HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/mass-effect-3

User's score 4?

Na PC verziu dokonca 2?

To je nejake spiknutie?

Cital som random komentare a cakal som kydanie na DLC, ale prekvapivo kopec ludi kritizovalo hratelnost a pribeh.

Je to naozoaj take zle?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som pocul verziu ze vraj 4chan robi tieto recenzie... ale tak boh vie kde je true... zistim si sam... kazdopadne TAK zle to byt nemoze.. aj na DA2 ludia nadavali (aj ked myslim ze nie az takto) plus ti useri recenzuju naraz vsetky platformy ktori davaju hentake reviews.. seems legit dva dni po vydani

krom toho radsej budem verit recenzii od hernych stranok a kritikov nez od userov ktory si vzdy radi zanadavaju :D

edit- volal brloh, po praci si idem po to.. po vikende napisem ako to zatial vyzera :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja tiez viem o tom, ze sa robia taketo kampane, ale ono to je vacsinou celkom lahko viditelne, lebo kazde druhe review je type "grrr arrrrrr DRM suxxors!", ale toto mi uplne take neprislo.

Ale zase nepozeral som vsetkych 700 review, len mozno prvych 10. :)

We shall see.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som sa dostal len kúsok za bod, kde skončila prvá časť dema. Čo sa týka hrateľnosti,
tak sa mi to zatiaľ dosť páči. Teda, dosť to celkom nevystihuje, príde mi to oveľa lepšie než jednotka
a porovnateľné/ o trošku lepšie než dvojka, hlavne kvôli multiplayeru (ten ma dosť prekvapil).

Príbeh ešte neviem.

Asi dosť záleží čo od toho človek čaká.
S ME som zatiaľ problém nemal, jediné čo tam dosť bije do očí
je snaha si za všetko pýtať peňáze, aj keď sa to dá robiť aj inak (CD Projekt).
A tým nemyslím len to DLCčko, ale napr. do MP pridali možnosť nakúpiť
si equip za euráče a moc sa mi to tam nehodí.
Plus tá pre mňa dosť nepochopiteľná vec s importom face-u,
keď mám 5 rokov jednu postavu, a podarí sa mi nevymazať si všetky tie save-y,
a ono to nakoniec hádže chybovú hlášku. Teraz mám namiesto ňuňavej ryšky Bjork :lol:

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
import je fail, dlc je fail (aj ked mna konkretne netrapi, collector) a MP je fail (ze ho to vobec ma je fail lebo to nema preco mat :D) o tom uz vieme.. ale aj tak to bude imo super :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa najviac bojim konca. Ze to proste skonci nejak uplne debilne, dejovy zvrat typu Sheppard sa stane Protheanom aby vsetko zachranil ... no ok uvidime. Z toho mala co som cital recenzie tak na to asi najviac mozu hubovat ludia ktori nehrali prve dva.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hlavne ma zaraza ze to vsetci uz maju a hraju dpc ... nema sa to aktivovat tak ze zajtra?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pravy recenzenti maju... haterom staci demo aby napisali recenziu.. nehovoriac o stahovani... idem instalovat aktivacia ze hodinu a daco :P

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jj piratske kopie uz su out there ... no vynimocne mi to je jedno lebo stejne sa k tomu nedostaem skor nez buduci tyzden.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nj.. ja si dam piatok a potom az do stredy sa k tomu moc nedostanem.. ma to cas netreba sa ponahlat :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak tak, to posledne co chcem je mat to prejdene za jeden a pol dna aby som mohol postnut status na FB.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
predtym nez si niekdo nieco precita a zacne kricat doom - siri sa po nete ze na to aby mal clovek good ending musi prejst multiplayer aby mal dost galactic readiness (taka featurka ktora ti ovplyvnuje koniec) ale nieje to tak.. multiplayer to naplna a tak hru zjednodusuje (tj staci spravit main quest a multiplayer a dobre bude) bez multi sa da stale dosiahnut best ending ale hodne zalezi na predoslych rozhodnutiach, robeni side questov v trojke a tak.

imo good enough... chcem si ten dobry koniec zasluzit tak to ma byt... je tym padom mozne ze choices z jednotky a dvojky mi ten readiness pokazia a uz nebudem mat the best ale tak to ma byt.. a myslim ze ja som prave hral dost tak ze by to malo byt ok :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sak to oblo uz v nejakom prezentacnom videu ze MP iba dodava nejake expy (sort of) a ulahcuje nejake veci... no ano to bolo pred mesiacom to je tak strasne davno ajked vsetci to video linkovali ako EPIC!!!!

Na ten multac som inac celkom zvedavy ... ked uz to budem mat orig tak chcem vyskusat ze co to tak kde ... tie mody vyzerali ok.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem, video som nevidel len ten doom som teraz cital... ale vraj ak neimportujes postavu s dobrymi moznostami tak bez mp dobry ending mat nebudes..
ale tak.. neviem ci proste vsetci chcu len to prebehnut alebo wtf? sak tak je to spravne ze to ma byt tazke mat good ending. mne pride skor luto tych co budu hrat mp a tak si to zjednodusia a neuvidia naplno dosledky ich cinov

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Americke deti ... akurat suhlasim s tym, ze EA si dost klade polena pod nohy ked vyhlasuje, ze trojka je v pohode standalone, pre novych hracov a recenzentom neumoznila import postavy. Z toho citit akurat tak snahu predat vsetko co sa predat da, pricom motivovat ludi aby si zahrali aspon dvojku by mal byt zaklad.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun