HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 118 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Hrali ste to? Ako sa vam to pacilo? Moja militantna duša skakala od šťastia keď som to hral. Len skoda ze je to take drahe...

pif paf

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
strasne rad by som to skusil..ak uz nie daky ten paintball,tak aspon airsoft...ale kamarat mi vravel,ze ked dostal sniperkou do chrbta na prepotene tricko,bolo to take prijemne,ze si zelal,aby ta snajperka bola radsej skutocna :D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Strieľanie je super. Nehral som este ale uz som mal tu cest podrzat si v rukach airsoftovu pusku , m14 myslim, len skoda ze bola pokazena :( , ale v boji na blizko je celkom ucinna :lol: . Draha zalezitost, inak by som si aj zahral, ale radsej si zastrielam zo vzduchovky len tak na terce :lol:, alebo s luku :lol:, to je tiez dobry relax.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
stredoveky paintball moze byt sranda /luky s farebnymi narzkami a mece co pustaju farbu :lol: /

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
No, tak ten tvoj kamoš dostal asi z upravenej snajperky. Niektorí si totiž dávajú do zbraní silnejšie pružiny.

U nás to ludia hraju dosť, aj ja by som hral, ale 400Sk na stretnutie je pre mňa trochu vela. Vlastne velmi vela. Asi sa dohodnem s kamošmi a nakupime Single action glocky na airsoft a hotovo.

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Za 400sk to mate este v pohode , ked mna volal kamos na paintball tak mi povedal, ze minimalne 500 si mam zobrat, si radsej pojdem vyrezavat sipy :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
U nas je Paintball - 100Sk za požičanie zbrane a masky na xicht, a guličky 1,50Sk/ 1Ks
Airsoft - 100Sk Za pištol a guličku su zanedbatelna pološka. cca 0,2SK/ 1Ks

Ale na poriadny paintball potrebuješ minimalne 200-350 guličiek, taže tak. 300-525Sk + 100Sk zbran.

Airsoft je sice lacnejši, ale su tam pištole čo po každom výstrele treba naťahovať... o dosť menšia sranda.

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
U nas bolo myslim 250 za pozicanie zbrane a ochranneho odevu, gulicky maju cenu podla tvrdosti (samozrejme tvrdšie su najlacnejšie :x ) a o airsofte ani neviem ze by sme nieco take mali. Radsej si pojdem na 4 hodky robit sipy a hodinu ostrelovat celu zahradu ako za 5 hodin hry vyvalit tipujem tak 700SK, a najradsej budem cely den sediet pri pocitaci a citat si forum :D

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
a najradsej budem cely den sediet pri pocitaci a citat si forum :D


niekto sa vtiera Anunnovi!!! :D :lol: 8)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
belial
Stavim o dvacku, ze keby dostal do chrpta na prepotene tricko ranu zo skutocnej ostrelovacky, bolo by mu to take prijemne, ze by si zelal aby to bola ostrelovacka na airsoft alebo paintball. :D


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ziadne vtieranie, som tu sice dost novacik, ale co ked som toto forum ani nemyslel :) 8) , a zo vzduchovkou do nohy tiez nie je bohvieco :lol: , ale sniperskou puskou do chrbta, to fakt musi bolet :lol: , inac mimochodom, pocul som aj o takej hre z realnymi zbranami, teda takmer realnymi, ale maju take gumene projektili a beha sa normalne po lese, ale nevim ak sa to vola ani nic viac, ak vy ostatni vtipalci viete nieco viac napiste :P :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod: huh ze gumovymi projektilmi :o no ja som videl ako vypada modrina po gumovom projektile a poviem ti, ze tu hru by som hrat nechcel :P

inak neni to ta hra, co hravaju antiglobalisti s policajtmi? :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Aj ja som videl ako vyzera rana po gumenom projektile :ikonka03: , dokonca aj po bezprojektilovom naboji :shock: , ale tu bude asi rychlost naboja nizsia a te zbrane maju asi len realny dizajn a princip. A ti ludia co to hraju isto nebehaju holy, ale zase isto nenosia na sebe kevlar, alebo platove brnenie. :) Pokusim sa o tom zistit viac, akiste to bude zaujimave 8) a drahe :(

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
No teda o tomto som teda nepocul. Ze bi sa zbrane s gumakmi pouzivali na hranie....

Modrina po gumovom je ten najlepsi mozny prípad co sa týka následkov. To je síce aj ten najbeznejsí, ale stáva sa aj horšie.

Zbrane na gumove projektili su dvojake...

1. --- zbrane, ktoré su vlastne presnými funkčními napodobeninami ich proťajškov. Rozdiel je ten, že maju zoslabenu hlaveň, a ked sa s toho pokusiš streliť klasickí náboj, je velká pravdepodobnosť že sa ti zbraň zničí. V najhoršom prideš o nejake prsťíky.

2. --- používajú sa normálne zbrane. Proste real kvéri a do nich dáš munície s gumou(častejšie sa však používa priž).

Na obydve tieto variantysa na Slovensku aj v Čechách vsťahuje zbrojný zákon. To preto, že taký gumák može mať smrtiace účinky. Síce len na krátku vzdialenosť, ale rana do krku je s 30 percent smrtiaca. Napríklad Náboj do brokovnice od firmy Beretta vystrelení z 4-5m do dubovej dosky. Ten sa do nej z dvoch tretín zaryje. Teras si predstav že to schytáš do rebra, do gulí, do oka alebo do krku. Je síce pravda že napr z 20m je to už len taká pufnutie, ale ...

Takže preto si neviem predstaviť čo sa takto zabávajú.

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dnes mi jeden kamarat cestou autobusom zo skoly vysvetlil o tejto ,, hre s gumenými nábojmi ,, . Ze vraj o tom bol nedavno aj dokument v telke. Takze su to realne zbrane ale s palebnym principom vzduchovky a náboje su gumené. Hraci nosia chranice na rukach hrudi a samozrejme helmu, ale stane sa ze niekto vyviazne obcas aj s modrinami a hra sa v prostredi lesa. Tot vsetko. 8) [/quote]

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 118 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun