HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 192  Ďalšia

Veríte v Boha??? Teda v toho kresťanského:)
Áno a vyznávam ho 32%  32%  [ 48 ]
Verím, ale nenávidím ho 2%  2%  [ 3 ]
Je mi to lahostajné 7%  7%  [ 11 ]
Nie 32%  32%  [ 48 ]
Nejaká iná odpoveď (Aj keď mňa nič iné nenapadá:)) 28%  28%  [ 42 ]
Celkový počet hlasov : 152
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
No, jaksi som tu ešte nevydel debaty o vierovyznaní... no nekamunujte ma, som kresťan a rád o tom popíšem, ale kľudne sa aj všetci pridajte, rád sa dozviem niečo nové :wink:
          Jo a kľudne aj so satanášmi "NAZORI POVIMIENAM" :twisted:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2004
Príspevky: 24
Body: 5
Bydlisko: Brno, Česká republika

Neprítomný
Křesťan nejsem, do kostela nechodím, nejsem dokonce ani muslim nebo cokoliv dalšího :D Někdo tam nahoře ale musí být a dělat si z nás srandu...

_________________
Anticipation of death is worse than death itself.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
No to jo :wink:  Ale ako kresťan by som s tým súhlasiť nemal :roll:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
neverim ale http://www.vitazstvo.szm.sk

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
toto je krestanstvo a este diskusia k clanku ,parada

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Jo, haha, no čo si tým odkazom chcel povedať :wink:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
No, pan Farar_Metod. Dufam že tu stránku si nevytvoril ty... cheche. Je to choré. Ten človek čo to napísal musí mať na mozgu nádor tak obrovský, že CIA ho može sledovať satelitom. :cry: Toho človeka úprimne ľutujem.  :(

Teras k téme. Kresťan som bol, ale už nie som. A to už dosť dlho. Ale všetky vierovyznania rešpektujem. Viera v Boha je celkom fajn, ale od srdca naznášam fanatické svine čo maju plnú hubu boha a nič o tom nevedia. Napr fararov (neber to osobne farar_metod) by som bol schopní bez milosti postrieľať. Sú to jedné z največších svíň spomedzi všetkých kresťanov. Sú medzi nimi aj vínimky, ale z percentuálneho hľadiska zanedbatelné, takže postradatelné. Záver, kresťanstvo je fajn, ale církev je na hovno.

Najdôležitejšie vo všetkých vierach je, aby si rozmýšľal vlastnou hlavou, a nenechal sa ovládať nejakým tupcom, čo sa nedostal na inú školu ako teologickú.

V Boha ver,
na farárov ser,
Bibliu čítaj,
stále sa pítaj.

Tyyy vole. To som teras zložil....  :lol:

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Interesantna tema, ale ako vzdy hovorim (a pisem - to plati aj o scitani ludu :) ) - krestan-paganista

A aproppo, to ze niekto povie, ze je krestan, nemusi znamenat, ze je katolik  :wink:

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
len som chcel ukazat farara (nic v zlom, a nepisal som to ja) a je to fakt huste
inak to so scitanim  je na houby lebo kolko je veriaciich mame sa ukaze az ked sa zavedie cirkevna dan

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Len tak pre zaujmavost,vacsina z vas ma zalubu vo fantasy.Nepovazujete prave nabozenstva za naj fantazy.Tym nechcem nikoho urazit,ale ak aj jedno nabozenstvo je naozaj pravdive,mnoho inych nie je,lebo sa bytostne vylucuju(teoreticky by nemuselo platit pre krestanstvo,islam a judaizmus).Am teda ostatne su len vyplodom ludskej fantazie(alebo diabla :D )

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kleriker ma pravdu,nabozenstva sa vylucuju,takze vlastne nemozu ani koexistovat  :D

inak som slovan..ale len verim,nejako sa neangazujem...teda az na sabotovanie krestanskych akcii...teraz ma upalte,ale ja sa nebojim  :D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Grey_Rashka: To že si imbecil som už vedel, ale až teraz som sa utvrdil o tom že si fakt koloseálny blbec :wink:
Na a ak ja mám na mozgu nádor, tak ty máš na nádore mozog, dúfam že to len vyznelo tak jak som to myslel a že ignorant jak ty to so svojím nádorom pochopí :?
Keby som ťa na ulici stretol tak by som ti rozkopal tú tvoju pohanskú riť, tomu ver :twisted:

To all: Predsa je jasné že sa náboženstvá vo väčšine vecí líšia. Ale majú toho aj veľa spoločného, napríklad takmer všetky učia zákonom, ktoré by sa dali nazvať ako Dobré.

To Annun: Sorry za trošku neprimerané správanie, ale musím predsa brániť svojho Boha, a nenechám na neho kydať :wink:  A ani na sebe, no sľubujem že sa budem krotiť :wink:  Tak mi to tu prosíííííííííím nevymazávaj :P

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
And did those feeeeeet, in ancient timeeeees
Walk upon the Slovak mountain greeeeeen


Tato debata ma ehm uz podla nadpisu potencial na flamewar hned po druhom prispevku... Budu sa tu mlatit heretici vs pohania vs. krestania vs. katolici vs. manichejci...., co sa uz deje...


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Chcel by som reagovat na to,ze vsetky nabozenstva ucia dobre myslienky.Trocha to rozoberiem(neodporucam nikomu citat,su to moje dristy,malokoho to neunudi :D ).Na nas najviac vplyva krestanstvo,potom sa nas urcite dotyka judaizmus a napokon islam nam tiez je znamy.No tieto nabozenstva maju v podstate rovnaky zaklad.Islam a krestanstvo cerpaju z judaizmu,i ked z trocha ineho hladiska.A teraz si povedzme,co je to dobro?Ked prevediem starenku cez cestu?Ked nasytim hladneho?Nie.Nie je ani dobro ani zlo.Ako povedal Shakespeare:''There is nothing good or evil,but thinking make it so."To,co je pre mna dobre,moze byt pre ineho zle.A to nase myslenie,ktore nam to urcuje je moralka,ktora je spojena prave z nabozenstvami.A kedze tie najsilnejsie nabozenstva cerpaju z jedneho pramena,tak su moralne hodnoty rovnake.Preto zabit cloveka nie je mozno zle,len sa nam to zda.Cize nie vdaka nabozenstvu je svet umierneny,iba vdaka tomu,co je nam prirodzenejsie.A tak si myslim,ze nabozenstvo je len akysi kodex,ku ktoremu sa clovek utieka,ked si nevie rady a zalozil ho,len aby mal svoje moralne hodnoty zdovodnene niecim nadprirodzenym a tym to povazuje za spravne.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Ziadne flamewar :)
Nabozenstva sa vo svojej podstate vobec nelisia (samozrejme je to moj nazor, ale viem ze v nom nie som sam). To len my ludia mame divne tendencie. Ale to by bolo na dlhu diskusiu, do ktorej sa mi prave teraz nechce.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 192  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun