HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 187 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
a snazte sa spravit nejaky ucet abstinenti!


Ja sice nepijem, ale velmi dobre vies, ze ucet mavame rovnaky... zeriem totiz ako maly cirkus!

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vcera sa mi to pacilo, clean mind trik je super :)
Dufam ze aj nabuduce budeme moct hrat nejake nepodstatne NPCka vo chvilach ked budeme rozdeleni.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som zo sessnu moc nadseny nebol. ale urcite si myslim ze casom to bude lepsie


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To bude tym, ze som zvolil ako metodu davania dokopy prave karavanu. Co spravilo to, ze ty si nemal prilis challenge (resp. mohol si mat, ale si ich odignoroval, co akceptujem, kedze to bola tvoja volba).

Ono davanie dokopy je vo vseobecnosti take pochybne, ak to ma vyzniet aspon trochu uveritelne. To sa este chlapci pripravte na trochu kolajniciek...

(Poiuxa s Virusom poprosim, aby volnou formou spisali dohodnute backgroundy a capli ich sem)

---------------------------

Next Session: streda 25.6.2008 18:00

(predpokladana napln: Ze Plot!)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Postoj, chvíľa, si krásna... takto nezvyčajne reagoval na nezvyčajne plný žalúdok Winston, keď sa mu šťastnou náhodou podarilo chytiť mláďa veľkej močiarnej korytnačky. Mláďatá nie sú ešte také nebezpečné a hlavne sa nevedia ešte tak dobre ukrývať ako starší ich druhu... svojou mocou sa mu podarilo vyčistiť vodu z močiara a dokonca očistiť a opraviť nešetrným životom posledných týždňov poznačené šaty... hmmm, to bol slastný pocit... postoj, chvíľa... aj sa trochu zahanbil, že použil slová ním tak uctievanej básne na niečo tak prízemné ako je plné brucho, dosť vody a tieň nad hlavou, keď tie slová vo svojom pôvodnom kontexte mali vyjadrovať taje hlbokých, neuchopiteľných citov ľudského metauniverza... ale naozaj len na chvíľu, veď kto má dnes čas zaoberať sa zbytočnosťami ako je poézia a podobné veci ? Hádam len niekoľko bohatých a výstredných (schválne som nespomenul bohatých a mocných, mocní majú iné záľuby a bard má pre nich všelijakú, len nie umeleckú hodnotu...), prípadne mladých a dostatočne zabezpečených, ako som bol ja... dnes mi to príde ako život niekoho úplne iného, aj keď stále funguje ako dôkaz proti ľuďom, ktorý tvrdia, že príjemný a spokojný život na tomto svete čestný človek jednoducho mať nemôže, pretože ten môj bol predtým presne taký... V tom mojom dnes v prvom rade ide o to prežiť... no, myslím že nejaké škrupule mi ešte zostali, asi by som nezabil deti a nezjedol ich, aj keby som bol neviem ako hladný... dokonca aj prašiví neľudia majú niekedy pravdu, konkrétne keď sa ľuďom vysmievajú, že sa ničia navzájom miesto aby sa zomkli...
A takto nejak trávil Winston dni posledných už skoro dvoch mesiacov... mohlo by sa zdať, že sa jedná o nejakého výstredného boháča, ktorý sa rád počúva a nemá celý deň nič na práci, len sa váľať, polihovať a občas zašomrať na stravu... pravda bola taká, že Winston cez deň nemohol nič robiť, ak len nechcel, aby ho lapili templári a skončil ktovie ako (vlastne bola jeho predstava docela jasná, hoci bola cesta k výsledku tej predstavy neurčitá-totiž mŕtvy)... vychádzal až za šera, aby si zohnal niečo na jedenie, buď ukradol nejaké citróny alebo mangá z plantáží (nie mestských, k tým nebola šanca sa dostať, ale pár súkromníkov chcelo asi ušetriť a tak si zriadili malé sady aj mimo oblasť bedlivej ostrahy jedla, a že tá je fanatickejšia hádam jak ostraha vnútorného okruhu hraníc...), narazil na bobuľové kre s fialovými listami(zistil, že bobule sú síce jedovaté, ale do cela šťavnaté a príjemne kyslasté, a keď sa jed spomalí na viac ako 12 hodín, tak jeho sila už pre človeka, ktorý váži skoro 110 kg, nie je nebezpečná) alebo sa mu podarilo chytiť rybu(chytiť nie je to správne slovo, zvyčajne čakal na plytčine, a keď zazrel dostatočne veľkú, použil moc, ktorá mu mala slúžiť pre väčšiu slávu Zeme a kamenný pilier vyrazivší z pod nič netušiaceho tvora ukončil jeho rybiu existenciu... a predĺžil tú jeho. Nebolo to moc efektívne, pretože z ryby nezostalo príliš moc, aj preto, že ten trik, ako ho pre nedostatok výrazov Winston v duchu volal, bol určený na obranu pred veľkými hmyzoidmi s mäkšou spodnou časťou tela, ale fungovalo to a pokusy s heating lustom nefungovali a po spôsob kritické zranenie mala ryba hnusnú chuť). To bol ten jednoduchší spôsob, alebo sa niečomu nepodarilo zožrať ho a tak mal čo jesť on, a zatiaľ mal, ako vravia Uričania, jak z Tyru šťastie... myslím, že obyvatelia Tyru to hovoria presne naopak, kto vie prečo... o minulosti Winston moc nerozpráva, možno spomienky doprevádza príliš veľká bolesť, možno sa hanbí za tak bezstarostný život, jediné, čo sa vie naisto je, že pred svojou „premenou“, ako nazýva dobu pred uzavretím zmluvy so Zemou, bol starostom malebnej dedinky kdesi na juhovýchode, ktorá sa tešila vďaka chovu pštrosov a výrobe skvelého porcelánu ochrane mesta XXX (neviem to priestorovo ani tematicky zasadiť)... po ničivom zemetrasení a závale, počas ktorého prešiel „premenou“, viedol preživších smerom k Uriku, keďže ich novovzniknuté kaňony odrezali od jedinej bezpečnej cesty do domovského mesta a cez púšť sa kôli jej nástrahám a hlavne kôli prašivým púštnym elfím démonom, ktorým tá časť „patrila“ neodvážili ísť... šťastie im prialo a Winston aj vďaka novonadobudnutej moci bol schopný doviesť veľkú časť až na hranice Uriku... a práve keď si úľavne vydýchol pri pohľade na močiare obkolesujúce Urik, ktoré zazrel v diaľke, prišla tzv. „druhá premena“. Urická armáda bezdôvodne zmasakrovala všetkých preživších... nedali im najmenšiu šancu... sám Winston prežil len preto, že ho pre veľkú srandu a nabudenie tej „správnej nálady pred bitkou“ hneď na počiatku, keď naivne vyšiel urickým naproti ako vyjednávač pre pobavenie zahnali do močiara a keď beznádejne zapadol strieľali doňho šípmi na chytanie žvých vtákov s tupým guľovým koncom... táto nevýslovná krutosť a bezcitná neľudskosť Winstona najprv omráčila, a nebyť jeho až nadprirodzenej regenerácii a Zemi, ktorá mu dala moc dýchať pod sebou, stretlo by ho presne to, čo urickí predpokladali, že ho stretlo... nenávisť, ktorá ho vypaľuje do biela vždy, keď si na to spomenie je priamym kontrastom k jeho až apatickej ľahostajnosti, ktorá naňho doliehala ešte dlho po tom dni... keď sa mu nakoniec podarilo vyhrabať, bolo po všetkom... prišlo mu nepoctivé, že on jediný prežil... odvtedy je jeho jediným cieľom pomstiť sa všetkým, ktorí s tým mali niečo spoločné... odvtedy striehne na každú príležitosť, ale nie je blázon, aby sa niečo pokúšal proti pravidelným hliadkam, a zatiaľ mal príležitosť len raz, tesne po „bitke“, boli to asi žoldnieri v službách mesta, a boli dvaja, asi sa šli pozrieť, či regulérna armáda po sebe niečo užitočného nenechala... posledné, čo zažili, bolo, že sa im znenazdania pod nohami otvorila zem a do jamy, ktorá sa začala pomaly zasypávať za nimi skočila šialene ryčiaca postava zahalená v rozodratých špinavých páchnucich zakrvavených šatoch s kyjom v ruke... tak prišiel Winston k aspoň trochu schopnému oblečeniu, obojručnému macahuitlu, ktorý si odvtedy zamiloval a svojim skvelým sandálom z kože niečoho veľmi pohodlného a koženému brneniu. Ďalšia podobná situácia sa mu žiaľ nenaskytla, ale Winston sa za ten čas, a rybárčenie a schovávanie sa pred hliadkami mu výrazne pomohlo, naučil trpezlivosti. No a odvtedy sa venuje prežitiu, pilovaniu svojho umenia przniť a improvizovať s mocou Zeme a pred denným spánkom svojim úvahám...


meno: Winston
rasa: človek
charakteristiky: 193 cm vysoký a 110 kg ťažký muž, ale na svoju váhu nevyzerá, príroda k nemu bola štedrá, ako to len príroda na tomto svete vie, takže sa nikdy na svoje fyzické ani psychcké schopnoisti nemohol sťažovať, krátke čierne vlasy, čierne oči a snedá pleť dotvárajú jeho zaujímavý a pomerne príjemný počerný vzhľad, obľúbená farba biela, a biely kus látky, ktorý nosí omotaný okolo hlavy aby nedostal úpal, s jeho smahnutou pokožkou mierne kontarstuje...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
rezervol niekto kotolnu?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a na to sa teraz myslii??

esteze mate vo svojich radoch stamgasta ktory ju rezervoval uz v pondelok
:P

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa to dnes lubilo. Aj ked sme nestihli moc plotu (zase sme zacali okolo osmej mam dojem), vidim v tom nieco ako zadrzanie dychu pred uderom blesku :)
Plno nadejnych plotovych NPC sa objavilo a aj mysteriozny cudzinec na streche prispel svojim dielom ku carnage.

Poloobor so splatterom je strasna imba. bolo to priam nechutnee :D

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skoda, ze otrhanec neutiekol, bola to celkom zaujimava postavicka.

Nevadi, aspon bude sudny proces za niekolkonasobnu vrazdu zaujimavejsi :P

Next Session: streda 6. augusta, 18:00

(ak dobre ratam a nepoplietol som, co ste hovorili o dovolenkach)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vcerajsia seson bola lepsia ako minula, ale stale tam bolo dost veci, ktore sa mi nepacili. Zase som hodinu a pol nic nerobil lebo moja postava sa nenachadzala v deji. Ja ako Dm by som nieco take nikdy neurobil.
Tiez mam pocit ze tie sesny sa velmi podobaju na sesny s Cerebrom alebo Majlom. Tiez toho prechadzame za seson velmi malo a motivacia postav sa zatial nerozobera. Nejak moc mi to nevadi, ale cakal som, ze to bude trochu ine.

Snad moja kritika nebude brana v zlom. To co som napisal, som napisal, lebo ma ta sesn zaujima. Keby ma nezaujimala, tak nenapisem nic a kaslem na to.

Skoda, ze nase letne harmonogramy sa nedaju skorigovat a ze dalsia seson bude az v auguste. Bolo by super keby sme obdobie, kym nebudeme komletny, vyplnili nejakymi oneshotmi. Od 7. jula bude v Ba aj moj kamos kulik. Hovoril, ze by s nami rad nieco zahral. Mal by byt k dispozicii cele leto. Je to v pohode tipek, ktoreho poznam od zakladky.

Tiez mi napada, ze je skoda, ze sme sa zatial nedohodli na ziadnej letnej rpg chate. Zatiak to vypada, ze s toho asi nic nebude. Keby s toho nieco bolo, tak by to bolo super.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Vcerajsia seson bola lepsia ako minula, ale stale tam bolo dost veci, ktore sa mi nepacili.


Suhlasim. Ako jednu z takych veci by som uviedol neskory zaciatok.

Majo napísal:
Zase som hodinu a pol nic nerobil lebo moja postava sa nenachadzala v deji.


A koho je to chyba?

"Mas nejaku specialnu agendu, alebo chces v krcme len tak sediet?"
"Nemam."

Naco som ti este hodil do nosa dva pomerne obvious plot hooky, ktore si s usmevom odignoroval. Tak potom sa ale moj zlaty nemozes stazovat, ze sa "nenachadzas v deji". Kedze vas nechcem za rucicku viest predpripravenym pribehom (a.k.a. railroading), tak "dej" neexistuje ako nejaka samostatna entita, v ktorej moze byt postava vnutri alebo vonku. Dej je totiz tvoreny cinmi jednotlivych postav. No a ked ty nic nerobis, tak potom dej nebude obsahovat tvoje ciny. Zda sa ti to nelogicke?

Majo napísal:
Ja ako Dm by som nieco take nikdy neurobil.


To je v poriadku, ja by som ako DM tiez nikdy neurobil niektore veci, ktore si ty robil s velkym nadsenim. Z casti ide o odlisnost stylu ako takeho, z casti o druh hry, ktory z toho chcem mat.

Majo napísal:
Tiez mam pocit ze tie sesny sa velmi podobaju na sesny s Cerebrom alebo Majlom. Tiez toho prechadzame za seson velmi malo a motivacia postav sa zatial nerozobera. Nejak moc mi to nevadi, ale cakal som, ze to bude trochu ine.


Opat - nemozes pasivne sediet a cakat, ze sa udeje zazrak. Vzhladom na to, ako je DnD stavane, ti mozem prezentovat prilezitosti, ale chytit sa ich (a vdychnut temam zivot) musis ty sam. Bol si napriklad v karavane plnej otrokov... a z tvojej strany som nezaregistroval ani len iskierku zaujmu o takuto temu. V momente, ako by si sa napriklad spytal, v akych podmienkach su drzani otroci vo vagone, ci su tam nejaki poloobri, hocico, tak by som to rozpracoval.

Ale kedze reakcia nebola, preco by som mal venovat priestor niecomu, co (evidentne) nikoho nezaujima?

(na najblizsej session budes mat ako priamy nasledok svojich vcerajsich cinov krasnu prilezitost rozohrat poloobrie a otrokarske temy, ktore si si do backgroundu napisal... tak som zvedavy, ako to pojmes)

p.s. Ak to nie je zrejme z tonu prispevku (co asi nie je - chybou mojho plamenneho recnickeho stylu :P ), nie som nahnevany, urazeny ani nic podobne. Iba ma zaraza, ze vobec nevnimas veci ktore kritizujes ako suvisiace s tvojim pristupom ku hre.

p.s.2 Ale teraz sa uz snad problem "nenachadzal som sa v deji" vyriesil, kedze ste uspesne vyrobili mega-pruser, v ktorom sa proste budete viezt, ci sa vam to paci alebo nie :P

(ak si to neuvedomujete, tak ekvivalent toho, co ste spravili, by v nasom svete bola asi scenka, kde policajt ide zastavit niekoho, ze kupil cigaretu v kusovom predaji, naco sa previnilci otocia a ubiju policajta na smrt olovenymi trubkami)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozem do piateho vratane. siesteho o siestej rano odchadzam, aj ked taka hra od pol noci do piatej by mohla mat svoje caro... Aljen musi ist v utorok na ten volejbal ? Pac uz aj majo tu bude v utorok tusim... no, potom az koncom jula ci v auguste... aspon sa dovtedy nazhavime, precitame darksun manual, pripadne dorobime zvysne dve postavy... aspon ja to tak nejak chystam robit cez siestu po dobrom klokanom staeku...

No neviem co sa ti podobalo na majlov ci cerebrov styl, mne ani moc nie... cerebra nemozem hodnotit, lebo som s nim hral asi len dve hry, a majlov styl bol v pohode, ale on PJoval lebo musel, myslim ze by radsej hral, keby si mohol vybrat... s Peekayom sa mi to zatial lubi najviac, pac venuje tou cas aj stipku pripravy nie len tesne pred hrou a hlavne ho to bavi a zaroven pocas hry sa zabava tiez, a to uplne cielene. To sa mi rata. Takze ja vidim rozdiely...
Mne sa to pacilo, musime len zacat trochu skorej, virus by mohol viac nacas, ale nemyslim ze tam bolo hluche miesto, aspon dnes, sak Peekay nam rozpraval daco o svete, potravinovom retazci a podobne, to moze byt len ku prospechu jak zas trosku viac preniknut do pre mna dost zaujimaveho sveta, naozaj jediny ktory sa mi okrem Asterionu vazne moc pacil a mal nieco ako svojho ducha... v zmysle ze bol popisany a Peekayom priveden k zivotu naozaj uveritelne a predstavitelne, co pre mna ma rozhodne znacny vyznam. Ten fight bol super a podla mna bol dolezity v ztmelovani, neviem jaky pribeh by si chcel majo riesit, ked by postavy vlastne nemali dovod si navzajom verit a vobec sa spolu bavit... takto maju sakra dobry dovod...
No neviem ci by si dostal za kusove cigarety arenu... tiez by som asi nesiel s gestapakom dobrovolne, keby som vedel ze ludi mojho typu pravidelne spopolnuju, hoci by mal zamienku v kusovej cigarete... neviem, nase chovanie mi neprislo insane... nebezpecne, nevyhodne etc. iste, ale niesom v postaveni aby som mal dovod verit urickym organom... listinu zakladnych prav a slobod, tak isto ako marketing, zatial este asi nevymysleli...

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked bude nutne, ozeliem volejbal :)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux napísal:
Aljen musi ist v utorok na ten volejbal ? Pac uz aj majo tu bude v utorok tusim...


Ja este neviem presne zarucit, ako tu budem, ale ak by vydalo, tak by som bol velmi rad, keby sa nam podarilo zbuchat jednu session aj pred tym augustovym terminom :) (a som ochotny upravit program tak, aby to vydalo, ak budem vediet dost dopredu)

Poiux napísal:
No neviem ci by si dostal za kusove cigarety arenu...


Za hentie ine mince by ste tiez nedostali arenu. Oficialne by vas pravdepodobne uvrhol do otroctva, z coho by ste sa mohli vykupit... neoficialne templar ocakaval, ze dostane nejake uplatky a pojde sa dalej :)

No a namiesto toho dostal obriou placackou na muchy. C'est la vie :twisted:

Poiux napísal:
tiez by som asi nesiel s gestapakom dobrovolne, keby som vedel ze ludi mojho typu pravidelne spopolnuju...


Nespopolnuju - knazska magia je tolerovana (a na mnohych miestach, hlavne v divocine velmi vitana)... len to vysatie zvyskov zivotnej sily, co si pouzil, je dost... nestandardne kuzlo (slabo povedane :D), a musis si uvedomit, ze bezni vojaci takto od pohladu nerozoznaju, ze co sa presne dialo. Templar by to samozrejme rozoznal, ale... nuz, ten bol prave tym vysavanym nestastnikom, ze hej.

Takze preto si o tebe vojaci mysleli, ze si Plienic (Defiler) :)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
A koho je to chyba?

"Mas nejaku specialnu agendu, alebo chces v krcme len tak sediet?"
"Nemam."
Ja ale hovorim o case pred touto scenou. To ze som akoby odignoroval tuto scenu je cisto moje dobrovolne rozhodnutie a som si ho vedomi. Ale aj mi pripadalo pomerne normalne ked si obor v cudzom meste iba prisiel vzpit jedno pivo a potom sa vrati spat.
Peekay napísal:
No a ked ty nic nerobis, tak potom dej nebude obsahovat tvoje ciny. Zda sa ti to nelogicke?
Ako som mohol nieco robit, ked som tam proste nebol

EDIT
Poiux napísal:
Mozem do piateho vratane. siesteho o siestej rano odchadzam,
Ja z dovolenky prichadzam az siesteho po obede.

EDIT2:
Peekay napísal:
(ak si to neuvedomujete, tak ekvivalent toho, co ste spravili, by v nasom svete bola asi scenka, kde policajt ide zastavit niekoho, ze kupil cigaretu v kusovom predaji, naco sa previnilci otocia a ubiju policajta na smrt olovenymi trubkami)
Podla mna je to z velkej casti Tvoja chyba. Podla mna si nam mal metaherne pomoct, naznacit nam ze to co rubime je dost nevhodne. Podla mna celkovo by DM nemal vobec davat do hry sceny ktore maju s pohladu postav len jedno jedine neautokillove riesenie. A ak ich tam dava tak by mal hracom s nou pomoct. Sak si videl ze nikto z nas nema ani sajnu ze robime obrovsku chybu. Dokonca ani Aljen, on tiez tvrdil ze podla neho by sme skoncili v otroctve. Aljen pozna, z nas, DS setting najlepsie, my ostatny ho moc nepozname.

Trochu mi to pripomina situaciu ktora sa stala v DrD oneshote ked postavy zautocili na babku a starosu a chceli ich zabit. Myslel som si ze to je ich chyba a aj som ich za to potrestal. Ale potom som si uvedomil ze to vobec nebola ich chyba, ze to bola cisto moja chyba: 1. Mal som im predom dokladne vysvetlit, ze nie je dobre utocit na dedincanov.
2. Mal som im pocas tej sceny metaherne pomoct a upozornit ich
3. tu babku som tam vobec nemal davat


Inac mam trochu pocit ze ty tu hru beries ako skusku z fyziky: Ty si profesor a my studenti. A to sa mi nepaci.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 187 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun