HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 38 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a.k.a. Mountain Witch chez Peekay

Hra je o skupine roninov, ktorí sa vydávajú na poslednú zúfalú púť svojich bezútešných existencií... a iba od jej výsledku závisí, či im bude dovolené v existencii pokračovať, alebo hanebne zhynú bez cti, ich zmrznuté mŕtvoly naveky pochované pod snehmi hory Fuji.

Nebudem sa tu rozširovať o pravidlách či bližších podrobnostiach settingu, takéto veci radšej riešim osobne. Takže teraz organizačne:

Predbežne prejavili záujem:

  • Quicci
  • Aljen
  • Ozzy
  • Odin
  • Illuviel (technická poznámka - všetky postavy sú mužské - ber to ako karmickú odplatu za Best Friends ;))
  • <empty slot>

Možné termíny pre jednotlivé sedenia
Z týchto potrebujeme vybrať aspoň štyri, ktoré všetci zvládajú... inak to nemá zmysel (resp. ak bude dohode niekto prekážať, bude vymenený). Bolo by dobré, ak by medzi jednotlivými sedeniami ubehlo medzi dvomi a piatimi dňami (vrátane), max. týždeň. Trvanie jednotlivých sedení orientačne 3 hodiny (v prípade pracovných dní pravdepodobne 19.00 - 22.30), jedinou možnou výnimkou prípadné finále, ak by bolo cez víkend (chcem mať čas si pohovoriť o odohratej hre - čo sa vám páčilo, čo sa nepáčilo, prípadné silné zážitky atď). Uvedomujem si, že je to dosť časovo náročný model, ale iný mi nevyhovuje z hľadiska toho, čo od hry očakávam (a druh zážitku, ktorý sa budem snažiť sprostredkovať). Navyše ide o relatívne krátkodobú záležitosť, takže sa to snáď bude dať prežiť.

Ak vám tento model (alebo v horšom prípade navrhované dátumy) nevyhovuje, dajte príležitosť iným záujemcom. Neplánujem zomrieť, ešte určite budem robiť MW aj v budúcnosti.

Nasleduje zoznam pre mňa schodných termínov:
  • Február: 11., 13., 15., 18., 20., 23., 25., 27., 29.
  • Marec: 3., 7., 8., 10., 12., 17., 19., 21.


Poprosím každého záujemcu, aby vyznačil termíny, ktoré sú pre neho schodné. Ja sa na to pozriem (rozumej: nakŕmim to do excelu :lol:) a uvidí sa.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozem februar

11 13 18 (zrejme aj 25) 27 29

marec 3 7 8 10 12 17 19 21 tam zatial nic nemam

_________________
Blep


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cas na MW si viem zariadit

# Február: 11., 13., 15., 18., 20., 23.
# Marec: 3., 10., 12., 17., 19., 21.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z mojej strany: feb: 11 13 15 ( hoci to bolo trochu problemove ), 25  27 29 ( hoci zas len s trochou snahy )
Mar: 3 7 8 ( mozno ), 10 12 17 19

To je tak vsetko, co viem doteraz a nepredpokladam nejake velke zmeny. V pripade, ze by nejake boli, dam vediet cca tyzden vopred.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedze chodim na english tak pondelky a stredy su u mna obsadene.
Prinajhorsom by som nejaku english vynechal ak by sa inak nedalo.  Ale nerad by som vynechaval viac za sebou. Dal som ich ze vtedy mozem, nech je viac moznosti

z ponuknutych terminov

februar: 13., 15., 18., 20., 23., 25., 27., 29.

marec: 3., 7., 8., 10., 12., 17., 19., 21.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, ja by som sa pridal, a casovo vzdy, ja by som skor dal vediet dopredu ci nemozem alebo tak, ale dlhodobo mam stale cas :D

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, este cakame na feedback od slecny, a potom sa uvidi. Zatial to ale vyzera celkom nadejne (len chudak Aljen to trochu kazi).

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze ja mozem LEN v tychto terminoch, v ostatnych dnoch si to inak zariadit neviem:

februar: 11., 12., 13., 16., 17., 26., 27., 28., 29.

marec: zatial mam volne vsetko, ale to preto, ze som z roboty na marec este nedostala timesheet takze to sa urcite zmeni  :(

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No vyborne... tak mi prave zavolali policajti, ze ma predvolavaju na 25.2. vecer.

Crap... one less evening to play in.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
13. okrsok? :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm... uz teraz to vyzera, ze tito piati ludia sa nevedia rozumne vykombit, takze budem musiet niekoho odlozit na neskor. Cize este su miesta - ak mate niekto zaujem, kludne napiste rovno dni, ktore mozete.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este otazka na vsetkych: budeme ludi prisposobovat casu alebo cas ludom?


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Odin napísal:
Este otazka na vsetkych: budeme ludi prisposobovat casu alebo cas ludom?


Kombinacia oboch. Kedze ale predpokladam, ze aj v buducnosti budem este robit MW, nemam problemy s tym niekoho zo zostavy vyhodit. Specialne s tebou Odin to vyzera asi az na marcovy beh (teraz mas malo casu, ale v rozpati 10.3. - 19.3. mas suvisly blok). Illuviel velmi podobne.

Realne fungujem tak, ze som preferencie nakrmil do Excelu, a teraz hladam takych pat riadkov, aby v nich mali rovnake stlpce vsade "mozem".

Ked ma clovek to spravne vybavenie, je to pomerne easy.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK.

Tak som to cele zhodnotil, zamyslel sa, a tu je vysledok:

Mountain Witch a la PK, februarovy beh

Ucastnici:

  • Alef0
  • Quicci
  • Vir_us
  • Venus
  • Wlad
  • Odin

(vsetkym ostatnym zaujemcom, na ktorych sa tento krat nedostalo, sa ospravedlnujem, a ako utechu ponukam slub, ze bude MW aj v buducnosti :D)

Terminy hrania:

  • Pondelok 11.2. o 18:30: Pravidla, zanrove kriteria, tvorba postav, Prve Dejstvo
  • Streda 13.2. o 18.30: Druhe Dejstvo
  • Pondelok 18.2. o 18:30: Tretie Dejstvo
  • Sobota 23.2. o 16:00: Stvrte Dejstvo, Dramaticke Finale™, zhodnotenie hry, sampanske a kaviar


Sobota v skutocnosti zavisi od toho, ako sa nam bude darit na predoslych sedeniach - ak by sme mali este vela materialu na pokrytie a mali by ste cas, mozno to posunieme. Na druhu stranu, ak bude uz ku koncu tretieho dejstva skoro vsetko vyriesene, nemame dovod to prilis silit.

(co sa miesta hrania tyka, tak tymto otvaram volnu diskusiu, ale ja by som navrhoval my favorite pizzeriu v Ruzinove, kde je dobre jedlo, ziadne radio, a kofola stoji 20 Sk ;) )

Pozor, opakujem! Zaciname uz tento pondelok!

Ak by ste sa chceli nahodou nejakym sposobom pripravit na hru, precitajte si Book of Five Rings od Myiamota Musashiho. Trochu vam to priblizi ton, do ktoreho chcem hru smerovat. Velkym plusom je taktiez pripadna znalost Kurosawovych samurajskych filmov (Sedem Samurajov, Yojimbo, Sanjuro,...)* ci knihy Shogun od Jamesa Clavella.

Ak ste teraz vydeseni, pretoze cely predosly odstavec vam nic nehovori, zhlboka dychajte. Ja budem pred hrou aj tak zhrnat vsetko podstatne, a spolu to urcite zvladneme ;)


* mozem zapozicat, popripade su k dispozicii v Lacnej Knihe na Obchodnej a Kamennom namesti za sokujucich 119 Sk

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Naposledy upravil Peekay dňa Št. 07. Feb 2008, 15:00, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Odin napísal:
Ked som sa pozrel na tebou navrhovane terminy, tak mi nejak uslo, ako do toho nezapadam. Takze v pripade nutnosti nahradnika net problema.


Podla mojich zaznamov (a tvojho postu) nemozes 18.2. ani 23.2. Ak bola tato informacia nepresna, ospravedlnujem sa a pisem si ta ako nahradnika.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 38 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun