HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skvely report.

ako tak pozeram na konci kampane ich budeme moct vydat knizne  :lol:

aj ked zase, kto by to cital?

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
skvely report.

ako tak pozeram na konci kampane ich budeme moct vydat knizne  :lol:

aj ked zase, kto by to cital?
kebyze sa to zosumarizuje,mozno by to bolo aj vydatelne... rozhodne pisete zaujimavym stylom (aspon pre mna zaujimavym), aj Ty, aj Palo

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skoda ze Iluviel nepise. Asi nema cas.
Rozhodne by to zensky styl vylepsil

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nema cas... vies jak to funguje... kde je vola, tam je cesta... (teraz to nijak nespajajte s malym maratoncom, pls)

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux napísal:
Nema cas... vies jak to funguje... kde je vola, tam je cesta... (teraz to nijak nespajajte s malym maratoncom, pls)


Kde je vola? To je daka nova verzia Muly? Miesanec kobyly a byka?  :lol:

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
daj si nad to vokan

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux napísal:
daj si nad to vokan


Ale ja viem, to bol len taky trapny pokus o ftip  :wink:

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no Iluviel hlavne nema net, aj teraz je len na 4 sekundy v netcafe takze na nejake eseje mi naozaj neostava cas... ale ked budeme mat na byte net - mozno raz snad jedneho dna hadam niekedy v buducnosti - tak aj ja niecim prispejem :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chudatko Iluviel :(
To sa musite sami dvaja doma strasne nudit
.
.
.
:lol:

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, je akesi ticho. Zvdiham hlavu z machu, i ked musim uznat ze je celkom prijemny. Niekto zabil tych orkov, fajn. Mrcha jedna, ta rana teda poriadne boli... snazim sa to nejak obviazat, dost to krvaca. Zrazu ku mne prisla druidka. Co asi moze chciet... prvykrat si vsimam jej vonu... moze zo byt aj tym ze doteraz som bol skor blizsie k trpaslikovi. Pozriem sa na nu a ona mi zrazu prilozi ruky na ranu. Aky jemny dotyk, akoby mi na kožu bol prilozeny hodvab a zrazu ten prijemny pocit, zaplava tepla a moja bolest razom mizne, dokonca sa mi aj rana zaceli. Hned sa citim o tolko lepsie, a pritom niesom schopny ziadnej reakcie, a len sa tak striedavo pozeram na byvylu ranu a potom na druidku. Hm, vlastne ani neviem jej meno. A zabudol som sa podakovat... ale uz je neskoro, odisla. Ostatny sa o niecom dohaduju. Snazim sa na nu nepozerat, ale akosi sa mi to nedari. Vyhladal som si prijemne miesto s machom a travou a pozeral som sa na oblohu. Aspon mi to odvratilo myslienky od jej vone.

Trpaslik ma zobudza ze mam hliadku. Nebranim sa, no on vravi ze nieco si pochutnava na orkoch. Akoby som to nepocul. Niekam odisla druidka. A ten clovek v tmavom tiez. Zdvihnem najblizsi konarik a zacnem z nudy stuchat do uhlikov okolo ohna. Zrazu ale zacujem krik, konkretne krik o pomoc od toho cloveka. Nemal chodit prec ked to nevie zvladnut... no pomoct mu pridem tak ci tak. Podidem blizsie do krikov a co nevidim. Clovek sa nehybe a pred nim nieco co... velmi vzdialene pripomina cloveka. Asi nieco nemrtve. A rozhodne to vyzera este hladne. Nemarnim ani chvilku a rozbehnem sa smerom k tomu, ale predtym ako dorazim, sa to vyda smerom k druidke! A ona ma v rukach iba luk a ono to je uz tak blizko... pribehnem k tomu a v zurivosti zasadim dve rany, i ked neboli prilis silne. Zda sa ze to zabralo, prisera sa otocila na mna. Udrela ma do ramena, hm, som akysi pomaly v poslednom case. Nastastie to ale druidka zastrelila a ja som si obviazal ranu. Znovu sa ma dotkla a mna zaplavil ten prekrasny, hrejivy pocit. Dokonca sa mi zda ze sa na mna usmiala a ... asi sa cervenam...

No potom odisla a mna napadlo ze ten lenivy clovek sa rad hra s telami, a odvliekol som tu nemrtvu, teda uz mrtvu bytost do tabora a chvilu som odstrazil, a potom som sa ulozil na chvilu spat.

Rano sa mi poskytol dost... cudny pohlad. Ten lenivy clovek sa naozaj zacal hrabat v tom tele, konkretne ruke. No len tak sa zastavil a asi dve minuty tak zostal. Potom po chvili zase. Asi ho to fascinovalo. Potom ten clovek v tmavom sa akoby uhranuto vrhol na druhu ruku a za pomoci trpazlika u odtal, a potom sa zahnal po tom lenivom a po trpazlikovi, netusim preco. Potom nazurene sea udrel tou "rukou" a zostal nehybne stat niekolko minut, dokonca ho trpaslik, ocividne s chutou skopol. Cudny su ludia, teda hlavne  ti ktorych doprevadzam.

Pokracujeme teda v ceste, trpaslik opat tlaci voz. Tentokrat ale sme opatrny, a druidku aj s vlkom nechame strazit vpredu, ja a ten v temnom sme pozadu.
Zrazu sa ma ten v temnom spyta ci nieco nepocujem. Cudne, nic som nepocul. Asi mam nieco s usami, pretoze za nami bola dost pocetna skupina orkov, a tak sme pobehli k tym pri voze.  Vsetci sa skryli (kam len odisla druidka...) a pockali sme na orkov. Ti sa ocividne tesili z voza, zabili oslikov a jeden z ludi co s nimi boli podrezal toho druheho. Dufam ze sa tak netesia vsetci ludia. Potom vsak zmizol a orkovia odtiahli voz. Zhodli sme sa ze ich budeme prenasledovat a nejak ten voz dorucime.

Pockali sme kym sa utaboria, len v tom zrazu pocujeme zvuky boja. Ten v temnom ide to omrknut a ked sa vrati vravi ze tam videl velku skupinu goblinov, nech to je cokolvek, a to ze bojovali s orkami. Kym nam to ale vsetko povedal, bolo ticho. Tak sa tam isiel pozriet znovu a  v tom pribehol k nam, ze su za nim. No fajn.

Bolo ich 9, nic nezvladnutelne. Rozbehli sa na nas, pekne som si na jedneho pockal. Ked ku mne prisiel, zasadil som mu uder pravackou. Ocividne su slabej natury, pretoze hned padol na zem. Pozrel som sa na jedneho, ktory bol pred tym v temnom. Vyuzil som moju rychlost v boji a chystal som sa mu zasadit par uderov, no akosi som sa smykol a skoro som kopol toho v tmavom. Bolo to tesne, musim uznat. No akosi sme dobojovali, ludia opat privolali bytosti a jeden chcel asi podpalit cely les, ci co.

Prehladavame mrtvoly, potom orkov a najdeme aj nejake peniaze. Berieme voz a tlacime ho po "ceste". Tlacil som znovu ja a trpaslik, a pridal sa ten cudny clovek. To ze som tlacil aj predtym sa na mne preukazalo, a bol som vycerpany. Namiesto mna zacal tlacit ten druhy cudny clovek.

V tom sa ukazal dalsi clovek, aa vravi ze meskame. Pomohol tlacit, no aj tak sa mam na pozore. Jeden nikdy nevie. No nakoniec sme dotlacili voz az do dediny, kde nam ponukli noclah, kedze sa blizi vichrica, ci co. Nevadi. Ideme do "hostinca", ale nic normalne nemaju, tak si dam vodu... co budem tych par dni robit fakt neviem. Snad sa mi podari nejak zblizit s druidkou.

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Chudatko Iluviel :(
To sa musite sami dvaja doma strasne nudit
.
.
.
:lol:


ani nevieš ako :D preto sme sa rozhodli aspon raz do tyzdna nenudit a chodit hravat D&D - teda miro to len sleduje ale jemu to aj vyhovuje, on sa s takym niecim doteraz este nestretol, cize uci sa :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ale.. kde su zapisky.. ja si ich chcem precitat.. inak zabudnem, co som mal v plane na vas poslat :x

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Im your father, Nyar!" - Kel'Thuzad.
:wink:
A potom prisiel Yoda a rozmasiroval nam trpazlika.
Staci ako report? :D

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Story continues...

Skoncili sme v dedine. Spustila sa snehova burka a my sme ostali uvezneny v dedine. Kazdy sa vybral smerom podla svojho gusta:
wizard a sorcerer do klastora; trpaslik, monk, zlodej do miestnej jedinej krcmy, kde sa opili do nemoty šiškovicou. Druidka sa niekde
vytratila.

Snežiť malo niekolko dni a tak sme sa počas čakania rozhodli zúčastniť turnaja v zapaseni. Wizard vypadol v prvom kole.
Proti trpaslikovy sa postavil miestny krčmar: vaha 150kg, bonus na AC +8 za natural armor (sadlo) :lol: . Trpaslika prilahol a tym
sa boj skončil. Zlodej a monk postupili do 2. kola, v ktorom bojovali proti sebe. Zlodej nemal šancu. Nastalo finále: naš monk
vs. krčmar. Nakoniec vyhral každoročný víťaz: krčmár.

Prestalo snežiť.
Zistili sme, že druidka sa niekde stratila, miestny povedali, že odišla z dediny. Čakali sme 3 dni či sa nevrati a potom zrazu prišiel
do dediny jej skrvaveny vlk. Rozhodli sme sa že ju pojdeme hladat. Vlk nas viedol. Cestou nas prepadli vlci. Začal boj. Bojovnok
počas boja nespravil ani 1 damage, hodil asi 2 critical failure, zlomil si obidve snežnice. Naopak wizard postrielal asi troch vlkov
uplne sam. Po boji nas vlk doviedol ku nejakej jaskyni. Vošli sme. Stretli sme sa s miestnymi škriatkami, ktorí nam povedali že ju
videli a ze odisla dalej do podzemia, ale tam ziju goblini a tí uniesli syna ich nacelnika.

Rozhodli sme sa ist proti goblinom. Po chvili kracania uzemim goblinov nas prepadla skupina asi 20 goblinov s predu aj zo zadu.
Museli sme sa vzdat a odovzdali sme zbrane. Akurat trpaslik sa nechcel za ziadnu cenu vzdat svojej sekery. Atmosfera zacala
byt napatá. Zacalo sa vyjednavanie, wizard robil tlmocnika. To sa vsak ukazalo este vrazednejsie ako samotny goblini,
kedže každe naše slovo poupravil a preložil podla seba. Výsledok bol taky ze wizard vybavil to ze pred popravou nas odvlecu k
ich staresinovia a trpasilikovi vybavil suboj 1 vs 1 s ich najsilnejsim bojovnikom ako suboj cti.

(koniec session z 4.3.2008)
(session z 11.3 napisem asi neskor)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, majo, dokonci to, nech mozem napisat aj ja... potrebujem taku kostru, nech sa mi to cele pripomenie...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun