HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 55 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nu, je začiatok marca, práve dnes má hostinec narodeniny, existuje lepší čas na začatie preberania veľkého tohtoročného stretka?

O čo ide? Minulý rok sa cez začiatok letných prázdnin uskutočnila jedinečná akcia, počas ktorej sa stretlo zopár ľudí tu odtiaľ (konkrétne ja, Dalcor, Jiron, Galthea, Mikhael, Michael a Laguna - viac info v reporte).  Vybrali sa do Slovenského raja, kde strávili tri skvelé dni a poriadne si to užili.

No a bola by škoda tento rok si to nezopakovať, nie?

Miesto, ktoré sa vybavilo: Čingov, autocamping Tatran / Ďurkovec

Dátum, na ktorom sme sa dohodli: 8.7 - 10.7

Je to piatok, sobota a nedeľa, s tým, že v piatok by sme sa zliezli v Raji a v nedeľu zase rozliezli (ak teda nechcete ostať dlhšie).

Momentálne už je viac-menej všetko vydiskutované a nie je viac možné cezomňa si vybaviť ubytovanie v chatke. Ak máte záujem prísť a prípadne sa s niekým dohodnúť na ubytovaní / doprave / atď., doporučujem tieto témy: Letné stretko - příjezd, Letné stretko - ubytovanie, Letné stretko - pokec, Letné stretko: Dungeons and Dragons Game, Letné stretko - Jiná RPG a Letné stretko - MtG draft.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Ut. 12. Júl 2005, 14:20, celkovo upravené 8 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.05.2005
Príspevky: 4
Body: 5
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Neprítomný
Ahoj,
ja som tu novy. Som zo SN, tak pridem Vas mrknut. Ako vas spoznam?

_________________
Rod de Lawry


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Vec dôležitá
(snáď už posledná :) )


Po zrelej úvahe a debate s niektorými staršími účastníkmi stretka som sa rozhodol prijať jedno bezpečnostné opatrenie na ochranu mojej osoby. Zrejme sa vám nebude páčiť, ale keďže sa zdá, že ľudí chce prísť veľa a začína to mať skôr charakter "akcie" než "stretka" (aj keď som sa tomu snažil vyhnúť), nebol by som rád, keby sa tam niečo prihodilo a mňa potom začali stíhať zhrození rodičia tých nezletilých z vás.

Čiže, ak máte menej ako osemnásť rokov (a teda nie ste svojprávni), musíte na stretko bezpodmienečne priniesť podpísaný papier od rodičov, že o vašej účasti na stretku vedia, ALEBO musíte prísť v doprovode dospelej osoby. Každý, kto podobný doklad nebude mať zo sebou, bude poslaný domov.

Môže sa vám to znaď ako preháňanie (a ja sa tiež necítim bohvieako, že tu vymýšľam takéto sprostosti :) ), ale jeden nikdy nevie a vás jeden podpis nezabije.

A naozaj sa mi to nesnažte vyhovoriť, alebo si vybaviť výnimku, bolo by to zbytočné. Ak nemáte osemnásť a vaši rodičia vás tam nebudú chcieť pustiť, máte smolu.

Ďakujem za pochopenie.

Rod de Lawry napísal:
Ahoj,
ja som tu novy. Som zo SN, tak pridem Vas mrknut. Ako vas spoznam?

Servis a vitaj! Máš dve možnosti. Preštudovať si fotky vo všeobecnom pokeci :) , alebo si do mobilu uložiť moje číslo (0903 880 861) a potom mi zavolať.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Saimon napísal:
Ach, och. Asi prinesiem papier. Ale v ake forme by mal byť?

Príklad. Ja Ferko Mŕtvolka schvaľujem že môj syn Jožko Mŕtvolka sa môže účastniť Hostincovského stretnutia? He?

Takáto forma je myslím úplne vyhovujúca, len by som tam pridal dátum stretka. Mne je viac-menej jedno, čo tam bude napísané, len z toho musí byť jasné, že tvoji rodičia vedia o tom, že budeš vtedy a vtedy na stretku tam a tam. A podpis samozrejme. :)

Ad vratko: celkom nerozumiem, o čo ti ide, ale budiž. Moje telefónne číslo je momentálne už fakticky vec verejná, aj si niektorý rodič nie je niečím istý, nech volá. 0903 880 861

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Oznam pre všetkých

Takže, stala sa taká vec, v Podlesku na daný termín nemajú voľné žiadne chatky. To je síce nepríjemné, ale nie je to koniec sveta. Preto sa pýtam, či by bol problém, ak by sme išli niekam inam. O niečo bližšie Spišskej, stále v Slovenskom raji, existuje ešte napríklad Autocaming Tatran (pri Čingove), kde by teoreticky ešte mohli mať niečo voľné (poslal som im mejla, tak uvidíme).

Ak viete o nejakom inom mieste, ktoré je podľa vás fajn, ideálne niekde na strednom slovensku, nech to nikto nemá príliš ďaleko a viete, že sa tam dá stanovať, aj chatkovať, dajte prosím vedieť. Môžete (a vlastne musíte :) ) tak učiniť priamo v tejto téme.

Ďakujem za pochopenie priatelia.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak je to v pohode. :)

Máme Tatran, jednu deväťmiestnu chatku. Je tam všetko vrátane sprchy a vyjsť by nás to malo na Už som to rezervoval, malo by nás to dohromady všetkých deviatich vyjsť na 4400 sk, čo na jedného činí cca 500 sk, čo je myslím ok. V chate je všetko vrátane sprchy, kozubu a spoločenskej miestnosti, takže ideme do značného prepychu. :)

Čiže naša destinácia: Slovenský Raj, autocamping Tatran.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Prosim nezabudajte, ze tato tema je urcena len na prihlasovanie sa na stretko, pripadne nejake dolezite oznamy,... Zvysok bude mazany


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak, dnes mi prišiel z Tatranu email s číslom účtu kde mám zaslať zálohu. Predpokladám, že to rovno vyplatím celé.

Ak chcete, môžete mi poslať peniaze za vás na moje číslo účtu už teraz:

Číslo účtu: 12629201/6500 (Poštová banka)
IBAN: SK90650000000000126292201
BIC: POBNSKBA

Na dve noci to na osobu činí 488 sk.

Ak to zaplatíte takto prevodom, uveďte tam niekde svoju prezývku, nech viem od koho to je. A pre istotu mi pošlite aj mejl / PMku, že ste tak učinili.

Nie je ale nutné, aby ste mi to posielali takto, kľudne stačí, ak mi peniaze dáte priamo tam na mieste. V tom prípade mi ale tiež (samozrejme) budete musieť kúpiť pivo ako vďaku za moju dôveru. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Uff, pre istotu, lebo ľudia su zmätení. Predchádzajúci oznam sa samozrejme týkal len tých deviatich ľudkov, ktorí majú záujem o chatku. Tí čo idú do stanu sa vybavia sami až priamo tam na mieste, stany sa totiž nerezervujú.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
annun, spýtaj sa toho pána tam, či by nešlo vybavyť toto
Ponuka pre organizované skupiny a školské výlety
Vo všetkých ubytovacích kapacitách je cena za ubytovanie 180 Sk/osoba/deň
polpenzia 180 Sk/deň
celodenná strava 250 Sk/deň

pokiaľ viem, my sme "organizovaná skupina" :wink: :twisted:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
A keby som mal zaujem aj o nejaku tu polpenziu, riesi (a plati) sa to az na mieste alebo sa to musi nahlasit dopredu?


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
forestmarko napísal:
annun, spýtaj sa toho pána tam, či by nešlo vybavyť toto
Ponuka pre organizované skupiny a školské výlety
Vo všetkých ubytovacích kapacitách je cena za ubytovanie 180 Sk/osoba/deň
polpenzia 180 Sk/deň
celodenná strava 250 Sk/deň

pokiaľ viem, my sme "organizovaná skupina" :wink: :twisted:

Bohužiaľ, my organizovaná skupina nie sme, keďže nás nie je dosť. 9 ľudí podľa všetkého nie je skupina. Stanistov (heh) nemôžme rátať, lebo toto sa týka len ubytovania v budovách.

Nightfall napísal:
A keby som mal zaujem aj o nejaku tu polpenziu, riesi (a plati) sa to az na mieste alebo sa to musi nahlasit dopredu?

Absolútne netuším, ale môžem sa spýtať. Prípadne sa môžeš spýtať sám na durkovec@durkovec.sk (bolo by jednoduchšie, ak by si si to vedel zariadiť sám).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
ak ide o malú skupinu stací nahlásit pri príchode ak by islo o vecsiu
skupinu je dobré si stravovanie objednat dopredu , platba je pri prvej
konzumácii.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Su o tom stravovanie nejake podrobnosti?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na ich strankach som vycital len to, ze ponukaju polpenziu za 200 Sk/ den alebo Plnu za 280 Sk. Zda sa mi to trosku prehnane :roll:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 55 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun