HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presne tak. To nieje ako hrat BF2 alebo Dotu.
Tu by ti casom ti zivi ludia zacali liezt strasne na nervy!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale som obmedzeny :) kazdy nejak je.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Presne tak. To nieje ako hrat BF2 alebo Dotu.
Tu by ti casom ti zivi ludia zacali liezt strasne na nervy!


Aj Dota lezie na nervy, a dost :wink:   Ale zafislost je zafislost  :lol:

_________________
Run my pretty chicks of XP, run!


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus je taky nas bomberik...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Tucnym moderatorskym pismom vas prosim, aby ste sa nehadali, lebo nemate na com :-) *

Inak si tiez myslim, ze hrat RPG kazde dva dni (a to hocikde) by ma prestalo bavit. Ono to znie na prvy pohlad ako zabava, ale prejedlo by sa mi to velmi rychlo. Nehovoriac o case atd.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Because I shoot to kill,
And you know I always will,
I'm a Bomber!

:ikonka01:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak si lepsie precitas co som pisal tak si vsimnes ze ja som nevicital to ze nechce hrat kazdych 1-2 dni, ale to ostatne co napisal. ja osobne si myslim ze aj hranie 1 x tyzden je casto, optimum je podla mna 1az1,5 krat za dva tyzdne.
ja osobne by som tiez vzivote nehral 1-2x za tyzd.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze ty mi dokonca *vycitas* ze nechcem hravat v hlucnej krcme s nadmernym poctom hracov. good one!  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ty si to napisal akoby si nechcel nikdy hrat v takych podmienkach, a to mi pripada velmi obmedzene.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takto skaredo tu spamujete v threade ktory by mal byt o Zapisoch z hrania.
ts ts

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak som to aj myslel. v takych podmienkach sa RPG tak ako si ho ja predstavujem jednoducho hravat neda.

a ano hral som uz s takym poctom hracov a nebolo to prilis dobre hranie. a ano hral som aj v hlucnom prostredi a tiez to nebolo bohvieco.

Aljen napísal:
takto skaredo tu spamujete v threade ktory by mal byt o Zapisoch z hrania.
ts ts


jasne sorry. ( a to som novopeceny moderator  :oops: )

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zas v celku suhlasim s Aljenom... takze>

Na mestskej nastenke sme si precitali okrem kopy zbytocnosti a carbanic tri dolezitejsie veci - na severnom cintorine strasi{dal som si na ten dopis znacku, zaujimalo ma, ci tam na druhy den bude ina sprava, ked tu nevzhladnost zvesia, alebo nebude alebo tam bude stale ta ista...}, klastor malych ludi chce daco s nejakou zasielkou a vodca karavany nabera ostrahu na cestu do Bielej ciapky. Povedali sme si s Nyarom{zlodej}, ze nejake drobne navyse by sa mohli hodit, tak sa pozreme, co to chcu ti v tom klastore.

Hned sme tam sli, ziadnych malych ludi som nevidel, otvoril nam vratnik meter osemdesiat, zaviedol nas dnu, kde sme nasledovne stravili 20 minut v nejakej cakarni a potom v inej, kym nas pustili dnu k velkemu panovi... to som este nevidel, chlapik mal nad osemdesiat rokov, mozno o dost viac a bol uplne culy a hlavne mal okolo 2metre patnastcentimetrov ! Strasne by som sa chcel pozret, jak to v nom funguje... taky vysoki mutanti ziju tak do tridsiatky... mozno sa zdravo stravoval alebo co... tak nam porozpraval ze hladaju doprovod pre voz potravin do nejakeho ich vysunuteho pracoviska niekde 250 mil na sever a ze za cestu dostaneme 650 zlatakov... to sa mi nejak nezdalo, prrislo mi to dost... potom pripustil, ze cesta nemusi byt bezpecna, pred styrmi rokmi vraj zmizli az dva doprovody, a uspeli az na treti pokus... vravel ze ich vlci odniesli asi... no co, vlci mi tak nevadia... a privyrobok je to slusny... tak vravel ze sa mame zastavit o 2 dni, ze je viac zaujemcov...  

Potom sli sme do krcmy, kam v zapati dobehol Simso s nejakym trpaslikom celom v zeleze s velkou sekerou a velkym ostnatym stitom a ostnatou helmou a ostnatymi fuzami... napadlo ma ze si tym mozno daco kompenzuje... a vrevel nam, ze je to jeho kamarat... chvilu som nechapal, o co ide, potom nam trpo vyklopil, ze vypocul nejaky rozhovor o odmene na sorcerera a z rodinnych dovodov mu pomaha... nechcel povedat jake su to dovody... vvyzeralo to docela divne, ale Nyar vravel, ze sa nam moze hodit, tak co no...

potom si dakto vsimol, ze nas sleduje nejaky srandovny skaredy flegmaticky vyzerajuci chlapik... vlastne skor pocuva, a robil to dost napadne, tak sme sa ho opytali, co ho zaujima a on ze len stoji... nuz tak sme uznali jeho pravo na statie, zlodej k nemu prehovoril par vrelych slov ako to len on vie v takych tych inotajoch a sli sme do izby, nech mame trocha sukromia. Ani sme poriadne nesadli na postele, ked trpaslika osvietilo alebo co, otvoril dvere a za nimi ten skaredy chlapik. Jeho pravo na statie sme neuznali a poctili ho nasou podozrievavou spolocnostou... nebol schopny pricetne odpovedat na otazky, tak sme ho chceli proste vyhodit oknom, snad ho to potom prestane bavit a da pokoj... potom sa preriekol a zacalo to byt blbe... hned sa ho zbavit mi neprislo uplne najlepsi napad.

Tak som sa skocil opytat do klastora malych ludi, co je to za mnissky rad s takymi bledymi habitmi a natvrdlimi clenmi{medzicasom sme zistili ze je mnich, kradne z pola zito ked je hladny a v zime ze neje nic a ze zdrhol nedavno z klastora z rodinnych ci osobnych dovodov, nesom si isty, uz si to presne nepamatam...}, velky pan mi povedal ze ho pozna priam po mene a ze ho na nas nasadil aby zistil, co sme zac... a povedal nam ze si ho mozme zatial nechat, nechcel ho spat, a ze to bude nas spolocnik a ze vie pekne spievat a bude nam robit po ceste dobru naladu... tak ze ok, hej, sedi vec.

Vratil som, vylozil, co som dozvedel, mnicha sme pustili a rozmyslali, co s dvoma dnami... dohodli sme sa, ze sa pozreme co je s tym cinorinom, strasidlo som este nevidel. Nasli sme hrobnika, ktory bol opity a bledy, asi dlho stal a slacal si tvar a odkrvila sa mu hlava, divne sa pozeral a blabolil ze uz to strasi tri dni a vcera pochovavali zenu, daco zavilo, oni pustili truhlu, ta sa otvorila a zena nanho divne pozerala a mala modre oci... sak ked mala oci, tak sa musela dakam pozerat, nie ? asi je moc povercivy, lebo povedal ze s nami nepojde na cintorin, vravel ze ked sa to stalo, tak si uz nic viac nepamata a ze sa zobudil az doma v posteli...

tak sme sa tam isli pozret, nasli sme vykopany prazdny hrob, telo aj truhla prec... ta zena asi bola materinsky typ, zobrala odpadnuteho hrobnika, zaniesla ho domov, pekne ho prikryla, polaskala na celo, vratila sa na cintorin, odniesla si rakvu a zostala tam strasit na dialku... no preskumali sme hrob, nikde nic, tak ze sa vratime vecer a kukneme na to strasidlo.

Tak sme aj urobili, ked sme prisli, padla husta hmla a vrany{dve}krakali, dosli sme k hrobu a nasli sme kopu slapaji, ktore tam predtym neboli, obstupili sme hrob a pozreli, ci tam daco neni a sorcerer zrazu zletel dole... pri nom som si nebol isty, ci tam skocil aleboco, ale on vravel ze ho daco sotilo dole... jak sme ho sli vytahovat, Nyara zrazu daco chytilo za vlasy a zacalo tahat prec, tak sme ho chytili za nohy a on zacal nadavat... tak som ho pustil aj so sorcererom, trp ho nepustil... zahnal som sa palicou na miesto, kde mu to tahalo vlasy ale nic tam nebolo, trp potom chcel rezat vlasy, ale nepricetny zlodej vytasil rapir a zacal sa nim ohanat po vsetkom a vsetkych tak si to trp rozmyslel, dal som tam detedt magic a ... nic. Kurna, neznasam ked mi daco unika...

moje uvahy utal zlodejov rev{resp. vyssia hladina jeho revu}, spadol na zem a drzal si brucho a schulil sa do klbka... chvilu bolo ticho... potom sa trp a mnich natrepoali do hrobu, ze to idu omrknut zblizka{mnich skocil a trp si zaviazal lano o pomnik s nejakym latinskym menom syna a  vnuka, ktoreho mali pisatlia moc radi} , nic tam nenasli, tak ze idu von, trp zacal splhat... a stiahol na seba pomnik...

no... mozno nie tak uplne svojpomocne... a potom som len videl, jak sa trp drzi pomnika a ten pomaly levituje von z jamy... tak toto sa od neho musim naucit ! a potom sa preklopil a zavalil sa... zda sa, ze ten trik musi este dopilovat, hehehe... az potom sa ho odneho budem ucit. No vsetci mali dost, tak sme urychlene opustili cintorin a sli prespat do klastora do odblseneho utulku v klastore... nevyzeralo to na prvy pohlad moc lakavo, ale nakonec to bolo svojim sposobom pohodlne, nehovoriac o tom, ze mnisi osetrili zranenych, medzi ktorymi som nastastie nebol... aj nadprirodzene sily respektuju moju dostojnost !

Ostatni sa nasledujuci den a pol nanasledujuceho zotavovali, ja som si bol daco pozret v kniznici o lietajucich nahrobkoch a strasidlach vseobecne... dostal som sa len k nepriamym, alebo uplne skreslenym informaciam.... mnich vzdy rano vstaval a cvicil a behal okolo klastora a take veci... asi si neveri... nu coz, kazdy mame nieco, niekto ma o sebe nizku mienku a zdviha si ju velkymi svalami, mne sa napriklad nechce skoro vstavat...

O tie dva necele dni, sme zistili ze velky pan ma cely spionsky aparat a ze sme boli vybrani ako transporteri vozika my, trp vie voziky soferovat, tak sme ho nechali, nech sa predvedie a vyrazili sme... po styroch dnoch docela pokojneho studia svojich pisomnosti na voze som si urobil docela pohodlny pelech a v noci spal pekne v nom... asi najlepsie cestovanie jake som zatial podstupil... muka bola tvarna a nejake vrecka s mletymi {asi} bylinkami boli jak vankusik... sme zrazu zastali, comu som nevenoval pozornost, stali sme kazdu chvilu, ci cikpauza alebo trp daco skonil a somare sa zapreli...

Za chvilu som zaregistroval, ze sa s niekym bavia, tak som sa vyhrabal z pelechu, nechal kapitolu z lekcii divinacie "Preco nepotrebujeme dokazy" tak a co vidim, zena-*elf s nejakym zubatym psom... zacal som si opakovat, jak sa zosiela ta strela co pali a ma slusny dosah a hlavne trafa sama, a hoci to neni moj obor, naucil som sa ju schvalne, vyzerala uzitocne... no nebolo to treba, mala prijemny hlas jak vsetci zradcovia{cital som ze ti maju taky najsladsi... sak poznate to - usta ako med, rec ako balzam, v srdci jed, uskok a klam...}... to ma len tak napadlo... a bola mila a privetiva, povedala zlodejovi a mnichovi, ze sa jej snivalo ze zomru a ze nas chce doprovodit... potom povedala ze je druidka a ze sa tu vyzna a pozna skratku a ze videla orkov...

O druidoch som cital, neznasaju civilazaciu, robia obrady s malymi detmi a chcu znicit setko, co nevytvorila priroda... vravim si, clovek je priroda a to co vytvoril je zas len z prirody, takze je to priroda, ale oni su divni... asi chcu zomret ako posledne inteligentne tvory na zemi a nechat svet divej prirode... ale ja si na nich, aj na tych s peknym hlasom a na prvy pohlad nevinnou, priam panenskou schrankou dam bacha... aj druid je{od slovesa :to be:} len maso... a vraj je vegetarianka... mozno ze deti neberu ako masity pokrm, jak napr inde kde som bol nepovazuju rybie maso za maso... no nevadi, skvelo zapada do tohto uchylneho spolocenstva s tajnostkarskym zlodejom, narusenym sorcererom, malym trpazlikom, skaredym zaspatym mnichom... nejaka selma a skvelo kamuflujuci sa druid k nam len zapadnu... musim sa mat na pozore...

Zaviedla nas dakam do lesa, ze to je ta skratka, a trpaslik musel tlacit voz... z dobrej vole som ho povzbudzoval a jemu sa to nepacilo... dokonca mi vravel, ze mam tlacit ja... no to zrovna... ale aby som mu urobil radost, na chvilu som z neho zliezol... takzto to slo nejake dalsie tri dni, druidka zbadala dvoch orkov , ktori nas uz asi dlhsie sledovali... chvilu sme sa dohadovali, jak ich chytit ale nic sme nevymysleli a trp zase nebol s nicim spokojny, tak sme to nechali tak a rozbili sme tabor... vyzeralo na dazd, tak som siel spat pod voz namiesto nanho, nebolo to take dobre, ale keby prsalo, budem v suchu... a dostal som poslednu hliadku s mnichom... tak som sa pekne ulozil...

Zobudilo ma jak do mna niekto kope, tak som vstal a zacal sa sukat von z podvoza, ze je nacase vziat hliadku... a nechapal som, co sa sorcerer tak rozculuje a gestikuluje jak keby mal nejake krce v rukach... zrazu priletel nejaky ostep alebo co a potom mi doslo, ked sa trp dakam vyrutil, v zapati dobehli dvaja orkovia na ktorych skocil mnich{tesil som sa, jak bude s holymi rukami bojovat, lebo sa predtym strasne naparoval, ked sme mu ponukli ze mu prenajmeme zbran, ze take nepotrebuje} aj s vlkom, a mnich si neviedol tak zle... len potom zakopol a padol a dokopy nic nesprtavil.. asi mal len stastie... najblizsie mu zozeneme aspon nejaky padny klacek, nech nesaskuje a nesefuje a potom ho dakto rozseka...

Ja som sa rychlo skrcil za voz, nahodil svoju neviditelnu zbroj a potom som z dalekych nebeskych sfer povolal vznesene zviera, krasneho stavaca s ladnymi mimozemskymi krivkami, ktory smiteoval evil v jednom orkovi od zadu a poslal ho do... tam kam odchadyaju mrtve orky. Sorcerer spravil nejakeho skaredeho ohniveho demonickeho chrobaka... asi fungoval na rovnakom principe... pozrime sa, prejavil sa nam... aj so svojou temnou strankou... ale kvitujem, ze nezdrhol... az sa naucim drzat tu svojho skveleho nebeskeho pomocnika dlhsie ako len chvilku, tak vyzvem toho jeho obrieho horiaceho bruka na suboj a nepochybujem, ze moj skvely stavac s modrym prisvitom ho posle tam, kam odchadzaju porazene horiace insekty... a predtym sa stavim o par zlatakov, smozrejme...

No, zvladli sme to, celkom styria mrtvi orkovia, polomrtvy trpaslik, dosekany mnich a vlk, ktoremu nic nebolo aj keby som prisahal... teda sluboval, prisahat sa nema, ze ho aspon raz ten maly osklivec zeleny so sekerou zatal... no nic, v zapale boja som asi nevyhodnotil niektore akcie korektne... myslim, ze sa vyspim a  dobre najem, zasluzim si to... hm... orka som este nepitval...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este kebyze Iluviel daco napise o tom ako sa pozera na nasu sebranku

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Premazane. Do reportu boli dodane odseky. Prosim prosim nabuduce pisatela, aby ich pouzival, lebo aj oci si potrebuju pri citani oddychnut na nejakej medzere. Dakujem!*

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ha, no, pekne spravene, alefo... pokusim nabuduce teda s odsekmi.

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 137 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun