HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 102 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Slopat venku, ci neslopat?
Ano 59%  59%  [ 10 ]
Nie 41%  41%  [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 17
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
zakazom v podstate zakon vymedzuje miesta

len bokom: zakon u nas to zakazuje pausalne a globalne, zakony v prahe maju specifikovane miesta. cize v prahe moze warrior pit idylicky pred panelakom na Proseku, ale nemoze na Vaclavaku, co je omnoho menej restriktivne a ovela prijatelnejsie. co ty na to, warrior?


fajcenie na verejnych priestoroch uz je dost dobre obmedzene

pocuvat mobil nahlas v autobuse nemozes ani dnes, len opat, nik to nekontroluje

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:D aky general hate proti mladym? ved ja mam o nich ovela vyssiu mienku ako vy :) ja si myslim, ze su schopni nadvazovat kontakty a stretavat sa v meste aj bez toho aby pritom robili bordel. bud bez alkoholu, alebo s alkoholom inteligentne a v ustrani. a hovorim to aj z vlastnej skusenosti

a prosim ta ake vlasy? ake sluchatka? prava a slobody jedneho koncia tam kde zacinaju prava inych, milionkrat omielana veta...ked robis veci, ktore su verejnosti neprijemne, doplatis na to. ano, hranie z mobilu v autobuse mi vadi, takisto ako zbytocne turovanie auta na ulici. povazujem to za ludsku demenciu a neohladuplnost a pokial by to robil kazdy, pekne by nam z toho j*balo. lenze to kazdy nerobi, preco? pretoze vacsina ludi chape ze byt neohladuplny k ostatnym sa neoplati a ze tak sa jednoducho neda spoluzit :) a tiez chape ze pokial sa bude takyto jav opakovat casto, tak na to moze vzniknut zakonna paka

o krcmovych lobbies nic neviem a nebudem sa vyjadrovat k niecomu, o com nic neviem :) ja sa vyjadrujem k javom, ktore vidim. ved toto davno nie je diskusia len o samotnom zakaze pitia. Cely cas hovorim, ze zakon nie je idealny, cely cas sa pytam, tak AKO teda chcete riesit one javy, cely cas chcem od vas konstruktivne odpovede. Ale ne, stale len samy socik, wowko, osobna sloboda, vlasy. Aspon k tomu navrhu, ze jeden park vyhradeny, sa mozete vyjadrit, prosim?

Alebo podla vas je teda cely problem a hluk a bordel len fiktivny :) okej, moze byt, tak ja len budem dufat ze pre vacsinu populacie nie je.

a mne to moze a aj je uplne jedno :) a tiez by ma nasralo kebyze dostanem pokutu za pivec. Ja len nechapem ako niekto moze protestovat a kritizovat (destruktivne, podotykam) jedno z mala nariadeni ktore mi pridu byt vyrobene z praxe a neprist pritom s protinavrhom. Ale dobre, ked do toho chcete miesat "podstatu" (= napriklad krcmari v mestskom zastupitelstve), tak som ticho, lebo tam fakt nevidim - akurat prosim vas neargumentujte bullshitmi typu "osobna sloboda nasavat hocikde", "defacto zakaz stretavat sa" a "zachvilu zakazu satky". To su anarchoparanoidne fabulacie

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
ked to zakazuju nackom, je to ok, ak to ma byt aplikovane na inych uz je to zle ? ... princip zakazu je rovnaky, predchadzat bordelu atd.

o akom hate proti mladym rozpravas Zrudos ? ak by nerobili bordel nikto by to nezakazoval


hovoris mne?
to, ze nemam rad nackov, neznamena, ze im nieco chcem zakazat
places na zlom hrobe mucko
afaik som clovek, co je za uplny free speech a postihovat nekoho za nazi symbolku sa mi zda chore..

takze este raz. hovoris so mnou?

o normalnom hate proti mladym. stari sedia v krcme alebo doma. or? kolko 50tnikov si videl vonku pit? bezdakov nepocitam. alebo chces, jak v madarsku, zakazat bezdomovectvo? :lol:

rofel. ty ak by nerobili bordel. ordnung muss sein znie dobre, ked je nekto [vymazané] a zasmejem sa. ale spravit z toho life long filozofiu je sick.
vies mi vyvratit jednu vec, co som napisal?

bordel robia auta. zakazeme ich?
bordel robia motorky? zakazeme ich?
bordel robia cigarety, vyhadzovanie odpadkov na ulicu, vypluvanie zuvacok..
ejhla, uz sme kde?


Citácia:
povazujem to za ludsku demenciu a neohladuplnost

ano ano!!
zakazme neohladuplnost? trestajme demenciu?
mozme rovno aj spravit to, ze budes obcanom len od isteho IQ...

Citácia:
prava a slobody jedneho koncia tam kde zacinaju prava inych, milionkrat omielana veta

ok.kde utocim, s flasou piva na lavicke za domom, slobodu a pravo jednotlivca?
ano, utocim na nu ked som o 12tej v noci [vymazané] a ziapem na lesy. lenze, 158 a idem do riti, lebo ma dojdu dat zeleni do poriadku
osetrene realnym zakonom proti realnej praxi. bodka
ale neutocim na nu, ked o osmej vecer zunkneme tri piva a ideme do podniku...
ci?
chapes uz, alebo mi tu budes davat tri piva a podsa domov na jednu uroven so ziapotom o polnoci? (ktore uz je osetrene zakonom)

do riti, mas normalne nastavene zakony, ktore sa maju a daju dodrziavat
nemusis nic taketo hlupe zakazovat.
ale co ja pisem
citate to vobec? alebo si vypichnete jednu vetu a ejchuchu pisat odpoved?
[vymazané] ma serete [vymazané]

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
kde je hranica?
ked sa par spravodlivo rozhorcenych ludi rozhodne, ze bude zneprijemnovat zivot inym ludom, moze to mat vtipne nasledky.

no presne... len neboli spravodlivo rozhorceny a zneprijemnovanie zivota bol asi z ich pohladu side effect... a vtipny nasledok je, ze vznikol dany zakon

Edit
Warrior napísal:
[bordel robia auta. zakazeme ich?

a zakazuje ten zakon alkohol? nezakazuje - len obmedzuje jeho pouzivanie... s autom, ktore nema platnu STK tiez nemas co hladat na ceste - si obmedzovany tu tiez
proste je to obmedzenie, nie zakaz...
skus ist v prahe do Baziliky sv. Víta s ciapkou/satkou na hlave... nepustia Ta s nou... a ymslim, ze kazdy to povazuje za normalnu vec a nejde robit z toho obmedzovanie slobody

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ok.kde utocim, s flasou piva na lavicke za domom, slobodu a pravo jednotlivca?
ano, utocim na nu ked som o 12tej v noci [vymazané] a ziapem na lesy. lenze, 158 a idem do riti, lebo ma dojdu dat zeleni do poriadku
osetrene realnym zakonom proti realnej praxi. bodka
ale neutocim na nu, ked o osmej vecer zunkneme tri piva a ideme do podniku...
ci?
chapes uz, alebo mi tu budes davat tri piva a podsa domov na jednu uroven so ziapotom o polnoci? (ktore uz je osetrene zakonom)


to si zrudko ty ... niekto dalsi si nakupi flase, zavola 5-6 kamaratov a ide sa pit ... alkohol velka skupinka ludi a mas to, a nemusi to byt len hluk a vytrznictvo ale aj spina a odpad a to hovorim z vlastnej skusenosti, ked nam tam pod domom omladina postavala (i ked tato bola relativne ticha aj tak posobila rusivo, a bordelu bolo za troch)

Citácia:
hovoris mne?
to, ze nemam rad nackov, neznamena, ze im nieco chcem zakazat
places na zlom hrobe mucko
afaik som clovek, co je za uplny free speech a postihovat nekoho za nazi symbolku sa mi zda chore..

takze este raz. hovoris so mnou?

o normalnom hate proti mladym. stari sedia v krcme alebo doma. or? kolko 50tnikov si videl vonku pit? bezdakov nepocitam. alebo chces, jak v madarsku, zakazat bezdomovectvo? :lol:

rofel. ty ak by nerobili bordel. ordnung muss sein znie dobre, ked je nekto [vymazané] a zasmejem sa. ale spravit z toho life long filozofiu je sick.


nehovoril som o naci symbolike, ale o ich pochodoch ... tie sa vzdy veacsinou zrusia totiz preventivne

to len ty vidis hate proti mladym ... ja vidim hejt proti vsetkym co obtazuju hlukom a bordelom na verejnych priestranstvach ... bezdakov, cigosov, robosov, mladosov atd.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Naposledy upravil Iliathan dňa So. 03. Dec 2011, 23:06, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vies, keby omladina bola slusna, naozaj dala tri piva, obtocila jointa, posedela na lavicke gotka a rozisla sa idylicky domov, nebol by problem

ale tuto je grupa ludi, co vidi veci inak

Citácia:
cely cas sa pytam, tak AKO teda chcete riesit one javy, cely cas chcem od vas konstruktivne odpovede. Ale ne, stale len samy socik, wowko, osobna sloboda, vlasy. Aspon k tomu navrhu, ze jeden park vyhradeny, sa mozete vyjadrit, prosim?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zrudi, nie, nezakazeme motorky, auta a cigarety. Zakazeme robit zbytocne hluk z motorky a auta, a opakujem, zbytocne - turovat na ulici je zbytocna neohladuplnost. A nezakazeme cigy, zakazeme dychat dym z nich niekomu do ksichtu, pretoze vela ludom vadi a kazdemu sposobuje rakovinu. Hadzanie odpadkov a zuvaciek na zem je takisto pokial viem pokutovatelne, a nikdy mi to neprislo nespravne. Takisto nezakazeme chlast, ani jeho konzumaciu - zakazeme jeho konzumaciu tam, kde to ludom vadi a kde to sposobuje problemy :)

a ti vravim sty krat ze ja viem ze je kravina niekoho pokutovat za kludne pivo na lavicke ale chcem pocut protinavrh teda. alebo aspon vyjadrenie sa k mojmu navrhu aj ked ten riesi nieco ine trocha (riesi bordel vecer, neriesi pivo na lavicke a osobne slobody chlastat hocikde)

a ti vravim ze prakticke paky mame na vytrznictvo, ale nefunguju, pretoze z principu fungovat mozu len velmi tazko - lebo pokial sa policia neteleportne na miesto cinu jak v star treku, tak je davno po vytrznictve a nikdy im nedokazes ze tu flasu, tycku a vitrinu spravili oni. a paky na pitie mladistvych mame dost pokulhavajuce, aspon podla mojich informacii
preto vznikol novy zakon, ktory je preventivny

sak a co sa seres :) ber to ako haluz, aspon je tu diskusia

edit: este aby som odpovedal na vsetko, kludne ma inac este upozorni ak som ti na daco neodpovedal:
to, ze vonku piju najma mladi, neznamena ze ich kvoli tomu ze podporujem ten zakon hatujem, pretoze to nepodporujem preto, ze tam piju mladi, ale preto, ake su efekty pitia na verejnosti, a je mi jedno kto ich robi :) je tam korelacia, nie kauzalita. A pokial sa ten zakon dotkne aj sociek na nivoch, even better

edit2: inac az teraz som pochopil, preco tak vehementne diskutujes: ked si povedal, ze si za uplny free speech a ze sa ti zda chore postihovat niekoho za nazi symboliku. Toto som o tebe netusil, a teraz to hovorim bez akehokolvek podtonu alebo hodnotenia, lebo taky nazor viem pochopit, aj ked sam ani zdaleka nie som za takuto totalnu slobodu. Ale aspon konecne trochu viac chapem o co ti ide

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Bezpečnostná manažérka sociálnych zariadení
Obrázok používateľa

Založený: 21.03.2007
Príspevky: 595
Body: 26
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach to mi pripomina jedno pamatne rande pod hradom s flasou rosé a mesiacom v splne..
asi by ma nasralo keby dobehli floydi a skasli ma 20evri:D

s tym celoplosnym zakazom je to diskutabilne, viac sa mi paci ten cesky system, ze najviac frekventovane oblasti (stanica, hviezdko, obchodna...)sa zakazu a rozne lesne reviry sa nechaju volne k pouzivaniu

_________________
Here am I sitting in a tin can far above the world
Planet Earth is blue and there's nothing I can do


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ten zvysok sa mi nechce. su to sracky
juro sa chodil so zenami zblizovat za svitu luny, vone šeříku a jemnej chute kofoly, cerebro neviem uz ani co, lebo som videl cerveno, iliathan no comment a alef detto.
diskusia prestala byt plodna, ked si obe strany uz iba strielali na seba rovnake naboje furt dokola.

Juro napísal:
edit2: inac az teraz som pochopil, preco tak vehementne diskutujes: ked si povedal, ze si za uplny free speech a ze sa ti zda chore postihovat niekoho za nazi symboliku. Toto som o tebe netusil, a teraz to hovorim bez akehokolvek podtonu alebo hodnotenia, lebo taky nazor viem pochopit, aj ked sam ani zdaleka nie som za takuto totalnu slobodu. Ale aspon konecne trochu viac chapem o co ti ide


life, liberty and the pursuit of happiness..
to je asi v skratke vsetko.
nemam rad veriacich, ale neberiem im vieru, pokial je to ich viera a pre nich a v ramci ich life, liberty and the pursuit of happiness..
ak by ju s kindžalom vyzadoval odomna.. je to ine
nemam rad nackov, komunistov, anarchistov etc, ale neberiem im nazory. life, liberty and the pursuit of happiness..
zas, ak maju pocit, ze treba sadnut do panzerov a sturmnut kus europy, treba im vysvetlit kobercovym bombardovanim, ze toto niesa dobre

preto som za totalnu slobodu.
urcite su ludia, ktorym vadi moj pohlad na svet. ktori nemaju radi dredy, warhammer, obcas sa opit, scifi, fantasy, ayn rand :D kludne
ale pozadujem od nich, aby to tolerovali tak, ako tolerujem ja ich
mozme o tom diskutovat
mozme sa nebavit. aj nenavidiet
ale nesmieme si presiahnut hranice life, liberty and the pursuit of happiness..

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Phinea napísal:
ach to mi pripomina jedno pamatne rande pod hradom s flasou rosé a mesiacom v splne..
asi by ma nasralo keby dobehli floydi a skasli ma 20evri:D


tak tam mohli aj ine este skasnut evrace :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Bezpečnostná manažérka sociálnych zariadení
Obrázok používateľa

Založený: 21.03.2007
Príspevky: 595
Body: 26
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mravnostne? :D

_________________
Here am I sitting in a tin can far above the world
Planet Earth is blue and there's nothing I can do


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze navrhy od teba nevylameme, ani keby si Annun fejsbuk zalozil :ikonka16:

Citácia:
juro sa chodil so zenami zblizovat za svitu luny, vone šeříku a jemnej chute kofoly, cerebro neviem uz ani co, lebo som videl cerveno, iliathan no comment a alef detto.

to je umenie poznat destinacie mimo hlavnej ulice, plus od isteho casu bary, ked uvazujem, kedy som naposledy konzumoval v divocine, tak sa mi vynara jedna Anicka na jar (featuring jeden matrixovsky epic fall nemenovaneho tunepritomnika), a este ked kumpan odchadzal do dialav, to sme pili portske na takej destinacii, ze sme ju ani sami nenasli.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nuz vidis, ja som tiez za vsetky tieto veci, akurat si myslim, ze obcas je lepsie spravit zopar preventivnych a nepopularnych rozhodnuti, aby sme potom nemuseli kobercovo bombardovat :) lepsie trochu obmedzit (casto imaginarne) prava ako sa potom vysporiadavat s (casto nezvratnym) damagom

nevedel som ze annun nema facebook

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Phinea napísal:
mravnostne? :D


trosken by sa tam uzivili toho casu na nejakom tom delikte hore-dolu

Citácia:
takze navrhy od teba nevylameme, ani keby si Annun fejsbuk zalozi

mojko. ake navrhy? som ja politruk?
sucastna situacia je vyhovujuca. ak pijes. pi
ak robis bordel, to čislo jedna... jedna pat osem :)
a mam pokoj.
boha zijem v chudobnej stvrti okrajovej na sidlisku a vazne bordel tu je tak zriedkavy..
zakony su a funguju.
nejsom ani za cesky scenar. nemyslim si, ze riesi nieco ine, ako nicim neruseny pohyb nemeckych a japonskych turistov, ktori si so slzou v oku a osemdesiatkou na krku placu, ze "Reichsprotektorat Böhmen und Mähren.." a prinasaju cash

doteraz som to ani ako problem nevnimal.
pripomina mi to totiz snahu zakazat stavat minarety na SVK :lol:

Citácia:
nuz vidis, ja som tiez za vsetky tieto veci, akurat si myslim, ze obcas je lepsie spravit zopar preventivnych a nepopularnych rozhodnuti, aby sme potom nemuseli kobercovo bombardovat lepsie trochu obmedzit (casto imaginarne) prava ako sa potom vysporiadavat s (casto nezvratnym) damagom


a mas na to, aby si urcil ten spravny cas, kedy treba urobit preventivne a nepopularne opatrenia?
vies ktore su to? ktore su moc a ktore este ok?
proste. kto ti kedy dal tu moc a vedomosti, aby si to vedel?

ten damage nebol, ako sa historicky ukazalo, nikdy nezvratny.
i ked.. uvidime, ako sa vysporiadame s dedicstvom rudých

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
a mas na to, aby si urcil ten spravny cas, kedy treba urobit preventivne a nepopularne opatrenia?
vies ktore su to? ktore su moc a ktore este ok?
proste. kto ti kedy dal tu moc a vedomosti, aby si to vedel?

samozrejme, ze nemam :) ale to nema asi nikto. takymto sposobom by sme sa hadam ale nikdy nikam nedostali, preto jedine, na com mozme stavat, je zamer, historia a nazor vacsiny.
na druhu stranu, mam na to aby som sa nad danymi vecami zamyslel a spravil si na ne vlastny nazor, akokolvek nikdy nebude moct byt 100% objektivny - a pokial sa takyto nazor ujme vo vacsine, tak holt, taky mame teraz system (v idealizacii...). A cim viac budu ludia rozmyslat a cim viac budu diskutovat a budu ich argumenty rozbijane, tym objektivnejsie a dokonalejsie nazory budu prevladat vo vacsine, a nato su dobre prave diskusie a vyvracanie argumentov. Preto napriklad nebudem mat vobec ziaden problem s tym, ak sa ten zakon zrusi/nepresadi, ale spravi sa to s takymi argumentami, ktore nebudem vediet vyvratit. Lebo taky nazor je aspon kvalitne postaveny, ked uz sa neda nijako ohodnotit jeho "spravnost"

ech, ved ja vo svojom okoli tiez nepoznam asi nikoho, kto by mal relativnejsi pohlad na svet ako ja, ved ja neverim ani v existenciu objektivnej pravdy. A tiez som vzdy ochotny vypocut si a tolerovat kazdy nazor, pokial mi nejde ublizit.
Ale s dosledne agnostickym postojom v realnej praxi by sme sa naozaj mohli dostat uplne hocikde a nikdy sa nepoucit :) vsetkeho s mierou

a co sa tyka nezvratnosti, tak samozrejme, kazda udalost je nakoniec na nieco dobra, ale myslel som tym menej epicke veci. napriklad smrt cloveka za volantom pretoze nemal pas je nezvratna vec, a preto je tam prevencia - tie pasy :) (a tym teraz nenarazam na predoslu temu). To ci v dlhom behu to bola tak "zla" vec, je na uplne inu debatu. Nutnost a negativne javy vyprodukovali preventivne "obmedzenie", aby ludia neumierali. opat, to je len analogia, jedna sa o uplne iny pripad

_________________
Juro alias Archi


Naposledy upravil Juro dňa Ne. 04. Dec 2011, 1:19, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 102 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun