HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kto to hral toho sorcerera?

mi to pride ako klasicky pripad toho ze sa niekto sprava 'ako postava' aj za cenu ze rozbija hru.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo... :-) paladin z mojej skupiny... ten co chodieval do utoku zasadne s obuskom... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a-ha!  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
kto to hral toho sorcerera?

mi to pride ako klasicky pripad toho ze sa niekto sprava 'ako postava' aj za cenu ze rozbija hru.


jj, aj mne to tak pripadalo, na prvej session, ked je treba najst dovody, preco byt spolu, to nie je moc stastne riesenie.. ale daco s tym porobim :)

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majlo napísal:
jj, aj mne to tak pripadalo, na prvej session, ked je treba najst dovody, preco byt spolu, to nie je moc stastne riesenie.. ale daco s tym porobim :)
we hungry, sorcerer food... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 439
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No z toho textu to vyzerá, akoby hráč sorcerera mal nejaký problém. Možno hrá inú hru.

_________________
Charlotte: "You are so big... and so vegetarian!"


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcel by som si tiez precitat pohlad Sorcerera, lebo ten report posobi tak, ze vsetkemu je na vine on. Dokonca aj ta atmosfera na zaciatku bola pekna, len sa to potom trochu pokazilo. Podla uvedeneho opisu mi spravanie sorcerera nedava ziadnu logiku, posobi na mna, ze je tam omylom, ze je zmateny a ze v podstate ani nevie, ze preco robil to co robil a okrem toho sa snazi silou mocou vyhybat slusnym interakciam s ostatnymi zivymi tvormi (postavami i nepostavami).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Chcel by som si tiez precitat pohlad Sorcerera, lebo ten report posobi tak, ze vsetkemu je na vine on. Dokonca aj ta atmosfera na zaciatku bola pekna, len sa to potom trochu pokazilo. Podla uvedeneho opisu mi spravanie sorcerera nedava ziadnu logiku, posobi na mna, ze je tam omylom, ze je zmateny a ze v podstate ani nevie, ze preco robil to co robil a okrem toho sa snazi silou mocou vyhybat slusnym interakciam s ostatnymi zivymi tvormi (postavami i nepostavami).


A comu by mal byt na vine? :shock:

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsetkemu, ze robil blbosti, ze sa obratil chrbtom ku kamaratovi atd atd atd. Aspon tak na mna posobi ten report.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Report je pisany scasti z pohladu mna ako hraca a z vacsej casti z pohladu postavy zlodeja. Dufam ze som to rozlisil dostatocne, ak nie tak to budem musiet prepisat, do coho sa mi velmi nechce :(

Cize v momente opatovneho stretnutia na ceste po trochu silnejsej reakcii sorcerera na otazku  "Preco si docerta usiel a nepomohol nam, bojovali sme o zivot!?" ,ked odpovedal "Mali ste utekat so mnou, je to vasa chyba"

sa postava zlodeja poriadne nasrala pretoze pri boji skoro prisla o zivot a pretoze predpokladala inu reakciu zachraneneho na situaciu

ja ako hrac som sa len velmi podivil ze co Majo ako hrac svojou postavou sleduje a som zmateny doteraz. Jednoducho som spravanie postavy sorcerera v Majlovom svete absolutne nepochopil. Prave preto som dufal ze tak ako ja napisu aj ostatni , specialne Majo svoje chapanie a priebeh session, nech vidim pohlad ostatnich hracov a postav na moju postavu. Zda sa mi ze prave tak by sme to mali robit a ze to bude pre nase buduce hranie len prinosom.

A nesuhlasim s tym ze by sorcerer robil blbosti, je to len mimoriadne nestandartne spravanie. Na vine si moze byt akurat len za svoje vlastne prikoria ktore ho postihli (strata celeho majetku, noc o hlade, spanok na smradlavej slame). Ja som sa celu dobu skvele bavil aj ked som obcas krutil neveriacky hlavou.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljenov report session je velmi sugestivny a nepravdivý. Asi vznikli nedorozomenia. Nemam cas to pisat podrobne, ale bolo to tak:
Boli sme priviazaný, ožrani spali, podarilo sa mi presvedcit zlodej aby nas odviazal. nebol mi sympaticky lebo sa pridal k banditom a aj on nas bicoval, vobec som mu nedoveroval. ked sme boli odviazaný rozmislali sme ci odist, ci si skusit zobrat potichu nutne veci. s tym som suhlasil, aby sme zobrali tie nutne veci a tie ktore su medz banditmi pohodene. potom zlodej navrhol zeby sme ich mohli v spanku pozvezovat a zobrat si aj veci ktore maju pri sebe. ale to mi pripadalo nerealne a mozno nemozne, aby sme ich pozvezovali bez toho aby sa zobudili. V tom sa ale ozrani zobudili a nase dohady boli zbytocne, ja som navrhol aby sme utiekli: bol som zniceni, zbycovany, a asi aj psychicky zniceny a vedel som ze ked ma niekto chyti tak skoncim vo vezeni na velmi dlhu dobu. a islo aj o to ze ak by sme sa rozhodli proti nim bojovat, museli by sme v boji asi zabijat. a to moja postava vobec nechcela, nikdy nikoho nezabila, vazila si ludske zivoty a bola dobrá.zabit niekoho kvoli 30zl mi pripadlao prehnana. Takze som povedal Utekam. Vtedy ale Majlo povedal aby sme si hodili na iniciativu. a povedal aj mne aby som si hodil, ale ja som tam vlastne uz nebol a Majlo ma takto vratil umelo spat. A ztoho vzniklo nedorozumenie, ze som utekol pocas boja, tak to nebolo ja som utiekol este pred bojom, hned ako som videl ze sa banditi zobudzaju.
Dalsia vec: podla mna by nas nechytili, boli ozrati kym by sa pozviechali my bz sme uz boli mozno daleko. A podla mna by moja postava nemusela mat problem oprezit, isel by som do nejakej dediny a nasiel si pracu. Takto to robila moja postava aj posledne 3 roky: cestoval som od dediny do dediny a pracoval ako pomocnik koželuha a vzdy ked ma odhalili a zistili ze som kuzelnik, tak som utiekol a nasiel pracu v inej dedine.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem ci je moj report sugestivny, ale urcite je subjektivny. Presne ako tvoj alebo Palov a Majlov. Ano samozrejme ze je mozne ze vznikli nedorozumenia, prave preto sa tu teraz vybavujeme.

1. zlodeja si nepresvedcil aby ta odviazal, spravil to bez ohladu na to co si vravel, pretoze videl tvoje tetovanie a zrejme by to spravil aj bez neho (neznasa mucenie a puritanov, ktorich mu ti lovci pripominali).
2. Sorcerer ani nahodou nechcel zbierat veci spomedzi ozranov a hned ako spod stromu zobral svoj plast tak vravel ze utekame na com potom trval cely zvysny cas. Wizard s tym absolutne nesuhlasil pretoze potreboval carodejnu knihu a svoju patologicku vestu ktoru mal jeden z banditov oblecenu. Este sa sorcerer cudoval ze kvoli nejakej knihe riskovat, ze nic take nieje potrebne. Rovnako vase batohy boli ukryte v nejakom prazdnom batohu jedneho z banditov, vobec nelezali len tak pohodene. Takze zbierat veci by nebolo ani nahodou take jednoduche ako teraz tvrdis. Hadali sme sa aspon 10 minut, kym to Majla neomrzelo pretoze videl ze sa nehybeme z miesta a ze sa evidentne nedohodneme na spolocnom rieseni a zobudil nam jedneho ozrana. Palo skocil ku stromu , ozran vykrikol a vtedy si utiekol. A zacal tanec.
3. Zabit niekoho kvoli 30zl (mali 17zl)? To ako mal byt zlodejov dovod? To iste. Este budes tvrdit ze ich odzaciatku chcel povrazdit. Pojem LOVCI LUDI ti nieco hovori? A 250 zlatych na tvoju hlavu + odmena za Pala v nedaklekom meste? Neutiekol by si v neznamej krajine ani 10 km a este bez akehokolvek vybavenia v nehostinnom prostredi. To si na 100% mysli zlodej a aj ja a to bola aj zlodejova motivacia okamzite bezhlavo neutiect.
Jediny viacmenej nekrvavy sposob aky ma napadol aby som pomohol wizardovi bol lovcov odzbrojit a zviazat. A som presvedceny ze traja by sme to dokazali rychlo a bez vacsich problemov (s nozom na krku sa triezvie rychlejsie a spolupracuje ochotnejsie). Bez nejakej pacifikacie by sme nijak nemohli najst veci ktore wizard potreboval. A aj ked to bola metainformacia, tvaril som sa v postave zlodeja ze ho beriem absolutne vazne - pretoze viem ako hrac ze bez carodejnej knihy hned na zaciatku(a ziskat nahradu v Majlovom svete??) by si to mohol hodit. Preto bol aj wizard taky neustupny co vsak sorcerera nijak netrapilo, neustupne trval na svojom prvotnom rozhodnuti.
Este raz podotknem ze sorcerer chcel utekat okamzite po odviazani a o inom rieseni nechcel ani pocut. Evidentne to uz teraz nieje pravda.

Vidim vsak ze nema zmysel viac pisat. Ked si Majo postavis hlavu ze nieco bolo/je  ako si ty myslis, tak koniec. Aj kebyze ti vsetci pritomni co tam boli vratane casnicky s holym pupcekom a drotenym janosikom z predsiene tvrdili nieco ine tak si budes tvrdit svoje. Radsej padnes od hladu ako tvoj sorcerer ale neustupis alebo neuznas ze sa mozes mylit.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo ma pravdu. Nenapisal to podrobne.
Myslim, ze sa od Aljenovej verzie moc lisit nebudem. Capli nas, nebranili sme sa, nemalo to vyznam, bolo ich 5 a boli na nas pripraveny, vliekli nas naspat do mesta, po ceste nas sacali a okradli(mna o kapsu, vestu s kopou drobnych ale dolezitych veci a cely batoh, pochopitelne... peniaze nie, tie som mal shovane v dutom opasku a v cizme som mal este noz. Sorcerer-Majo prisiel o vsetko) a cast veci, ktora sa im nepozdavala, vyhodili(spell componenty, patologicke kliestiky...). Potom si povedali, ze si daju oddych, zaviazali nas kazdeho ku stromu a oni si dozicili oddych spojeny s opitim sa. Ked bola zabava v plnom prude, dakto (Aljen) dosiel, oni ho v dobrej nalade pozvali. Potom si povedali, ze sa pobavia a zacali nas bicovat, dali nas do bezvedomia, zucastnil sa na nom aj ten cudzinec. Ked vsetci pospali a my sme pomaly zacali rozmyslat, ze je najvyssi a najvhodnejsi cas daco skusit, prisiel k sorcererovi cudzinec(Aljen) a daco si tam suskali, snazil som sa ho potichu privolat v snahe nejako sa dohodnut, ale ignoroval ma a pomerne dlho sa bavil so sorcererom. Potom ho rozvoazal a nasledne aj mna. Bol som mu velmi vdacny, dali sme sa vsetci traja úotichu do reci a myslel som, ze situacia je jasna: Pobereme svoje veci, s lovcami odmien(ci ludi, nevedel som isto) nalozime jak bude nutne - ak budu dost ozraly a nepreberu sa alebo sa nepreberu dost rychloa nacas, tak ich poviazeme, odzbrojime, pobereme svoje veci a mizime, ked to nepojde inak tak sa nam snad rozospatych ozralov podari porazit, nehovoriac o momente prekvapenia. Zakuzlil som magovu zbroj, na summon monster som zial nemal komponenty... sorcerer sa zacal vzpudzat, ze by sme mali zmiznut. Nepochopil, preco to jednoducho nemozme urobit, aj ked sme mu to s Aljenom(uz sme vedeli ako sa vola, alebo aspon ake meno nam povedal), myslim si, ze docela zretelne, vysvetlovali - oni kraj poznaju, my nie, oni vedia nieco, co my nie (chcel som nejakeho vypocut, ci je to len klasicke chytte kuzelnikov, alebo je to nieco ine, na co som mal podozrenie, pretoze kuzelnici niesu vitany, ale za kuzlenie nieje hrdelny trest a to jak sa k nam chovali nevestilo nic dobre... keby nas mali odovzdat normalnym uradom, nechovali by sa takto), su dobre vybaveny na stihanie, my niesme dobre vybaveny na utek, nemame jedlo a vodu, ja nemam knihu takze som nepouzitelny a moja kniha bolo(je) moje druhe ja, kde si v low magic svete zozenem novu, nehovoriac o ucebniciach a inych veciach, co som mal v batohu, poznali nase tvare, dalej sme nemali peniaze(on nemal a o mojich nevedel), proste aby sme zvladli len tak zdrhnut a prezit aspon dva dni, museli by sme byt inaksi zalesaci, a to nikto z nas nebol... skapali by sme v roztrhanych satach a len s plastom ratam tak do dvoch dni. Asi som od rozculenia nad sorcererovou nechapavostou a ignorovanim akehokolvek myslenia do buducnosti zvysil hlas a jeden z nich sa zobudil a siel sa vychcat. Bol napity, ale poslednych par dni nerobili nic len nas nahanali, a tak by si asi simli prazdnych stromov... rychlo som skocil ku stromu zle odhadnuc situaciu a robil sa, ze som zaviazany. Chlapik chvilu kukal a potom zacal hulakat na poplach, vezni utekaju a podobne, hody na iniciativu, Aljen skocil po jednom leziacom, ja po druhom A VTEDY sorcerer zacal zdrhat, takze je pravda ze este boj nezacal, ale bolo jasne jak sa situacia ide vyvijat. A on zdrhol. Nechal nas na holickach. Dalo by sa povedat, ze zradil jedineho kamarata(chodili sme spolu rok a pol, ale vzdy sme museli zdrhat, lebo nieco pohnojil, caroval na verejnosti, umyselne ci nahodou, zacal moc kecat alebo daco a nieje to tak ze nas odhalili, ale ze Majo sa vzdy prezradil, mal by som to ovela lahsie bez neho, ale povedal som si ze take magicke neochodca nemozem nechat sameho a bol somaj rad ze som stretol niekoho podobneho razenia, hoci ja som bol samouk co sa riadne nadrel a on bol od prirody a k tomu svoju moc obcas neovladal... zivot sa s nami oboma moc nebabral, tak som citil urcitu sunalezitost) a svojho osloboditela, bez ktoreho by bol na mucidlach a neskor asi pekne v hrobe. Vedel som, ze je pacifista a ma uctu k zivotu, tie idey som s nim vzdy zdielal. Aj ze je trochu neprakticky a obcas mu veci nedochadzaju. Ale ze je zbabelec a k tomu nema kuska cti, hrdosti, a ked uz nic ineho, ani kuska pudenia k povinnosti, z jeho pohladu by som chapal, keby si povedal, ze jaj to su ale blbci, co sposobily, mali ma posluchnut a mali sme zdrhat, a oni namiesto toho idu spachat sebavrazduuu - ale povinnost pri predsalen kaze oplatit zachranu zivota cudzincovi, hoci nesympatickemu, a mojmu jedinemu kamosovi a pomoct im v nerovnom boji.
Namiesto toho, kedze nas nebolo dost, sme odysli z boja, hoci vitazneho, pretoze boli naozaj rozospati, ozrati, dvoch sme napadli este na zemi a poriadne neprebratych a hlavne vdaka tomu, ze cudzinec bol skvely sermiar, zle dosekany a hotovy. Prehladali sme ich, nasli sme svoje veci, par minci od lovcov, zvysok sme nechali tam pac sme to nepotrebovali(ich oblecenie), alebo sme pre to nemali pouzitie(ich zbrane). U ich sefa sme nasli list - vdaka mojim slusnym bodom v jazykoch, lusteni pisomnosti(neviem jak sa to teraz povie po anglicky) a inych knowledge som zistil ze to je gnomcina. A dalej je to jak vravel Aljen, supi sme ich hlbsie do lesa, siel som si pozbierat spell componenty a ine veci vyhadzane po ceste, stretli sme sorcerera, vynadali sme mu, on sa tvaril ze je vsetko v najlepsom poriadku a tym ma nastval este viac, utaborili sme sa, chvilu sme sa dohadovali ze kto bude strazit, povedal som Aljenovi ze list rano rozlustim za 3 minuty, ak ma necha vyspat 8 hodin bez budenia, neveril, tak som mu ponukol stavku, nestavil sa ale suhlasil, rano som to rozlustil, bolo tam ze sa hladaju ludia s nejakym dracim znamenim v elipsoide, ci uz je na nich alebo maju predmety na ktorych je alebo co ilen ked o tom nieco vedia(drak je znak zapovezeny, znak zla, nepriatelov ludstva etc.), vtedy Aljen povedal, ze sorcerer ma na chrbte taky znak, moja dovera sa zase oslabila, zacal nam vykladat ze ho tam ma nahodou, potom ze nie, ale dal si ho vytetovat a nevedel co mu tam davaju... takze sme tu mali dvoch hladanych, jeden to mal na chrbte, druho o tom daco vedel a ani jeden sa so mnou ani navzalom o tom nechceli podelit... a dalej tam bolo ze je za takych ludi ci predmety krute velka odmena a ze je v nejakej bielej ciapke, tak sme sli opatrne naspat do mesta, nevedeli sme o je biela ciapka, potom som sa opytal ci je tu krcma biela ciapka hostinskej, ona vravela ze je to secerny pol, siel som do kniznice, nastudoval som cosi o 5000ovom prosperujucom banskom meste na severnom pole zvanom Biela ciapka, ktore je v Bielom kniezactve, kt. vladne Biely knieza a este ine geopoliticke informacie, obkreslil som si v kniznici mapu, zaplati za to, ovela tazsie posekany Aljen sa zatial liecil v hostinci a potom si siel nieco vybavit a sorcerer zatial robil neviem co... tak sme sa viac menej dohodli ze treba zarobit nejake peniaze, ale rychlo lebo tu nieje bezpecno a potom sa skusime zamestnat ako straz karavany na severny pol, vzdialeny 500 mil, do ktoreho ale ide priama obchodna cesta z tohto mesta a je to vlastne ich posledna zastaka... takze tu sme skoncili.

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bude sorcerer s vami dalej v druzine? alebo si Majo urobi novu postavu?

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Vtedy ale Majlo povedal aby sme si hodili na iniciativu. a povedal aj mne aby som si hodil, ale ja som tam vlastne uz nebol a Majlo ma takto vratil umelo spat. A ztoho vzniklo nedorozumenie, ze som utekol pocas boja, tak to nebolo ja som utiekol este pred bojom, hned ako som videl ze sa banditi zobudzaju.


Toto ti mozem povedat presne ako bolo. Dohadovali ste sa za stromom. Ozran sa zobudil a chcel sa ist vycurat. Poculi ste to. V tomto momente si vobec nepovedal, ze utekas. Co sa stalo: wizard okamzite reagoval a skocil pred strom a chcel sa tvarit ze je zviazany. Ale to si vsimol ozrala a vykrikol. V TOMTO momente si vsetci, ktori boli hore, vratane teba hadzali iniciativu. Ty si siel ako posledny. Utiekol si, ked pretym tvoji "kolegovia" zautocili. Toto je nevyvratitelny fakt.

Ako v pohode mi nevadi, ze to beries tak, ze tvoja postava este nikoho nezabila. A ani nechce, zatial :) Ale uplny utek od kamarata.. ja byt na mieste jeho wizarda, tak si pomyslim svoje.

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun