HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Inak som o tom cital trochu viac a ono to je Civ5 engine. :lol:

Je to predsa ono?

JA SOM TO VEDEL.

Ja som to vcera hladal, lebo to fakt vyzera uplne tak, ale nevedel som nikde najst jasne vyjadrenie. V manuali pise TheEngine, tak som tomu uveril. Kde si sa to docital?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na Civ fore spominali, ze to je licensed Civ5 engine. Ako nie je to 100% zdroj, ale ono to je uz na pohlad to iste, este aj tie mraky, farby a tienovanie interfacu, buttony, no vsetko.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som prave browsoval Paradox fora a developeri tam vraj popreli, ze pouzili CIV engine (ale osobne som nasiel len jedine priame vyjadrenie). Je fakt ze nikde v hre nie je spomenuty ani firaxis, ani ich engine, co by asi inak spomenut museli, keby to bolo licensovane.

Toto bola jedina priama reakcia od developera, co som nasiel:
Citácia:
Citácia:
... Have to say I REALLY disliked this engine when it was used on Civ 5, but this is a pretty fun game......
???


Toto bolo od random uzivatela, dal som si namahu a hladal ten spominany thread, ale nenasiel som. :(
Citácia:
And yes, the Civ V engine was not used to make Warlock. There was a large thread about it, for some reason.


Dalsi random uzivatel:
Citácia:
It has nothing to do with the Engine of Civ 5, though I believe the company did admit that they felt they need to make a call to Firaxis and have a conversation to make sure it wouldn't be a problem. It's out, so obviously it wasn't. 4x-hexagon based games are going to look like that, it is just that simple.


Inak musim prehodnotit nazor na AI, potom co som sa dostal ku silnejsim jednotkam sa mi zda ze AI uplne stratila dych. Stale vyraba jednotky najnizssej urovne, vacsinou ich velmi nebuffuje a moji plne vybaveni black minotaurs a trpaslici valcuju vsetko pred sebou... Je pravda ze to hram na normal, na vyssej obtiaznosti sa to mozno zmeni k lepsiemu (ale zda sa ze na hore spominanych forach dost ludi spomina presne tento isty problem aj na vyssich, takze mozno ani nie :( )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pohladal by som kebyze mi to v praci neblokuje civfanatics.

Kazdopadne ak to nie je engine, tak je to vyslovene kopia enginu, a cudujem sa, ze im Failaxis neklepol po prstoch. Nedat si ani len tu namahu zmenit styl fog of war, hranic a ikon na jednotkach...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
civfanatics bol tiez moj prvy napad, ale ti smradi tam na to ani nemaju dedikovane forum!

Inak uplne suhlasim, vyzera to az uchylne rovnako.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun