HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 228 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ale tam zase nie je čo robiť veľmo...

No ono Cingov tiez neoplyval kdejakymi moznostami a napriek tomu som nemal pocit, ze sa nudim. To iste Vincikova chata (minule som vyhrabal videa z hradu, to bol fun). Kto sa chce nudit, ten sa nudit bude.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja by som na stretko urcite hry moc netahal. uz len to magikarenie je take separatisticke.

tak ako to bolo minuly rok mi to velmi vyhovovalo: alkohol, turistika a volna zabava :)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hry na stretku su v pohode - myslim, ze minuly rok to bolo uplne prirodzene. Kto sa chcel hrat, hral sa, kto chcel turistikovat, turistikoval atd. Netreba tlacit na pilu, ale ani netreba hriemat proti ludom, ktori sa rozhodli robit to, co ich v danej chvili bavilo. Pred troma rokmi sa hralo pokial bola nalada a bolo dobre, pred rokom sa prevazne nehralo a bolo tiez dobre.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A mne zasa napriklad vadi predstava toho alkoholu. Opitych ludi mozem vidiet v kazdej krcme, na to sa nemusim trepat dakde na chatu.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vravim, minuly rok bol aj vlk syty aj ovce cele. Kazdy sa bavil sebe primeranym sposobom. Myslim, ze nie je dovod vzajomne protestovat, hlavne ked nie je preco. Tu sa ukazala strategicka vyhoda dvoch chatiek, ktora zminimalizovala vzajomne trenice pri preferenciach zabavy :-) Inak povedane, ked si sa chcel zrubat z Tomasovskeho vyhladu, isiel si sa zrubat. Ked si chcel hrat Magic s Dalcorom, hral si Magic s Dalcorom. Ked si chcel debatit, debatil si.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Ut. 22. Apr 2008, 8:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
A mne zasa napriklad vadi predstava toho alkoholu. Opitych ludi mozem vidiet v kazdej krcme, na to sa nemusim trepat dakde na chatu.

V našej obci všetci pijú,
iba Ďuro nie,každému z nás vŕta v hlave,
čo mu asi je.Veď je taký ako my,
zdravý, mocný, lakomý,
prečo sa len od nás
takto dištancuje?


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
A mne zasa napriklad vadi predstava toho alkoholu. Opitych ludi mozem vidiet v kazdej krcme, na to sa nemusim trepat dakde na chatu.

Tak sa netrep. :ikonka18:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...preco sa len od nas takto distancuje
.........DISTANCUJE!

Ehm.
-------------------
Citácia:
Tak sa netrep.

Boze a zanechajte uz taketo spory, to nikomu neprospeje. Neviem, ci ma zmysel aby jedna strana kydala na druhu a naopak, ked pokojne mozu nerusene jestvovat vedla seba, pripadne sa medzi sebou volne prelinat.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Velke hostincovske letne stretko je o tom, ze sa stretnu ludia, co sa poznaju z for a maju radi podobne veci, ktore potom nasledne robia.

Ak piju, piju. (ale bez toho, aby robili bordel, lebo inak boh zabije maciatko a oni dostanu ban :) )

Ak hraju, hraju.

Ak kecaju, kecaju.

Ak cele stretko ticho sedia v kute a pocuvaju, tak su Saimon a toho predsa vsetci miluju.

No a ak trtk... eh, tu aj tak nik nema frajerku.

Prosim nekydajte jeden na druheho, ze sa nevie bavit, kazdy sa bavi svojim sposobom a tato eksn je prave o tom.

Vitani ste vsetci.

Dam vediet buduci tyzden, co som zistil ohladne ubytka. Mame nejaku predstavu, kolko nas asi bude? Je "okolo 20" rozumny odhad? (minuly rok nas bolo myslim 18 +-)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
A mne zasa napriklad vadi predstava toho alkoholu. Opitych ludi mozem vidiet v kazdej krcme, na to sa nemusim trepat dakde na chatu.


Staci tam nalakat niekolko ludi, o ktorych vies, ze chlastat nebudu, a budes mat co robit ked sa vacsina zdvihne a zacne hrat nejaku prisernu oplzlu hru s vodkou pochybnej vyroby(tm).

Urcite ta nikto nebude nutit pit, ked nebudes chciet.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zasa aby sme si rozumeli:

Sice pijem zriedka (jednak preto, ze vacsinou som Designated Driver, dvak zo zdravotnych dovodov), ale abstinent nie som. To, co mi nevyhovuje, je predstava plnej chaty ozratych ludi. Ak sa rozhodnem prist, tak to bude preto, aby som sa inteligentne porozpraval s ludmi, ktori ma zaujimaju. Toto je nieco, co sa tazko dosahuje pri preskakovani kopcov prazdnych flias od Nikolausa, prekrikovani vyrevovanych hokejovych pokrikov, a uhybani sa crevnym stavam vystrelovanym vysokou rychlostou.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm, ty si asi nebol este ani na jednom stretku, ked mas o nas taketo predstavy, ze? :)

zasa aby sme si rozumeli:
myslim, ze nikto z nas netuzi po takej chate ako si opisoval a ani sa tam nikto nechysta s takym zamerom, nemam pravdu?
Warrior aj tak na chatu nepojde, takze sme clear, nie? :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
hmmm, ty si asi nebol este ani na jednom stretku, ked mas o nas taketo predstavy, ze? :)


Bol som na mnohych inych stretkach komunit s ekvivalentnou demografikou, a pocul som historky.

andelika napísal:
zasa aby sme si rozumeli:
myslim, ze nikto z nas netuzi po takej chate ako si opisoval a ani sa tam nikto nechysta s takym zamerom, nemam pravdu?


Vies ako sa hovori... "cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami" :D

(nie som ale pesimista, a ak pojdu aspon dvaja z konkretnej mnoziny ludi, tak sa vyberiem aj ja)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na tento ucel by bolo dobre mat dve chaty. Vravim, ze minuly rok si sa takejto predstave mohol vyhnut (alebo maximalne minimalizovat jej dopady) alebo sa jej poddat - to podla uvazenia atd. To bola presne vyhoda :-)

Okrem toho je viac nez tradiciou, ze na velkych stretkach sa pije len s mierou a dobrovolne (minule velke bolo v tomto ohlade neopakovatelnym zazitkom - v zmysle nezabudnutelnym a v zmysle, ze sa uz asi opakovat nebude). Presne ako vravi andelika, neviem, ci tam ide niekto so zamerom "IDEM SA STRIESKAT", to ani nahodou.

Takze zase nejaky strach nie je namieste :-)

Citácia:
Bol som na mnohych inych stretkach komunit s ekvivalentnou demografikou, a pocul som historky.

Chapem, ze mas mozno zle skusenosti, ale Annunisti su do velkej miery slusni ludia a to ti vravim ako clovek, ktory ma tiez odpor voci akciam, kde sa ludia idu hlavne strieskat a viem, co ti v tom prekaza.

(Inak demografika je na stretkach roznoroda - vekove rozpatie od 13 do mnoho je vec, ktora popiera mnohe statisticke odhady :-))

Opat vravim, netreba z toho robit extra dramu a mat prehnane predsudky - navyse trosku zalozene na poznatkoch z inych komunitach, ktore su znacne odlisne (inak povedane try-and-see). Historky, ktore koluju (neviem, ktore si pocul o nas), su v pohode. (Konkretne negativa, ktore ta odradzuju, mozeme skonzultovat PMkami.)

Ale ako ta poznam, ty aj tak prides a budes sa citit dobre, takze neviem, ci ma este zmysel o tom debatit ;-)

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Ut. 22. Apr 2008, 11:02, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Zasa aby sme si rozumeli:

Sice pijem zriedka (jednak preto, ze vacsinou som Designated Driver, dvak zo zdravotnych dovodov), ale abstinent nie som. To, co mi nevyhovuje, je predstava plnej chaty ozratych ludi. Ak sa rozhodnem prist, tak to bude preto, aby som sa inteligentne porozpraval s ludmi, ktori ma zaujimaju. Toto je nieco, co sa tazko dosahuje pri preskakovani kopcov prazdnych flias od Nikolausa, prekrikovani vyrevovanych hokejovych pokrikov, a uhybani sa crevnym stavam vystrelovanym vysokou rychlostou.

rozhodne myslim, ze posledna silvestrovska chata vystihuje, ako to asi bude vyzerat
Ti co chceli, hrali dole risk, osadnikov, banga...
Ti co chceli, pozerali na Alefovom noťasi nejaky serial...
Ti co chceli, debatili za stolom o nesmrtelnosti chrusta...
Ti co chceli sa v podkrovi venovali sami sebe...
cize imo nemusis mat strach...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 228 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 37 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun