HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 
Autor Správa

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://dl.dropbox.com/u/20180668/detect ... ressed.avi

toto som vyprodukoval za posledne 4 mesiace. mam program co detekuje auta a vozovku. detekciu ciar a vozovky nemam nijako graficky znazornenu, lebo potom to bolo dost neprehladne.

sorry za spatnu kvalitu video, je to komprimovane ako hrom, lebo originalne ma kazda minuta videa skoro 3,5gb

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fiha, sikovny!

Mozem sa spytat na aky projekt to je? Predpokladam, ze nieco s autonomnymi vozidlami?

Inak som si v prvom momente neuvedomil kde si a prudko som sa zamyslel, ktora slovenska dedina to je a preco je obraz zrkadlovo otoceny, ale potom mi to doslo. :)

Plus ti mali ludia a male auta dost napovedali. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe, ze zrkadlovo obrateny :D
ja uz som miestnou premavkou taky degenerovany, ze som bol vyorany ked som mal na Filipinach ist na motorke a jazdilo sa na pravo :D

Aky je to projekt je trochu na dlhsie rozpisovanie, ale pricipialne ide o to, ze som v programe, ktory sa vola COLABS ( Cooperative Laboratory Study Program ) a ono to funguje tak, ze Ti zrusia vsetky predmety capnu Ta do labaku pod nejakeho profesora a ten, ak budes mat stastie a nebudes mu uplne ukradnuty, Ti da ulohu na vypracovanie, ktora by sa dala povazovat na za nejaku nasu rozsiahlu bakalarku alebo diplomovku. Ono Japonci celkovo funguju tak, ze aj bezni studenti su vzdy v nejakom rocniku priradeni do labaku a musia robit vyskum resp. sa nepovazuje za dostatocne iba spracovat nejaku temu ako u nas. Ja ako COLABS student by som mal travit v laboratoriu 10 hodin denne :ikonka05:
Bohuzial mne je japonska moralka a ochota studovat od deviatej do stvrtej a potom do deviatej vecer ostat v labaku cudzia :D

Ako vystup na pol roka som mal clanok, ktory je poslany na konferenciu a cakam ci ho prijmu alebo nie. (ak sa chces pozriet tak tu)
Ale celkovo je moje posobenie tuna celkom fajn, lebo to co robim tu vyhlasim za svoju diplomovku a doma ju nebudem musiet dorabat :)

Inac tato vision based detekcia vozidiel je tu legendarny projekt, ktory riesi simultanne 500 roznych labakov a nikdy nebola nejako skoncena. Koniec koncov dokonale riesenie ani neexistuje. Mozes len prichadzat s nejakymi napadmi.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
video mi windows media player nevie prehrat.

to je diplomovka?

na akej skole studujes? aky odbor?

lebo podobne veci riesia moji spoluziaci na ui v ke.


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to mas nejaky zvlastny media player co nevie prehrat AVI :D ( ja som to btw. na media playeri pustil, btw. Ty mas WMP na macu? )

studujem na Tohoku University v Sendai-i. ale nie som ziadny zazrak vedy, len taky genericky informatik.
a samozrejme, ze podobne veci riesia Tvoji spoluziaci, toto je jeden z uplne typickych prikladov image processingu :) viac by ma prekvapilo keby to na nejakej skole nebolo. Diplomovka to nie je, je to praca na ukoncenie jedneho predmetu. Ale prave som v diplomatickom stadiu, ze sa to snazim pretlacit aj ako svoju diplomku, usetrilo by mi to kopu casu.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nechapem... som v praci.... mam windows 7.... a media player nevie prehrat avi


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
nechapem... som v praci.... mam windows 7.... a media player nevie prehrat avi

mozno by si mali zadovazit MacOS!

(stock Windows 7 nema problem, dokonca v Chrome mi to prehrava fullscreen skrze daco)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axxis napísal:
studujem na Tohoku University v Sendai-i. ale nie som ziadny zazrak vedy, len taky genericky informatik.
a samozrejme, ze podobne veci riesia Tvoji spoluziaci, toto je jeden z uplne typickych prikladov image processingu :) viac by ma prekvapilo keby to na nejakej skole nebolo. Diplomovka to nie je, je to praca na ukoncenie jedneho predmetu. Ale prave som v diplomatickom stadiu, ze sa to snazim pretlacit aj ako svoju diplomku, usetrilo by mi to kopu casu.

No neviem, vacsina "generickych informatikov" tu na slovensku nema vo vrecku dve publikacie a tretiu na ceste (ak som dobre pochopil bibliografiu z tvojej prace). :)

Tieto veci ma fascinuju, UI, neuralky a podobne blaznovstva isli skoro uplne mimo mna a paci sa mi, ked sa v tom niekto vyzna.

Drzim prst s konferou.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Riso napísal:
nechapem... som v praci.... mam windows 7.... a media player nevie prehrat avi

mozno by si mali zadovazit MacOS!

(stock Windows 7 nema problem, dokonca v Chrome mi to prehrava fullscreen skrze daco)


nemam dovolene zmenit os sys adminmi... meh


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Drzim prst s konferou.
toto slovo vo mne vzdy vyvolava iny vyznam ako by malo :D
zasvateni vedia

Annun napísal:
Tieto veci ma fascinuju, UI, neuralky a podobne blaznovstva isli skoro uplne mimo mna a paci sa mi, ked sa v tom niekto vyzna.
inac este k tomuto. AI a nuronove siete su v podstate informaticka obskurnost preto budia dojem z dialky, ze su nejake sialene. ale ono to vobec nakoniec nie je takze tazke, je tam sice nejaka matematika co ju treba na pochopenie ale inac to nie je nic co by sa nedalo rozumne naucit. urcite to nie je tazsie ako napr. advanced praca s databazou ci nejake zlozitejsie algoritmy.
a hlavne Ty ako fotograf by si nemal s image processingom ziadne problemy, bo to je strasne casto o stastike, rozlozeni jasu a pod.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun