HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 115 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Správa

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach jaj jasne ze nie "facepalm"..

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a dokážeš posúdiť či je lepšie nebyť, ako byť so slobodnou mamičkou? (ak som ťa teda správne pochopil, lebo dosť som sa strácal v tých nesúrodých, -významových vetách).

Eugenika mi príde ako nezmysel, keďže ludstvo sa bezproblémovo (velmi nešikovne použité slovo, ale iné ma nenapadá) vyvíjalo skrz prirodzenú evolúciu. Ale možno eugenika znamená niečo iné ako si pod tým predstavujem. A nemyslím teraz v rámci nacistickej ideológie.


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aj bych pokračoval, ale to už by bolo úplne mimo tému


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S tou pomocou ostatnym, aby som parafrazoval

boj sa adso prorokov, ktori chcu umriet v mene pomoci ostatnym, lebo mnohokrat nechaju umriet ostatnych so sebou, casto pred sebou a velmi casto namiesto seba.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok
buci ti to vysvetlim ako maminka 12 rocnemu
dievcata maju vaginu, chlapci maju penis, dievcatam z vaginy lezu deti, muzom z penisu nie tak je to v prirode, muzi a zeny su odlisny, muzi piju whiskey a vedu vojny, zeny jedia zmrzlinu v zupanoch a nevedia soferovat
je to prirodzene a je to tak od pociatku vekov, tak tu prestan prosim vyblakovat ako male butthurt decko ze ty nemozes mat synceka ako tucniak, proste je to tak v prirode a ano je to nefer ze zeny robia deti, a nefer je aj to ze zeny su inherentne fyzicky slabsie

naozaj vobec nechapem zmysel tvojej krusady a co tu riesis teraz, mozes to zaobalit do hocijakeho moralneho pozlatka a do hocijakej kauzalnej roviny ,ze zena je nezodpovedna a bere drogy a muz chce dieta, priroda to tak spravila zmier sa s tym
v 90 percentach pripadov sud prisudi dieta matke, a otec ich moze milovat ako len chce a aj na hlavu sa postavit, aj to je nefer, budes nam tu teraz vybliakavat?

zivot neni fer, priroda neni fer, vzmuz sa a prestan whinovat

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zabi matku a dieta ti pripadne
ak to urobis nenapčo
sak easy

punkacku zabijes lahko
heroin do zil ved
punkacky radi heroin

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kto by nemal rad heroin :ikonka01:
Dakujem ti ozzy za hodnotny prispevok..malo to hlavu a petu a este prednesene bud prepitym kowbojom z tennnesy alebo rytmusom
dakujem konecne som to pochopil a svet utichol....Len by som bol zvedavy co by ti na tento 'zmier sa s tym je to takto a nijak inak' monolog povedal napriklad Kopernik alebo M L.King :lol:
btw nieje ozzy a iliathan ta ista osoba?

Täysikuu;Ludia tisicrocia slachtia rozne ine formy zivota preco by nemohli slachtit aj seba?Sice ako tvrdis ludia sa vyvijaju aj bez pomoci ale to mozes povedat aj naco auta a kalkulacky.Ja niesom velky augenicky expert vsetko cerpam z knihy od Petra Bakalara Tabu v socialnych vedach...na knihu sa spustila celkom slusna hysteria a na autora sa zacal poriadat hon vyfrenzovanych aktivistov ale niektore pasaze hlavne o aplikovani takej normalne eugeniky bez velkych zakazov a zabijania ala nazi Nemecko ma vcelku oslovili

warior:V staroveku mozno bolo treba slachtit silu vydrz a zdravie dnes skor IQ zdravie a mravny charakter [to aspon tvrdi Bakalar] ale suhlasim s tebou

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jaj buci cim ty prispievas do diskusie okrem toho ze rozanalyzujes moj post po intonacnej stranke a vymyslas nove prezyvky evidentne ti uz doslo cokolvek co by si mohol povedat

to ze samicky rodia v prirode deti je prirodzene, je to tak nastavene biologicky a funkcne, nie socialne
zaujalo ma ale tvoje porovnanie s takym martinom lutherom kingom, vravis teda ze cernosi su od prirody podriadeny belochom ale im sa aj tak podarilo vzopriet? to je ten velky uspech? ako vobec dokazes na jednu rovinu stavat socialne kulturne a biologicke procesy? alebo sa prirovnavas ku kopernikovi? si taky revolucionar ze si objavil sposob akym mozu mat muzi deti?

existuju biologicke limity ktore neprekrocis, ano su tu extraordinerny jedinci ktory dokazu zajst za hranicu, ludia co bez noh vyliezli na 8 tisicovku alebo nieco podobne, ale asi ta prekvapim ale ja a ani ty k nim nepatrime

snazis sa nas tu presvedcit, ze je nespravne aby zeny mali monopol na plodenie deti, ale tento mono pol vypliva z biologickej podstaty nie socialno kulturnej, a kez uz chces zachadzat do moralnej debaty, bremeno tehotenstva nesie vzdy zena, zena je ten uctievany darca zivota a hlava rodiny

teraz som si vlastne uvedomil jednu vec, ty mas vedomostne medzery, alebo si nespajas suvislosti inak to neviem pochopit, kym si nedoplnis vedomosti ani sem nechod, lebo zo seba len robis hlupaka, rovnako ako banda idiotov na simulovanom sudnom spore, ktora pripravovala pol roka pripad o skodlivosti uav a hodinu pred celoslovenskym kolom som vsetkym skupinam oznamil, ze uav nie je autonomne zariadenie a pilotuje ho clovek, ti ludia sa niekolko mesiacov bili do hrude a ohanali pravom a pricom si mysleli, ze voda je piesok, gratulujem radis sa k nim

odporucam sa porozpravat s matkami, najlepsie cerstvymi, pozriet si nejake videa ako prebieha porod, vyborny je aj cisarsky rez kde krv strieka po plafon
prestudovat si biologiu strednych skol aj s obrazkami
pozri si dejepis trebars aj pravek, pozri si fotku venuse
pozri si obycajove pravo alebo rimske pravo, alebo aj staroveke, zameraj sa na poziciu matky a vztah matky a dietata, zameraj sa na rodinne vztahy, na odvodzovanie povodu
skus si pozriet nieco o kulte uctievania zeny matky, o ucte k matke ako k hlave rodiny, pozri si ako niektore spolocnosti aj dnes ctia matku
pozri si sudobe rodinne pravo, judikaturu

ked budes mat vsetko toto za sebou, utvor si nazor, nemusis sem ist a ponizovat sa, nemusis sem pisat ze sme mali pravdu, proste nenapises dalsiu kravinu, a my sa na tebe nebudeme smiat v krcme a nestane sa z teba vratko s furikom

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 606
Body: 48
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
potraty jednoznacne ano

_________________
dharmovej tulák / psí voják


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O eugenike pokracujte TU


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 115 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun