HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Disclaimer: tento text má parodovať spôsob vyjadrovania sa všakovakých mládežníkov na Internete. Neberiem zodpovednosť za žiadne poškodenia vnútorných orgánov, či krvácania spôsobené čítaním tohto textu. Tí z vás, ktorí textu nerozumejí, nech si prosím označia voľné miesto za textom.

Ahoj decka!

Xixixi, xixyxi.

Xixixi.

ta sthalo sha thake, zhe shom rozmyshlal, zhe by shom zhobral dhake Magic karthy. nO a ta pothom mha naphadlo, zhe vezmem radshej celu drafthovaciu grabhicu. Tazhe bhi ma zaujimhalo, zhe ci bhy ste shi xcely zahrat dhraft. Momethalne mham v krabhici snad okholo tishicky khariet, z toho je tham ale kazdha len raz (theda sa nestane, zhe bhy ste vytiahly dvha Usnummosny naprikladh). fhunguje tho thak, zhe sa posthavia nahodne boostre (ix pochet zavhisy od pocthu hrachov) a z tyx sa pothom drafthuje. V krabhicY su vhacsinou commony a uncommony, rar je malo.

Krabhicu shom ale oxothny thahat sho sebhou lhen vtedhy, khed o draft prejhavy zaujhem asphon tyx pat ludi, tazhe sa vyjadrhite.

rozhodol shom sa tiezh zaviesth thake pravidlo, ze akh prispejhete do krabhice kartou (tedha mi ju darujhete), ktoru este tam nemam, tak ak:
a) to bude common, mozethe s nim hrat vo svojhom decku (bez toho, abhy sthe ho mushely vydraftovhat)
2) ak to bude ucko, mozhete s nim tiezh hrat. Okrem toho si mozhete z grabice do decku vibrath aj jedhen common.
c) Ak to bude raro, mozhete s nim hrat a mozete shi do decku z grabhice esthe vibrat aj jedhen common a jedno ucko.

ta sha vyjadrythe, hhej?

-------------------------------------

Drahí bratia, drahé sestry!

Tak sa stalo, že som rozmýšľal, že by som zobral so sebou na stretko nejaké Magic karty. No a následne na to ma napadlo, že vezmem radšej celú draftovaciu krabicu, ktorú sa spolu s Mikhaelom snažíme dať dokopy. Takže by ma zaujímalo, či by ste si chceli zahrať draft (ak neviete, čo to je draft, nevadí, naučíme vás - ak hráte magic, nebude to problém). Momentálne mám v krabici snáď okolo tisícky kariet, z toho je tam ale každá len raz (teda sa nestane, že by ste vytiahli dva Unsummony napríklad). Funguje to tak, že sa postavia náhodne boostre (ich počet závisí od počtu hráčov) a z tých sa potom draftuje. V krabici sú vačšinou commony a uncommony, rar je málo, keďže som z chudobného kraja.

Krabicu som ale ochotný ťahať so sebou len vtedy, ak o draft prejaví záujem aspoň tých pať ľudi, takže sa skúste prosím vyjadriť, či by ste chceli. Upozorňujem, že vecné ani peňažné ceny pre víťaza nehrozia. Maximálne mu ostatní kúpia po pive, alebo aspoň dajú priateľsky po hube.

Rozhodol som sa tiež zaviesť v rámci neustáleho rozširovania krabice také pravidlo, že ak prispejete do krabice kartou (teda mi ju de facto darujete), ktorú ešte v krabici nemám, tak ak:
a) to bude common, môžete s ním hrať vo svojhom decku (bez toho, aby ste ho museli vydraftovať)
b) ak to bude účko, môžete s ním tiež hrať. Okrem toho si môžete z krabice do decku vybrať aj jeden common.
c) ak to bude raro, môžete s ním hrať a môžete si do decku z krabice ešte vybrať aj jeden common a jedno účko.
Zároveň ak do krabice ničím neprispejete, berte to tak, že vás začnem nenávidieť, neznášať a v nestráženej chvílke vám otrávim psa. :)

Tak sa nejako vyjadrite.


-------------------------------------

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Ut. 21. Jún 2005, 23:29, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, why not? Ja som za...  :P

P.S. nemas niekde zoznam toho co tam mas (nech viem co nemas a co ti potom mozem dat, bo mam tak ci tak plnu krabicu smetia s ktorym nemam co robit...)?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No,mohlo by to byt zaujmave,ale ten zoznam zverejni.

Inak sice som rozumel vsetkemu,len nechapem,preco tak pisu,ja sa snazim skracovat to,co pisem,oni to tym h len natahuju.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uff, čo sa toho zoznamu týka, plánujem dať celú krabicu do elektronickej podoby, lebo začína byť problematické pridávať tam nové karty, ale zatiaľ som sa k tomu ešte nedostal, lebo je toho fakt dosť.

Ak to ale tento týždeň stihnem nejako spraviť, postnem sem nejaký link na súbor s tým.

A inak ešte jedna vec, aby sa formát nestal trochu "broken", ak darujete viac, ako jednu kartu. Dohromady si budete môcť do decku dať maximálne päť kariet mimo draft. Teda ak darujete dve réra, budete si môcť do decku dať päť kariet z týchto: tie dve réra, dve účka z krabice, dve commony z krabice.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Ut. 21. Jún 2005, 23:30, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Uff, čo sa toho zoznamu týka, plánujem dať celú krabicu do elektronickej podoby, lebo začína byť problematické pridávať tam nové karty, ale zatiaľ som sa k tomu ešte nedostal, lebo je toho fakt dosť.

Ak to ale tento týždeň stihnem nejako spraviť, postnem sem nejaký link na súbor s tým.

A inak ešte jedna vec, aby sa formát nestal trochu "broken", ak darujete viac, ako jednu kartu. Dohromady si budete môcť do decku dať maximálne päť kariet mimo draft. Teda ak darujete dve réra, budete si môcť do decku dať päť kariet z týchto: tie dve réra, dve účka z krabice, dve commony z krabice.

Mne je patnast ci si nieco dam do decku alebo nie (cele mi to pripada kus krive takto), ja sa len chcem zbavit nejakych bludov co mi zaberaju miesto a neviem sa ich zbavit.  :lol:

Tak si pockam na ten tvoj zoznam.  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gents ackoliv zacatecnik beru Magic take sebou (vcetne takove male srandicky na otestovani) takze se i Draftu kdyz bude cas zucastnim :)


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eh, a môžu si MtG zahrať aj úplný začiatočníci alebo tý čo Magic ani nehrajú a nevedia
hrať?  :oops:

BTW: Ten štýl písania mi pripomína Faemirov štýl.  :P

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
joooo to by som urcite bral donesem aj niake karty

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Eh, a môžu si MtG zahrať aj úplný začiatočníci alebo tý čo Magic ani nehrajú a nevedia
hrať?  :oops:

BTW: Ten štýl písania mi pripomína Faemirov štýl.  :P

Loni Annun z BigBrotherem Mišom vedli takovy Workšop pro nas beginnery (ja su beginner) doteraz, takze klidne, decky se pujcovali, ja sam povezu tri decky jen tak rpo prdel /nic soutezniho, jen pro fun - Elfy stavene na lonsky Standart v Mirrodin Bloku, nyni extended), Bilo Weenie ze stejne akce s trochou artefact affinity (na to abych daval 400 Kč za jednoho Arcbound Ravagera na to nemam a navic to an prof urovni nehraju) a ted zrovna me zaujaa jedna nova vlastnost v Betrayers of Kamigawa tak na ni stavim deck a ten si tam vezmu pro prdel.

A samo si vezmu karty co mam volne dostupne do draftu :) Ale vzhledem k memu zatizeni s DnD se urcite dostanu tak maximalne na jednu partii s Annunem co mi slubuje od loňského roku a tam ho rozdtri me Ninjutsu LOL


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja hrať nebudem, lebo to neviem, ale pozrem sa minimalne ako to hrá, a dones to Annun lebo ja som uchýl, ja si rád pozerám kartičky   :lol:  :wink:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, podarilo sa mi dať dokopy červenú farbu, takže kuk sem:

http://www.annun.sk/Da_Box_Cervena.html

Všimnite si akútny nedostatok kariet vyšších rarít (fakt to je samý common), ak máte akékoľvek raro, ktoré nehráte / netreba vám ho / neznášate ho a nebude vám vadiť len tak ho darovať niekomu, darujte ho do krabice, Boh vás bude mať radšej. :)

Inak čo sa Magicu všeobecne týka, všetko záleží od času, ale ak bude, minimálne ja rád ukážem, vysvetlím, predvediem čo a ako.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no naco rara
my ked sa v skole nudime robime box draft to je ked dojdes erikovi do brlhou a za maximalne 70 sk nakupis jednokorunove karticky z ktorych potom vyskladas deck -a je to perfektne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Boh vás bude mať radšej.


Oprava: Annun vás bude mať radšej.

No ja by som sa teda aj pridal keď ma naučíte čo a ako. Ale nech to nezdržuje ostatných.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Annun napísal:
Boh vás bude mať radšej.


Oprava: Annun vás bude mať radšej.

Veď vravím.  :zrudi:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som si zahral ak je este miesto  :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun