HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
.. v praci mam viac casu sa tomu venovat a pozeram, ze kopu tajnych chodieb som neodhalil :lol:


Citim sa jak vo wolfensteine s tymto hladanim tajnych chodieb :D ale ked to hram tak fakt nejak ... nikdy ich nenajdem 100% ajked tie tlacitka si imo celkom viditelne.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj preeeeeesne. :D
som dnes strafoval popri stenach a cakal som, kedy zacne stekat pes

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gods, ta hra ma vlastny stvrocekovany papier, mapu celeho sveta a manual(!) :D Este ze som sa vydal hladat main theme do zakuti instalacneho adresara ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som presiel lvl 6. Priznam sa, ze dvakrat som musel pouzit navod :oops: (Walkabouts a Haunted Halls). Ak na to niekto prisiel sam, tak klobuk dole. Toto su uz podla mna take veci, ze clovek riesenie nevymysli.. Dufam, ze sa z toho nestane pravidlo, lebo taketo hlavolamy ma moc neberu.

Nakukol som do siedmeho levelu a asi sa vratim do trojky ospravedlnit sa pavukom ze som ich nemal rad :)

edit:
Annun napísal:
Ja idem tiez spat, siesty level je uplne uchylny, polovicu casu vobec neviem co robim, nasiel som uz kopec tajnych chodieb a podivnych klucov, vsetko tu klika, vsade pocujem posuvat sa mury a otvarat dvere, mam pocit ze sa tu respawnuju monstra, nasiel som nejake zahadne zvitky no chyba mi nejaky ciel, len sa tak motam.

Asi mi zas vela veci uniklo, lebo zas tak moc tajnych miestnosti som v sestke nenasiel, ale kluce som zohnal vsetky a k tomu zatial najlepsi mec a stit.

Annun napísal:
A presiel som Maze of Madness, kde mi to mega sekalo a vobec som nepochopil princip, aj napriek tomu, ze som dostal obe veci, co sa tam dostat dali. Ked to niekto z vas prejde a aj pochopi, ako sa mu to podarilo, dajte vediet, lebo ja som len skusal vsetko ako pako. :)

Potvrdzujem respawn priser..minimalne ti dvaja ohnivi chlapici sa obnovia vzdy. Maze of Madness mi paradoxne prislo v sestke ako najlahsia cast. Neviem ci som mal len stastie, ze ma teleporty hadzali na spravne miesta, ale mal som to hotove asi na piaty pokus. Ovela viac som sa natrapil pri tych ohnivakoch, kde som si skoro polamal prsty, ked
Spoiler! :
som sa snazil postlacat vsetky tlacitka, predtym nez sa otvori prepadlisko.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kua budem musiet pridat v klikani ... zlenivel som neskutocne.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
treti lvl.. zaaatial prekvapivo ok.. ale uz by sa hodil mozno bojovnikovi ten mec kam mu hadzem body ked aj sekeru pre minotaura konecne mam, a maybe luk a sipy.. viac nez tie tri co mam :D... inak kuzla - sak sa mi zda ze som prve nasiel v prvom leveli niekde pri konci a zatial je to najsilnejsie co mam takze fair enough

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mec bude tusim v troke finally a hej tiez sekera pre minotaura to musi byt :D
Zhasla mi fakla ... som niektorej z hadanok v stvorke ... je to krasne po tme :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Tak som presiel lvl 6. Priznam sa, ze dvakrat som musel pouzit navod :oops: (Walkabouts a Haunted Halls). Ak na to niekto prisiel sam, tak klobuk dole. Toto su uz podla mna take veci, ze clovek riesenie nevymysli.. Dufam, ze sa z toho nestane pravidlo, lebo taketo hlavolamy ma moc neberu.

Tiez som to prave presiel. :)

Spoiler! :
Ja som pri Haunted Halls mal stastie, lebo mi kostlivec stupil na to miesto prave ked som siel okolo steny a videl som, ako sa otvara, tak mi doslo, o co asi ide.

Walkabout som robil ako uplne posledne, cely cas som nemal tucha ale napovedal mi nieco ten nazov, tak som to zo dva razy obehol a objavil sa kamienok a potom to uz bolo jasne.

Aj tak mam ale pocit ze som nieco nechal este za sebou, vlastne ani neviem preco lebo tiez mam vsetky kluce. Ale napriklad nasiel som zvitok s napisom "westernmost", ktory mi nic nehovori a nikde som ho nepouzil. Pri ohnivakoch sa mi tiez zda, ze som nespravil vsetko, lebo som postiskal len dve tlacitka. Ti hajzli sa mi tam ale stale respawnuju a uz mi raz aj vsetkych zabili, tak sa mi tam uz nechce lozit.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vstupil som do patky, som rad ze mam novy equip a nove kuzlo, tieto nove haly ma privadzaju do sialenstva, vsade musim klikat lebo este neviem jak vyzera switch

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Spoiler! :
Aj tak mam ale pocit ze som nieco nechal este za sebou, vlastne ani neviem preco lebo tiez mam vsetky kluce. Ale napriklad nasiel som zvitok s napisom "westernmost", ktory mi nic nehovori a nikde som ho nepouzil.


Spoiler! :
Ten papierik je jednym z dovodov, preco mam uz skoro 25000 prejdenych tiles :D
Ale mam to o dost lahsie, lebo nemam HC mod, takze sa da rozmyslat rovno nad mapkou.

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ta sestka

na toto nemam nervy uz dnes, idem spat

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Aj tak mam ale pocit ze som nieco nechal este za sebou, vlastne ani neviem preco lebo tiez mam vsetky kluce. Ale napriklad nasiel som zvitok s napisom "westernmost", ktory mi nic nehovori a nikde som ho nepouzil.

Pre tych co hraju bez automapy to nemusi byt celkom zrejme, ale
Spoiler! :
ked skocis do prepadliska, dostavas sa na nizsi level dungeonu, takze v tomto pripade je ten zvitok uz v leveli 7 a predpokladam, ze sa bude nejak vztahovat k uloham na tomto leveli.
Ale je to len moj dohad, tiez som zatial pre neho vyuzitie nenasiel.

Annun napísal:
Spoiler! :
Pri ohnivakoch sa mi tiez zda, ze som nespravil vsetko, lebo som postiskal len dve tlacitka. Ti hajzli sa mi tam ale stale respawnuju a uz mi raz aj vsetkych zabili, tak sa mi tam uz nechce lozit.

Ak mas postavu, ktora pouziva mec, tak by som ti poradil sa tam vratit. Postlacat vsetky tlacitka da sice zabrat, ale stoji to za to :) A ak sa nemylim, tak kym z tej hlavnej miestonosti neodides, tak ohnivaci by sa resapwnut nemali.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Zhasla mi fakla ... som niektorej z hadanok v stvorke ... je to krasne po tme :)



use light spell :)

mrte je to.. v manualy si najdes co znamena ktora runa... a hras sa s kombinaciami :D
good old times
tak som objavil light

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej vcera som to pozeral ale nehral som sa s tym. Kazdopadne ma napadlo, ze rozumna kombinaciua bude mat rozumne ucinky :)

Som v tej stvorke stale moc tomu vcera nedal ale nikam sa neponahlam. Zatial som tam nasiel snad iba jeden secret ale je to jedno ... hram sa s hadankami. Me gusta.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw paci sa mi ako ghra davkuje veci. Ziadne ohnive mece z o slimakov, nachdzas predmety vlastne po predoslych vypravach / vaznoch.
Zaujimalo by ma ci staticke a vsetci mame rovnaky equip.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun