HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
and that's a wrap...
mno....
najprv som bol malinko zmateny ale myslel som si ze hm ok nieco som asi posral druhy run vyjde lepsie (aj ked to som mozno chcel len presvedcit sam seba lebo iste veci by boli aj tak divne)

potom som si ale pozrel teda endingy a....
Obrázok
...
Obrázok

wtf indeed...
ale potom! som si povedal ze hra samotna bola predsa aj tak uber a tak mi ju nejaky koniec nepokazi.. ci?... vsak nie? .... :(
ale bolo to divne... facepalm worthy.. a neviem ake este... ked sa na to vyspim napisem nieco viac ale som sklamany momentalne a akurat by som nadaval...

* ocividne som dostal "najlepsi" koniec aky sa dalo
** hra bola super.. naozaj.. len tych poslednych cca 15 minut to proste pokazilo

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K tomu koncu:
Spoiler! :
Je tam dosť veľa odkazov, že sa to Shepovi len zdá. Teraz to hrám druhý krát,
a som už o tom úplne presvedčený. Tákže. Možno spravili nejaký super revolučný ending,
čo by bolo super. Na druhej strane, ak to dopadne tak, že k hre za 70 eur si budem
ešte musieť dokupovať koniec, tak to je koniec :D Zatiaľ sa spolieham na
free dlc (čo je asi dosť nereálne). A celkom by ma zaujímalo prečo sa rozhodli tak ako sa rozhodli(teda iné dôvody než peňáze).

A asi už vieš, že pokiaľ "zničíš reaperov", tak sa prebudíš. len nie je jasné že kde a za akých okolností

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok pome na to
Spoiler! :
god entity or what the fuck was that? ok... well.. po tom spanku to uz neberiem mozno tak wtf ale ze to bolo to decko... nakoniec vsetky tie sny s tym deckom boli debilne aj tak....
tie moznosti co ti tam da? wtf? bud control na reaperov a dalsi cyklus nech si poriesi sam, synteza(? reallly?) alebo destroy a vsetko je v [vymazané] lebo relays su znicene a zem ma zrazu nad sebou celu aliensku flotilu ktoru musi zivit... ok.. popravde toto sa mi vcelku pacilo, znicenie je proste jedina moznost.. jedine skoda EDI ale tak co uz...

popravde by som to ale cele predychal (nebolo to dobre ale budiz) ak by tam nebol ten facepalming moment s Normandy.. lebo za a - cela moja grupa bola este pred chvilou na zemi a Normandy bojuje niekde kedy ich stihol Joker nabrat?
a kam sa [vymazávajú]? a kde ako dpc skoncili?
za b - why.. just.. why...


no a co pises o tom ze to je nejaka halucinacia alebo co... neviem nezamyslel som sa nad tym ja som to prebudenie (jop mal som ten koniec) bral ako dalsi z rady wtf veci co sa v tom endingu diali.. lebo ak vybuchol s citadelou tak akosik kde sa prebral? otvorene konce, kde si mozes spravit zaver niesu zle ale do mass effectu sa mi toto vobec nehodi, proste ten ending vobec do tej hry nesedi a ak uz tak to mohli trosku lepsie spracovat ked uz

ani to ze ending je len jeden (ok tri ale to mas stejne jeden viac menej) by mi nevadilo kebyze ho spravia dobre (koniec DA2 sa mi pacil napr) ale toto bola cista hlupost... pripadalo mi to ze dajme tam nieco proste, nenapada nas nic dobre tak narychlo zbuchajme wtf ending nech si ludia domyslaju a debatuju o tom...

a dobre priznam sa aj ze som chcel mat ending s kopou malych modrych deti ale ako som pisal vyssie kludne by som pristupil na jeden mozny ending, kludne aj sacrifice, ale nech to je trosku normalnejsie

momentalne som v stave ze si kludne zaplatim ak bude dlc s normalnym koncom\koncami a bude to za normal dlc cenu nejaku...

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Edrahil napísal:
A celkom by ma zaujímalo prečo sa rozhodli tak ako sa rozhodli(teda iné dôvody než peňáze).


Producent ME3 v nejakom interview teraz nedávno povedal, že chcel spraviť príbeh a hru, na ktorú nik nezabudne a o ktorej sa bude ešte roky debatovať (prirovnal to asi tak, že "nechcel, aby ME bol popcornový blockbuster"), ergo si myslím, že taký ending je tam len kvôli shock a WTFDIJS efektu. Myslím, že sa mu to teda veľmi dobre podarilo, ale určite nie v tak pozitívnom zmysle v akom si to asi predstavoval.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cim dalej tym viac sa utvrdzujem v nazore, ze trojka posobi skor ako mod na jednotku nez pokracovanie dvojky. Akutne ma opat serie system subquestov. Nielen, ze to funguje uplne debilnym sposobom odpocuvania rozhovorov, takze sa prejdem po chodbe a mam ich pat, ale hlavne tam nieje ziaden tracking. Neviem ci Drgorgol je planeta alebo sustava a ked to zoberiem neviem ze to uz mam. Mam takto otvorenych asi 8 questov s ktorymi neviem co mam robit, celu galaxiu mam preskumanu na 100% takze sa mozem spoliehat iba na nahodu alebo na to, ze dej sa este neposunul tak daleko aby som mal otvorene niektore lokacie.

Minihra s hladanim je uplne debilna. V dvojke ked sa raz za cas nieco hladalo skenerom tak to malo zmysel, tuna netusim naco je potrebne otacat planetu a skenovat ked jedine na co planety sluzia je hladanie. To je taky crossover systemu z dvojky a z jazdenia na MAKO z jednotky ... cele zle.

A sere ma Ashley ktora jedine co mi na lodi povie je Hello Sheppard. Cely ten system automatickych rozhovorov s posadkou ... wtf?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pokial mas preskumane na 100 percent tak tie subquesty su v systemoch ktore este nemas otvorene, alebo niektore boli potom take ze si nasiel vec v N7 misiach (to su myslim questy co odkazuju na nejake cerberus veci ktore mas najst) a to ak si pri misii nenasiel tak by to malo byt v spectre terminale v citadele tak si ho kontroluj.. ja som na to dosiel nahodou asi v polke hry ze sa tam da nieco kupit co clovek nenasiel

po tom utoku na citadel ti ich naskace milion ked sa tam poprechadzas ale to uz su posledne co dostanes a niektore budes mat pristupne az po otvoreni novych moznosti na mape

rozhovory - nj, Liara bola ok na zaciatku, potom jeden alebo dva rozhovory v strede a potom obvious sukacka a rozpravanie na konci ale vacsina hry hi shepard.. ale takto to fungovalo uz aj v dvojke, ze ked nieje cas na nascriptovany rozhovor npc ti nic nepovie... zas tak mi to nevadi.. ku koncu hry ( cca po quariancoch) zacnu viac kecat aj s tebou aj nejake tie support hadky tam budu, aj medzi sebou sa budu bavit viac.. dovtedy mi to prislo take ze nikdo nema co povedat :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej spectre terminal a misie mam ocheckovane, takto som zatial missol jednu vec lebo som si neuvedomil, ze som tam kde treba hladat.
No sorry ale v dvojke aj jednotke tych interakcii bolo ovela viac (s posadkou) a v mojom pripade romance sme v dvojke boli rozdeleni. Tu spolu cely cas lietame na lodi, nevideli sme sa tri roky a ... nic? Dafuq? V pripade romacovania Liary ktora je s tebou stale to uz musi byt fakt na hlavu.
Aspon Garus je vtipny ako stale kalibruje :D

Hmm koniec po Quarianoch? Pri nahranych necelych 20 hodin? Ja myslim, ze viac ako ten koniec ma rozhodi nieco taketo ... dpc sak tu sa stale nic nedeje! Kde je ten paradny pressure so zachranou posadky, buildup na prelet Omega 4? Kde je nahananie Sarena cez celu znamu galaxiu? Plnim questy, vsetci sa ku mne pridavaju, som carovny ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.gameinformer.com/b/features/ ... at-it.aspx

:lol:

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
Obrázok


S odstupom času mi to začína čoraz viac vadiť :D

Ešte aj ten MP je stále bugnutý a neopravili ten najstarší problém(keď sa všetko vymazalo).
Eeeh. Sa mi to už ani nechce znovu prejsť s ďalšou postavou,
na čo som sa v predchádzajúcich dieloch celkom tešil.

Edit: celkom fajn článok

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som si po par dnoch uvedomil ze je mi to uplne jedno.. hra samotna bola dobra, nasrat nepodareny koniec... nad peticiami sa da len krutit hlavou aj tak.. ak nejake ending dlc spravia ok, ale ak nie tak ich vec. akurat fakt ani hrat znova sa mi to nejak nechce.. rozhodne nie v dohladnom case... eh. uvidime ako dopadne dragon age 3, snad lepsie, ale uz to pre istotu vidim na download a bohuzial nie cisto kvoli EA

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach ten Londyn je zdlhavy, regulerne Call of Duty ... otravuje ma to ked uz chcem vidiet koniec. Zlate behanie po naklonenej Citadele, to bolo aspon originalne, toto je meh. Vsetko z predoslych dielov sa v tejto hre opakuje, odslova doslova ... trojka je fuckin' nova trilogia Star Wars.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ah zatial to nieje take zle, len jeden ako cita vase ranty tak sa normalne boji jak sa to zvrhne :D
Kazdopadne neuveritelne ma sere ze po Tuschanke pridem asi o tri alebo styri questy ktore som proste nevyriesil. Chapem, questgiveri pravdepodobne zomreli... ale aj tak, da fuk?

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
The usual, treba porobit vsetky side nez spravis primary.
Koniec ta rozhodi to je for sure :) ja som rantoval extra na kopu veci ale moje ocakavania sa nenaplnili uz rozbalenim krabice a nejak som tam zrazu zacal vidiet prilis vela paralel s jednotkou.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... dings.aspx

interesting...

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun