HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 4691 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 313  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Warrior napísal:
sak toto. zlodej krici chytte zlodeja

... skvor predvolebna kampan ...
Som zvedavy, to este bude veselo ..

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nejdem obhajovat predosle vlady, nadavajte kolko chcete, ale vas viac bavi nadavat na stare veci, ako sa zaoberat aktualnymi. Serie vas nejaka debilna stranka, pokial tam neklamu, nech si maju aj cirkus, a ak aj klamu, nech sa to nejako riesi, ale neospravedlnujte hriechy nove starymi. To presne robia politici, "spravili sme to zle? aj vy ste take spravili". Netrapi vas ani troca vyjadrenie pana premiera, podla ktoreho ma ludskopravny a obcianskopravny charakter ustupit pred obchodom s Cinou? Ok, je to , ci uz nastastie alebo nanestastie, realita, aka vo svete prebieha, ale pre rany Bozie, jeden vrcholny ustavny cinitel v DEMOKRACII na plnu hubu nesmie take nieco povedat, jednoducho nesmie. Ked uz tak bohorovne to spravi, tak sa nam cela "demokracia" ruca a stavia sam seba do pozicie autokrata.

Kradli aj predosli? Hej, ale teraz nejdem sa prebiehat v tom, ze o akych kauzach viem, ale zamyslam sa, preco tito kradnu rovnako ak nie viac a preco dokonca to robia tak okato? LEbo vedia ze im to prejde. Preco?

Ako povedal jeden moj znamy, vsetci kradli, ale niektori pri kradnuti aj spravili dobre veci. Aktualne mame len kradnutie a porusovanie vsetkych existujucich prav a ani naznak pocitu viny, este kydaju na tych, co si to dovolia povedat, nejde o politikov, ide o beznych ludi, vid napr. "zaplateny agent radicovej", co si dovolil prist s transparrentom, ze ho stat pripravil o pozemky len tak.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja neobhajujem novu, ficko je fas.
len mi prijde smiesne ked SDKU krici na SMER (a vice versa) jaky su zlodeji etc...

inak tr00
Citácia:
vsetci kradli, ale niektori pri kradnuti aj spravili dobre veci

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Kleriker napísal:
Nejdem obhajovat predosle vlady, nadavajte kolko chcete, ale vas viac bavi nadavat na stare veci, ako sa zaoberat aktualnymi. Serie vas nejaka debilna stranka, pokial tam neklamu, nech si maju aj cirkus, a ak aj klamu, nech sa to nejako riesi, ale neospravedlnujte hriechy nove starymi. To presne robia politici, "spravili sme to zle? aj vy ste take spravili". Netrapi vas ani troca vyjadrenie pana premiera, podla ktoreho ma ludskopravny a obcianskopravny charakter ustupit pred obchodom s Cinou? Ok, je to , ci uz nastastie alebo nanestastie, realita, aka vo svete prebieha, ale pre rany Bozie, jeden vrcholny ustavny cinitel v DEMOKRACII na plnu hubu nesmie take nieco povedat, jednoducho nesmie. Ked uz tak bohorovne to spravi, tak sa nam cela "demokracia" ruca a stavia sam seba do pozicie autokrata.

Kradli aj predosli? Hej, ale teraz nejdem sa prebiehat v tom, ze o akych kauzach viem, ale zamyslam sa, preco tito kradnu rovnako ak nie viac a preco dokonca to robia tak okato? LEbo vedia ze im to prejde. Preco?

Ako povedal jeden moj znamy, vsetci kradli, ale niektori pri kradnuti aj spravili dobre veci. Aktualne mame len kradnutie a porusovanie vsetkych existujucich prav a ani naznak pocitu viny, este kydaju na tych, co si to dovolia povedat, nejde o politikov, ide o beznych ludi, vid napr. "zaplateny agent radicovej", co si dovolil prist s transparrentom, ze ho stat pripravil o pozemky len tak.


Som normlane cakal kedy nabehnes :D
Tiez nikoho neobhajujem, len som konstatoval ze predtym sa pod taketo veci nikdy nepodpisovali. A ze je to preto ze idu volby, ako preto zeby ich uz maximalne [vymazané] co sa deje, ci sa snad mylim ... ??? A ze sa to bude stupnovat s tym cim budu volby blizsie.
A je mi z toho zle.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Z coho ti je zle_? Ze sa podpisali, ci ze ukazuju na realne kradnutie (aj ked sami nemaju ruky ciste).

No nepodpisali sa na stranku nikdy, ale ber tak, podpisat sa pod web co paroduje nejaku osobu ci stranu je jedna vec, podpisat sa pod stranku, kde je zhrnute co co omielas 3 roky v telke je ina, skor len formalita ci zhrnutie cierne na bielom.

Miki Mouse nikdy nepobehoval s takou karikaturou Gasparka na triku, za to o kradnuti keca od rana do vecera. Takze principialne to nie je vobec prekvapive. A hej, idu volby.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Kleriker napísal:
Z coho ti je zle_?

Z toho ze sa budu teraz prekydavat tony hnoja ktore maximalne nic neznamenaju(realne, tym ze sa nim budu ohadzovat nic nezmenia, keby radsej zacali prichadzat s konstruktivnymi navrhmi na riesenie vzniknutych situacii(politicky program), snazili sa ich aj nejak vyargumentovat a najlepsie by bolo to keby som z nich nemal pocit po prvych piatich minutach ze sa snazia len dostat k valovu). Len to bude o tom ze kto o kolko menej ukradol a komu sa podarilo dosiahnut vacsie blaho pre koho, teda pardon, pre Slovensko.
Z toho Brainwashu ktory sa na nas bude rutit sprava/zlava.
Z ludi, ktori sa zastavaju opozicie, pricom pred styrmi rokmi by o nej nepovedali ani pol dobreho slova a Mikiho by roztrhali na mieste. (Dufam je jasne ze nemyslim teba.)
A z vela dalsich veci ...

Najradsej by som to zakazal, [vymazané], zrusil vsetky debaty a podobne <>, nech si vydaju programy, obhaja si ich, ale nech [vymazané] po sebe jak chore vrany, nemam rad ked sa ludia hadaju, navyse ked mam tym ludom dat hlas, repspektive moc aby o mne rozhodovali [vymazané] ktori miesto toho aby robili daco realne lepsie, budu robit to iste v sivoruzovom a bit sa do prs a kricat o kolko lepsie to robia ako ty co to robili pred nimi, pripadne ak nie su pri valove tak hovorit o kolko lepsie by to robili keby pri nom boli.

Mozem [vymazané] televizor, ked v nom ide cely cas len toto ... poznam lepsie sposoby ako si zdvihnut krvny tlak. Nech si ho pozeraju ludia ktorim to dava pocit dolezitosti a myslia si, ze ked sa s nim(televizorom) doma pohadaju tak daco vyriesia.(Urcite existuju ludia ktori to pozeraju zo zvedavosti, mozno ze ich je aj vacsina, ja ale v tom akosi nevidim zmsyel ... ) Keby sa ludia [vymazané] az natolko zeby sa zobrali a isli do ulic, ale to by trebalo ist masivne(ne zopar odvaznych pred tou-chajdou-kde-byva-ujo-prezident a ministerstvom spravodlivosti ... ), to by ludia nesmeli byt natolko lahostajny k vsetkemu co sa deje a ako sa [vymazané] ich peniaze.

Jo a este jedna vec, s tym ukradni.sk, prisla SDKU s nejakym konkretnym navrhom ako zamedzit takemu plytvaniu penazi? Lebo nemam z tej stranky taky pocit. Skorej mam z nej pocit: Volte Nas, za nas sa tolko neprejebalo(Nemusim mat pravdu a netvrdim ze je to zly dovod, ale kde je istota ze sa to aj im nevymkne z ruk). Nech borci vymyslia nejaky sposob ako zabezpecit aby sa rozhodovalo v celej verejnej sprave o financiach a ich prerozdelovani bez politickych tlakov. Aha, to by asi politika viac menej stratial vyznam, though shit. Tak nech sa aspon jej vplyv zmierni (Rozumej vplyv aktualnej, v tom ktorom volebnom obdobi, koalicie.)
Zas a znova, nezastavam sa aktualnej koalicie, su to kurvy obycajne zlodejske, za ktorymi stoja lobysticke skupiny a mlady slovensky zraloci a vlastny nekonecny hlad po moci vyplyvajuci z riesenia komplexu z vysky(mozno aj velkosti penisa, ale to neviem, to nech posudia ini) na ukor inych. Ale co, [vymazané], vazne nemam rad, je ked sa mi niekto snazi natlacit bludy do hlavy.

Z toho mi je zle, ci mi nema byt?

EDIT: Jak tak pozeram, tak som nasiel vela slov ktore filter nepozna, tak nastupuje autocenzura ... [vymazané]

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Obrázok

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Kleriker: ono ked po sebe hadzu sradky nie je zas az take uplne najhorsie. aspon si ludia uvedomia, ze nemaju nikoho z nich volit :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
v tom pripade vyhravaju demagogovia so stabilnou volicskou zakladnou, a niet sa co cudovat ze najvacsi zlodej ma z coho rozdavat predvolebne motuzy.

http://www.sme.sk/c/4908175/volby-by-vy ... ntami.html

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
jeho epicky program a nadherny trik ako ziskat volicov bol program zateplovania. namiesto zmysluplneho pouzitia penazi *sigh* (v politike? lolwut) treba zateplovat baraky, najlepsie so statnou premiou.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
sak "zateplovanie" je buda pre psov...

- majitelia/vlastnici barakov si zoberu nizkourokovy uver z penazi z emisii (dotacia? hehe.)
- tento uver je podmieneny vyuzitim materialov jedneho typu (polystyren specialny + stuff na to) ktory, ľaľa, vyraba ako jedina na SK Slotovie familia v novej ciernej fabrike v Ziline. hehe (cize je v podstate JEDNO ci pokradli na emisiach alebo sa narabuju aj tu, stale to pojde im...)
- ludia ktori predbehli svojou ziadostou o zateplenie termin, pripadne chcu vyuzit ine metody na zateplenie, utru.
- v konecnej podobe sa zateplenie na fixnej casti (30%) poplatkov za teplo neodrazi, uspora je cca 30-50% zo 70% variabilnych nakladov na teplo.

ten plan ma niekolko riadnych dier. rovnako ako srotovne. ale kto chce Da Big Mastrplan ako Zlepsit Byvanie - tu ho ma.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Nedávno som nahodil na strechu solar, tož som kuknul na podporu štátu na tieto alter energie.
Prečítal som, hnusne som zahrešil a na celú podporu štátu som sa vysr.....

Pri šrotovnom stačilo dovliecť starý vrak na skladku a mali ste 60 litrov (prvá vlna), keď si dáte solár potrebujete 11 potvrdení a ešte to podlieha schváleniu komisie :ikonka19:

pri dnešných výkonných solar paneloch máte teda pri klasik rodinnom dome nárok na cca 6 tisíc Sk, samozrejme ak vám ich priznajú. A to nerátam, že musíte mať určitý presný typ a projekt od firmy ktorá má kredit. Nakoniec mi to urobil známy. Serem takú podporu.

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
http://www.profesia.sk/praca/ministerst ... a2acca0747

adepti anyone? :)

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dominator napísal:
http://www.profesia.sk/praca/ministerstvo-sudnictva/O707554?form=4084954464&PHPSESSID=1b93c30ab18c211085f56ea2acca0747

adepti anyone? :)


Citácia:
V prípade, že nevyhovujete podmienkam zamestnávateľa, sledujte toto miesto aj naďalej. Pozície ministrov sa uvoľňujú čoraz častejšie. Prípadne si nájdite iné miesto, ktoré bude lepšie vyhovovať vášmu kariérnemu profilu.


made my day ! :D

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dominator napísal:
http://www.profesia.sk/praca/ministerstvo-sudnictva/O707554?form=4084954464&PHPSESSID=1b93c30ab18c211085f56ea2acca0747

adepti anyone? :)

:ikonka42: Nemožem z toho.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 4691 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 313  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun