HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Ďalšia
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall: sa mi páči ako všetci tvrdia, že Sulík mal ísť na políciu :)
Nightfall, ruku na srdce - ak by si mal podozrenie z takej mega korupcie (300litrov za hlas) ako je voľba GP, išiel by si a/ za políciou, oznámil im to a nechal to na ich "odborné znalosti" alebo b/ pokúsil by si sa (ak by si mal tú možnosť) prísť na to na vlastnú päsť? podotýkam, že sa tento modelový príklad odohráva na Slovensku :)

opäť len poviem - Sulíka by som poslal do riti v tom momente, ako by sa v tejto "kauze" odhalilo, že sa nechal Sulík skorumpovať, že sa on snažil niekoho skorumpovať alebo vymýšľal nejaké pikle proti ostatným. nič z toho tam však nie je. žiadne veci, ktoré boli vo všetkých tých predošlých stovkách slovenských možných a nemožných kauzách, v Sasanke proste nie je.. preto tie úvodzovky na slove kauza. účel je diskreditácia SAS pred voľbami.

Kleriker:
Citácia:
mýtus - vymyslené rozprávanie o dávnoveku a jeho božstvách a hrdinoch; báje, výmysel, blud; pripisovanie nejestvujúcich bla....

dik :lol:
Citácia:
SAS nevyslovila doveru vlade, ergo povalila vladu. Tam nie je ziaden mytus, je to holy fakt, zaklady formalej logiky, etc

jasná vec. keď niekoho zastrelím, bol som to ja čo som stlačil kohútik, ja som vrah, ergo patrím do basy. žiaden mýtus, holý fakt, základ formálnej logiky :) I keď.. kľudne to mohlo byť v sebaobrane a ten mŕtvy bol zlodej v mojom dome, že? takže radšej sa vráťme späť do reality, kde existujú aj také veci ako "okolnosti".

K zvyšku toho príspevku: neviem, prečo im na to skočili, avšak bavíme sa o veciach, ktoré hodnotíme s odstupom času. čo sa vie teraz nemuselo sa vedieť vtedy. ide však o to, že SAS bola zahnaná do kúta, po niekoľko mesačnej kampani proti eurovalu nechcela stratiť tvár pred voličmi, celá členská základňa SAS požadovala od svojich poslancov, aby nehlasovali za euroval. a určite z časti dúfali, že im odpor voči eurovalu zdvyhne preferencie.

pár vecí na podporu mojej "konšpirácie" (ktorú v skutočnosti robia iba dvaja, možno jeden človek s iniciálkami M.Dz.)
- po celej Európe je dnes bežné, že ak je nejaká koaličná strana proti, tak sa koalícia spája s opozíciou, aby schválili euroval či pôžičku Grécku. však len včera prešlo v Nemecku hlasovanie o Gréckej pôžičke vďaka opozičnej SPD. Alebo tzv. Holandský model, ktorý sa všade omieľa. o nič také sa na Slovensku ostatné strany ani nepokúsili.
- zvyšné koaličné strany vôbec nežiadali EÚ aby vyvinula na Smer tlak aby sa ten pridal ku hlasovaniu. Vôbec nebola kontaktovaná skupina S&D v Európskom parlamente, ktorej je Smer členom, aby na neho vyvinula tlak. Za celé tie mesiace pred hlasovaním, neprebehlo ani jedno oficiálne rokovanie so Smerom o jeho podpore eurovalu.
- nikto zo zvyšných strán Európskej únii nenavrhol, či by nás z rozšíreného eurovalu nevynechali (náš záväzok je 1% celej sumy), tak ako to urobili v prípade pôžičky Grécku. jediné, čo prebehlo, bol neustály tlak na SAS.
- Fico a Dzurinda sa na predčasných voľbách, hlasovaní o eurovale atď. dohodli za 40 minút.
- Fico požadoval predčasné voľby ako protihodnotu za to, že zahlasuje za euroval, až pár týždňou pred samotným hlasovaním, keď videl, že koalícia sa absolútne nevie dohodnúť.
- navyše, ako som už vravel, videá Sulíka s Kočnerom sú dôkazom, že Dzuri a Mikloš aktívne pracovali na tom, aby sa Radičovej zbavili.

no.. už to je dostatočne dlhé. pokračovanie nabudúce :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
kto sa s mafianmi nestyka?

Dobre, ale keby sa aspon nehral na moralnu autoritu. Ale na jednej strane bashovat do ostatnych koli Gorile (v ktorej sam nefiguruje len preto, ze vtedy v politike nebol) a sucasne ranajkovat s Kocnerom... no co ti budem hovorit

Erkenbrand napísal:
Nightfall: sa mi páči ako všetci tvrdia, že Sulík mal ísť na políciu :)
Nightfall, ruku na srdce - ak by si mal podozrenie z takej mega korupcie (300litrov za hlas) ako je voľba GP, išiel by si a/ za políciou, oznámil im to a nechal to na ich "odborné znalosti" alebo b/ pokúsil by si sa (ak by si mal tú možnosť) prísť na to na vlastnú päsť? podotýkam, že sa tento modelový príklad odohráva na Slovensku :)

Ruku na srdce..bud by som siel na policiu alebo sa na to vysral. Ale urcite by som sa nevydaval na quest za pravdou a nezacinal patranie sam..aspon nie tak, ze sa zacnem bratrickovat s mafianom.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nightfall
a ten zvysok veci, ktore napisal erken?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
pokial viem podpora eurovalu nebola nikdy sucastou koalicnej dohody, co znamena, ze otazka eurovalu nebola dolezita pri formovani koalicie a postoj SaS k danej veci bol znamy uz od zaciatku a bol zasadnou sucastou jej volebneho programu ... inu tri koalicne strany sa rozhodli dotlacit stvrtu mimo platnej koalicnej dohody cim rozbila koaliciu


Sucastou jej volebneho programu bola aj dekriminalizacia a homosexualne partnerstva, fakt sa musim k tomu stale vracat? Na tom im zrazu nezalezalo......


Iliathan napísal:
ako pravnik by si mohol poznat prezumpciu neviny, videa nepoukazali na ziadnu trestnu cinnost ... a to ja osobne sulikove pocinanie neberiem ako koser, aby sme mali jasno


Ja som tusim nikde nenapisal, ze to, co Sulik spravil, bolo trestnym cinom. Ja ho obvinujem zo stretavania sa s Kocnerom a to priznal.

Citácia:
Co sa Eurovalu tyka, nevyjadrujem sa k tomu, pretoze ja o tom nic neviem. Ja naozaj absolutne nerozumiem ekonomii, ekonomike, bankovnictvu. Nebudem sa hadat ci to je alebo nie je zadlzovanie, staci ze clovek si mzoe precitat plejadu nazorov roznych ekonomov a protirecia si. Tak prosim vyvarujme sa tvrdeniam, ze je to len dalsie zadlzenie, lebo mam pocit, ze v tom nema jasne nikto


iste, su skupiny ekonomov, ktory si protirecia, ale vzhladom na to, ze skupina ekonomov co su proti eurovalu spravne predpovedala grecky ekonomicky vyvoj, ja osobne budem verit im[/quote]

No toto ako som povedal, nemam ponatia, nesledujem, fakt sa v tom nevyznam, priznam sa, ze ani nemam vytvoreny nazor, pretoze z kazdej strany sa na mna vali ine info a naozaj nerozumiem tomu. Cize ja ani nemam problem s tym, ze SaS je proti eurovalu, ja mam problem s tym koncom vlady zbytocne, kedze bolo jasne, ze to prejde aj napriek postoju SaS.


Erkenbrand napísal:

Citácia:
mýtus - vymyslené rozprávanie o dávnoveku a jeho božstvách a hrdinoch; báje, výmysel, blud; pripisovanie nejestvujúcich bla....

dik :lol:


Rado sa stalo


Citácia:
jasná vec. keď niekoho zastrelím, bol som to ja čo som stlačil kohútik, ja som vrah, ergo patrím do basy. žiaden mýtus, holý fakt, základ formálnej logiky :) I keď.. kľudne to mohlo byť v sebaobrane a ten mŕtvy bol zlodej v mojom dome, že? takže radšej sa vráťme späť do reality, kde existujú aj také veci ako "okolnosti".


Ach jaj, ked niekoho zastrelis, stlacis spust, tak je jasne ako facka, ze si ho ZASTRELIL, nie ze si vrah(to je jedna z moznosti, kde pridu tie tvoje okolnosti) . Vidis ten rozdiel? Ok, mozeme ist dalej

Ked poslanci SaS nevyslovia doveru premierke, povalia vladu, to je tiez fakt. Teraz sa ale bavime o dovodoch preco. Ty si povedal ale ze je mytus, ze ju nepovalili, lenze oni ju povalili, to oni stlacili spust. Skor sa hadame o tom ci to bola vrazda ci nieco ine.

Citácia:
K zvyšku toho príspevku: neviem, prečo im na to skočili, avšak bavíme sa o veciach, ktoré hodnotíme s odstupom času. čo sa vie teraz nemuselo sa vedieť vtedy. ide však o to, že SAS bola zahnaná do kúta, po niekoľko mesačnej kampani proti eurovalu nechcela stratiť tvár pred voličmi, celá členská základňa SAS požadovala od svojich poslancov, aby nehlasovali za euroval. a určite z časti dúfali, že im odpor voči eurovalu zdvyhne preferencie.


To hrube je dost dolezite, lebo to prave vycitam. Nedava mi to v kontexte tvojej teorii logiku. A zase raz, kde su homosexuali a trava? Tak to nemali problem opustit, vtedy tvvar nemali? Alebo to nie je pre nich vobe dolezite a je to len marketingovy tah ?

Citácia:
pár vecí na podporu mojej "konšpirácie" (ktorú v skutočnosti robia iba dvaja, možno jeden človek s iniciálkami M.Dz.)
- po celej Európe je dnes bežné, že ak je nejaká koaličná strana proti, tak sa koalícia spája s opozíciou, aby schválili euroval či pôžičku Grécku. však len včera prešlo v Nemecku hlasovanie o Gréckej pôžičke vďaka opozičnej SPD. Alebo tzv. Holandský model, ktorý sa všade omieľa. o nič také sa na Slovensku ostatné strany ani nepokúsili.


Potrebovali Ficka a ten povedal ze nie, vlasten pre boha preco by to vobec robil, ked videl frasku s SaS. Aj ked si myslim, ze ked vlada padla, jeho prva reakcia musela byt "stipnite ma"
Citácia:
- zvyšné koaličné strany vôbec nežiadali EÚ aby vyvinula na Smer tlak aby sa ten pridal ku hlasovaniu. Vôbec nebola kontaktovaná skupina S&D v Európskom parlamente, ktorej je Smer členom, aby na neho vyvinula tlak. Za celé tie mesiace pred hlasovaním, neprebehlo ani jedno oficiálne rokovanie so Smerom o jeho podpore eurovalu.


No mozno nikomu ani vo sne nenapadlo co sa u nas stane
Citácia:
- nikto zo zvyšných strán Európskej únii nenavrhol, či by nás z rozšíreného eurovalu nevynechali (náš záväzok je 1% celej sumy), tak ako to urobili v prípade pôžičky Grécku. jediné, čo prebehlo, bol neustály tlak na SAS.


Tu neviem, nebolo to krizove riesenie ked uz to slo do sraciek?

Citácia:
- Fico a Dzurinda sa na predčasných voľbách, hlasovaní o eurovale atď. dohodli za 40 minút.
- Fico požadoval predčasné voľby ako protihodnotu za to, že zahlasuje za euroval, až pár týždňou pred samotným hlasovaním, keď videl, že koalícia sa absolútne nevie dohodnúť.


Ok tu teraz nejdem pozerat, neskor, ale z opisu co pises, neodpoveda to na tvoju prvu poznamku o rokovani so smerom o podpore etc?
Citácia:
- navyše, ako som už vravel, videá Sulíka s Kočnerom sú dôkazom, že Dzuri a Mikloš aktívne pracovali na tom, aby sa Radičovej zbavili.
[/quote][/quote]

A nech, ale nemyslim, ze sa chceli vzdat aj ministerskych kresiel a vlady

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
nightfall
a ten zvysok veci, ktore napisal erken?

Zvysok prispevku bol adresovany Klerikovi takze som na neho nereagoval. Ale ak chces poznat moj nazor na to kto moze za to, ze padla vlada, tak neviem a je mi to jedno. SaS sa proste nezhodla s koalicnymi partnermi v nazore na podporu eurovalu a za tejto situacie uplne chapem premierku ze hlasovanie o eurovale spojila s hlasovanim o dovere vlade. Tiez by som nechcel byt v koalicii so stranou s ktorou nedokazem najst zhodu v tak dolezitom bode. Na druhu stranu chapem aj SaS ze euroval nepodporili. Takze podiel na pade vlady maju asi obe strany. Mne je blizsi postoj SKDU a spol. kedze to brojenie proti eurovalu sa mi zda byt populisticke a nezodpovedne, ale akceptujem, ze niekto moze mat iny nazor.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a este:
Obrázok
:)


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo upovedomit policiu a vysetrovat sam sa neda ze? Idealne po upovedomeni policie dostat support a byt poisteny presne proti takymto nasledkom, lebo ja agent 007 som tam siel na prikaz kralovnej a aha tu je nahravka rozhovoru.

Nasledne bashovat do policie ako nic nerobi, smodrcha kauzu a celkovo odviest pozornost od seba ... to sme tu uz mali takych predsedov vlady ktori osobne presetrovali kauzy and stuff aby babicky lahsie spavali.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://volby.sme.sk/c/6280297/vsetky-sk ... losne.html

To už mi Gogola pripomenulo

EDIT: http://www.tyzden.sk/reportaze-tyzdna/9 ... pisov.html
Niektoré veci podáva Spišiak celkom (použijem jeho termín) humorne :D


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.humno.sk/2012/02/29/koho-vol ... nual-2012/

Citácia:
KDH
Lepšie časy už boli, aj keď nikto presne nevie kedy. Kríza hodnôt trvá prakticky odkedy tie hodnoty vznikli a najlepšie by bolo, ak by sa nič nemenilo.


!!!
Citácia:
SDKÚ
Áno, veci treba vnímať v širšom kontexte, napríklad ekonomickom a vám je to jasné. Ste radi, že padol Mečiar, hoci to bolo pred štrnástimi rokmi a tešíte sa z EU, hoci aj to je už rokov takmer sedem. Zo zotrvačnosti, lebo z presvedčenia sa to nedá, volíte SDKÚ. Za plentu pôjdete po rannej dávke laxatív a so štipcom na nose, ale pôjdete. Veľa vašich známych nepôjde. Budete niečo očakávať, teda ja presne neviem čo, ale niečo očakávať budete, lebo inak by ste tam predsa nešli. No a potom bude Miki ďalej predseda. Viete, že je lepšie, ak sa kradne menej ako viac, hoci aj menej je za tie roky viac než dosť. Nikomu z nich vlastne neveríte, ale viete, že veriť niekomu je v politike tak trochu nezmysel. Umyjete si okadenú hlavu, na všetko zabudnete, zvolíte si SDKÚ a budete veriť v zázrak. Aj keď vlastne ani neviete aký. Radi by ste im na hlasovací lístok pripísali nejaký odkaz, ale je vám jasné, že aj tak nikoho nezaujíma. Dobre vám tak.


sad but true

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Polis nezverejni vysledky posledneho prieskumu pretoze namerali tak vela nerozhodnutych volicov, ze tie cisla nemaju ziaden zmysel.

no, zajtra bude veselo... :lol:

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ešte aj počasie mu vyšlo :x


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:ikonka09: :ikonka09:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

pozitivum je, ze civava ostala sad

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je asi tak jedine pozitivum


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 502 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun