HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
steve ballmer odchadza z microsoftu, teda do roka bude po nom. akcie vyleteli vzapati o 10%.

dovodom je restrukturalizacia microsoftu: imho to, ze tabletova divizia vyfailovala epicky a windows 8 tiez nie je megahit

pre radost si mozete pozriet Teh Legendary Video

http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neni v silach ziadneho svetoveho CEO zvratit co sa stalo Microsoftu so systemami okolo win8. IMO Ballmer spravil great job, osmicky su skvely napad, surface je slik a chick ale to nie je sposob akym sa beznny Janko, Hans, Piotr a Mitchell rozhoduju.

Proste ak si ludia zaumienia, ze nieco je super tak potom ostatni hlasaju, ze je to super len aby vyzerali pred ostatnymi tak isto. iPhone a android su sexy, lebo ostatni povedali, google chrom je sexi, lebo ostatni povedali. To mas to iste ako Yahoo, mozu menit manazerov kolko chcu nemaju realne sancu sa z toho vykopat po tom co uz nie su in.

Koniec koncov co ten novy veduci Microsoftu spravi? Prefarbi Win8 ako to spravil apple s iOS7?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
problem je ten, ze microsoft sa rozhodol, ze tablety a PC stroje budu jedno, co je ocividny blud

ohli tym pouzivatelsku skusenost na tabletove pouzivanie, ktore ale nik nechce pouzivat a tym sa strelili do nohy

podobnu vec urobili ubuntu, ked sa rozhodli, ze miniPC a velkePC budu rovnake a vsetci im poutekali do inych systemov

microsoft len tak neico neznici, ale uz je to uncool firma, asi ako oracle

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
microsoft len tak neico neznici, ale uz je to uncool firma, asi ako oracle
a to je presne to co ziadny novy CEO nezmeni

Inac windows 8 vobec nie je zly napad. Ja celkovo nechapem preco niekomu vadi metro ked sa da jednym klikom schovat. Popravde si viem predstavit aj vacsie prekazky v praci. Windows 8 ma proste iba zlu povest bez toho aby skutocne zly bol. To mas ako Vista, ktora napravala takmer nekonecny list neudrzatelnych technologii a preslapov, ktore boli vo Win XP a aj tak ju kazdy nenavidel. Potom ju trochu prefarbili, pridali listu a vznikol z toho Windows 7, ktory sa stal neskutocne oblubenym a pre uzivatela fakt okrem tej listy nie je v tych dvoch rozdiel. Aspon ja som ziadny nezbadal. Trh si holt vybera co chce.

Najvacsi fail Microsoftu bol to, ze obrovska firma bojuje vo svojom vnutri. Microsot mal windows CE a s nim skoro nekonecny naskok pred applom a cele to uplne zahodil koli rozbrojom vo svojom vnutri.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bolo na case, jeho strategia "Windows on every device" bola strasna. V mobilnych strojoch je Microsoft liliputanom a Windows 8 to iba zhorsil.


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
Bolo na case, jeho strategia "Windows on every device" bola strasna. V mobilnych strojoch je Microsoft liliputanom a Windows 8 to iba zhorsil.
ozval sa mocnym hlasom Riso nesuc jablka a za chrbtom mu lietali anjeli androidu. Ten isty Riso, ktory nikdy nevyskusal kolko vyhod vyplyva z toho, ze je vsade jednotna platforma a ten isty Riso co nepochopil, ze zmyslom je zjednotit aplikacie napriec vsetkymi zariadeniami takze by uz nikdy nemuseli byt rozbroje typu "na Xboxe je ale na kompe nie" pripadne si mozes preniest uplne vsetko co mas rad na kompe na telefon.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja suhlasim s Risom

windows on every device je hovadina, lebo to nikdy neni rovnaky windows

seriozne:

mame windows phone asi v troch inkarnaciach, ok, povedzme, ze windows 8 phone je ta jedina prava buducnost

mame windows rt a velky windows na stoloch. lenze velky windows na stoloch je win32 API, since 1986, ktore sa zrazu malo magicky nahradit .NET API, lenze ejha, to na mobiloch is not much fun, tak podme sa vratit naspat k C++ zverinam. takze v konecnom dosledku mame na desktopoch asi 4 rozlicne rodiny aplikacii, spomedzi ktorych najviac do oci bije Metro rodina vs regularna rodina s totalne odlisnymi user experience (ano, prehliadac videi vo windowse je ubercool vyzerajuci, skoda, ze nema titulky), resp. s UX, ktory funguje tak na televizore s ovladacom, ale nie na klavesnici.

lol roka je to, ze windows server 2013 ma tiez metro, z toho musi linuxakov chytat dobytci mor

hej a ballmer na odchode povedal, ze najvacsi regret ma z toho, ze ako monumentalne malo vyzerat Windows Longhorn a jaka strasna vista z toho vypadla.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.zdnet.com/windows-8-continue ... 000016222/

Heh, tie cisla, to je estie vacsie fiasko ako Vista.

A podla prvych recenzii 8.1 to nezachrani...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axxis napísal:
Riso napísal:
Bolo na case, jeho strategia "Windows on every device" bola strasna. V mobilnych strojoch je Microsoft liliputanom a Windows 8 to iba zhorsil.
ozval sa mocnym hlasom Riso nesuc jablka a za chrbtom mu lietali anjeli androidu. Ten isty Riso, ktory nikdy nevyskusal kolko vyhod vyplyva z toho, ze je vsade jednotna platforma a ten isty Riso co nepochopil, ze zmyslom je zjednotit aplikacie napriec vsetkymi zariadeniami takze by uz nikdy nemuseli byt rozbroje typu "na Xboxe je ale na kompe nie" pripadne si mozes preniest uplne vsetko co mas rad na kompe na telefon.


Dost idiotsky napad. Ballmer nepochopil, ze tablet a smartfon nie su PC. Potrebuju vlastny ekosystem, uplne odlisny od okien, ktore su prilis napojene na mys a klavesnicu. Jednotny system pre klavesnicu / mys a touchscreen je nezmysel, snad uznas sam a preto je Windows 8 taky prepadak. Cely napad bol zle, nejaky patch to neopravi.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a apple napr. tiez konverguje k sebe (iOS a MacOS), ale robia to pomaly a nie tak, ze "jedneho dna sa zobudime a miesto Findera budete mat desktop s presne 8 x 16 ikonami".

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
axxis napísal:
Riso napísal:
Bolo na case, jeho strategia "Windows on every device" bola strasna. V mobilnych strojoch je Microsoft liliputanom a Windows 8 to iba zhorsil.
ozval sa mocnym hlasom Riso nesuc jablka a za chrbtom mu lietali anjeli androidu. Ten isty Riso, ktory nikdy nevyskusal kolko vyhod vyplyva z toho, ze je vsade jednotna platforma a ten isty Riso co nepochopil, ze zmyslom je zjednotit aplikacie napriec vsetkymi zariadeniami takze by uz nikdy nemuseli byt rozbroje typu "na Xboxe je ale na kompe nie" pripadne si mozes preniest uplne vsetko co mas rad na kompe na telefon.


Dost idiotsky napad. Ballmer nepochopil, ze tablet a smartfon nie su PC. Potrebuju vlastny ekosystem, uplne odlisny od okien, ktore su prilis napojene na mys a klavesnicu. Jednotny system pre klavesnicu / mys a touchscreen je nezmysel, snad uznas sam a preto je Windows 8 taky prepadak. Cely napad bol zle, nejaky patch to neopravi.
zda sa, ze TI unika zmysel slova ekosystem.

ekosystem neznamena, ze vsetko pracuje na rovnakom principe ovladania, ale ze vsetko je na seba naviazatelne a to robi windows najlepsie zo vsetkych vdaka snahe vsetky systemy priblizit. uz velakrat som pocul argument, ze chrome je ultimatny prehliadac vdaka synchronizacii medzi vsetkym (niezeby to ostatne nevedeli) a to je neico co windows dokaze takmer so vsetkym. co mas v kompe, to mas v mobile a este aj na xboxe + previazanost medzi windows zariadeniami je epic (rooms vo winphone 8 su uzasna funkcia)

Podla mna je z celej veci fail iba windows RT, ktory sleduje presnu tu filozofiu, ktora sa Vam paci - na tablete nieco ine ako v stolnom pocitaci. Windows RT je strasny a zbytocny blud, ma vsetky nevyhody akehokolvek ineho tabletoveho systemu (iOS, android0 a to je jeho problem.

P.S. O tom ,ze predajne cisla su zle sa hadat nejdem, to je fakt. Ale ako som pvoedal, kvalita produktu nie je to iste ako jeho akceptacia koncovym uzivatelom. Inac metro na win server je z cesty, jedine co si z neho kto otvori je aj tak iba powershell.


edit:// inac moj technologicky mokry sen je, ze budem mat telefon, ktory bude mat plnohodnotny windows 8 (alebo 9 alebo co to v tej dobe bude). Metero rozhranie na cesty a ked pridem domov polozim na podlozku (nie pripojim, polozim) automaticky sa mi pripoji monitor, mys, klavesnica, schovam metro a idem na velkom windowse.

Citácia:
mame windows phone asi v troch inkarnaciach, ok, povedzme, ze windows 8 phone je ta jedina prava buducnost
V akych? Windows phone su iba 2. 7x a 8, a aj to len koli nekompatibilite s NFC. Bol by si radsej keby sa Microsoft rozhodol nezakomponovat novu technologiu len aby si mohli uzivatelia s 3 roky starymi telefonmi upgradovat system? Niekde sa skrty robit proste musia. To poznam aj z prace v ovela mensej firme ako je MS.

Citácia:
windows on every device je hovadina, lebo to nikdy neni rovnaky windows
A nie je sucasyn stav prave Vas sen? Aby mali rozne devicy rozne systemy? Vizia microsoftu je zjednotit to, teraz to jednotne nemaju tak co Vam vadi? Ze vsetky produkty maju v mene Windows? Keby sa windows phone a windows RT volali inak prisli by Vam viac akceptovatelne? :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepokladam, ze pracujes pre MS, lebo taka fanaticka obrana vsetkeho MS mi je inac podozriva.

Citácia:
ekosystem neznamena, ze vsetko pracuje na rovnakom principe ovladania, ale ze vsetko je na seba naviazatelne a to robi windows najlepsie zo vsetkych vdaka snahe vsetky systemy priblizit. uz velakrat som pocul argument, ze chrome je ultimatny prehliadac vdaka synchronizacii medzi vsetkym (niezeby to ostatne nevedeli) a to je neico co windows dokaze takmer so vsetkym. co mas v kompe, to mas v mobile a este aj na xboxe + previazanost medzi windows zariadeniami je epic (rooms vo winphone 8 su uzasna funkcia)


No praveze to Windows nerobi najlepsie, vacsina aplikacii co mas ne desktope, ti na mobile nefunguje alebo nemaju ziadnu nahradu (co je aj logicke, kedze windows phone skoro nikto nepouziva, tak sa ludom neoplati vytvarat pren apps.... MS musel viacerym firmam zaplatit, aby spravili verziu pre WIndows Phone, len tak mimochodom... takisto apps na seba nezarobia, kedze reklama ti zarobi nulu - MS sa to chvilu snazil zvratit tym, ze si kupoval vlastnu reklamu, co je ale neudrzatelne).

To porovnanie s Google je zcestne. Google ma ovela lepsi ekosystem, napriklad si porovnaj Gmail a Hotmail (pouzivam obe), Hotmail uplna tragedia. Plus Google ekosystem ti bude fungovat napriec vsetkymi platformami (Mac, Android, Windows), zatial co s WIndows si nuteny pouzivat ich podpriemerne systemy.

XBox by som nespominal, lebo je coraz viac indicii, ze MS pokazi aj to. Novy XBox uz musel spravit 180 stupnovu otocku, lebo zistil, ze takmer vsetky nove features, ktore predstavili, boli ludmi nenavidene a bali sa, ze prejdu k PlayStation...

Citácia:
Podla mna je z celej veci fail iba windows RT, ktory sleduje presnu tu filozofiu, ktora sa Vam paci - na tablete nieco ine ako v stolnom pocitaci. Windows RT je strasny a zbytocny blud, ma vsetky nevyhody akehokolvek ineho tabletoveho systemu (iOS, android0 a to je jeho problem.


Nie nema nevyhody iOS alebo Androidu.... jeho nevyhodou je, ze je to uple podpriemerny system, ktory poriadne nefunguje. Dalsou velkou nevyhodou je, ze MS nema ani jeden kvalitny telefon / tablet (Surface bol prepadak, kvalita velmi nizka, uz po par tyzdnoch pouzivania sa rozpadal, Nokia Lumia nic moc telefon). Android a iOS su praveze systemy navrhnute pre tablety a mobily a velmi dobre na nich funguju (plus mas na vyber kvalitne tablety a mobily na rozdiel od Windows) - koniec koncov ludia tym, ze Windows mobily / tablety nekupuju, potvrdzuju moje slova.

Citácia:
P.S. O tom ,ze predajne cisla su zle sa hadat nejdem, to je fakt. Ale ako som pvoedal, kvalita produktu nie je to iste ako jeho akceptacia koncovym uzivatelom. Inac metro na win server je z cesty, jedine co si z neho kto otvori je aj tak iba powershell.


Nesuhlasim. Praveze si myslim, ze kvalita ide ruka v ruke s akceptaciou koncovym pouzivatelom. A MS je velka korporacia, na ktoru su ludia zvyknuty.... cize keby ze vydaju schopny tablet / telefon, tak by to ludia kupovali.... problem je, ze zatial vsetky ich telefony a tablety boli hrozne, takze ich kupilo iba par skalnych fanusikov.

Citácia:
edit:// inac moj technologicky mokry sen je, ze budem mat telefon, ktory bude mat plnohodnotny windows 8 (alebo 9 alebo co to v tej dobe bude). Metero rozhranie na cesty a ked pridem domov polozim na podlozku (nie pripojim, polozim) automaticky sa mi pripoji monitor, mys, klavesnica, schovam metro a idem na velkom windowse.


To je nezmysel. Ten mokry sen tu uz je a vola sa Surface. A je nepouzitelny.

Citácia:
A nie je sucasyn stav prave Vas sen? Aby mali rozne devicy rozne systemy? Vizia microsoftu je zjednotit to, teraz to jednotne nemaju tak co Vam vadi? Ze vsetky produkty maju v mene Windows? Keby sa windows phone a windows RT volali inak prisli by Vam viac akceptovatelne? :)


Rozne kvalitne systemy je dolezite. Momentalny stav je, ze mas kvalitny desktop system (Windows 7.... 8 tuna neratam, to je blud), a mas hrozne nepouzitelne systemy pre tablety a mobily.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Surface je genialny napad a konecne niekto narozdiel od Jobsa pochopil, ze tablet zvladne viac nez zobrazit gmail a prehrat youtube. Bohuzial ho zabila RT verzia, nechapem na co to komu je na kompe.

Windows 8 je proste stavany na dotykove zariadenia a miesto toho aby sa vsade zacali montovat 20" dotykace tak ludia riesia kde v [vymazané] je tlacitko start? Co na to povedat, je to presne tento sposob myslenia v ktorom sa za revolucny povazuje co najobmedzenejsi system ktory nedovoli ani usporiadat ikonky na ploche. To je presne to preco x-box ktory konecne sluboval brutalnu revoluciu v hrani zoskrtali na predoslu verziu + lepsia grafika. Pretoze nejaki obmedzenci na internete sa nevedeli preniest cez to, ze by svoju hru nemohli len tak [vymazané] do bazaru. Dakujem vam [vymazané] pekne, konzola zostava krabica pripojena k telke s ktorou ked sa chcem hrat tak ju musim vlacit vsade zo sebou.

Ballmer vo veobecnosti pochopil smerovanie trhu ale je asi prilis zo starej skoly aby to vedel efektivne uriadit. Ze vyfailovala Vista je imo skor programatorsky nez CEO fail.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso, tak kopa sraciek, ktoru si vyvalil je pre cloveka Tvojho kalibru bonusovy naklad. Dal by som TI furik, ale nenasiel som ho.


Riso napísal:
Prepokladam, ze pracujes pre MS, lebo taka fanaticka obrana vsetkeho MS mi je inac podozriva.
Nepracujem pre Microsoft. Akurat mam charakterovu vadu, ze zvyknem az prilis horlivo branit veci, ktore povazujem za lepsie ako tie ostatne. Kto ma zazil nazivo vie o com hovorim.

Citácia:
No praveze to Windows nerobi najlepsie, vacsina aplikacii co mas ne desktope, ti na mobile nefunguje alebo nemaju ziadnu nahradu
A to je problem rozdielnych systemov. Keby bola vizia MS naplnena (ta, ktora sa cyhsta), ze vsetko co pojde na plnohodnotnom pojde aj na telefone tak sa toto nedeje. Bohuzial, kym je v hre rozdielnost windows a windows phone tak sa to nenapravi. Ale ak som to pochopil spravne Tvoj nazor je taky, ze rozne zariadenia by mali rozne systemy?
A mas pravdu, bez sirsej penetracie nikto nebude robit nativne aplikacie.


(co je aj logicke, kedze windows phone skoro nikto nepouziva, tak sa ludom neoplati vytvarat pren apps.... MS musel viacerym firmam zaplatit, aby spravili verziu pre WIndows Phone, len tak mimochodom... takisto apps na seba nezarobia, kedze reklama ti zarobi nulu - MS sa to chvilu snazil zvratit tym, ze si kupoval vlastnu reklamu, co je ale neudrzatelne).

Citácia:
zatial co s WIndows si nuteny pouzivat ich podpriemerne systemy.
uvedies ma do problematiky, ktore to su?

Citácia:
XBox by som nespominal, lebo je coraz viac indicii, ze MS pokazi aj to. Novy XBox uz musel spravit 180 stupnovu otocku, lebo zistil, ze takmer vsetky nove features, ktore predstavili, boli ludmi nenavidene a bali sa, ze prejdu k PlayStation...
Riso. Predtym nez nieco hovoris o technologickom prevedeni veci pozries sa vobec na to? Ty si BFU par excellance, ktory si navyse mysli, ze je technicky zdatny. Tento problem sa s Tebou vezie odkedy si mi tvrdil, ze unikatny kluc je index.
Keby si sa dobre pozrel na to co BFU vadi tak by si vedel, ze to boli licencne ochrany, ktore by som TI rad prizvukoval Microsoft nevynucoval, ale dal priamo na vyber vydavatelovi ci ich implementuje alebo nie. Mnohi to povazovali za alibisticky krok ked sa Microsoft zbavuje akejkolvek zodpovednosti za ochranu, ale ukazalo, ze Ty a Tvoji hlupi kamarati na internetoch sa to toho chytili a mne neznamym sposobom prisli k zaveru, ze ochrany su sposobene Microsoftom.
Po vsetkom hejte, ktory bol postaveny na neznalosti technologie sa MS rozhodol, ze ochrany zrusi co sposobi, ze hraci su budu moct poziciavat DVD-cka. Co sa pre Tvoju informaciu predtym dalo tiez ak to nezakazal vyrobca hry, a dokonca sa to dalo aj bezkontaktne. Za starych podmienok MS umoznoval bezdiskove poziciavanie hier, mohli ste si ich proste posielat skrz Live ucty s tym, ze hrat ju smie iba 1 clovek. A tato funkcnost bolo odobrana, ale na druhu stranu sa tym otvorila moznost pouzivat Xbox v rovnikovej Afrike. Velke vitazstvo pre vsetkych.


Citácia:
Nie nema nevyhody iOS alebo Androidu.... jeho nevyhodou je, ze je to uple podpriemerny system, ktory poriadne nefunguje.
Mohol by si byt viac specificky co presne na nom nefunguje? To, ze nieco nefunguje je velmi cvagne konstatovanie hlavne pre technickeho odbornika akym si Ty.


Citácia:
Dalsou velkou nevyhodou je, ze MS nema ani jeden kvalitny telefon
MS ma celu sadu kvalitnych telefonov. Recenzie praisuju Nokia telefony za to, ze ponukaju vsetko co mozes ocakavat od Apple, Samsung a este trochu viac v podobe ich proprietarnych aplikacii zadarmo a to vsetko dostanes bez sialenej prirazky, ktoru ma jabko a samsung.

Citácia:
. Android a iOS su praveze systemy navrhnute pre tablety a mobily a velmi dobre na nich funguju (plus mas na vyber kvalitne tablety a mobily na rozdiel od Windows)
Odporucam Ti vratit sa trochu do minulosti a pozriet si recenzie na prvy Galaxy Tab a po ich precitani prehodnotit svoj nazor na to, pre ake zariadenia bol android vyrobeny a taktiez odporucam dohladat si, s ktorou verziou androidu prisla podpora pre tablety.

Citácia:
- koniec koncov ludia tym, ze Windows mobily / tablety nekupuju, potvrdzuju moje slova.
Nie, to ze ludia nieco pouzivaju alebo nepouzvaju nepotvrdzuje vobec nic. Jedine o com to vypoveda, ze si zakladas na nazore BFU, ktory si Ty sam.

Citácia:
Nesuhlasim. Praveze si myslim, ze kvalita ide ruka v ruke s akceptaciou koncovym pouzivatelom. A MS je velka korporacia, na ktoru su ludia zvyknuty.... cize keby ze vydaju schopny tablet / telefon, tak by to ludia kupovali.... problem je, ze zatial vsetky ich telefony a tablety boli hrozne, takze ich kupilo iba par skalnych fanusikov.
vid co bolo napisane predtym

Citácia:
To je nezmysel. Ten mokry sen tu uz je a vola sa Surface. A je nepouzitelny.
Surface nie je telefon. Surface je ultrabook prevedeny ako tablet. Pouzitelny je velmi akurat je taktiez velmi drahy.


Citácia:
Rozne kvalitne systemy je dolezite. Momentalny stav je, ze mas kvalitny desktop system (Windows 7.... 8 tuna neratam, to je blud), a mas hrozne nepouzitelne systemy pre tablety a mobily.
Pouzival si vobec niekedy WP8? Ja mam nokiu lumiu a s nou plne spokojny. V akom presne zmysle je WP nepouzitelny?

P.S. Keby si hotmail skutocne pouzival tak by si minimalne vedel ako sa vola.

Btw. som vlastnik iPadu. O nepouzitelnych vyrobkoch viem svoje :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, mal som firemny Windows telefon, coskoro som poziadal o vymenu za Adnroid lebo sa to nedalo pouzivat.

Citácia:
Tento problem sa s Tebou vezie odkedy si mi tvrdil, ze unikatny kluc je index.


wut? to si nepamatam, akurat si pamatam, co si bluznil nejake bludy, myslim, ze IE podporuje xhtml, co som ti vyvratil specifikaciou (tam si nevedel aky je najpodstatnejsi rozdiel medzi html a xhtml tj. mime type a preco to v ie nefunguje). celu tu technicku debatu si pamatam tak, ze som to sprehladom vyhral.... :)

zvysok tldr, neskor mozno precitam.


Naposledy upravil Riso dňa Ne. 25. Aug 2013, 20:09, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun