HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 74 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
No, stretko sa nam blizi, a kedze O velky je na betliari, mozno by sme mohli aj my ostatni Koscania prejavit trocha dobrej vole a aspon sa skusili dohodnut na nejakom case stretnutia, kedze predpokladam, ze do cingova pojdeme spolu. Ozaj, ideme rano, ci poobede ci kedy?


Ja by som navrhoval ráno keďže naobed, poobede a aj večer bude riadne vedro.  :)

Len či vtedy pôjde bus či vlak.  :?:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Aldebaran napísal:
No, stretko sa nam blizi, a kedze O velky je na betliari, mozno by sme mohli aj my ostatni Koscania prejavit trocha dobrej vole a aspon sa skusili dohodnut na nejakom case stretnutia, kedze predpokladam, ze do cingova pojdeme spolu. Ozaj, ideme rano, ci poobede ci kedy?


Ja by som navrhoval ráno keďže naobed, poobede a aj večer bude riadne vedro.  :)

Len či vtedy pôjde bus či vlak.  :?:


o vlak by az tak neslo, vacsi problem by mohol nastat skor s pracujucimi/brigadjucimi clenmi hostinca...Preto som sa pytal na nejaky rozumny cas, oni by sa mali predovsetkym vyjadrit. Ak neni problem, tiez by som radsej isiel rano

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
Saimon napísal:
Aldebaran napísal:
No, stretko sa nam blizi, a kedze O velky je na betliari, mozno by sme mohli aj my ostatni Koscania prejavit trocha dobrej vole a aspon sa skusili dohodnut na nejakom case stretnutia, kedze predpokladam, ze do cingova pojdeme spolu. Ozaj, ideme rano, ci poobede ci kedy?


Ja by som navrhoval ráno keďže naobed, poobede a aj večer bude riadne vedro.  :)

Len či vtedy pôjde bus či vlak.  :?:


o vlak by az tak neslo, vacsi problem by mohol nastat skor s pracujucimi/brigadjucimi clenmi hostinca...Preto som sa pytal na nejaky rozumny cas, oni by sa mali predovsetkym vyjadrit. Ak neni problem, tiez by som radsej isiel rano


Hmm, 8.7 to vychádza na ďalší Piatok a to je ako už Aldy naznačil, pracovný deň takže sa budeme musieť prispôsobiť. Ale zase keď niekomu končí šichta v práci až večer, tak či tak sa bude musieť zariadiť aby to stihol s ostatnými. No, takže hľadajme vhodný čas.

Chcelo by to hlasovanie.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pripadne na viac faz: u mna to vyzera tak, ze pojdem az poobede/k veceru (znej pieeesen praace radostnaaa), zatial to vyzera tak, ze 1545 osobakom alebo az 1733 tiez osobakom (tieto spoje maju pohodlne prestupy az na Cingov....dupat po asfaltke skrze pol Spisskej Novej Vsi okolo drowskej osady sa mi nechce).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja doufal ze Annun dorazi drive :)


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0, tak ma napadá, že sa k tebe pritúlim  :twisted:  aspoň na tú cestu, ehm vlastne len na tú cestu :oops: ... ale bral by som neaké info dopredu...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zatím mám už v autě plno (Morwen a Nightfall, ale teoreticky bude ještě jedno volné místo) zastavuji v Žilině a Ružomberku.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dalcor - no ja by som to miesto aj bral  :)
kedy budes v ziline ?

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pokud bude, počítám s tebou (upozornuji ale že nejsem charita  :lol: )
Já předpokládám že v Žilině budu mezi 10-11 hodinou, 4 hodiny na hranice pojedu a pak hoďku do Žiliny. Tj pokud tam budet dřív žádná škoda, já Harmonogram přesnější upřesním, hlavně aby jste tam byli přede mnou a mělí telefony. Vyzvedl bych si vás na nádraží, pražskou poznávačku mezi těmi vašimi naleznete!

D.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No spíš mezi 9-10 30, v 11 předpokládám že budu nabírat Nightfalla


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedze este neviem, kedy mi skonci zdravota prehliadka 1. triedy trvajuca dva dni tak sa asi pridam k Forestovi a Alefovi. :P

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Pripadne na viac faz: u mna to vyzera tak, ze pojdem az poobede/k veceru (znej pieeesen praace radostnaaa), zatial to vyzera tak, ze 1545 osobakom alebo az 1733 tiez osobakom (tieto spoje maju pohodlne prestupy az na Cingov....dupat po asfaltke skrze pol Spisskej Novej Vsi okolo drowskej osady sa mi nechce).

Ved zober vlak do Smizian a odtial len prejdes popod most, vyjdes na kopcek, zlezies z kopceka a si na Cingove... :P

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, to je pravda (rozmyslam, preco ma tato kombinacia nenapadla vopred...zeby staroba?). Ale aj tak k veceru ine vlaky, ako tieto dva nejdu....a preco dupat cez kopec, ked tam chodi autobus? ;-) Navyse cenovy rozdiel je 10 Sk.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm,preco nebrat vlak do Spisskych Tomasoviec,ked ideme do toho campingu Durkovec?Je to blizsie ako zo Smizan.A kaslat na bus,jedem pesi.Inak uz sa vie,kedy pojdeme z KE?Lebo uz by sa patrilo.

Pozrel som jednu predpoved,podla nej ma byt v Poprade v piatok jasno,v sobotu miestami zamracene,ael v noci maju byt burky.Tato predpoved je teda skor optimisticka.Inak mam otazku,prichylil by ste v chatkach nase vaky,ak by sme nemali celty ani by nevosli do stanov?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ahoj, kamaráti, som to opäť ja. :)

Dnes som uprel svoj krásny, inteligentný pohľad na http://www.cp.sk , keďže sa k tomu nik iný z vás nemal, vy zdochliaci. Tak mi vychádza, že keby sme opustili naše krásne Košičky o 7:15 a osobákom sa odviezli od Spišskej, mohli by sme si tam dať kofolu či pivec a o 9:20 sa odtiaľ odviezť busom až na Čingov, vďaka čomu by sme boli v campe okolo trištvrť na desať a veľmi sa nenachodili.

Alternatíva je, že by sme sa osobákom odviezli až do Spišských Tomášoviec a odtiaľ sa prešli dva kilometríky (ale len take maľičičičkô) do kempu.

Osobne som za možnosť jedna, lebo sú lenivý a chodiť s vakom sa mu nechce.

Ak sa vám takéto skoré vstávanie nepáči, môžeme ísť z Košíc aj o 10:20, ale keďže ide o rýchlik, bude to zrejme drahšie a taktiež budeme v Čingove až o 12:13.

Tak sa prosím vyňadrite, nech viem sa zariadiť. A tiež povedzte, kto každý chce byť čakaný na tej stanici, lebo čakať sa na nikoho nebude (áno, ja viem, že táto veta nedáva zmysel. No nie je ten svet krásny?).

:uc:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 74 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun