HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 51 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže, niekto z vás už o tom počul, niekto ešte nie. Chystá sa ďalšie veľké stretko fantastov z východu. Vyhadzujem tu predbežný oznam (okrem týchto fór nie je ešte vyhodený nikde) o celej akcii, s tým, že potrebujem, aby sa mi k tomu vyjadrili nasledovní ľudia: Nage a Erken (pripomienky, komentáre, zmeny v pláne...), Grey (ohľadne Shadowrunu), Alef0 a prípadne Shadow (ohľadne DnD), ktokoľvek ďalší, kto by mal záujem podieľať sa na programe (prednášky, scénky, whatever).

Čo sa Greya a Alefa týka, potrebujem vedieť, či ste schopní prísť a vziať si na starosť hru a výuku Shadowrunu a DnD. Ak áno a dáte mi to vedieť naisto, rád vás do oznamu pripíšem aj ako organizátorov, keďže pripraviť si nejakú hru a charaktery je drina (a ja si to uvedomujem).

Ktokoľvek ďalší, kto sa podujme stvoriť niečo pre program bude predstavený ako pomocný org a uvediem ho v ozname. Teda, ak to stihnete. Oznam by som rád vyhodil v priebehu niekoľký pár dní na Hostinec, Fantáziu, Slad, Tolkiena, Mangu a niekoľko ďalších. Ak to nestihnete, uvediem vás v prípadnom druhom ozname a určite o vás budem informovať v emailoch nahláseným ľudom.

Slovko "asi" neakceptujem. Ak sa ponúknete s tým, že niečo spravíte, beriem zo za záväzný sľub z vašej strany a budem s vami na sto percent rátať.

Prosím nepíšte sem, ak sa chcete na stretko prihlásiť. Toto je viac menej téma pre organizátorov. Ak by ste radi prišli, alebo vás niečo zaujíma, pošlite nám email na dole uvedenú adresu (na konci oznamu). Vďaka.

A samotný oznam:
Citácia:
A opäť je to tu. Po úspechu prvého stretnutia sme boli pevne rozhodnutí pokračovať v začatom a zorganizovať aj jeho pokračovanie. Pôvodnú organizátorskú dvojicu Annuna a Erkenbranda rozšírila ešte Nage, hlavy sa dali dokopy a vyprodukovali nasledujúci predbežný oznam:

5.2.2005 (sobota) sa v s najväčšou pravdepodobnosťou opäť v Gazdovskej krčme uskutoční stretnutie fanúšikov fantasy a scifi. Na rozdiel od toho prvého, ktoré bolo koncipované viac-menej voľne, sa tento krát chystá aj nejaký ten program. Nebudú chýbať prednášky o literatúre a LARPoch, chystajú sa ukážkové hry Dungeons and Dragons, Shadowrunu a Magic the Gathering pre nováčikov (spojené samozrejme s výučbou pravidiel), padne pár slov i na tému samotného vývoja fantasy a scifi kultúry na Slovensku a samozrejme, ostane veľa priestoru i na voľnú debatu (či inú slobodnú zábavu). Pre hráčov Magicu ale stále platí obmedzenie z prvého stretka, teda je dovolené priniesť so sebou len hracie balíčky, karty na výmenu nechajte prosím doma (nechceme, aby sa nám tam z toho stal bazár). Začiatok celej akcie nie je ešte stanovený presne, no bude to skoro určite poobede, niekedy okolo druhej hodiny.

Tak ako minule, aj teraz je nutnou podmienkou vašej účasti emailová registrácia na adrese uvedenej na konci tohto oznamu. Tým, že nám napíšete, nám nielen dáte najavo svoj úmysel prísť, ale si aj zaručíte, že vám oznámime akékoľvek novinky ohľadne celej akcie. Do emailu prosím uveďte svoje meno, počet ľudí, ktorí prídu s vami a veľmi uvítame aj vaše telefónne číslo, prípadne iný kontakt. Tento email chápeme ako nezáväzný a na sto percent si vašu účasť overíme až pár dní pred akciou, takže nemajte strach ozvať sa.

Tešíme sa na vás, priatelia!

Michal „Annun“ Ganzarčík, Braňo „Erkenbrand“ Skrečko, Eva „Nage“ Lacušková
emaily posielajte na adresu stretko@annun.sk

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Št. 27. Jan 2005, 21:41, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prist schopny som (pokial nenastane zasah Deus ex machina). D&D ucit schopny som (uz pisem ako stara Yoda). Urobil by som jeden adventure, len nemam predstavu o jeho dlzke, rovnako nemam predstavu o pocte postav (demonstracia ako v Open Gamingu?), v kazdom pripade pridu predgenerovane postavy. Tymto sa zaroven zaobraciam na Shadowa s blizsie nespecifikovanou otazkou. Alebo aj ineho lubovolneho dobrovolnika, co planuje DMovat D&D (viac DMov viac vie).

Program by som naukladal tak, aby som si tiez mohol zahrat Shadowrun s Greyom :-)


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Musím sa priznať, že predstavu o počte hráčov zatiaľ nemám ani ja, viac sa bude vedieť až keď sa oznam vyvesí a prejde aspoň nejaký ten týždeň. Čo sa týka dĺžky, bude skvelé, ak to nebude nič dlhé (nejaký ten dungeon hack na pár hodín maximálne), keďže predpokladám, že tým ľudia nebudú chcieť zabiť celý večer. Koncipovať ako kampaň by asi riešenie nebolo, lebo ťažko povedať, kedy bude ďalšie stretko a kto každý naň príde.

Program sa budeme snažiť dať dokopy tak, aby mali ľudia šancu vyskúšať toho čo najviac.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kampaň teda určite nie (,,iste sa pamatate na toho goblina, co ste stretli pred dvoma rokmi"). Chcem len poukázať na to, že tri hodiny zbehnú ako voda.

Uvažujem zobrať nejaké predpripravené dobrodružstvo (tajomstvo šéfkuch, erm šefDMa) -- pri ňom sa zväčša dá urobiť aspoň aký-taký odhad. Inak, pomocníci sú vítaní!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemam k tomu velmi co dodat. Uz len nejak zosmolit tu moju prednasku a som v pohode.. A psychicky sa na nu pripravit co bude asi tazsie ako jej napisanie.. ^_^; A ozaj, Annun, mal si pravdu, fakt neviem o com by som mlela viac ako 10 minut, len dufam ze to tych ludkov aj trochu zaujme, nie ze potom nastane trapne ticho ked sa nikomu nebude chciet klast otazky...

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak jo...

Shadowrun... pripravim beh aj postavy... zaučíme zahráme... je tu ale jeden problém... viac ako 5 hračov naraz si na starosť nevezmem... ale ked tak nad tym uvažujem... napadaju ma dve riešenia... bud zrobim vpodstate krátke dobro a urobím dve kolá... alebo si zavolám kamoša na GMastering.... samozrejme mozno ani viac ako 5 ludi Shadowrun nebude chciet hrat... takze tak....

Alebo... kamosa vezmem tak ci tak a na akcii sa uvidí... prichystáme spolocne jedno dobro a naras budu hrat dve skupiny(keby trebalo). No jo... a jak organizatora ma radsej nedavaj... hehehe

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na zabranenie trapnemu tichu sa
a) bud vopred dohodne s ,,nahodne vybratym posluchacom", ktory to zachrani otazkou
b) alebo vopred dohodne s nahodne vybratym organizatorom, ktory to zachrani vykrikom ,,and now for something completely different" [prislusny organizator by mal mat podla moznosti sako a sediet za stolom, pozn. sadzac]

Myslim, ze sa netreba zbytocne obavat.

Grey: ako riesenie tohto problemu mi napadlo v mojom pripade: urobi sa 5 postav, vytlaci sa 5 character sheetov / dennikov, tie sa rozhodia do davu. Podla mna v pohode mozu prinajhorsom hrat jednu postavu aj dvaja, traja, piati, aspon sa poducia. Verim, ze zvedavych ludi bude dost, ti, co nebudu hrat, alebo DMovat, budu stat okolo a pozorne sa divat/pocuvat. Takto bude aj vlk cely, aj ovca syta, aj DM si zachova psychicke zdravie.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2004
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: v prdeli

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm.. Nice o prvom mi snad ani nikto nepovedal to ze sa zapojila aj Nage je pre mna novinka zacinam stracat prehlad z diania fantasy v Kosiciach..Aso,Xan a pod oni chodia?Ze by som ich mohol Z......bat ze mi o tom nikto z nich nepovedal..?? :evil:

_________________
Your whicked sick !!!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha, Aluen.. Hehe... :D
To ze o prvom si nevedel je tvoja smola, haha! :twisted: :P
Ehm, teta Nage prve stretko neorganizovala a mala s nim spolocne akurat to, ze nan pekne krasne prisla. Inak sa teeta Nage len teraz vcucla k ujovi Annunovi a ujovi Erkenovi a rozhodla sa ze aj sa zapojit...

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mam pocit, ze zakladnou tragediou bolo to, ze v rovnaky den sa konalo jednak stretko a jednak turnaj v DrD v Domine. Co urcite zmiatlo isty pocet ludi (bilokacia zatial nie je vseobecne znamou metodou).


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj toto bol naozaj najvacsi problem o kt. sa nebudem rozoberat .... sak erken :ikonka56:

_________________
" People say the world's going to Hell. They're wrong. Hell's come to the world and we're the thin red line. "


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alef> Som ochotny pomoct s ADND, DND moc nepoznam :) Co sa tyka kratkeho dobrodrzustva, mam jedno ktore nechavam spravit kazdu moju skupinku ktora zacina s ADND, nic dlhe, za 2-3 hodinky sa to da zriesit, pokial hraci moc neblbnu :) Jo btw ak boh da a nezomriem dovtedy zarucene dojdem :). Co sa tyka predgenerovanych postav... to by nemal byt problem, zoberiem par postav co maju vytvorene kamosi a su na prvom leveli a je to :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som sa skor pripajal k D&D, dohodnime sa cez í cé kvé :-)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2004
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: v prdeli

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No cudo Nage ze sa tak angazujes ja uz poznam akutaku kosicku fantasy zakladnu uz nejaky ten cas..A erkena tiez:) ..(Branko pamatas si na nas prvy dracak :lol:
Takze nehnevajte sa ale berem vas ako novacikov:) a PRECO MI KU..VA o tom nikto nepovedal :evil:

_________________
Your whicked sick !!!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aluen: toto nikdy nebolo koncipované ako stretko na pozvanie. Nepozývali sme vôbec nikoho, ani sme to nikomu osobne neoznamovali. Chceli sme, aby sa stretli noví, neznámi ľudia. Bolo to vyvesené kade tade na Internete, ak si sa o tom nedozvedel, je mi to ľúto.

Že nás považuješ za nováčikov je chvályhodné a my to rešpektujeme. A teraz by som ťa poprosil, ak chceš prísť, pošli email na danú adresu.

Inak viď tým hrubým napísaná vec, čo vraví, že toto je téma pre organizátorov.

No harsh feelings.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 51 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun