HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9
Body: 5
Bydlisko: NR

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
caute caute .. na stretko sa tesim a na 95 percent pridem .. Ale ked nebude fun tak tam narobim taky skandal :) ale ne.. bodli by este raz informacie o presnej polohe stretka a casu :)

_________________
SF klub Belit  www.belit.sk
41 000 survivors are searching for a new home called Earth.
Support Laura Roslin plz :)


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj a dajte tam radšej nejaký verejne známejší objekt (povedzem na Klokočine pri BILLE ale Lidli také čo ľahko najdem :)

Inak teraz v piatok už niečo mám, tak sa dostavím nabudúci v tedy mám len zubárku  :P

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.08.2006
Príspevky: 40
Body: 5
Bydlisko: P-Fleet

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak zdravicko ludia, zajtra vas teda dojdem vyzdvihnut pri Billu o 15:40 ktori nemozete dojst na cas, alebo neviete, kde je Billa, tak 0910414802 :D tesim sa na vas

_________________
Si amicus tuus mingit minga, seu mingere finga.
Obrázok
Moja galéria


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9
Body: 5
Bydlisko: NR

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
je super ze ich pojdes zobrat k bille ale vo ti ktori to presne na 15 40 nestihaju (prace povinni) mohol by si nejako konkretizovat to miesto ? som z NR takze sa vyznam staci adresa pripadne trieda alebo de sa to ma konat :) diiki

_________________
SF klub Belit  www.belit.sk
41 000 survivors are searching for a new home called Earth.
Support Laura Roslin plz :)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2007
Príspevky: 1
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cafte, uz som ani nedufal, ze nejaky klub bude zasa fungovat. Pocitajte aj so mnou... :D


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.08.2006
Príspevky: 40
Body: 5
Bydlisko: P-Fleet

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze pre tych ktori to poznaju, na Klokocine, je to Zakladna skola na Nedbalovej myslim...(kazdopadne, az nie na tak aspon kusocek od Nedbalovej) Blizko je Black Cafe

_________________
Si amicus tuus mingit minga, seu mingere finga.
Obrázok
Moja galéria


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.03.2007
Príspevky: 9
Body: 5
Bydlisko: NR

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahojte hojte,
tak prve stretko je za nami a podla mna bolo uplne super. Presne take ako som ocakaval ale malo aj svoje muchy ktore by bolo podla mna dobre vychytat. Nechcem sa hrat na veduceho alebo co ale myslim ze je to nazor viacerych ze by sa mohli nabuduce podniknut tieto veci :

1.   Takmer nikoho tam okrem par individuii  nepoznam a mena si uz urcite nepamatam. Tak ze si myslim ze by sa mohlo spravit nieco take ako masova predstavovacka. Kazdy povie svoje meno pripadne nick a povie co ma rad (ake SF alebo F knihy, filmy , serialy, gamesy) pripadne nejake ine zaujmy.

2.  Potom mam iste vyhrady k rozhovorom v prvej polovici stretka. Vacsina z vas sa tam pozna a rozpravate sa o vasich sukromnych veciach .. spolocne zazitky ktore v usiach nas novacikov zneli cudzo a nevedeli sme sa o com sa toci :) Preto si myslim ze by sa cely klub mohol viest vo forme vysvetlovania a konverzovania na nejaku urcitu temu. Prave preto som v uvode spomenul prvu polovicu stretka .. lebo ked jedna skupina odisla tak druha co ostala v nasej ututlnej satnicke :) v plnom prude rozbehla masovu konverzaciu na tem vsetkeho mozneho ., knihy, filmy, gamesy a proste to tam zilo .. presne takto som si to predstavoval ,, dufam ze ma chapete

3.  Potom som navrhol ze ked bude elektrina mozem kludne zohnat projektor a donesiem notebook a mozeme kuknut nejaky filmik serial alebo  co len budete chciet :) Co poviete ?

Takze to zhrniem .. ste super parta len by sme sa mohli blizsie predstavit .. a trosku menej skupinkarcit co poviete ? a trosku sa viac dohodnut na organizacii celeho klubu ..

DIIKI a prajem prijemny vecer :)

_________________
SF klub Belit  www.belit.sk
41 000 survivors are searching for a new home called Earth.
Support Laura Roslin plz :)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no..
ja som uz navrhol na mieste aby sme aby sme boli vo vecsej miestnosti a nejako sa pogrupili alebo tak..
lebo takto jeden rozprava a strasne vela ludi tam len tak sedi.
no a dalsia vec je, ze my sme zvyknuti na trochu iny deuh stretiek. myslim tym pokec uplne o vsetkom (velmi casto uplne mimo SFaF) a organnizacne zalezitosti larpove.
Ja by som povedal ze netreba robit paniku, ono sa to casom nejako ustali

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dorian: A potrebujete mat na kazde stretnutie osobitnu temu? Nemohli by ste po vzore BA a KE stretnuti zlucit diskusiu o vsetkych stretkach do jedneho topicu?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no nie, lebo to su dve rozdielne veci

toto je Stertko v NR kam chodia ludia z celeho Slovenska a byva tak raz za rok

a ta druha tema je o stretkach klubu Erathis a Belit v nitre pre nitrancanov kazdy piatok

Edit: ked tak nad tym premyslam, tema NItra preber sa!! (stretka pre nitrianskych SFaF fanov) by mohla byt vo Vrana k Vrane sada

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dorian napísal:
Edit: ked tak nad tym premyslam, tema NItra preber sa!! (stretka pre nitrianskych SFaF fanov) by mohla byt vo Vrana k Vrane sada

Témy o stretkách sú v Stretkách... Podľa mňa je to logické a keď nový človek hľadá, najprv sa pozrie sem, nie do Vrany. A k tomu veľkému stretku napíš do nadpisu aj dátum, aby som už vedela, ktorá téma je ktorá... Lebo už som trošku dopletená..  :D

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.08.2006
Príspevky: 40
Body: 5
Bydlisko: P-Fleet

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa za cely Erathis ospravedlnujem za druhu cast stretka, kedy sme sa odpratali prec, bohuzial to bolo nutne, kedze potrebujeme do dvoch tyzdnov zorganizovat jednu akciu, ktora musi klapnut uplne na 100% :( . Dufam, ze nas chapete.

Hromadnu predstavovacku plne podporujem, ajk ed urciet sa casom spozname uplne bezproblemov :D

_________________
Si amicus tuus mingit minga, seu mingere finga.
Obrázok
Moja galéria


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
courage napísal:
3.  Potom som navrhol ze ked bude elektrina mozem kludne zohnat projektor a donesiem notebook a mozeme kuknut nejaky filmik serial alebo  co len budete chciet :) Co poviete ?

Takze to zhrniem .. ste super parta len by sme sa mohli blizsie predstavit .. a trosku menej skupinkarcit co poviete ? a trosku sa viac dohodnut na organizacii celeho klubu ..

DIIKI a prajem prijemny vecer :)


Tak s týmito bodmi plne súhlasím :)
síce som nebol na prvom restretku Belit, ale na druhé dojdem na 99% :) a tiež by som nebol rád kebyže prídem a o nikom nič neviem

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 21.01.2007
Príspevky: 46
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja by som sa vedel ponuknut, ze by som kludne mohol spravit dake prednasky v oblasti hernych titulov- scifi a fantasy...pripadne mam pristup aj k roznym materialom, ktore by sa mohli hodit a zaujat...vzhladom na to ze som  sefredaktor 2. najvacsieho herneho portalu v SR- GamesWEB.sk (http://www.gamesweb.sk)  (trochu reklamy neuskodi :D)
este z Comics Salonu mam pripravenu prednasku o Warcrafte- komplet hry,knihy, doplnky....
pripadne ak by bol note book tak aj live recky hier a pod., dake pikosky a pod....
ak by bol zaujem viem sa o tieto veci postarat

projektor je skvely napad a urcite by bol velmi vhodny ci uz na serialy, filmy atd.

kazdopadne dufam ze sa to riadne rozbehne ...NITRA! :-))

a buduci piatok sa pokusim dojst (99%)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.08.2006
Príspevky: 40
Body: 5
Bydlisko: P-Fleet

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej takze buduci piatok o piatej (17:00)  (vraj ze sa to lepsie zapamata :P )

_________________
Si amicus tuus mingit minga, seu mingere finga.
Obrázok
Moja galéria


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun