HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 115 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skôr by som povedala že ostatný na to nemali nerva a alef je obzvlášť trpezlivý v tejto debate, ale tak každý máme svoj uhol pohľadu.

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
B> Zober si aspon jednu za zenu, ulav sebe aj systemu. Alebo si ich vsetky zober do Moslimskych krajin a konvertuj.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Po. 21. Feb 2011, 21:25, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a su tie matky nestastne, deprimovane a trpia roznymi psychickymi poruchami? su ich deti polodementne (ako ty), maju nejaku nevyliecitelnu chorobu, su deprimovane, alebo len nejak moc nestastne?

podla mna aj ked boli v mladi nezodpovedne a nevedeli co je kondom, tak vychovou dietata sa zodpovednosti naucili. a narozdiel od otcov tych deti, zeny su schopne niest nasledky za svoju nezodpovednost.

potrat tu ma byt ako moznost..

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
Mne principialne vadia slobodne mamicky,mam ich okolo seba velmi vela a trapi ma to ..nato ostatne sa vykasli 0lex ..
tam je ta dilema ze sa nic s tym neda robit..wariorovi a ostatnym to hned zaplo ale tebe to musim pisat ako malemu dietatu


Ano, musis zial, dovod je ten, ze keby sme komunikovali systemom ,,moja otazka, tvoja odpoved.", nepytal by som sa.

Beck to ze plot!

So far in this movie: Otec nechce dieta, ale matka chce, a zbedacenemu otcovi neostava nic ine, len platit vyzivne (oh, sanity, thy name is woman).

Ergo, dajme Otcom svate zakonne pravo skrze to, ze slobodna matka bude znevyhodnena, lebo stat podpori kompletne rodiny. A to pravo im dajme tak, ze nech opat je na bedre, plece i mozge zeny, ci si vyberie potrat (a svoju potencialnu ujmu) alebo zivot v socialnej vyhode. Fascinuje ma, domnely nefer zivotny stav otca sa vyvazi tym, ze nech aj matka trpi.

But hist! Preco ta ale trapia zrazu slobodne mamicky? Kam sa podeli truchlivi otcovia? Ci ta trapia aj jedni aj druhi, mlady Werther?

Le behold, le final solution! Ako vyriesime problem slobodnych matiek? Zrusme ich! A ako zrusime ich status matiek! No predsa zrusme deti! A ako zrusime deti? Potratom! Tak schovame matky pred zrakmi a vsetko bude idylicke a radostne a nebude kazit neprijemny pohlad na kociare bez otca v dosahu.

It's a wonderful, wonderful life!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mas nejake vlastne riesenie alebo sa len budes specializovat na kritizovanie mojich alef? :wink:
Ako som uz napisal a ty si urcite pozorne cital moje prispevky..tak neviem a tapem
skus napisat svoje navrhy ako by si postupoval ty
fiiha ale pekne som to tu vyflejmoval uz som dokonca polodement :)

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Mas nejake vlastne riesenie alebo sa len budes specializovat na kritizovanie mojich alef? :wink:


Od tejto chvile to beriem tak, ze ti dosli argumenty. (Tvoj argumentacny tah je totiz z Kadluba silverbowovskeho :-))

Neviem, ci si si vsimol, ale:

a) mne slobodne mamicky nekmasu srdce, ked ich vidim (pokial nie su nahnevane na otca, lebo keby boli, tak je to mimo tvojich uvah)
b) tvoja obrana otcov, ktori su vydani napospas tym zlym zenam, a vydierani, lebo musia si od huby odtrhnut, aby platili vyzivne, je mi mimo, kedze moj postoj bol vyjasneny vyssie,.

Ja teda nebudem navrhovat riesenie problemu, ktory si si skonstruoval ty, a ktory za problem nepovazujem, o to viac, ze tato tvoja issue mi pride dost z podstaty dost WTF.

Skus dalej argumentovat a podporit svoje nazory, pripadne reagovat na moje veci, lebo inak ma bude v noci hriat na dusi prijemny pocit, ze som ta vytrollil a teba bude hriat neprijemny pocit nevrazivosti ku mne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
olef trolis bohuzial ty lebo som dal normalny povzdych ktory ma trapi a hladam odpovede a ked ma len negujes tak chod do pekla prosim ta
Ja som chcel uz tuto debatu ukoncit pred troma stranami takze si ma vytrolil ty..ja len tak medzi recou...troll si ty
btw preco chces vediet moje nazory ked ta to vobec co pisem netrapi?

A]ze je diskrimovany chalan nieje o com lebo bohuzial nemoze donosit dieta a vsetka rozhodovanie o byti a nebyti plodu je na zene
-to je fakt ziadne WTF...nadhodil som tema dostal som klasicke odpovede a kopec predsudkov a vela minusiek
B]Slobodne mamicky..nemyslim si ze to ten najspravnejsi stav.. ja som za osvetu a stimulaciu od statu

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Naposledy upravil buči dňa Po. 21. Feb 2011, 23:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vies kolko je nechcenych dedi odlozenych v detskom domove? kazdy chalan co takto trpi ako ty, ze nemoze mat dieta lebo jeho zena nechce, moze poslat zenu kade lahsie a dieta si adoptovat. pomozes tak nie len sebe, dietatu, ale aj statu
ty diskriminacia

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
len to nie preboha, bol by slobodný otec!


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a keby dostal oznacenie 'opatrovatel'? to by malo byt v pohode, nie? ved technicky to nebude jeho dieta

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
.ja len tak medzi recou...troll si ty

I did say that!

Este raz: to, ze ty ziadas, aby som ja navrhoval riesenia problemov, ktore vidis ty a) nerelevantne b) zahovaranie problematiky.

A:- Secky jablka na trhu su zhnile, zakazala by som trhy.
B:- Moje skusenosti s trhmi su pozitivne, preco ti prekazaju?
A:- Neneguj moj nazor a daj riesenie!


Co ma ale zaujima, su myslienkove pochody za nazormi. Jedna vec je s nazorom suhlasit a druha si vymenit postoje. (Zhodou okolnosti, pred vekmi som mal uzasnu debatu s jednym Hostincanom presne o potratoch: nazory sme mali rozdielne, ale ta logika za jeho nazorom bola poucna.)

Citácia:
.nadhodil som tema dostal som klasicke odpovede a kopec predsudkov a vela minusiek

Hej, ale v tvojom pohlade je predsudkom vsetko, co tebe odporuje... a kupodivu odporovali takmer vsetci.

Citácia:
A]ze je diskrimovany chalan nieje o com lebo bohuzial nemoze donosit dieta a vsetka rozhodovanie o byti a nebyti plodu je na zene

Preco pary, ktore tuzia mat deti a nemozu, siahaju po adopcii? Ale dokazem pochopit, ze niekto sa nevie z rozlicnych pestrych dovodov uspokojit s cudzim dietatom a radsej nebude mat ziadne ako cudzie... ale potom to frflanie ma zaraza, resp. to musi byt uzasny clovek, ktory zije so zenou, od ktorej chce mat dieta, nedostane ho, strasne ho to sere, ale napriek tomu ostane vo vztahu.

Citácia:
]Slobodne mamicky..nemyslim si ze to ten najspravnejsi stav.. ja som za osvetu a stimulaciu od statu

Slobodne mamicky v prvom rade treba vsakovak podporit, aby vobec dokazali udrzat rodinu, ked uz maju gule na to, aby dieta vychovali poriadne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
(Tvoj argumentacny tah je totiz z Kadluba silverbowovskeho :-))

Excuse moi? :flame:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
alef0 napísal:
(Tvoj argumentacny tah je totiz z Kadluba silverbowovskeho :-))

Excuse moi? :flame:


Si to raz pouzil v ktorejsi pradavnej debate, preto som si na to spomenul s laskou.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Silverbow napísal:
alef0 napísal:
(Tvoj argumentacny tah je totiz z Kadluba silverbowovskeho :-))

Excuse moi? :flame:


Si to raz pouzil v ktorejsi pradavnej debate, preto som si na to spomenul s laskou.

Aha.

Well, flame on. Defeat the Vratkoid!

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nebudem krmit trolla budem ta ignorovat trolaf0 :wink:

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 115 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun