HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 187 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ten pojem aj vznikol. Ked jeden poloobor fighter zlikvidoval sam lovecku svorku thri-kreenov
:lol:

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Ked jeden poloobor fighter zlikvidoval sam lovecku svorku thri-kreenov
:lol:


Nieco mi hovori, ze v tom asi zohral svoju ulohu Whirlwind Attack a/alebo Great Cleave :D

------------------------------------------------------------

Next Session: Utorok 17.6.2008 18:00

(predpokladana napln - doladenie postav, backgroundy a ak Elementy daju, snad by sa mozno uz aj zacat hrat mohlo)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tu su obrazky niektorych zbrani, http://webhome.idirect.com/~rpblack/ds/dsweap.htm , skoda, moj swatter som tam zatial nenasiel


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Len velmi nerad som poslom zlych sprav, ale nebolo mi dovolene hrat s vami v utorok... to ze mam v stredu skusku o 8 am je dovod preco mi moja rodicovska zlozka zakazala ist von....
Dufam ze som vam velmi neprekazil plany...

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je uuplne super, pretoze v utorok nehram ani ja :)))

Zacina sa plazovovolejbalova sezona takze utorky uz nemam RPG free dni.
Takze by sme mohli hrat v stredu :)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
proti strede osobne nic nemam

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja tiez nie


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZMENA:

Next Session: Streda 18.6.2008 18:00

(napln ostava, handouty o mestach asi nestihnem vyrobit, pretoze nas prave osvietili novym deadlinom)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weol, polobor bojovnik
Život:
Bol som otrok, takmer od narodenia. Moju dedninu vypálili alebo zotročili, tak ako mnoho iných polobrých
dedín. Čo sa skutočne stalo s mojou dedinou a kde sa presne nachadzala som sa nikdy nedozvedel. Moji
majitelia mi dali aj meno: Gomb. Predávali ma, kupovali a zase predávali. Ako otrok som robil rôzne práce,
ale väčšinou robil stážnika, takže som dostal formálny bojovnícky výcvik.
Nad svojou situáciou som sa zo začiatku vôbec nezamýšlal, ale neskôr som začal uvažovať nad
tým prečo existujú otroci a slobodný. Keď som o tom hovoril s inými polobrami, tak to vôbec nechápali,
oni vždy bezmyšlienkovite poslúchali svojich pánov, a vpodstate si ani neuvedomovali, že
možno práve oni vyvraždili ich rodiny. Nevedel som pochopiť, prečo sú moji súkmeňovci takí obmedzení a naivní.

Časom som sa stal ochrancom karaván, slúžil som rôznym pánom, až jedného dňa ma predali staručkému
obchodníkovi. Sprevadzal som jeho karávanu a ochraňoval som ju. Bol to veľmi múdry muž, volal sa Elwing Weolmar.
Cenil si moju prácu a časom si ma začal vážiť, často sa so mnou rozprával o rôznych veciach. Nechoval
sa ku mne ako k otrokovi, bral ma ako seberovného. Vďaka nemu som sa veľa naučil a pochopil, napríklad aj
to, že otokárstvo je určitým spôsobom nespravodlivé.

Jedného dňa večer si ma zavolal do stanu a povedal, že sa rozhodol dať mi slobodu. Povedal, že som
trochu iný ako ostatní polobry a že mám byť na to hrdý. Od vtedy som slobodný a vten večer som sa
aj rozhodol zmeniť si meno, už sa nebudem volať Gomb, ale Weol, podobne ako moj bývali pán.
Po určitej dobe mi Elwing povedal, že odchádza ďaleko aj so svojou karavánou, že si musí vybaviť niečo tajné.
Rozlúčili sme sa a každý išiel svojou cestou. Potom som ešte nejaký čas pomáhal karavánam.

Aký som?
Ako ostatní polobry, ale trochu iný. Mávam výkyvy nálady, ale nie až také veľké, raz za čas mám dni keď
som mrzutý a flegmatický. Som oveľa samostatnejší ako ostatní polobry a som oveľa múdrejší. Ale mnohí
si aj tak myslia, že som hlúpy, lebo som polobor, čo rád zneužívam aby som ich zosmiešnil, urazil
alebo zastrašil.
K ľuďom sa chovám, tak ako sa chovaju oni ku mne, ak sú priateľský, tak som priateľský, ak sú
nepriateľský, tak som nepriateľský.
Mojim cieľom je aby polobry pochopili svoje postavenie, aby pochopili, že nemusia byť otrokmi. Mojim
snom je aby viacerí otroci, nielen polobry, pochopili, že ich páni si ich musia vážiť. Preto sa snažím
často hovoriť s polobrami alebo inými otrokmi. Nenávidim otrokárov, ktorí berú svojich otrokov len ako predmet,
s ktorým si môžu robiť čo sa im zachce. Ak pomáham karavánam, tak len tým, ktoré patria otrokárom
,ktorí si aspoň trochu vážia svojich otrokov.
Ďalšou mojou túžbou je aby som opäť stretol starého Elwinga. Hovoril, že sa si vráti, ale nevedel kedy.
Ak by sa dlho nevracal, tak ho pôjdem asi hľadať. Horšie je, že mi nechcel povedať kam vlastne ide.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dodatky uvadzam, inak ok.

Majo napísal:
Weol, polobor bojovnik
Život:
Časom som sa stal ochrancom karaván, slúžil som rôznym pánom, až jedného dňa ma predali staručkému
obchodníkovi. Sprevadzal som jeho karávanu a ochraňoval som ju. Bol to veľmi múdry muž, volal sa Elwing Weolmar.


A bol obchodnikom z Tyru, clenom Gildy Vordon.

Majo napísal:
Potom som ešte nejaký čas pomáhal karavánam.


...az ma klukate cesty pustou zaviedli do mesta Urik, pred jeho hrde zlte hradby.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok. Diki. :)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jared Reynii - Fighter/Psion

Jared sa narodil pred dvadsiatimi rokmi v zrejme najzapadnutejsej stvrti Uriku, v *. Jeho matkou bola elfia prostitutka Zanza ktora obsluhovala hlavne strazcov prechadzajucich karavan. Bola aj na elfku dost pekna a tak patrila v bordeloch skor nizsej triedy, medzi drahsie a lepsie postavene zamestnankyne na com malo ciastocne podiel aj jej pragmaticke obchodnicke citenie a schopnost vyuzit prilezitost. Jaredovym otcom bol zrejme nejaky neznamy velitel strazi karavany, miestny obchodnik alebo slobodny gladiator prenajaty jednou z mnohych stajni v Uriku. Jaredovu matku to vsak nikdy nejak zvlast nezaujimalo a dieta si nechala skor z rozmaru alebo z akejsi neurcitej nadeje ze sa o nu raz syn postara ked uz nebude moct vykonavat svoje remeslo.

Avsak stastie sa na nu usmialo skor. Rok po Jaredovom narodeni si ju totiz vybral za zenu isty miestny a evidentne trochu blaznivy majitel mensej karavannej spolocnosti Warius Reynii. Dokonca dal Jaredovi svoje meno - cize ho prijal za svojho adoptivneho syna a potencionalneho dedica. S Wariusovimi financiami a Zanzinmi skusenostami sa im podarilo vybudovat novy dom rozkosi. Tentokrat vsak uz v nom Zanza nepracovala ale ho viedla ako bordelmama a zrejme aj vdaka tomu sa podniku dobre darilo.

Spolu s manzelom mala casom dalsie štyri deti: Kytris, Jarmeila, Warius junior a Ismel. Zvesti o tom ze je manzel neplodny sa sice okolo domu Reyniovcov obsmietali este dlho, ale nad podobnymi vecami sa nikto neodvazoval prilis nahlas spekulovat. Warius mal totiz po ruke viacerych poloobrov ako ochrancov a nevahal ich pouzit proti ludom co sa mu znepacili. Deti bez vahania prijal za vlastne. Pozicia Jareda sa vsak s kazdym narodenym nevlastnym surodencom zhorsovala. Jeho matka ho videla ako pripomienku svojej minulosti, nevlastni surodenci ako niekoho kto medzi nich nepatri a otcim ho chvilami mlatil za kazdu malickost a chvilami ho ucil co vedel (vykyvy jeho nalad boli uplne nevyspytatelne). Aj preto vacsinu casu travil s otcovimi zamestnancami a otrokmi. Uz ako 7 rocny isiel prvykrat s karavanou do Draju a neskor bol castym clenom otcovych karavan. Ten Jareda pustal velmi rad, priam ho vzdy k tomu ponukal - dufal totiz ze sa raz na podobnej ceste strati ako sa clenom karavanam neraz stavalo a on bude mat o nezelaneho syna menej. A tak sa Jared naucil tu nieco o zbraniach a brneniach a tam zase o pustnych nebezpecenstvach. V neposlednom rade nazbieral vela skusenosti o ludoch, ich povahach a modeloch spravania co sa mu v buducnosti este velmi zislo.

Takto travil svoju mladost Jared Reynii a to az do nestastnej udalosti ked v krcmovej bitke zabil syna jedneho z templarov. Ci to bola sebeobrana alebo nie nebolo podstatne. Teplar Jooshan Burr pozadoval okamzity trest smrti. Aj by sa tak ihned stalo ak by Jaredov nevlastny otec nemal jednu zo svojich mala svetlejsich chvil a nezapojil do zachrany nevlastneho syna vsetky zdroje. Pomocou dalsich templarov sa mu podarilo znizit trest na stratu pozicie slobodneho mestana a osud gladiatora v Urickej arene v jednej z najtvrdsich stajni. A tak Jared, ktory prave dovrsil 15 rokov, zrazu stal v arene zoci voci jednemu z najobavanejsich gladiatorov: poloobrovi Geriantovi zvanemu Nesmrtelny. Bolo mu jasne ze sa Burr postaral aby tento boj neprezil a aby zomrel nejakou velmi neprijemnou smrtou. A bol k tomu blizko. Geriant ktory sa chcel zavdacit svojmu patronovi Burrovi nevahal a hned prvym utokom neskuseneho jareda odzbrojil. Dalsi boj uz vyzeral viac ako len pohravanie macky s mysou. Jared po par minutach krvacal z mnohych ran, niektore koncatiny mal zmrzacene a tvar roztlcenu na nepoznanie. Vo chvili ked bezvladne klacal pred zurivym gladiatorom so zdvihnutym obojrucnym macahuitlom nad hlavou bolo vsetkym jasne ze je s nim koniec. Ale nestalo sa tak. Vo chvili ked uz uz mal dopadnut smrtiaci uder zrazu dovtedy nevladny Jared pozrel jedinym zostavajucim okom do poloobrovej tvare a celu arenu naplnila citelna psionicka vlna. Geriant sa zapotacal a namiesto toho aby dorazil jareda zrazu otocil vlastny mec proti sebe a mohutnym sekom si takmer oddelil hlavu od tela. Jared zamrel, divaci v soku piskali a burili sa a na scenu sa zenuci templari nevestili nic dobre. Dav uz preliezal zabrany a ocividne chcel Jareda roztrhat na kusy za to ze zabil ich oblubeneho hrdinu areny. Vasne davu urcite rozburili aj nemale prehrate sumy penazi, ktore na Gerianta vacsina z nich stavila v nadeji istej vyhry. Templari rukovatami zbrani a niekedy aj ich ostrim zjednali poriadok a rozkazali otrokom aby bezvladne Jaredovo telo odniesli z krvaveho piesku areny prec.

Ked sa Jared po prebudeni rozhliadol okolo seba nebol v spinavych kutoch gladiatorskej ubytovne-vazenia, ale v cistej miestnosti a bohatym vybavenim. Na stole lezalo dostatok jedla a vody, jeho rany boli vyliecene - evidentne magicky a pri posteli na stoliku lezal zvonec s ruckou. Jared dlho nerozmyslal a vrhol sa na chutne jedlo ake dovtedy ani nevidel. Ked sa po case zasytil, ba az prepchal dobrot, opat zaspal. Tentokrat vsak nespal dlho. Z prijemneho sna ho vytrhlo hrube zatrasenie a ked otvoril oci videl vokol seba niekolko muzov s tetovanim otrokov a zahalenu postavu obdalec. Ta bez vahania presla rovno k reci: "Tvoj cin nezostal nepovsimnuty a tak ti sam Velky Hamanu daroval dalsiu moznost. Vyber si. Bud pojdes naspat do areny a k davu co ta tuzi zlyncovat alebo sa stanes jednym z ochrancov samotneho Boha a budes vykonavat moje rozkazy s absolutnou presnostou nech budu akekolvek.". A Jared nevahal.
Nasledujuce roky ako novy clen Tajnej policie Uriku bol v uceni u majstrov psionikov ktori dalej rozvili jeho vrodeny psionicky talent - telepata. Nejeden nepriatel mesta skoncil na hranici alebo v arene ked mu Jared svojimi schopnostami precital buricske myslienky. Po piatich rokoch vsak toho uz zacinal mat dost. Aj ked bol zvyknuty na tvrdy zivot odmalicka, nedokazal uz viac posielat na smrt beznych ludi, ktori sa precinili len malym zlocinom a z ktorych templarska inkvizicia vytiahla priznanie. Ked ho teda oslovila vznikajuca bunka odporu proti sorcerer-kingovi, nevahal a pridal sa k nej. Psionikou a magiou mu zmenili tvár a s ukradnutym psionickym artefaktom zacal svoju novu karieru.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa St. 18. Jún 2008, 15:53, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen - Moze byt. Kedze si psionicky artefakt z poslednej vety nespecifikoval, vymyslim ti daco ja.

(priprav sa na nieco primerane hnusne)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presne s tym som aj pocital :D

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedze zrejme nikto nerezervoval kotolnu tak som tam zavolal.

A ak by som tam uz neprechlastal par tisic a to nielen pri RPG a ak by nepoznali po hlase tak neamme miesto.
Ale pre mna ako stamgasta vraj spravia jeden stol v nefajciarovi.
;)

Takze o 1800
a snazte sa spravit nejaky ucet abstinenti!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 187 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun