HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2005
Príspevky: 219
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
World of Tanks je týmová masivně multiplayer online hra zaměřená na obrněné jednotky poloviny 20. století. Zúčastněte se impozantních tankových bitev, pás vedle pásu proti ostatním pancéřovým ořům a ovládněte svět silou svých tanků!

Pokročilý systém vývoje a vylepšování vozidel umožňuje vytvoření unikátní kombinace útočné a obranné síly. Je jen na vás zda preferujete rychlost a obratnost nebo použijete hrubou sílu pancíře a masivních děl. Můžete zvolit lehké průzkumné vozidlo, kterým rychle proniknete do nepřátelských linií, střední tank, kterým budete napadat nepřátelské síly a bránit své, případně těžká vozidla s jejich masivním pancířem a palebnou silou. Můžete se také stát dělostřelcem a podporovat své jednotky z hlouby vlastní obrany. Každá jednotka je smrtící pokud jí velí skutečné tankové eso.

K dosažení úspěchu však nestačí být pouze špičkovým velitelem tanku. World of Tanks je především o týmové spolupráci. Vítězství lze dosáhnout pouze spoluprací všech členů týmu. Každý hráč musí splnit své úkoly na bitevním poli.
/zdroj. http://worldoftanks.cz/about.html/



Hravate niekto? ja som zacal pred dvoma tyzdnami a musim povedat, ze je to celkom podarena zabavka, i ked rozbeh je dost tazky a moze cloveka velmi rychlo odradit, ak cakate, ze o zaciatku si to budete davat na Tigrovi, Panterovi alebo Shermanovi tak vas musim sklamat, zacinate na lahkych tankoch co vyzeraju ako plechovka na sardinky, bojom ziskavate skusenosti, ktore utracate na vylepsenie vasej malej pojazdnej bedne na smeti, mozete investovat do noveho podvozku, radia, dela, veze a motora

Na vyber su zatial tanky nemecke, ruske, americke a francuzske na spadnutie su uz britske tanky

vyber je ozaj pestry lahke, stredne, tazke tanky, stihace tankov a samonosne dela

hra je free no za peniaze si mozete kupit kredity, ktore vam umoznia kupit nejake bonusy a kadeco ine na co si nespomeniem kedze som este kredity nekupoval, zatial som si vzdy zahral dobre aj zadara

este ofic. web http://worldoftanks.eu/

ak mate nejake otazky tak sa spytajte, mozno budem vediet odpovedat :D


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kamaráti to hrávajú už asi pol roka a ešte stále ich to nesmierne baví a stále sa ma snažia nalomiť, ale pre mňa je LoL ako stvorené ja sa nervujem tam :)

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun