HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 228 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skuste popripade tuto stranku http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=39 tam sa daju najst nejake chaty... :P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Na tieto hluposti chodis sam alebo ich odniekadial pastujes? Ked tam s vami niekto nebude chciet byt tak sa zdvihne a pojde domov bez ohladu na lokaciu, minimalne niekam do lesa. Z chaty v Limbachu alebo Modre ti rovnako nepojde autobus ako zo Spisskej...


Vies, ak by bolo v KE, i ja by som si odbehol, nieco by som mozno chcel vybavit, ved pridem za hodinku a budete tam, etc. Mesto sucks, kriste pane, chata a mesto su dve rozdielne veci.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zvlastne. Jediny co tu riesi slovo mesto si ty. Naaaozaj mozes nam bratislavcanom a pristahovalcom verit, okolo BA su aj lesy. Normalne su tu Karpaty a normalne su tu aj chaty ktore su uplne v prdeli. Fakt.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozno ak by si si pozrle co som napisal este predtym, nasiel by si tam zmienku, ze niekto pochopil stretko v MESTE eventualne na samom kraji, napr Annun.

Citácia:
Som jednoznacne proti stretku priamo v Blave. Ak by to bolo niekde viac na zapad, ako je zvykom obycajne, tak by som to ale prezil.


Ja som nikde nepovedal, ze stretko PRI Blave (nie meter za tabulou "tu konci Blava", prepacte, ale naozaj ani hned za mestom, i ked zacne les, nema to proste tu atmosferu, ani v KE a to je to tu divsie trocha ako na zapade, to zas musite uznat) je blbost, tak sa laskavo upokoj Aljen a nedavaj mi lekcie zo zemepisu.

Ak sa mi bude chciet najdem ti aj inu citaciu kde sa riesi slovo mesto, tato jedna ti hadam staci.

Neviem co sa flejmis, ja som len povedal, ze v meste by to naozaj nebolo ono. TAto debata je bezpredmenta. Ovsem, mam pocit, ze by ste mali radi stretko pri Blave. Co tak namiesto rozzureneho napadania mojej osoby najst chatu a pastnut ju sem, co na nu povie zvysok? Lebo vykrikovanie ze pisem hluposti vam ju asi nedohodi a Alefovi v hladani tiez nepomoze. Dokaz namiesto slubov, ja nemam nic voci chate vo vhodnom prostredi a ked take mate nedaleko, o to lepsie, aspon budete vediet, ze nejdete do zleho a mna neznaleho idiota z vychodu presvedcite.

Nemam chut sa s vami hadat, tento post som musel par krat preformulovat, aby som vas niekam neposlal

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ajtak ti to moc nevyslo :ikonka01:
(neodpustil som si to.. pardon :lol: )

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako sme sa len dnes pekne poopekali :lol:

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten link co dal Cerebro je celkom dobrý, je tam vela dobrých chát.

ja som tam nasiel napr toto http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=1439&chataId=121
fotky: http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=1438&chataId=121
(ale to som pozeral naozaj velmi zbezne, ani som nevedel v ktorej csti Slovenska mam vlastne hladat)


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker> Ok to je tvoje vnimanie sveta ale nie kazdy ho zdiela :) ja si oddychnem aj na chalupe na dedine bez toho aby som mal urgetnu potrebu niekam si na hodku odbehnut nieco vybavit.

PK rovno napisal chatu, rovnako Limbach, Modra su dost dobre indikacie co a kde. Mas dalsie otazky alebo budes pastovat relevantne odkazy? :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna len fascinuje, ze v povodnom poste, kde alef navrhol kvoli zlozeniu to supnut na zapad, je vymenovanych 8 vychodniarov (a to tam este chyba napr. Masotron) a 8 zapadniarov (a centralny Aeris). Ako z toho vyplyva, ze stretko ma byt v nejakych malariovych mociaroch pri BA ci v Laibachu... :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo zmena podnebia z ukrainskych hor a lesov na malariove mociare tropicky polozenej Bratislavy vam urobi vsetkym dobre. Hlavne v hlave.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne osobne je jedno, kde to bude. Prisiel by som ,ci by to bolo na Zapade alebo na Vychode, je mi to jedno.


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale nádhera toto.
a to vraj my tvrdíme, že západ je len bratislava.
povie sa stretko posunúť viac na západ, tak hneď sa tu zjaví niekto, že na betón on grcať nebude.
západ je napríklad aj trenčín či žilina, nie nutne len bratislava, ako si myslíme.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
eskarina napísal:
ale nádhera toto.
a to vraj my tvrdíme, že západ je len bratislava.
povie sa stretko posunúť viac na západ, tak hneď sa tu zjaví niekto, že na betón on grcať nebude.
západ je napríklad aj trenčín či žilina, nie nutne len bratislava, ako si myslíme.

Oneee toto nenadavajte na vychodniarov! Na vine je novobratislavcanka Baelara
Baelara napísal:
a Bratislava vyzerá úplne najlepšie - aspoň sa nebude treba trepať do nejakej paže.
Baelara napísal:
Riadenim osudu (courtesy of drahy) budem vtedy v Blave, a naozaj neviem, aky je rozdiel medzi opileckym zvracanim na beton a na travu...na ten beton mi to pri pravdepodobnom zlozeni osadenstva pride razantne lacnejsie a menej problematicke.

Vychodniari moc nehovorili o stretku v BA, ale na zapade.
Iba ja somreagoval na zvracanie na beton, ale nie z dovodu umiestnenia stretka, ale ako reakciu na "na ten beton mi to pride razantne lacnejsie a menej problematicke"

Takze uz sa upokojte ;-)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak vzmzslite nejaku realnu moznost, v realnych realiach :D tak je tu moznost ze by som dosiel a snad aj z lenkou, ak ju rodicia pustia.... Len to naozaj zalezi uz len od umiestnenia chaty....

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
snad aj z lenkou, ak ju rodicia pustia....

pocuj tebe asi fakt zacina stacit ze ma dievca obciansky preukaz :lol: :lol:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 228 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun