HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 38 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 28.05.2011
Príspevky: 298
Body: 1
Bydlisko: valal na kopcu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
Felix von Kaschau napísal:
Warrior napísal:
neger emigrovat nemoze, biely felix emigrovat moze
i see... :lol:


Spôsobujú Slováci na NZ etnické nepokoje? Je kultúra SK úplne diametrálne odlišná od kultúry NZ?


ibrahim maiga sposobuje etnicke nepokoje?
respektive takto, vies co je to etnicky nepokoj? :) v bosne a podobnych superstatoch na juhu su etnicke nepokoje.

ano, myslenie ludi na svk je diametralne odlisne od myslenia ludi na NZ.
minimalne NZ nebolo zbastardene 10rokmi klerofasizmu a 50rokmi bolsevika a 10rokmi meciarizmu.
kto nekradne, okrada rodinu, napriklad.

ide o princip. a ten porusujes. seres si tym do huby a si pokritec.
a este to ospravedlnujes tym, ze sa chces povysit nad negra.
lol


Príklad s Maigom šiel kúsok mimo;

zase mi podsúvaš niečo, čo nikdy nerobím a ani som nevyslovil a jasne som sa vyjadril, že to odmietam; toto,čo robíš je primitivizmus.

Myslenie všetkých ľudí na SK je zbastardené X rokmi všeličoho možného, len Warrior je 38 000 rokov popredu, v časoch Warhammeru.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
realne sa pozri na nasu spolocnost. toto nieje nieco, co vyslo iba z mojej hlavy.
toto je prilis realny fakt.
ak tomu neveris, tak si slepy. co dokazujes v zasade celu debatu, takze sa tomu nedivim :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozno Australia? Akurat tam maju kopec smrtelne jedovateho hmyzu a hadov, coho sa trosku obavam.

Ale emigrovat sa momentalne nechystam. Najprv by som sa chcel aspon trochu financne zabezpecit (nieco nasetrit a potom mozno). Ist len tak bez peniazkov je privelke riziko, aj ked mas pracu.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tiež by som bral Nový Zéland: príroda, eco zmýšlanie, relatívny klud, Haka, Hobbit

Edit: a ešte musím zareagovať na Warriora a Felifa kde sa pozrem tam vidím iba ich dvoch flame war. Nemohly by ste už s tým skončiť?

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aky mal vplyv klerofasizmus a bolsevik na felixa ked vtedy nezil? Negri a arabi su ovplyvneni svojou sucasnou kulturou, v ktorej vyrastaju ( ghetto ganstaz no work retarded talk spolky a allah su proti nasmu klerofasizmu az prilis sucasni), pokial viem nikto im nevycita, ze su poznamenani otrokarstvom alebo boh vie cim z minulosti. A to nevravim o tom argumente s Ibim Majgom, nechapem ako moze LPR a idelogicki sympatizanti vzdy obhajovat vacsinove konanie jednym prikladom. To, ze je ibi majga normalny znamena, ze na ostatne sa ma zabudnut?

A k teme, ja by som siel do Kanady, to vyzera byt prijemna nekonfliktna krajina s prijemnymi ludmi aspon co sa o nich hovori. A ich migracna politika je tiez privetiva kedze ju museli dokonca menit koli jej zneuzivaniu.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Ibi Maiga je normalny ako normalny. Tie jeho agresivne vypady (myslim, ze pred nejakym casom zautocil na priatelku), branie steroidov a pod. Uplne normalny podla mna nie je :P


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dokonca :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co ja viem Mayga je vysoky silny pohybovo nadany atleticky elitny cierny samcek ktory nam zlepsi genom
dufam ze tu porobi vela deti :wink: ..ze berie steroidy a bije zenu nezajem....
Inak skuste vojvodynu v srbsku....Da sa tam dohovorit po slovensky,zije tam velka komunita slovakov a srby nas tam beru ako bezproblemovu komunitu :ikonka16:

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
Co ja viem Mayga je vysoky silny pohybovo nadany atleticky elitny cierny samcek ktory nam zlepsi genom
toto toto je inac mudro mudra pripomienka!
bo hajit/hanit rasu alebo jej prislusnikov su dve diametralne odlisne veci. preto som aj hovoril, ze biela rasa sa historicky ukazala ako najschopnejsia aj ked je tazko urcit ci je to jej genetickym zakladom alebo historickym vyvojom

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Maiga sa uz pred dakym casom vratil do Afriky tak neviem vo ho tu furt spominate :D

edit: tak nie uplne, som chvilu zas nesledoval Cas :) http://www.cas.sk/clanok/171861/ibrahim-maiga-navrat-na-slovensko.html


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
Maiga sa uz pred dakym casom vratil do Afriky tak neviem vo ho tu furt spominate :D

edit: tak nie uplne, som chvilu zas nesledoval Cas :) http://www.cas.sk/clanok/171861/ibrahim-maiga-navrat-na-slovensko.html


a sakra citacia z clanku
Citácia:
Opäť je tu! Herec, spevák a zabávač Ibrahim Maiga (47) sa opäť objavil na Slovensku.


tak ma napada, ci sa on vobec zivi ? lebo on je taky spevak a herec asi ako Rasto Rogel

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A s tymi nepracujucimi Arabmi a cernochmi je to jedna velka hlupost. Ak by si niekedy bol v krajine tretieho sveta, tak by si si vsimol, ze mili arabi ci negri makaju ako fretky od 13-14 rokov az kym nepadnu v 60ke nevladni. Ibaze vdaka skvelemu socialnemu systemu, kde nepracovat je vyhoda, Ked mas totalne nekvalifikovanu vrstvu (romale, imigranti, ale aj 'white trash') tak v takomto systeme pracovat nebudu, pretoze by boli blbi. Nepracujuci rom so 5-6 detmi ma prijem okolo 600-700e, za tolko by ho nikto nikdy nezamestnal. (nehovoriac ze s dnesnou suprehrubou minimalkou skoro 500e su romovia totalne nezamestnatelni).
obsirnejsie rozobrate tutok http://www.econoir.sk/2011/07/24/imigranti-vedia-pracovat/


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked ja mam problem ... ja mam tu Europu rad. Inam ako SK by som siel v momente ale zas [vymazané] sa na iny kontinent ... na dovolenky tam vsade chodit je fajn ale zit sa mi tam moc nechce.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Ked ja mam problem ... ja mam tu Europu rad. Inam ako SK by som siel v momente ale zas [vymazané] sa na iny kontinent ... na dovolenky tam vsade chodit je fajn ale zit sa mi tam moc nechce.


Tiez mam rad Europu, aj ked trochu lutujem, ze som sa narodil prave na Slovensku. Radsej by som sa bol narodil vo viac vyspelejsej europskej krajine.

Aj ked to je prast jak uhod. Narodil som sa v pomerne normalnej rodine na Slovensku, co je lepsie ako sa narodit v nejakom gete na juhu Francuzska.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
lepsie ako sa narodit v nejakom gete na juhu Francuzska.

bol by si neger a nikto by ta nemal rad

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 38 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun