HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 257 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:P to vies niektori dosli vybavit nejake veci. A to ze ty sa nedokaze posadit ku niekomu co sa bavi povedzme o tretej svetovej vojne je tvoj problem :P A nabuduce spravime specialne pre teba stretko, 30 magicov s rozlicnymi hlasmi

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mmmmmmmmmmmmmm vy jaki ste mudri chlapci..........mmmmmmmmmmmmm

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 29.11.2005
Príspevky: 2
Body: 5
Bydlisko: Ba / Mi

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hura ! tak aj to teda zhrniem, ak mozem. (Mozem vsak? dakujem)

1.)Na stretku vNR bolo nad dvacat ludzi. drviva vacsina z nich sa bavila
2.) Stretko bolo organizovane clenom ST pod zastitou ST. Tym padom je dost logicke ze a)pomerne vela ludi bolo z ST
=> b) ST ma najvecsie zastupenie v BA, preto tam bolo dost ludi z blavy
(C) ehm, ak ma pamet neklame, GOGO je tiez z blavy)
3)Aj ked stretko bolo pod zastitou ST, nebolo separovane pre ST, boli nan  pozyvani vsetci co by mali zaujem, a jeho cielom bolo stretnut sa s ostatnymi Fanmi a inymi manikmi

4) ako bolo povedane na stretku bolo nad 20 ludi. Stazuju sa GoGo a Nage. Ani jednu z vas poriadne nepoznam. ALE Dovolte mi opisat moje vnimanie udalosti.
Damy prisli uz vo stvrtok na stckovske "pifkove" stretko v Kelte V BA. Tam si sadli k stolu s ludmi co chodia do hostinca, cely cas kecali s nimi. ak sa niekto iny neprihovoril im, ony o to nejavili zaujem.
V sobotu cestovali do Nitry separatne (ich vec). K Havranovi prisli po jednej. pozdravili sa s Numen a Eskou, mozno este zopar ludmi(ale na to si nepametam. ja som musela pozdravit ich prva ...(tolko k slusnosti)). cely cas sedeli spolu, pripadne sa niekam vyparili. do cinnosti sa takmer vobec nezapajali. (museli ste prist vy k nim, ak ste s nimi chceli komunikovat.)
poobede sa skupinka ludzi vybrala na hrad. gogo a nage sli tiez. vedla seba. opet sa bavili nanajvys s numen a esk. vypravu tvorili blavaci zvedavi na Nitru a Maze,( miestny chlapik co bol na stretku a robil nam sprievodcu).
asi tak v polke cesty sa nage a gogo odpojili a sli svojou cestou. my sme si medzi tym vysli na hrad, poprechadzali sa atd. baby sa pripojili cestou dole. Sli opat separatne. V hostinci zas sedeli vedla seba, tvariac sa viac-menej ignoracne. (dokonca, mam taky matny dojem, ze ked sa viac ludi dalo k ich stolu, odseparovali sa)

5) Magice. a) i) v St magice nevedia hrat vsetci ludia
                   ii) Z tych CLENOV ST co to vedia a zaroven boli na stretku ich hrali asi 3 ludia,   mozno 4 (Depres, G, Shadow)  (Erken ani Boro, ani Shezo clenmi nie su, len tak btw...)
b) Ja tiez nie som prave nadsenec magicov, ale na tomto stretku to bolo dost v norme. Okrem toho sa hral Bang (moznost hrat az 8 hracov naraz), 6 Bere (10 hracov) a k dispozicii bolo tusim aj carcascone. Bang ani 6 bere sa ani raz nehrali s plnym obsadenim.
c) existovala ista neprazdna mnozina ludi, ktori takmer cely cas len tak debatili, nehrali hry. slecnam nic nebranilo sa pridat

6) nemozem slecnam za to, ze ponukany program ich neuputal. Aj ked tak niekedy posobim, ozaj nie som cirkusovy klaun, ani osobny sluha, aby som sa kazdej kyslej tvari starala o zabavu (a tu kyslu tvar struhala slecna GoGo dost casto)
Koniec koncov, nikto im nebranil vyvynut aspon NEJAKU iniciativu, co sa tyka programu a zapojenia sa do neho.

tolko zhrnutie. snazila som sa byt objektivna a popisat veci, ako som ich videla.
teraz idem byt subjektivna  :twisted:

Nage: ako tak ta poznam z Betliaru, nieco som o tebe pocula. celkom chapem, ze radsej kecas s niekym koho poznas uz nejaku dobu, ale co sa tyka tohto stretka, mohla by si si svoju kritiku trocha premysliet. alebo okrem kritiky povedat aj nieco pozitivne. to by tiez bolo fajn

GoGo: prvy krat som ta videla vo stvrtok. interakcia nulova. potom v sobotu. ak sa neprihovorim, nepocujem od teba ani bu, ani mu.
Nepoznam ta. mozno si fajn baba. aj neviem. ale mozem ti povedat, ako na mna  (a asi nielen na mna) posobis.
Si ufrflana. Mas znevazujuce poznamky. si separant. posobis nie prave priatelskym dojmom. (chvilami to vyzeralo ze si 60 rocna nadavajuca starena v mladickom tele, ktora nechape tu sodomu gomoru naokolo).  kopa ludi ani nevie kto si, mnohi nevedeli ze si s nami. vies, nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie a cakat, ze kazdy pride za tebou je trosku.. ohm.. "naivne"


Dakujem za pozornost

_________________
JA


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Crankia napísal:
Nage: ako tak ta poznam z Betliaru, nieco som o tebe pocula. celkom chapem, ze radsej kecas s niekym koho poznas uz nejaku dobu, ale co sa tyka tohto stretka, mohla by si si svoju kritiku trocha premysliet. alebo okrem kritiky povedat aj nieco pozitivne. to by tiez bolo fajn

Povedala som aj pozitivne. Vid strana dozadu.

Ked sme isli na hrad, isli sme takpovediac spolu ako grupka. GoGo chcela vybrat najlahsiu a najkratsiu cestu pre vsetkych, ale neikto isiel zvysku ukazat svoju skolu, o com sme sa dozvedeli az neskor, ked sme sa pripojili an spat. Na hrade sme boli pred vami a oddychovali sme na lavicke. Potom cestou dole sme vas dobehli, deti drahe.  :P

Ja a GoGo sme sedeli furt pri jednom stole, nikam sme nezdrhli ked si niekto prisadol alebo odsadol.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jou jou jou ..presne...sme dosli do keltu lebo nas volala numen, nemam vo zvyku obiehat stoly  a kecat s ludmi ktorych nepoznam , je to neprirodzene , teda pokial netrpis nadbytkom nejakych exhibicionistickych sklonov a netuzis byt za kazdu cenu stredobodom spolocnosti co ja teda nie.

AD hrad...Ked sme isli sa par ludi od vas pytalo ci je to daleko....cize predpokladala som ze keby se sli dlhsie ako avizovanych 20 minut niektori z vas by pindali ze je to daleko a blaaaaaaaa blaaaaaaaa blaaaaaaaa , na rovinu poviem , niekde na krizovatke pri dome sluzieb som zapocula aj nieco ako ..mne sa nechce.......tak som volila najkratsiu cestu.Ze vam niekto chcel ukazat skolu som netusila a ja nepotrebujem behat hore dole po nr to som si uzila za 18 rokov pobytu tam az az .

A k veku 60 rocna starena , no mam 28 , nie 18 alebo 20 a necakaj ze budem blbnut s neznamymi ludmi , ktorych vidim 2 krat .
Nam na hostinci to bolo odprezentovane ako hostincove stretko a nie nieco pod zastitou neviemcoho...povodne som sa tam dost tesila ale po prichode tam ..no sklamanie bolo , sice len mierne ale predsa...

Ze som sla do nr separatne no snad necakas ze niekto nieco zaveli a ja budem skakat tak nefungujem ani v praci a nevidim dovod preco vstavat v sobotu o osmej ked nemusim
niesom typ co sa podriaduje vacsine a nani nepodporujem system typu stado and vodca.
Separovat odseparovat ..sedela som na mieste a ovcas som sla na travu so psom
ako som pisala chodit okolo stolov a  putat nieciu pozornost nieje moj styl a ani nebude.

Karticky...k tomu som sa vyjadrila niekde vyssie daj si tu namahu a si presitaj aj predosle prispevky.

Vravis niesi cirkusovy klaun len neviem...niekedy to budilo dojem ze v cirkuse som..teda..skor vo stvrtok v kelte... a hej sodomu gomoru som nepochopila...zvlastne pises ze niektori z vas ani nevedeli ze k vam patrim ci som s vami ci co.. to ale nieje moj problem a opakovat sa nebudem....ale je to jedno ..mozno to je aj tym ze o ST som coto pocula od ludi co v st niesu ale poznaju  niekolkych z vas..a moc pozitivne to nebolo...



a ps niesu ti ludia ani z hostinca,aby sa tu nespustila nejaka lavina nejakeho osocovania a podobne

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akoze uz by ste sa mohli prestat hadat


GoGoYubari napísal:
Nam na hostinci to bolo odprezentovane ako hostincove stretko a nie nieco pod zastitou neviemcoho...

ehm, no Go Go nie tak celkom...som nepovedal ze to bude hostincovske stretko....len proste stretko....je v tom az taky rozdiel?
akoze uz mi seci lezete na nervi.sa furt musite hadat ze kto je z ST a kto z Hostinca ako keby to nebolo jedno.
Go Go a Nage-no tak ste zvyknute na iny styl stretavania sa. no a co?chapte, ja vam to berem ze ste sa moc nebavili (to sa neda aby sa bavili uplne vsetci).ok, ste zvyknuty na iny system.lenze na duhu stranu, niekedy neni na skodu skusit aj nieco nove...
tak teda nabuduce dojdite zas (aj ini z hostinca) a ukazte nam ako si to asi predstavujete.

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
... a necakaj ze budem blbnut s neznamymi ludmi , ktorych vidim 2 krat .


A preco sa potom stazujes, ze nikto neblbne s tebou? Bola si tam za svojimi dvoma kamaratkami, fajn. Ale nieje potom tosku trapne stazovat sa, ze s tebou nikto iny nekeca? Hlavne ked prides a ani neodpovies na pozdrav.
Ostatni ludia tiez maju svoje zvyky ako pristupuju k niekomu koho vidia prvy krat. Nehovor mi, ze ta to prekvapuje...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa St. 05. Apr 2006, 12:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dorian> Vidis, ja som hovoril, ze sa mame poriadne predstavit :P

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WILL , ale ja sa nestazujem..ja som proste niekde vpredu skonstatovala ze nebolo to to prave jahodove chapes...a potom prisla daka caja a ide mi tu pisat tirady o neviemcom....ja som sa bavila s tym kto sa bavil so mnoui a pohoda......mne je jedno ci je niekto z st alebo nie...ale nieje mi jedno ako k veci pristupuje ...a ja sa nehadam St ckari su daki..podrazdeni.....pifpaf

lebo napriklad teba si pamatam....a nemusel ma nik predstavovat...vidis...

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGo> to oko je prehliadnutelne :D ehm no...
Toz snad nabuduce lebo uz sa viaceri vyjadrili, ze treba zopakovat do konca leta aspon raz.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
GoGo> to oko je prehliadnutelne :D ehm no...
Toz snad nabuduce lebo uz sa viaceri vyjadrili, ze treba zopakovat do konca leta aspon raz.


CDP oko..to nechapem..nevadi..uzavreme to tym ze na buduce stretko bud nepridem alebo pridem , postavite mi podium aja bude recniiit a recniiit a recniiit 8)

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
Will napísal:
GoGo> to oko je prehliadnutelne :D ehm no...
Toz snad nabuduce lebo uz sa viaceri vyjadrili, ze treba zopakovat do konca leta aspon raz.


CDP oko..to nechapem..nevadi..uzavreme to tym ze na buduce stretko bud nepridem alebo pridem , postavite mi podium aja bude recniiit a recniiit a recniiit 8)

Len to nie ...  :lol:  :P

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prosim ta vysvetli tymto mantakom aka som muhahahaha lebo oni sa mimozy

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGo> oko na mojej fotke :P
Dostanes slovo a vysvetlis nam to sama :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gogo je v pohode a to co napisala berete nejak moc vazne.  :) Imho ja tiez nemam rad kartickarov(vsetkych Magic, YuGiOh pokemon a dalsie ... ). Pokial si tam dvaja daju particku pohoda, alebo ked sa hra na nejakej dvojtrojdnovej akcoske tak tiez pohoda, ale pokial sa to zvrhne na magic stretko to nemusim. Alef to napisal vystizne, presne hento je aj moj nazor.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 257 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun