HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192  Ďalšia

Veríte v Boha??? Teda v toho kresťanského:)
Áno a vyznávam ho 32%  32%  [ 48 ]
Verím, ale nenávidím ho 2%  2%  [ 3 ]
Je mi to lahostajné 7%  7%  [ 11 ]
Nie 32%  32%  [ 48 ]
Nejaká iná odpoveď (Aj keď mňa nič iné nenapadá:)) 28%  28%  [ 42 ]
Celkový počet hlasov : 152
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Lilla napísal:
ibaze ten lenivy slovak si na to stale musi zohnat prachy nejak sam, zatial co ten lenivy cigan ten byt dostane.

:ikonka42:

a: nezavid
b: vypni si tie nazi stranky, kde citas mudrosti.. ech pockat, ty vlastne [vymazaný] vies ako to v reale je a len si si spravila obraz z dvoch reportazi z tv hnoj a urban legiend...
c: lenivy slovak ma casto viac penazi a menej deti ako lenivy cigan. ergo nemam dovod mat socialne vyhody, lebo nieje taky socialny pripad ako cigan
d: ver mi, ze su socialne byty kde byvaju bieli a cigana by si tam marne hladala.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Naposledy upravil Warrior dňa Št. 05. Aug 2010, 14:32, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
maju marihuanove plantaze :obocie:

:?:

Lilla: ty si bola niekedy v slovenskych tzv. socialnych bytoch? Co som ja videl tak vacsina obyvatelov tam je bielych. To len na margo toho, kto dostava byty zadarmo.


tak abibas, mike a luvcoste ta neuzivia : )))
treba makat. zarabaj keš jak zarabat vies :)))

blizky vychod je standardne predsa india, pakistan.. iba ze by mal v tom niekto chaos :) teda lilla
je to taka ftipna featurka z jej strany.

amen. tiez poznam najma biele socialne byty. ale ona lilla o tom fakt [vymazaný] vie. tak jak vacsina ludi.
len papagajuje urban legendy a klamstva. lebo je to prijatelnejsie.
ostatne tak k nej aj treba pristupovat :) s rezervou

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
I hev a question: aky je v Britanii z pravneho hladiska rozdiel medzi Slovakom a Romom?

Maju Romovia nejaky extra support?

Citácia:
maju marihuanove plantaze :obocie:

Exactemente.

----------------------

Ono: keby som prichadzal z totalne biednej krajiny, tak hocico v Europe je mi lepsie nez moja aktualna pozicia a mnohokrat je to, co je pre vyssie vrstvy strasne, tym ludom vyhovuje.

Rozdiel je ten, ze Alef-African dosiahne v priemere maximalne poziciu umyvaca toaletnych mis, co je pozicia, ktoru presne na Zapade potrebuju, pretoze zvysok Naroda to uz robit nechce, ale na druhej strane som v tejto pozicii zakopany. (Pokial nie som genius / zazracne dieta / nestretne ma Nahoda s velkym N)

Alef-Slovak s magistrom, rovnako emigrujuvsi do rovnakej krajiny ako Alef-African, zacinajuci na rovnakej pozicii ako Alef-African, sa dlhodobo neuspokoji s umyvacom mis, a na to, aby sa vysplhal do spolocenskej roly nativnych ludi, potrebuje ovela viac penazi a ovela viac skusenosti nez Alef-African a dokonca nez Alef-potomok slavneho anglickeho rodu.

IMHO konflikt je preto, lebo Alef-African nema casto ziadne ambicie a vystaci mu to, co mu stat da (a stat si nedovoli mu nedat nic), pricom Alef-Slovak si na naplnenie ambicii jednoducho nevystaci.

Po slovensky: Alef-Africanovi staci na splnenie ambicii 5 libier, co dostane od statu a je happy, Alefovi-Slovakovi ich treba na splnenie ambicii 3000, ktore uz nedostane a nie je happy, o to viac, ze vidi Africana, ktory happy je.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
alef0 napísal:
Alef-African

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
uz len sa zamysliet nad oznacenim cigani, indovia, pakistanci su dementi lenivi.
normalne som nasrany, jak sa moze nekto tak primitivne, sedlacky vyjadrovat...
taky dement lenivy Seetharaman Narayanan by ti vedel povedat svoje...


Pausalizovat a tvrdit, ze su cigani lenivi je to iste ako pausalizovat a tvrdit, ze su nackovia holohlavi ozrani a prasacie rypaky. Zrovna to druhe tu od teba vidiet kazdu chvilu...

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dominator napísal:
Pausalizovat a tvrdit, ze su cigani lenivi je to iste ako pausalizovat a tvrdit, ze su nackovia holohlavi ozrani a prasacie rypaky. Zrovna to druhe tu od teba vidiet kazdu chvilu...


:furik:

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nie seriozne. To, ze sa tu vacsina debat skruti na "budme vsetci open minded a tolerantni... kto nie, ten je [vymazané] nacisticka, ktoru treba odstrelit / zavriet" uz je dost trapne.

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ved to tolerancia len po urcitu {kludne aj velmi vysoku}latku potom sa treba branit
dominator napísal:
Warrior napísal:
uz len sa zamysliet nad oznacenim cigani, indovia, pakistanci su dementi lenivi.
normalne som nasrany, jak sa moze nekto tak primitivne, sedlacky vyjadrovat...
taky dement lenivy Seetharaman Narayanan by ti vedel povedat svoje...


Pausalizovat a tvrdit, ze su cigani lenivi je to iste ako pausalizovat a tvrdit, ze su nackovia holohlavi ozrani a prasacie rypaky. Zrovna to druhe tu od teba vidiet kazdu chvilu...

Njn som este stara skola ked som kedysi bijaval nazi skinheadov tak sa dali celkom dobre rozoznat
teraz neviem rozoznat antifa skinheada a punkaca od seba.Vsetko je to rovnako potetovane ma to rovnake veci a pomaly ze nepocuvaju rovnake kapely....chjo asi starnem alebo nazi nahodili mimikry
Nevraviac o tom ze konecne su v blave normalny skinheads s ktorymi sa da ist na reagge a na pivo
Nazi sa skor skryvaju v mikinkach atd a praveze normalny skinheads chodia old skool

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Naposledy upravil buči dňa Št. 05. Aug 2010, 17:31, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dominator napísal:
Nie seriozne. To, ze sa tu vacsina debat skruti na "budme vsetci open minded a tolerantni... kto nie, ten je [vymazané] nacisticka, ktoru treba odstrelit / zavriet" uz je dost trapne.


Povedz mi jednu pozitivnu vec, kvoli ktorej mam mat tuto komunitu v ucte, kedze jej filozofia je principialne postavena na negativnom nazore k inym komunitam.

A teraz nechcem pocut nazor, ze Pista by sice vyhnal šeckych Cigaňov do taborov, ale inak sa s nim fasa pije.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Št. 05. Aug 2010, 17:27, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tuto komunitu = ?

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tu vymazanu nacisticku :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nevravim aby si mal niekoho v ucte. Uz vobec nie nejaku komunitu nackov.
Ale robit tu z niekoho nacka len preto, ze ma voci nejakej komunite predsudky je bullcrap. Predsudky ma kazdy. Kto nema nech sa ide prejst bronxom so zlatymi hodinkami na ruke.

Stejne ako je predsudok to, ze kto si otvori hubu na nejaku mensinu je automaticky zly zly skaredy nacek, co ich vsetkych chce vystahovat do tramtarie.

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dominator napísal:
Pausalizovat a tvrdit, ze su cigani lenivi je to iste ako pausalizovat a tvrdit, ze su nackovia holohlavi ozrani a prasacie rypaky. Zrovna to druhe tu od teba vidiet kazdu chvilu...

Mas pravdu. Aj medzi neonacistami sa mozno najde niekolko neagresivnych, inteligentnych mladych muzov bez sexualnej dysfunkcie, ktorych, ked poviem ze nackovia su agresivni zakomplexovani idioti, nepravom hadzem do jedneho vreca s ostatnymi. Lenze ja tuto nazorovu skupinu (!) posudzujem podla toho, ako sa sami prejavuju (ustne alebo svojim konanim). Ked niekto povie ze cigani su lenivi, pausalizuje skupinu ludi na zaklade ich rasy (!), teda na zaklade niecoho co oni sami nemozu ovplyvnit. Problem teda neni v samotnej pausalizaciii, ale v tom na koho ju uplatnujes.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall: Clovek co sa otvorene hlasi k nejakej ideologii je jedna vec. Clovek co (povedzme) nosi Thor Steinar je vec druha. Videl som stareho dedka s mikinou TS (podedenou po vnukovi? :) ) a fakt nemam pocit, ze by chcel niekoho strkat do plynu.

Gro je v tom co som pisal - to ze ma niekto predsudky voci skupine obyvatelstva (tmavsej pleti, svetlej pleti, vysokej vahy, nizkej vahy, nosiacu ruzove kosele, whatever) neznamena, ze je automaticky nacionalista. A uz VOBEC to neznamena, ze je nacista.
Ked chodim domov po ulici kde ma za mesiac 3-krat prepadnu, tak budem v buducnosti chodit inou ulicou. To je normalne.
Ale ze mi niekto zacne vysvetlovat, ze som dement lebo jeho tam ani raz neprepadli, ale za to ho uz prepadli na INEJ ulici ( => takze ta "moja" ulica je vlastne bezpecna)... TO uz mi normalne nepride.

edit: Samozrejme, ze sa obcas najdu ludia, ktori sa na tej ulici v zivote nenachadzali a tvrdia, ze ju treba vypalit, ale to je osobitna kategoria :)

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
1. Ked hovorim o nackoch, myslim nackov. Nie deda v mikine TS, ani cloveka, ktoremu vadia ruzove kosele.
2. Ked prestanes chodit ulicou kde ta 3x prepadli, je to normalne. Ak na zaklade toho nadobudnes nazor, ze cigani su zlodeji, to normalne neni.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun