
veci typu, že Kaidan a Ashley majú skoro identické životy(to sa netýka len trojky), rozhodnutí z predošlých dielov sa tam prenáša fakt kopec,
ale väčšinou len vo forme textu a mailov(aspoň taký pocit som mal z toho po jednom prejdení).
Neviem, možno sú to typické crpg problémy a čakám od toho moc veľa.
Taktiež mi prišiel trošku nevyužitý Cerberus, ktorý len robí spestrenie v nepriateľoch, mohli z neho vymačkať viac.

Nejaké general thoughts o konci:
Spoiler! :
Čo sa samotného konca týka, tak som mal pocit, že rozhodnutia (všetky, zo všetkých dielov vrátane trojky)
sa tam odrazili len minimálne. Koniec a celá posledná časť (taká posledná polhodinka) vyzneli dosť divne,
aspoň čo sa mňa týka.


Zvyšok hry: skvelý :)
Je tam veľa silných (a mega patetických :D ale (skoro vždy :))sa mi to tam hodí) momentov.
Spoiler! :
Mordin; Sword; tak napríklad


DLC:
DLC/Javik je fajn, povedal by som, že je na úrovni ostatných companionov v ME3,
má celkom dosť interakcii (napr. na Thessii), ale čo sa príbehu týka, tak absolútne k ničomu neprispieva.
Čo je škoda (enormná s ohľadom na to, o koho ide).


Keď to prejdete, tak napíšte, čo si myslíte o konci.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kaidan / Ashley je otazka iba toho ake rozhodnutie si spravil v jednotke cize nikdy ich nemas oboch naraz a tym padom to nevadi.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Kaidan / Ashley je otazka iba toho ake rozhodnutie si spravil v jednotke cize nikdy ich nemas oboch naraz a tym padom to nevadi.

To je presne to čo mi vadí, že bez ohľadu na to, koho zachrániš sa všetko pre oboch vyvíja rovnako.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja myslim, ze tak to bolo nadizajnovane a vobec mi to nevadi ... preco by to malo byt ine btw? Obaja maju totozne zaradenie aj karieru, lisia sa iba v skilloch. Je vysoko pravdepodobne, ze ked ich Shepp potiahne tak skoncia + - narovnako.
Zober si hlavne, ze:
1. V jednotke mozu skoncit kazdy uplne odlisne
2. V dvojke ich stretnes iba raz
3. V trojke je uz ich kariera nezavisla na Sheppardovi a nestalo sa nimi nic co by sa nedalo ocakavat - povysenie. Nieje nic detailnejsie napisane co robili uz pocas dvojky a pocas toho co Sheppard bol zavrety Alianciou.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, akurát že vždy keď je Shep v interakcii s tým kto prežil, tak je to rovnaké, čo je podľa mňa škoda.

Inak v trojke som mal zatiaľ Kaidana, ale prišiel mi taký nezaujímavý.
Napr. na Marse by som čakal viac od biotica&special ops než to čo tam predviedol :lol:

Ale aby som stále nefrflal tak
fakt sa mi to páči :)

Dnes si ešte raz pozriem ten ending, lebo sa mi tam niečo nezdalo.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno ja romancujem Ashley takze volba bola jasna :) a Kaidan ma fakt stval na zaciatku, ale bolo mi ho luto lebo by to mohla byt pekna story arch vytiahnut ho z tych jeho depiek.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nieeeeeeeee... :( death spoiler ahead
Spoiler! :
mordin a thane :( neviem ci sa to da spravit inak, wiki budem kukat az ked dohram.... min Thane ale asi nesiel zachranit kedze bol aj tak chory tak to asi bolo naplanovane..
ale Mordin.. :( a to ako tam tresher maw sundal reapera bolo mrte ppc



ale zaroven som sa dnes asi najviac zasmial na Mass Effect hre (Conrad Verner spoiler)
Spoiler! :
ten tupec ked sa hodil predomna a myslel som ze je mrtvy... normalne mi ho bolo luto, ale zaroven som si vravel ze nie toto nemozu mysliet vazne hlavne s tym jeho did i helped.. proste.. too much zlo od bioware by to bolo keby ho takto zabili :D ale potom ked prisla Jenna a oznamila ze zbran nebola funcna som sa nemohol prestat smiat.. a ten bazmek ju este potom zbali na to ze ma isiel zachranit :D epic.. toto je celkovo super ako dokaze bioware stale tieto minor charaktery vytiahnut a nasledne vo mne vzbudit viac sympatii ako napr ten Kaiden alebo James.. k spokojnosti mi uz chyba len aby sa Ken a Gabby z kotolne dali dokopy ale to asi nepride kedze odkedy su na lodi sa s nimi aj tak hovorit neda :D



inak je to zatial skvele.. neskutocne.. aj combat zlepsili, smoke granades a tak... aj pribeh je uplne super zatial a vsade naokolo vidim odrazy mojich rozhodnuti z predoslych hier... pocuvam od vsadial aky je koniec zly a proste.. nechce sa mi tomu verit ako by toto mohli cele pokazit... bojim sa ze ak sa im to naozaj podari budem neskutocne nadavat pretoze zatial je ta hra proste skvela.. ale tak aj na DA2 sa nadavalo a podla mna to bola ok hra a zrovna pribeh a koniec mala dobry

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf napísal:
nieeeeeeeee... :( death spoiler ahead
Spoiler! :
mordin a thane :( neviem ci sa to da spravit inak, wiki budem kukat az ked dohram.... min Thane ale asi nesiel zachranit kedze bol aj tak chory tak to asi bolo naplanovane..
ale Mordin.. :( a to ako tam tresher maw sundal reapera bolo mrte ppc



Spoiler! :
Thane môže nezomrieť, ale v konečnom dôsledku som mal pocit, že je to lepšia alternatíva - vždy tam niekto zomrie, a keď Thane umiera, tak spraví dobrú vec a v podstate sa nemusí trápiť Keplerom. Plus má celkom fajn smrť, pokiaľ si v dvojke vyriešil problém s jeho family.
To s Mordinom bol pre mňa možno najsilnejší moment z hry, keď si tam spieval. ach jaj :)


Včera som to začal druhý krát, tak som zvedavý, či niektoré veci budú iné (neviem či vyslovene dialógy, ale možno pochopím niektoré narážky) :)

Konce sú skôr divné než vyslovene zlé, veď uvidíš :)

Edit: Ak náhodou hrávate MP, tak si dajte pozor na to, aby ste neboli v Store keď sa začína hra, inak vám to skoro všetko resetne
(itemy, postavy). Inak, máte obidvaja collector ed?

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sorry za double post, ale je tu niekto taký kto by mal normálnu (legálnu) verziu, ale nemal by DLC? (PC)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pri tych cenach mi normalna verzia neprisla ako vyhodna kupa. To by som to radsej spiratil a kupil tak naskor o rok.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj co povedal will... ked si clovek vezme ze tam je dlc ktore by zvlast stalo 10 ecok napr. tak nebolo moc o com.. a potom.. niektore veci ked uz krabica tak collectors :)


mno... presiel som si dnes quarianov -
Spoiler! :
Legion mi pribudol na tabulku umrti.. bolo to [vymazané] rozhodovat sa ale inak to neslo.. som mu veril ale furt nieco vymyslal a klamal a ak by spojenie s nim znamenalo stratu quarianov tak bohuzial... ach jo... ono nakoniec to pekne zhrnula nasrata EDI ked sa spytala koho by som zachranil kebyze mam na vyber ju alebo Jokera. nerobil by som to lahko ale moznost by pre mna bola iba jedna..

+ po misii bola hadka Kennetha a Gabby a vyzera ze si konecne poriesili svoje kakavo a daju sa dokopy :D ani neviem preco ma taketo uplne minor veci tolko tesia :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som na tom tak isto, ale dostal som sa dnes k nejakým redeemable kódom,
vrátane dlcčka ako dočasný recompense za ten MP (inak, supportu to trvalo dve minúty, čo je celkom obdivuhodné,
ostatní ľudia písali, že sa im po týždni stále neozvali).

Keďže tie veci už mám, tak som rozmýšľal, že komu to posunúť. Ale všetci majú len collectorky.

Ad Legion:
Spoiler! :
Tiež som tam mal ten problém. Legion prechádza dosť veľkou charakterovou zmenou, takže to pôsobí všelijako.
Navyše sa mi podarilo zle kliknúť, spojil som sa s gethmi, prebehla následná genocída na quariáncoch a Taliina samovražda(uff).
potom reload (znovu som musel killnúť toho reapera a potom som sa konečne trafil na peace solution:D)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne tiez dosli nejake kody na N7 warfare gear a nejaku rifle ale som z toho zmateny, mal som pocit, ze to uz mam v CE materials.
Navyse som si to redeemol, pridalo sa mi to do zoznamu a neda mi moznost nainstalovat to.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun