HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192  Ďalšia

Veríte v Boha??? Teda v toho kresťanského:)
Áno a vyznávam ho 32%  32%  [ 48 ]
Verím, ale nenávidím ho 2%  2%  [ 3 ]
Je mi to lahostajné 7%  7%  [ 11 ]
Nie 32%  32%  [ 48 ]
Nejaká iná odpoveď (Aj keď mňa nič iné nenapadá:)) 28%  28%  [ 42 ]
Celkový počet hlasov : 152
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior hovori mudro.

Skusim pre ucely debaty protiargument:

IMHO tie protesty vychadzaju z vyroku ,,DAJTE NAM ZADARMO BYVANIE, PRACHY A VSETKO. ZE NEDATE? CHCETE DO NAS SKAKAT ? NAS DISKRIMINUJETE!".

Ale neviem sa zbavit dojmu, ze to proste dospeje do stavu Bronx, jednoducho mensiny budu zit spolu (ne)dobrovolne segregovane od zvysku populacie, ktory do ich rajonov jednoducho nebude chodit a naopak. Vlastne to sa deje uz teraz, romske osady su terra incognita a napr. zapad Slovenska ma vyhodu radostnej nevedomosti.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no a sak taky stav mi nevadi
teda vadi
nebudu sa dat [vymazané] cernosky, aziatky, arabky..
ne ze by sa teraz dali :))

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ale budu, vsak v kazdej tej populacii raz za cas vznikne zazrak, ktory sa presvihne do tych vyssich vrstiev.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
a preco su prave imigranti najchudobnejsi, najblbsi, etc?
presne preto ze cakaju, ze ked pridu do vyspelejsej krajiny, tak spravne ocakavaju, ze sa o nich ta krajina postara ako matka o dementne decko v plienkach. ze dostanu byt, ze dostanu podporu, a ze sa nebudu muset ucit a nebudu muset pracovat.
ved preco by mali do seba investovat cas aby sa vzdelavali, neskor aby pracovali a zarabali sami na svoj chleba, ked sa staci ohanat tym ze oni su chudacikovia lenivi, a vy domaci sa o nas musite postarat, a ked ne, tak ste hnusni rasisti a vobec.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Lilla napísal:
a preco su prave imigranti najchudobnejsi, najblbsi, etc?
presne preto ze cakaju, ze ked pridu do vyspelejsej krajiny, tak spravne ocakavaju, ze sa o nich ta krajina postara ako matka o dementne decko v plienkach. ze dostanu byt, ze dostanu podporu, a ze sa nebudu muset ucit a nebudu muset pracovat.
ved preco by mali do seba investovat cas aby sa vzdelavali, neskor aby pracovali a zarabali sami na svoj chleba, ked sa staci ohanat tym ze oni su chudacikovia lenivi, a vy domaci sa o nas musite postarat, a ked ne, tak ste hnusni rasisti a vobec.



Netrep, kazdy stat si ich napusta ako lacnu pracovnu silu, od ktorej sa neocakava inteligencia a vzdelanie. Povacsinou su systemom zdierani, kedze pracuju za ovela lacnejsie v horsich podmienkach.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
teraz som sa uz uplne stratil
na jednej strane davas strieborne podnosy, ako im ustupujeme
na druhej strane toto..
sa necitis stratena, dcerenka?

inak su aj pristahovalci, ktori sa ucia. su aj taki, ktori socialny system nezneuzivaju. ktori sa vedia vypracovat.
napriklad vietnamci u nas. maju obchody, maju vzdelanie.
a verim, ze aj v GB by si aspon 2nasla...

+ to, co vravi iliathan. stat nepotrebuje vzdelanych, uz vzdelanych ma. potrebuje niekoho, kto bude cistit hajzle.
druha vec je, ze v demokracii zapadneho typu maju aj tyto cistici hajzlov z ugandy moznost ist, studovat a vypracovat sa
ze to nerobia?
furt lepsie v parizi cistit hajzle, nez v ugande utekat pred juntou

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ja by som už len poukázala na vietnamcov v čechách. ich deti patria medzi najlepších žiakov a študentov, mnohí ich rodičia sú pekne zazobaní, práve z tých obchodíkov, aj keď to neukazujú. kultúra skromnosti.

tiež by som uvažovala, že aký typ ľudí sa rozhodne emigrovať do inej krajiny. či je to top, alebo práve tá spodina. aj to veľa potom určuje.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ked do 89 na zapad utekalo len top z vychodneho bloku, bol zapad len rad
teraz ked tam beha kazda jedna nana a jaczek z piciriti ppr premudrele studentstvo, co [vymazané] robi a na TPP nema ani pomyslenie (imo ak hladam zamestnanca, nechcem studaka.. ), tak sme zrazu na urovni tych nechcenych. a ja sa im ani nedivim
: ))

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ano vietnamci, cinania, korejci, a vobec ludia z dalekeho vychodu maju ciel mat sa dobre vlastnym pricinenim.

cigani, indovia, pakistanci, a vobec vacsina pristahovalcov z blizkeho vychodu, juhu, karibiku, sa chcu mat dobre na ukor krajiny do ktorej sa nasackuju.

to ze im o skvela tolerantna europa dava veci na striebornom podnose je jeden fakt. to ze su dementni, lenivi, a neplanuju pohnut ani prstom preto aby sa mali lepsie je druhy fakt. radsej si z novo pridelenych bytov v lete vyttrhaju radiatory a odnesu ich do zberne, a potom v zime chcu zalovat providera, ze im nekuri, ako keby mali ist aspon tie hazle cistit.

to ze ma ako sudenta nezamestnaju skoro nikde, s tym som zmierena, a beriem pracu ktora je, aj ked ju nemam rada, a neriesim to tu.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Lilla napísal:
ano vietnamci, cinania, korejci, a vobec ludia z dalekeho vychodu maju ciel mat sa dobre vlastnym pricinenim.

cigani, indovia, pakistanci, a vobec vacsina pristahovalcov z blizkeho vychodu, juhu, karibiku, sa chcu mat dobre na ukor krajiny do ktorej sa nasackuju.

to ze im o skvela tolerantna europa dava veci na striebornom podnose je jeden fakt. to ze su dementni, lenivi, a neplanuju pohnut ani prstom preto aby sa mali lepsie je druhy fakt. radsej si z novo pridelenych bytov v lete vyttrhaju radiatory a odnesu ich do zberne, a potom v zime chcu zalovat providera, ze im nekuri, ako keby mali ist aspon tie hazle cistit.

to ze ma ako sudenta nezamestnaju skoro nikde, s tym som zmierena, a beriem pracu ktora je, aj ked ju nemam rada, a neriesim to tu.




Pridaj k tomu aj polovicu slovakov, blby, lenivy, co furt chcu aby sa o nich niekto staral. A slovaci niesu zdaleka jediny narod co tymto trpi ( napriklad taky greci, taliani atd. )

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
to ano, ale o tych slovakov lenivych zatial nie je postarane, zatial len pindaju na vsetko.
a vidis, preco lenivy rom dostane byt, a lenivy slovak nie? a pritom obaja su zrejme rovnako lenivi, rovnako neschopni a rovnako nechcu pohnut ani prstom, ibaze ten lenivy slovak si na to stale musi zohnat prachy nejak sam, zatial co ten lenivy cigan ten byt dostane.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nebavili sme sa o pristahovalcoch ? Aj ty dostavaju byty ? A ked si to romovia vedia vybavit je to ich plus.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Lilla napísal:
ano vietnamci, cinania, korejci, a vobec ludia z dalekeho vychodu maju ciel mat sa dobre vlastnym pricinenim.

cigani, indovia, pakistanci, a vobec vacsina pristahovalcov z blizkeho vychodu, juhu, karibiku, sa chcu mat dobre na ukor krajiny do ktorej sa nasackuju.

to ze im o skvela tolerantna europa dava veci na striebornom podnose je jeden fakt. to ze su dementni, lenivi, a neplanuju pohnut ani prstom preto aby sa mali lepsie je druhy fakt. radsej si z novo pridelenych bytov v lete vyttrhaju radiatory a odnesu ich do zberne, a potom v zime chcu zalovat providera, ze im nekuri, ako keby mali ist aspon tie hazle cistit..


no, uz to niesu pausalne imigranti, uz to je rozdelene na jednotlive podskupiny
hura, lilla sa uci premyslat a pouzivat ten rozumcek aby sa nevyjadrovala jak nejaky pologramotny nacek.
som happy
uz len sa zamysliet nad oznacenim cigani, indovia, pakistanci su dementi lenivi.
normalne som nasrany, jak sa moze nekto tak primitivne, sedlacky vyjadrovat...
taky dement lenivy Seetharaman Narayanan by ti vedel povedat svoje...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Napisal by som, ze socialne byty funguju pre vsetkych ale studneti ich nedostavaju, tak by sa zas mohol niekto ohradit... akurat tie pre ciganov su viac medializovane.
Prispevky, poplatky a take veci funguju pre vsetkych. Minuly rok som bol nezamestnany vyse pol roka vsetko mi uznali, vsetko som dostal, socialku za mna platil stat.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Št. 05. Aug 2010, 14:24, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
napriklad vietnamci u nas. maju obchody, maju vzdelanie.

maju marihuanove plantaze :obocie:

Lilla napísal:
cigani, indovia, pakistanci, a vobec vacsina pristahovalcov z blizkeho vychodu,

:?:

Lilla: ty si bola niekedy v slovenskych tzv. socialnych bytoch? Co som ja videl tak vacsina obyvatelov tam je bielych. To len na margo toho, kto dostava byty zadarmo.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun