HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
as you wish (mal som to uz zcasti napisane na papiery, takze to uz iba prepisem)

(session z 11.3):
Odviekli nas pred chatrc staresinu. Staresina ukazal prstom na mna a povedal, aby som isiel s nim do vnutra. Vo vnutri
povedal, že ma musí otestovať. Nevedel so o čom hovorí, ale nakoniec som ho nechal nach mi vyleje na moje tetovanie
nejaku tekutinu. Goblin vyzeral potom spokojny, povedal ze som presiel skuskou, nasu popravu odlozili. Do chatrce
zavolal ostatných a zacal rozpravat dlhy pribeh o dejinach kontinentu. Potom nam ukazal v kúzelnom lavore obraz
bojujucich armada povedal ze celomu kontinentu hrozi zahuba. Spytali sme sa ho na druidku a on povedal, ze ju vaznili,
ale uz ju nevaznia, usla im. Isla smerom hlbsie do podzemia. O synovi vodcu škriatkov nevedel nič.

Blížil sa zápas nášho trpaslika s goblinim šampionom, tak sme isli k aréne. Začal boj. Prvý utok, druhy utok, treti utok,
trpaslik lezal mrtvy. Vypadalo to že sme prisli o naseho bojovnika, ale saman ho nakoniec zachranil. Vdaka priazni
samana nas pustili a dali nam jedlo na cestu. Odisli sma do hlbsieho podzemia, po chvili sme narazili na obrovske
podzemne jazero. Nevedeli sme ako cezeň prejsť. Po jeho skumani sme zistili čudnu vec - po hladine jazera sa da normalne
kracat. Isli sme teda po hladine. Ked sme boli uprostred zaposobila na nas nejaka magia alebo čo, a každy z nas sa
ocitol niekde inde.
(Teraz sa začali diať veci s velkým V. Toto bola podla mna najzaujímavejsia časť sessny. Nepamätam si všetky vyjavy,
tak napisem co si pamatam)

Wizard Solomon: Ocitol sa v univerzitnej kniznici, pri stole. Naproti nemu niekto sedel. Ked sa na neho lepsie pozrel,
uvidel, že z hlavy mu vyrastaju rozne chapadla. Zlakol sa, vstal od stola, ale vtedy si vsimol, že je tam takých viac. Pomaly
sa začali k nemu približovať so slovami: "Mozog, mozog, ..." Wizard začal utekať a oni za nim. Nakoniec ho dostali do
slepej uličky a obklucili ho. Potom urobili priestor a knemu pristupil jeden z velmi velkymi chapadlami. Wizard chytil faklu
a zacal sa ohanat. Niečo zapalil a oni zacali utekat. Ohan sa rozšíril a on z obrovskou hrozou zistil, že podpalil
univerzitnu kniznicu - miesto ktore miloval zo všetkeho najviac. Snažil sa hasit, ale neslo mu to. Zrazu vsetko zmizlo a on
sa ocitol opäť na jazere. Tam v šoku schmatol najbližšieho spolubojovnika a začal nim triast so slovami:
"Všetko zhorelo! Preboha, všetko zhorelo!

Zlodej Nyar: Zlodej sa ocitol v chodbe v nejakom dome. Vošiel do najbližšej miestnisti a tam stretol zvláštneho človeka,
ktorý mal zaviazané oči. Zlodej už o niekom takom počul, v nejakej legende. Chvílu s ním hovoril a človek potom zmizol.
Išiel do dalšej miestnosti. Tam našiel maliara sa zaviazanými očami, ktorý maloval obraz. Nyar zistil, že obraz mu
niečo pripomína: spoznal na nom svoju matku, seba, svojho otca, ale nakoniec zistil, že to nie je jeho pravý otec. A potom
prekvapivo zbadal na obraze ešte jednu postavu: Iluviel! Pytal sa maliara, ale ten mu neodpovedal. Potom sa prebral a
bol zase na jazere.

Sorcerer Šimno: Objavil som sa v chodbe v podzemi. Kračal som dalej a po chvili narazil na priepast premostenu
kamenným mostíkom. Na opačnej strane stal obrobský kostlivec v brnení. Začal sa ku mne približovať, nevedel som
čo mam robiť. Začal som nanho kričať nech stojí. Ako som kričal, všimol som si, že z mojich úst trochu vyšlahol plameň
a bol vačši, čim viac som kričal. Kostlivec bol už pri mne, zakričal som z celej sily, vyšlahol velky plamen a kostlivec zhorel
na prach. Potom som sa prebral.

Monk Zenedar: Tma, všade tma. Po chvili nahmatal steny, skusil zapalit faklu, ale aj tak nic nevidel - bol slepý. Kracal
chodbou a snazil
sa nenarazat do stien. Zrazu si uvedomil, že ked sa velmi sustredi, tak dokaze vnimat priestor okolo bez toho aby ho videl.
Nakoniec spadol do jamy a ocitol sa zase na jazere, opäť normalne videl.

Trpaslík Odin: Stoji v nejakom podzemi. Zda sa trpaslíčom. Naproti nemu stojí obrovská obluda - skalný obor. Trpaslík sa
snaží zorientovat a nasledne utekat, ale už je neskoro, obluda je pri nom a udrela ho. Trpaslik letel 3 metre a dopadol na zem,
uder mu zlomil chrbticu, takze ostal bezmocne lezat a videl ako sa knemu blizi obor. Zrazu sa ozval zvuk rohu prichadzajucej
armady. Obor zavahal a potom utiekol. Trpaslik predtym ako odpadol, videl ako okolo neho prebieha armada - boli to ludia.
Potom omdlel a objavil sa na jazere.



Pár hlášok čo som si zapamatal (bolo ich ovela viac, ale len tieto som si zapamatal):

Wizard sa rozhodol, že preskuma obsah čarovného lavora.
DM (hracovi wizarda): ochutnal si to, zistil si, že je to moč.
Zostatok družiny: No tak wizard, hovor, čo to je. Je to niečo velmi vzácne? Dá sa to predať?
Wizard sa chvilu sa zamyslí a potom hovorí: Hm, je to velmi vzácna a blahodárna tekutina. Má schopnosť napomahať lečeniu.
Mali ba ste si ju vyliať na všetky svoje rany.
:lol:
Naproti sorcererovi kráča obrí kostlivec v brnení a s obrovským mečom.
DM: Rýchlo sa k tebe približuje.
Hráč sorcerera: Fiha. Čo len chce? Skušam čítať z mimiky jeho tvare ake ma umysly.
:lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skratene zapisky.
Niektore veci si nepamatam, tak napisem aspon to co si pamatam.
- skoncili sme na jazere. pokracovali sme dalej podzemim
- občas sme započuli žensky hlas, ale nikdy sme nezistili, čo to bolo
- našli sme chodbu, z ktorej išiel chlad
- vošli sme do nej, tam sme našli škriatka, po rozhovore s nim sme zistili, že to je ten syn kráľa škriatkov,
ktoreho chcel kral aby sme nasli. Kral si myslel ze ho zajali skreti
- škriatok nam povedal, že nam môže ukázať kde je poklad
- išli sme za nim. poklad strazila prisera, ktora vyvolavala strach. niektorim sa podarilo cez nu prejst a ziskat poklad
- dostali sme sa k východu jaskyne, vysli von a nasli staru chatrc
- pri chatrci bola vysoka hranica driev. bola zmrznuta, tak som ju chcel rozmrazit. dal som dvakrat burning
hands a ona sa rozmrazil, ale az moc, zblkla a dotla zhorela, zase sme boli bez dreva
- škriatok nam povedal, ze existuju este dalsie poklady
- isli sme spat do chatrce
- koniec session


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun