HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chalani sa malo triafaju a jeden strasne dostaval na budku, tiez som nevedel ze poison sa da prezit, tak som musel vela cestovat ku kamenu v tretom leveli, potom som sa naucil vyspavat z toho
Jedlo zatial mam ale bojim sa ze sa bude minat ked budem tolko spat a neviem co sa deje potom

Lebky mam zatial dve, nejaky velky progress som nepocitil

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, tak to som jednu lebku asi niekde prehliadol. A to (ne)triafanie nebude nizkou dexterity?


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Triafanie zalezi podla vsetkeho od DEX a od skillu. Moji predni triafaju tak 60% - 70% casu. Inak ranged utoky zrejme triafaju automaticky, lebo este sa mi nestalo, ze by niekto netrafil (a v inventari pre zbrane na dialku nezobrazuje presnost).

Co som pozeral ako funguje jedlo, ked ho nemas (si v cervenom), tak ti rapidne ide dolu damage aj presnost a manici sa prestanu sami liecit, co je celkom pruser. Na druhu stranu na to nik sam od seba nezomrie, cize taka strategicka hladovka na usetrenie jedla nemusi byt zla.

Napriklad cely stvrty level, kedze tam bolo relativne malo bojov, som vsetkych styroch vyhladoval, vdaka tomu mam jedla momentalne celkom dost, ale take levely kde je vela nepriatelov sa bez jedla nedaju.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skusim im dupnut dexu a skill, inak jeden ma axe a armor a druhy swords a armor, ci su aj ine veci uzitocne? zameriavam sa hlavne na toto

este by som sa mohol na atletiku pozriet

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
skusim im dupnut dexu a skill, inak jeden ma axe a armor a druhy swords a armor, ci su aj ine veci uzitocne? zameriavam sa hlavne na toto

Ja mam presne to iste, s tym ze armor som u hmyzaka potiahol po light a u minotaura po heavy a odvedy uz vsetko davam do sekery / meca.

A do atletiky som myslim dal u oboch po dva body aby som dosiahol ten bonus na silu a potom uz nic, do buducna zatial ani neplanujem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skilly na zbrane okrem toho ze davaju bonusove utoky
aj zvysuju accuracy, co je dost dolezite.
U mna sa prave kvoli malej acc stala z minotaura podstate zbytocna postava (az na to, ze je hlavny nosic).

Co sa armoru tyka tak mam pocit ze evasion je este dolezitejsia nez protection.
Ale samozrejme je dobre mat obe, Cize lvl 8 resp. 16 na fighteroch :)

Inak sa velmi tesim z archerice, davam vsetky bodiky do MW a je taka silna ako zvysni traja dokopy
(aj ked vzhladom na kvality minotaura by sa dalo povedat zvysni dvaja :D).

A zatial sa mi oplatilo vracat sa k hadankam aj neskor, clovek je potom menej zmagoreny
a lahsie najde riesenie.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok vybil som pavuky, idem spat :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja idem tiez spat, siesty level je uplne uchylny, polovicu casu vobec neviem co robim, nasiel som uz kopec tajnych chodieb a podivnych klucov, vsetko tu klika, vsade pocujem posuvat sa mury a otvarat dvere, mam pocit ze sa tu respawnuju monstra, nasiel som nejake zahadne zvitky no chyba mi nejaky ciel, len sa tak motam.

A presiel som Maze of Madness, kde mi to mega sekalo a vobec som nepochopil princip, aj napriek tomu, ze som dostal obe veci, co sa tam dostat dali. Ked to niekto z vas prejde a aj pochopi, ako sa mu to podarilo, dajte vediet, lebo ja som len skusal vsetko ako pako. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok.. zatial som sa nechal zmlatit hribomuzom XD ale tak moj fail ked si nesledujem zivot :D ale bude to fun.. len predpokladam ze v neskorsich leveloch ak to bude take hardcore ako sa tu pise tak to asi nedohram :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ja idem tiez spat, siesty level je uplne uchylny, polovicu casu vobec neviem co robim, nasiel som uz kopec tajnych chodieb a podivnych klucov, vsetko tu klika, vsade pocujem posuvat sa mury a otvarat dvere, mam pocit ze sa tu respawnuju monstra, nasiel som nejake zahadne zvitky no chyba mi nejaky ciel, len sa tak motam.

A presiel som Maze of Madness, kde mi to mega sekalo a vobec som nepochopil princip, aj napriek tomu, ze som dostal obe veci, co sa tam dostat dali. Ked to niekto z vas prejde a aj pochopi, ako sa mu to podarilo, dajte vediet, lebo ja som len skusal vsetko ako pako. :)


Spoiler! :
Myslim, ze treba iba systematicky vylucovat zle moznosti a zapamatat si spravnu cestu, system som v tom nenasiel ziaden ani ja:)
Okrem tej jednej veci co tam treba spravit mimo chodenia. :)


A hej, sestka je dost zmatena, da sa z nej dostat dost daleko (a hlboko). Ja som sa tam celkom nabehal hore dole :)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mimochodom hlavna tema je uber chytlava a paci sa mi, ze pocas hry nehra ziadna hudba.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, je potom lepsie pocut vsetky tie zvuky :duch: A este horsie su tie zemetrasenia.. z tych som vzdy na infarkt


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prvy krat ked nastalo tak som mal pocit, ze mi monitor odskace zo stola dolu a cela chodba sa ruca a proste ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kurňa čítať toto forum je lepšie ako reklama, kupujem aj ja

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.. v praci mam viac casu sa tomu venovat a pozeram, ze kopu tajnych chodieb som neodhalil :lol:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun