HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Este raz podotknem ze sorcerer chcel utekat okamzite po odviazani a o inom rieseni nechcel ani pocut.


Ano, tak to bolo.

Poiux napísal:
Potom si povedali, ze sa pobavia a zacali nas bicovat, dali nas do bezvedomia, zucastnil sa na nom aj ten cudzinec.


Nedali, to sme sa len ako hraci bavili, ze zbicovat sa da az do bezvedomia. Dostali ste len par ran, aj to takych, ze krv nestriekala :)


Inak, tie ypsilonky by ste si mohli obcas opravit  :P

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux: Velmi dobry popis, mal by si ich robit ak v buducnosti.
sme 3 odlisne postavy a kazda ma svoj vlastny, odlisny pohlad.
ja som to videl tak ako som to napisal, tak som to aj bral.
Mojej postave asi bude luto, ze wizardov zivot bol ohrozeny, ale ja som to bral tak, ze oni utecu za mnou.
To ci by sme prezili po uteku alebo nie, to nemoze vediet nikto z nas, to vie jedine Majlo, ale moja postava si myslela ze ano a preto aj tak konala.
Chalani pozerajme sa na to z nadhladu, ved je to len hra.
Majlo: mozno som neutiekol hned, ale urcite som to chcel, a ostatny o tom vedeli. Mne sa zda ze to bolo tak ,ze som povedal utekam. a ty si povedal hadzte si iniciativu. preto som si aj nechcel hadzat iniciativu, lebo ja som uz povedal co chcem urobit.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco by mal??? Mne sa sorcerer dost paci.
To ze kasle na vsetko okrem seba je sice dost naprd a praca v druzine nieje jednoducha. Dohodnut sa na na spolocnom postupe je strasne narocne. Ehm a to sme boli len 3ja :)

Ale. Postava je to originalna. Nevyspytatelna, naivna, idealisticka a prevazne sa sprava uplne absurdne a blaznivo. Ale to v istom zmysle ozivuje hru a nieje vsetko potom len tak nalinkovane a viditelne od zaciatku. Je sice pravdepodobne ze sa tymto spravanim onedlho samoznici ale je aj mozne ze nejake poriadne osobnostne soky made in Majlo mozu tuto cestu zvratit. Vsetko zavisi len od toho co s nou Majo zamysla a ako to bude RPovat.

edit:
ehm ale nebolo by na skodu ak by sa obcas zachoval normalnejsie a viac druzinovejsie. Hlavne v takom krutom a nepriatelskom svete ako je Majlov

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa Št. 10. Jan 2008, 14:46, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Postava je to originalna. Nevyspytatelna, naivna, idealisticka a prevazne sa sprava uplne absurdne a blaznivo. Ale to v istom zmysle ozivuje hru a nieje vsetko potom len tak nalinkovane a viditelne od zaciatku.
jj... :-) tak to bolo aj s paladinom a klerikom... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Št. 10. Jan 2008, 15:12, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Vyzera to tak ze druzina sa rozpadla skor ako vobec vznikla.


ja som reagoval na toto.

Cerebro napísal:
tak to bolo aj s paladinom a klerikom...


by ma zaujimalo ci by Majo dokazal zahrat aj nejake ehm 'normalne sa chovajuce' postavy :)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak tak.
Klerik vsak mal priamo v backgrounde ze sa tak trochu zblaznil :)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak len poznamenam, ze vacsina blaznivych a nevyspytatelnych postav, co som videl, bola zabavna hlavne pre hraca, ktory ju hral, zvysok sa nezvykol bavit (a to hovorim o postavach, co mali roznorake psychicke choroby az po postavu, co sa kazde rano zobudila s tym, ze si nahodne ine presvedcenie, ktore hrala).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Majlo: mozno som neutiekol hned, ale urcite som to chcel, a ostatny o tom vedeli. Mne sa zda ze to bolo tak ,ze som povedal utekam. a ty si povedal hadzte si iniciativu. preto som si aj nechcel hadzat iniciativu, lebo ja som uz povedal co chcem urobit.


Ale podla pravidiel si si ju hodit musel.. ked niekto povie co chce robit, to neznamena, ze si ju nechadze.. Co ak by niekto povedal, ze ide utocit.. tiez si ju nehodi?

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja som to popisoval z hladiska svojej postavy, co sa mna ako hraca tyka, tak je to naozaj zaujimava poistava... kazdopadne z hladiska postavy nabrala znacne antipatie a povazuje sorcerera za strasneho zbabelca a strasne, strasne, strasne hlupeho... a dokonale nezodpovedneho. Nie ze by ho podozrievala ze ich chcel do niecoho namocit alebo to spravil naschval, ale skor ze je nejak chory psychicky... nesvojpravny... a ze mu to vlasne ani nemozno vycitat., lebo vlastne uplne nechape, co sa okolo neho deje... preto ho aj nezavrhla hned po tom co zdrhol a dala jmu najest, vyspat, vykupat a setko... je to smutne, jak dopadaju prirodzene magicke zriedla... ich schopnosti su kruto vykupene... mojim cielom teraz bude udrzat ho nazive a zohnat mu nejaky utulok, kde by sa onho vedeli postarat a kde by mohol v dobrej opatere slusne dozit svoj zmrzecny zivot...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux napísal:
co sa mna ako hraca tyka, tak je to naozaj zaujimava poistava...  Nie ze by ho podozrievala ze ich chcel do niecoho namocit alebo to spravil naschval, ale skor ze je nejak chory psychicky... nesvojpravny... a ze mu to vlasne ani nemozno vycitat., lebo vlastne uplne nechape, co sa okolo neho deje... ...

Aljen napísal:
Ale. Postava je to originalna. Nevyspytatelna, naivna, idealisticka a prevazne sa sprava uplne absurdne a blaznivo. Ale to v istom zmysle ozivuje hru a nieje vsetko potom len tak nalinkovane a viditelne od zaciatku.

to ma velmi tesi ze pokladate moju postavu za velmi zaujimavu, a pozitivne hodnotite moj RP. ma to akurat chybicku, ze ja som sa ju snazil hrat ako uplne normalnu a psychicki zdravu.  :lol:  čo narobim asi mam talent. :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja neviem... mozno to je normalne v dalekej zemi z ktorej pochadzas... opbavam sa ze moja postava je prilis... akosi socialne strnula... aby brala spravanie sa Simsa Listika vecne a bez znacneho udivu...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
to ma velmi tesi ze pokladate moju postavu za velmi zaujimavu, a pozitivne hodnotite moj RP. ma to akurat chybicku, ze ja som sa ju snazil hrat ako uplne normalnu a psychicki zdravu.

tohoto som sa presne obaval  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alebo je este mozne, ze Majo len hra akosi sam seba...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No a?
Aj ja hram sam seba!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna bolo vcera velmi dobre. (S mojho pohladu sa splnil moj polosialeny sukromny nazor, ze cim viac hracov, tym vacsia sranda) Som velmi rad ze prisiel Alef0.
Snad sa s nim stretnem/me aj v buducnosti. Velmi sa mi pacilo ako DM zakomponoval ostatne postavy do deja, aj na minulej session sa mi pacilo
ako vymyslel sposob zoznamenia postav. Stala sa aj dost zaujimava situacia: nachvilu nam DMoval Alef0, lebo Majlo nemal cas (robil dinnik Iluviel). Bolo to sice iba
chvila, ale bolo to zaujimave.  Alef0 vlastne uple improvizoval.

Na zaklade jeho DMovania a aj podla toho co neskor hovoril poskonceni session, som si vlastne uvedomil, ze nase hranie je svojim sposobom trochu nestandardne,
lebo hrame velmi volne a strasne sa zakecavame pri nepodstatnych veciach, a velmi sa zdrzujeme. Ale ide o to ze nas to takto bavi, asi sme si nato zvykli a vznika vela smiesnych situacii.
(zatial mi napadlo tolko)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun